Keresés

Részletes keresés

hiper fizikus Creative Commons License 2019.01.14 0 0 157

Siasztok 

Nektek Afrikába kellene menetek, komolyan . Ott ruha se kell, és a kanibálok nagyan szeretik a molett nőket . Elősször úgy csinálnak veletek, ugye értitek, aztán feltálalnak titeket zöldséggel körítve .

GibbonA Creative Commons License 2018.01.24 0 0 156

Nincs egy rongyod sem? 

PErsze tudom én, hogy molett ruhákat sokkal nehezebb találni, de akkor is.

Én is ebben a helyzetben voltam, de a télen könnyedén találtam itt magamnak molett kardigánokat.

Próba,szerencse! :-) 

Hajnalka Kropecs Creative Commons License 2016.09.24 0 0 152

Sziasztok. 

Meg kell osztanom veletek ezt a jó hírt! Ez nem reklám csa piszok boldog vagyok!!!!

 

Évek óta keresek a papámnak óriás méretű boxer gatyát, de vagy csak kínai hulladékot találtam, ami fele akkora volt mint ami rá volt írva, vagy piszok drágán órias boltokban.

 

Nézzetek szét itt, ez tuti 100% pamut és nem 4-5000 Ft mint a lehúzós boltokban. Ők csinálják.

 

www.boxeralso.hu/nagy-meretek-kategoriaja.html

 

Merem ajánlani, mert a papámra csak itt találtunk gatyát assziszem 9 vagy 10XL volt. Mire megtaláltuk azt hittem megőrülök. Tök rendes a kiscsaj, méretre is készitenek, arra várni kellett, de tuti!

prettybigpretty.blog.hu Creative Commons License 2013.06.27 0 0 151

Nekem is tök sokáig tartott, mire felfedeztem, hogy hol érdemes vásárolni, különösen, hogy az én méretemre valóban nem nagyon lehet rendes, csinos ne adj isten szexis truhát kapni :)

Mostanra viszont megvannak a forrásaim, sőt erről egy blogot is indítottam, mert utálom, hogy nem lehet előre megjósolni, hogy  melyik ruha hogy fog állni :)

 

A blog címe: prettybigpretty.blog.hu

 

 

Remélem lesz, akinek segít :)

PBP

kökény80 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 150

Sportolni való ruhák: Decathlon :-D

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.30 0 0 149

http://kitticuccai.gportal.hu/

 

Ruhák nagyon olcsón...1-200 ft-ért moletteknek.

coolcorset Creative Commons License 2009.12.11 0 0 148
Én itt rendeltem karácsonyra a kedvesemnek fűzőt. Ha jól tudom egész nagy méretben is készül.
Ezek igazi, acélmerevítéses, fűzőcsatos, kézzel készült fűzők, természetes anyagokból. Pamut, len, hernyóselyem... Érdemes egy kicsit megkukkolni.
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=ByTamas
Ha valaki vásárol nagyon kíváncsi leszek a véleményére. Karácsonykor én is többet tudok majd mondani...
brekkancs Creative Commons License 2007.08.02 0 0 146
Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 145
Ebben a méretben én a Garderobe-ot ajánlom, de gyere át ide
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9115024&la=69830101
Előzmény: Törölt nick (144)
brekkancs Creative Commons License 2007.08.01 0 0 142
Caremo - WestEnd City Center alsó szint. És vannak olyanok is, amik nem 2 méter magas lányokra készültek. (Ulla Popkent utálom, mert minden a térdemig ér és minden óriási, lebernyeges, bő, drága.)
Pudingocska nem tudom, mekkora vagy :), de az angol ruhás turkálókban lehet találni nagyobbacska méreteket is. :) (44, 46, akár 48, 50 is)
dabaka Creative Commons License 2007.08.01 0 0 141
Menj át a Használtruha- topikba, ott mondanak neked boltokat, címeket, ahol találsz nagyobb méretet is. Sok sikert! :-)
Előzmény: _lolli (136)
Pudingocska Creative Commons License 2007.08.01 0 0 140
tényleg nem egyszerű a helyzet.:(
A C&A nekem nem jött be. Bármit felpróbálok, bénán áll.
Bemegyek a Jackpotba, bármit felpróbálok, jól áll...
Alapból nem tudnám megvenni, így outletben veszem meg, 1 évvel később. Az Ulla Popkent is leárazáskor szoktam venni. Oui: szintén outletben, néha ki lehet jó áron fogni.
Kicsit szerencsém is van, mert anyukám Írországban él, és ott sok a molett csaj (micsoda önbizalommal, na ja) és a boltok nagy részében vannak nagyméretű cuccok, ráadásul olcsón. Nekem az olyan, mint a kánaán.
Szexi fehérnemű ügy az még egy kör nálam. Írország, meg angol katalógusáruház www.lovehoney.co.uk(még ha többe kerül is). Biztos van több ilyen hely is, nekem ez bevállt. És tetszik, hogy a nagyobb méretet queen sizenak hívják.:))
_lolli Creative Commons License 2007.04.21 0 0 138
Sajnos.... Pedig nekem úgy tűnik, hogy pl Amerikában vagy Olaszországban vénuszi idomú hölgyek azért vannak szép számmal, bálás ruhát mégsem hoznak be ilyen méretekben, ezek szerint úgy gondolják, ilyen jellegű second hand üzletből nem lehetne megélni!
Előzmény: H_G (137)
H_G Creative Commons License 2007.04.19 0 0 137
Na, olyat szerintem nem fogsz találni. (De ha mégis, föltétlenül írd be!) Még nem-használtban se nagyon; úgy tűnik, leginkább a Manu-Artba érdemes járni és örülni, h. ott legalább egy-két természetes anyagú ruhadarabot találhatsz molett+terhes méretben, függetlenül a színétől vagy stílusától...

Előzmény: _lolli (136)
_lolli Creative Commons License 2007.04.14 0 0 136

Sziasztok!  Szintén zenész...! Ráadásul kisbabát is várok, bár hasonlóan gömbölyű tesómnál se igen látszott, nem tudom, mennyivel leszek nagyobb!    Esetleg nem tudtok olyan használtruhás üzletet, ahol nekünk való anyányiruhák (is) vannak? nem csak egy-kettő, hanem lehet találni szépen?  

 

szandi001 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 135

Én olyan boltott keresek Budapesten, ahol lehet sportos ruhát kapni moletteknek!
gaspoltshofen Creative Commons License 2006.06.26 0 0 134

Szia, ha még érdekes a fűző téma, én anno az esküvőm előtt (2002) vettem fűzőt nagyon jó áron. A Nyugati téren van a Skála (ha még úgy hívják) mellett, ha egy üzletház jellegű pár boltból álló épületecske, én nagyon nehezen találtam meg, ha a Váci út folytatásaként átmennél a felüljárón autóval, akkor balra van. Az üzletházban jó pár esküvőre szakosodott üzlet van, pl. kölcsönző, cipőüzlet, és van egy fehérneműs is, na nála van minden méret, én 52-es hordok, de még nagyobbat is tartott. Az árak pedig jóval alatta vannak annak, amit írtál.

 

Remélem tudtam segíteni.

 

Gaspi

Előzmény: bucika25 (129)
kekezust Creative Commons License 2006.06.20 0 0 133

Szia!

ha még nem találtál, javaslom, nézd meg itt: www.valentinszalon.hu

Az esküvői ruha kölcsönzőnek van egy fehérnemű üzlete is, és 18-20 e Ft körül van egy teljes fűző, hogy princess van-e nekik, azt nem tudom.

üdv,

Kékezüst

Előzmény: bucika25 (129)
Kyrandia Creative Commons License 2006.06.12 0 0 132
Megnéztem. Molett, mi? :)))
Előzmény: Beebite (131)
Beebite Creative Commons License 2006.06.12 0 0 131

Van egy külön szekció a moletteknek:-) Mondjuk itt is 44-es a legnagyobb, hehhe:-)

Pl fűzők itt: http://www.miraclefashion.hu/hu/product.asp?ID=483

Előzmény: Kyrandia (130)
Kyrandia Creative Commons License 2006.06.12 0 0 130

Hol láttál te a Miracle-nél molett modellt??? :((

 

Előzmény: bucika25 (129)
bucika25 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 129

Sziasztok!

 

Lenne egy számomra fontos kérdésem hozzátok, remélem tudtok segíteni..)

nem vagyok ropi alkat, széles a csípőm és ehhez mérten kérdeznék.

Hivatalosak vagyunk egy esküvőre aug 19-én lesz, és már minden meg van ami a ruhákat illeti, de szeretnék a ruhám alá, egy szép fűzőt is.

Az az igazság, hogy néztem egy halom oldalat, ami ezt a témát illeti, de számomra a legszebbek a Miracle-nél vannak igényesek,nőiesek és minden ami az én stílusom....háát igenn... és az áraik is szépek..

Szóval nagyon örülnék ha tudnátok saját tapasztalatotokból kiindulva ebben a témában a segítségemre lenni, hogy van-e olcsóbb kategória mint a 30-40e.Ft, és szép is, vagy törődjek bele, és maradjak ebben az árkategóriában?

 

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.28 0 0 128
Nézd meg jobban. Amúgy meg kellett a 30, ne vedd a lelkedre.
kemese Creative Commons License 2006.03.28 0 0 127

Látom eddigi 33 hozzászólásod hasonlóan szinvonalas.

Gratulálok!

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.28 0 0 126
Akkor fogyjál le vagy hízzel meg jobban. :)
Laurendilla Creative Commons License 2005.12.10 0 0 125
Köszii a választ!

Ja, hölgyek! utólagos engedelmetekkel.. azéééé a szakdogában is "megszólaltok" :-D
Előzmény: Kőkapu (122)
Laurendilla Creative Commons License 2005.12.10 0 0 124
Ilyen sorrendben :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: macskamati (121)
Holdanyó Creative Commons License 2005.12.10 0 0 123

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúúú kösziköszi :-)))

 

Tényleg, itt is van NEXT?! Ezt is még Angliából ismerem, ott tuti cuccok voltak benne, bár az ottani árak elég borsosak voltak..

 

Meg fogom sasolni :-)

Előzmény: Laurendilla (120)
Kőkapu Creative Commons License 2005.12.09 0 0 122

Méretem 48 körüli (méretezéstől függően 46-50-ig). Ez a lehető legrosszabb, mert a molett boltok kínálata túl nagy rám, a normál boltokba viszont én vagyok túl nagy darab.

 

1. Szintén C&A, esetleg Marks & Spencer, alkalmiban Milady a Westendben. És mostanság nagyon rákaptam a turkálókra is, pl. Garderobe.

 

2. Nos, akármilyet nem veszek meg, ha nem áll jól a szín, vagy a szabás akkor nem veszem meg. Változást azóta tapasztalok, mióta turkálni járok (kb. fél éve): ezekben már nem egy szuper, jó állapotban lévő ruhát vettem, amik divatosak is, és márkásak. És igazából itt találok kínálatot is.

 

3. Árfekvés: Drága, műanyag, vagy drága ÉS műanyag. Turiban 1000 és 2000 között szoktam vásárolni. Mostanság ez vált be legjobban.

Előzmény: Laurendilla (118)
macskamati Creative Commons License 2005.12.09 0 0 121
Na most akkor szakdolgozat, vagy üzletnyitás előtti piacfelmérés?
Előzmény: Laurendilla (120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!