Keresés

Részletes keresés

DegeneraBocsinka Creative Commons License 2006.09.13 0 0 45
Te meg a provokátorok legrosszabbika.
Előzmény: toloba (-)
nisnis Creative Commons License 2006.09.13 0 0 44
hát igen, orbán agymosott hiveinek egyik lgprimitivebb megosztó akciója
Előzmény: toloba (-)
Újlaki Creative Commons License 2006.08.29 0 0 43
A valóság úgyis mindig lepipálja a képzeletet. Nem tudsz akkora hülyeséget brahiból kitalálni, amit valaki "élesben" túl ne szárnyalna.

Hogy' is mondta Einstein? "Csak a világegyetem és az emberi butaság határtalan. Bár az elsőben nem vagyok teljesen biztos."
Előzmény: rraabbiiddaa (42)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2006.08.29 0 0 42
Újabb ötleteket adsz a hülyeséghez!
Minek, van elég!
:))))
Előzmény: toloba (-)
geszthi Creative Commons License 2006.08.29 0 0 41
Aaaa mar nem lenyeges. Jelenleg a megvert szlovakia magyarok sem lenyegesek Orbannak akkor pont egy szalag lenne az?

Most jaj megszoritasok a lenyeg.

Gazszamlakat kell kituzni es ugy menni szavazni! :-))
Előzmény: nisnis (40)
nisnis Creative Commons License 2006.08.29 0 0 40
én még mindig hordom, ez egy olyan csodálatos orbánmegoldás
nisnis Creative Commons License 2006.03.10 0 0 38
VIK-TOR-VIK-TOR-VIK-TOR-VIK-TORVIK-TOR-VIK-TOR-VIK-TOR!!!!!
firstmaggio Creative Commons License 2002.09.02 0 0 37
Eddig nem hordtad?
Szégyeld magad! :-)
Előzmény: iMPeRiOR (32)
malaclopo Creative Commons License 2002.08.30 0 0 36
butaságot beszélsz; megosztásra szólítod fel pógártársaidat; nem állíthatja meg mindenki, hogy én is hülye vagyok, állandóan dugók keletkeznének; vagy viselje mindenki, hogy hülye vagyok, vagy ne viselhesse senki; hogy ez meg nem demokratikus? az meg mi?
Előzmény: Obivan Baumax (21)
malaclopo Creative Commons License 2002.08.30 0 0 35
a kumiszt miért hagytad ki? de csak kokárdával díszített műanyagpalackban legyen kapható, nem lehet visszaválthatós; minden alkalommal fizessék meg a környezetszennyezési pótadót!
Előzmény: toloba (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.30 0 0 34
Én már ki is raktam.
sin x Creative Commons License 2002.08.30 0 0 33
Toloba!

Mi a franc van veled???????!!!!!!!
(Birkózószart reggeliztél??? :DD)

Előzmény: toloba (2)
iMPeRiOR Creative Commons License 2002.08.30 0 0 32
Sziasztok !

A kokárdát mikortól rakhatom ki ? Vagy mikortól illik ?

firstmaggio Creative Commons License 2002.05.21 0 0 31
Kedves MORPHEUSZ!

Fordított kalap látomásodnak megfelelően felvettem a kapcsolatot olasz barátainkkal. Elsőre nagyon tetszett nekik az ötlet, jó üzleti lehetőségeket látnak benne.
Kicsit ugyan elgondolkodtak és túlzónak ítélték azt az ötletemet, mikor javasoltam, hogy polgári viselőjükkel együtt vegyék át fordított kalapjainkat. Szerintük ez az árukapcsolt polgári érték megfizethetetlen, így nagyon szűk piacra számíthatna, viszont sokat lehetne spórolni az így feleslegessé váló kirakat bábukon.
Tehát még vívódnak egy kicsit, de lassan megnyílik előttünk a piac.......

off

Cirkusz ügyben irigyellek egy picit. Nekem csak a szűkreszabott összefoglalók maradnak :-(

Szép álmokat!
Bár tudja fene, a kötelező cirkusz is okozhat csömört :-)

on

Előzmény: MORPHEUSZ (30)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.05.21 0 0 30
T. Firstmaggio! T polgár/elv/olv/és "üzlet-ötlet"társam!
off//
Bocs, hogy eddig nem válaszoltam, de a röhögéstől görcsöt kaptam és nem bírtam ütögetni itt ezeket a billentyűket......
Ugyanis munkaköri kötelességemet képezve hallgatnom/néznem/néha látogatnom kell a T. Házban folyó "cirkuszt". Na ez az én privát vén-medve-ügyvédi bajom.

on//
Szóval, "LÁTOM A JÖVŐT" az ibolyántúli sugárzásban tündöklő "patkó" egyik (kisebbik) oldala ragyog-ragyog-ragyog!!! Hírdetve a jövőt a csakazért is nagy álmokat...... mond mi jöhet még szebb és jobb???
Üdv. Morph.

Előzmény: firstmaggio (29)
firstmaggio Creative Commons License 2002.05.21 0 0 29
off

Kedves MORPHEUSZ !

Sajnos tudomásul kell vennünk, hogy nem csak a jövőnk, hanem az álmaink is megtorpantak.
Sebaj, ezt is túléljük valahogy... :-)

A hétvégén három lehetséges nemzetiszalag ill. kalapgyárat látogattam meg. (a kalap dícséretes ötlet! ) Sajnos ebből kettőt már lenyúlt a "polgári" oldal, csak a friss ötletednek megfelelő kalapgyár maradt a palettán.
A két nemzetiszalag gyárban tett környezettanulmányom után némileg fellendül a fotóipar, mivel itt két fényképezőgépemet rongálta meg a véghajrában kijelölt POLGÁRI TULAJDONOS. De örömmel számolhatok be róla, hogy a harmadik helyszínen törlesztettem, mivel nézelődésem közben egy frissen érkező érdeklődő "polgári" tulajdonosnak hitt, ezért önként ajánlotta fel fényképezőgépének megrongálását a közös eszmerendszer tisztelete jegyében. Végül jobb belátásra bírtam és megegyeztünk, hogy nem töröm össze a gépét, hanem elfogadom ajándékként.

on

Kalapgyári privatizációs tárgyalásom egyetlen kemény része az volt, amikor bevallottam, hogy az új kalap kollekció az "Ibolya" fantázianevet viseli majd. A névadót nem találták elég harcosnak az eddigi nemzetiszalag mozgalomban, bár beismerték kalap kompetenciáját. Így kompromisszumként megegyeztünk az "Ibolyántúli" elnevezésben, ami egyaránt utal a prominens kalapkirály designját is meghaladó polgári formák létjogosultságára és a termékeknek azon tulajdonságát is kiemeli, miszerint ibolyántúli sugárral megvilágítva az alapanyagot kirajzolódik a polgári összefogás szimbólumaként a VIKTOR felirat. (minden 10 négyzetcentiméteren)

Előzmény: MORPHEUSZ (28)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.05.21 0 0 28
off//
Kedves jó Firstmaggio!
Azt írod: "nagyon visszafogottak az álmaid"!
Hát tudod itt a Földön már csak ez megy majd.
Bezzeg a régi szép időkben ".Polgárok, merjünk nagyokat álmodni!".... Hej de régen is volt....
Meg aztán én is fáradok már egy kicsit. Vagy talán így szebben hangzik: már álmodozom az új önkormányzati választásokról........
on//

Visszatérve a kokárdára, illetve az anyakönyvnek öltözéshez. Tetszik az ötlet, ráadásul sokkal több anyag kell hozzá mint a pirinyó kis kokárdácskákhoz-szallagocskákhoz.
Tán tudsz valami eladó kis/nagy/üzemről, ahol be lehetne szállni az újonnan felfutó nemzeti színű cérna-selyem-szövéses kokárdás-szallagos-iparba?!

A honanyák részére elképzelt kis nemzeti színű kalapocskákról. Az un. dinnyehéj kalapok igencsak alkalmasak erre már a formájuk miatt is, ráadásul remekül látszanak a kameraállásokból, ez lenne az igazi országimage.Képzeld magad elé, ahogy a kamera mondjuk az erkélyről végigpásztázza a T.Ház bentülőit.......
Biztos vagyok benne, hogy sok ország átvenné tőlünk az ötletet.
Egy országról biztosan tudom, hogy azonnal kapna az alkalmon: Olaszország!!! Mindössze fordítva kell feltenni a kis kalapocskát!!!!
Nnnnna mégiscsak álmodtam valami "majdnem" nagyot!

Előzmény: firstmaggio (13)
xyz4567 Creative Commons License 2002.05.20 0 0 27
Ha van az MSZP-ben és/vagy az SZDSZ-ben egy kis humorérzék (márpedig miért ne lenne), akkor meglepi a narancsosokat (és függelékeiket, úgyis mint MKDSZ, Kisgazda Szövetség, Fidelitas, Lungo Drom)parlamenti asztalukra egy-egy naranccsal. Mondjuk az új kormány megalakulása alkalmából, aztán meg Mikulásra. Bár talán elég lenne Mikulásra. Párezer Ftból kijönne és PR szempontból sem lenne rossz húzás. Országimázs helyett.
A "demokrácia"vonalat is narancsvonalnak kellene nevezni, mert lássuk be a "demokrácia" ebben az esetben KICSIT erős és NAGYON eufemizmus. Bár röviden azt is lehetne mondani, hogy a "demokrácia" ebben a vonatkozásban egyszerűen hazugság.
Előzmény: Obivan Baumax (21)
morczogó Creative Commons License 2002.05.20 0 0 26
Látom, már ragadós itt az Indexen is a kokárdázás a maga módján.
Először sejt kartács, majd te is zászlóval megspékelt aláírásotokra gondolok. (Már ha sejt =/= felhiv2002)

Nem is értem miért nem általános ez a részetekről. A többiek nem olyan jó zombik? Későn esik le a tantusz az új trendről?

Előzmény: felhiv2002 (6)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.05.20 0 0 25
Hordjál te vörös csillagot. (Lehetőleg a kokárda mellett, úgy mégviccesebb.)
Előzmény: Thor pörölye (24)
Thor pörölye Creative Commons License 2002.05.20 0 0 24
Horgyanak a balosok vörös csillagot a választásokig, csak hogy tuggyuk kik is ôk. Persze ezek a mi balosaint még a százmillió ember legyilkolásáért felelôs kommunizmus jelképét is le tuggyák járatni...(
Obivan Baumax Creative Commons License 2002.05.20 0 0 23
Ezt a gusztustalanságot mát Orbán "ellőtte" a Dísz téren, mondván: a haza Ti vagytok!
A gusztustalanság ragályos:itt az éló példa!
Előzmény: zesi (22)
zesi Creative Commons License 2002.05.20 0 0 22
Kéretik itt semmiféle kokárdaellenes propagandát nem folytatni, már jön az áru indul a gépsor!
Kellenek a kokárdák,csak tessék, tessék!
Előzmény: Obivan Baumax (21)
Obivan Baumax Creative Commons License 2002.05.20 0 0 21
Szeretném jelezni, hogy akinek ingerenciája van kokárdát viselni egészen az önkormányzati választásokig egyszerűbb, ha elhelyez egy táblát magán melynek szövege mondjuk legyen: HÜLYE VAGYOK! Megkülönböztetésnek kíváló, és főleg nem sérti a nemzeti érzéseket!Azt, hogy a táblán legyen egy narancs, nem is merem már javasolni, hol van a narancsos Fidesz, ettől az eszement hatalomra ácsingozó bandától?
Előzmény: szigetelőszalag (20)
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.05.20 0 0 20
Sőt! Tetováltasd a homlokodra 4x8 cm-es téglalap formájában, így nem kell pöcsölni reggelente míg egyik ruháról a másikra tűzöd. :))
Előzmény: felhiv2002 (6)
Andy Capp Creative Commons License 2002.05.20 0 0 19
Nezd meg, amiket idaig irt! Raadasul mar tul oreg ahhoz, hogy felylodlyon...
Előzmény: Józan Polgár (18)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.05.20 0 0 18

toloba:
"Csak rajta elvakult jobbsik! Ez még nem volt. Nem is vagytok magyarok! Nemzetmegosztó antidemokratikus senkik vagytok. Tisztelet a kivételnek."

Engedd meg, hogy gratuláljak ehhez az intelligens megnyilatkozáshoz. Ezek igazi árokbetemetős, barátságos szavak. Nyiss még sok ilyen topicot, vazze.

Előzmény: toloba (-)
Avantgard Creative Commons License 2002.05.20 0 0 17
Mi ez? Magát megtermékenyitö nemzetiszín kukac vagy giliszta?
Előzmény: felhiv2002 (6)
toloba Creative Commons License 2002.05.17 0 0 16
Ez király !!!
Előzmény: firstmaggio (13)
toloba Creative Commons License 2002.05.17 0 0 15
A tangabugyi valóban nem jó, aztán ott a Parlamentben felhúzni a szoknyát...talán valamelyik irodában.
Kaphatnának nemzetiszínű kalapot! Ibolyka majd meghatározná az aktuális divatot.
Előzmény: MORPHEUSZ (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!