Keresés

Részletes keresés

Hajnus76 Creative Commons License 3 napja 0 0 4810

Szia Kriszti!

Bence0176@freemail.hu az e mail címem írjál oda és elküldöm:)

Üdv Hajni

Előzmény: christine43 (4798)
tegla39 Creative Commons License 3 napja 0 0 4809

Sziasztok!:

Mi is augusztus 15-én megyünk Paraliára autóval Szegedről.Mehetnénk eggyütt.

Előzmény: szatloszkiagi (4807)
emeri22 Creative Commons License 3 napja 0 0 4808

Sziasztok! :)

Egy hónap múlva (atttyaég, de messze van még.. :) ) indulunk mi is Paraliára.  Ami engem illet, nem először megyek és csak reménykedem, hogy a férjem is megszereti majd.

Ahogy olvasgattalak Benneteket, azt látom, hogy nem különösebben izgultok a jelenlegi görög helyzet miatt. Gyomorideget én sem kapok tőle, de azért kicsit nyugtalanít.

Ti hogy vagytok ezzel?

szatloszkiagi Creative Commons License 3 napja 0 0 4807

Sziasztok, mi augusztus 14-én éjjel, vagy augusztus 15-én hajnalban indulunk Paraliara Pestről kocsival. Jön még valaki akkor? Mehetnénk együtt :)

szalámi Creative Commons License 4 napja 0 0 4806

Értem. De ehhez nem tudok hozzászólni, mert gőzöm sincs ez mit jelent. Szórakozó helyekre nem járunk kint, csak tavernákba. Azt tudom, hogy más helyeken általában 25-30 euróból szoktunk vacsorázni ketten. Gondolom itt se drágább. Sőt! 

Előzmény: francsesz (4805)
francsesz Creative Commons License 4 napja 0 0 4805

Szalámi kösz az infót.De nem igaz hogy nem érted "a mi pénz tárcánknak való" szöveget.Akkor most le írom hogy értsd,egy magyar átlagember keresetére gondoltam. 

Előzmény: szalámi (4800)
Titi86 Creative Commons License 5 napja 0 0 4804

Sziasztok! Valaki a Sipi Tours buszos útjàról tud véleményt mondani? Velük megyünk júli végén, érdekelne mire szàmîtsak :) 

Pitecus Creative Commons License 6 napja 0 0 4803

Mi 20€/fő-ért voltunk Paraliáról a Meteórákba, szervezett, magyarul tudó idegenvezetéssel. Még vezetnem sem kellett. :-)

Az ott töltött idő elég volt arra, hogy mérhetetlen mennyiségű információt magunkba szívjunk.

Előzmény: rebkaa (4802)
rebkaa Creative Commons License 6 napja 0 0 4802

Sziasztok,

Paralián helyben autóbérlés felől szeretnék érdeklődni. Most csütörtökön mennek a gyerekeim repülővel. Nagyon szeretném ha 1 napra bérelnének kocsit  és elmennének a Meteorákhoz.

Hitelkártyájuk nincs, így depositot arra nem fognak tudni terhelni, csak olyan kölcsönző jöhet számításba, akinél kp-ban le lehet tenni. Vagy nem is kérnek semmi depositot...

Tudtok esetleg valakit ajánlani? Nem tudom egy kis kocsira mennyit kérhetek? Túl sok pénzre ne akarom, hogy vigyázgassanak, mert azt hiszem pont itt a fórumon olvastam lopásról, amin Görögországban csodálkoznék, de azt hiszem itt nem is görögökről lehet szó. 1991 óta 14x voltunk különböző helyeken(Paralián csak 2 órát) de sehol nem tapasztaltunk ilyet.

Csaba Ujfalusi Creative Commons License 2015.06.28 0 0 4801

Sziasztok !!! Valaki esetleg Juli 12 indulással nem megy Paraliára Autóval ?

szalámi Creative Commons License 2015.06.28 0 0 4800

Már bocsi, de honnan tudjuk, hogy nektek mire telik, mire nem?

Én ugyan nem megyek Paráliára - mentsen tőle az isten -, de onnan ami könnyen elérhető: Meteórák. Ezt ki ne hagyjátok. Delfoy, Athén és ha szerveznek Szkiáthosra hajókirándulást. Ha csak egy helyre mennétek, akkor a Meteórák.

Előzmény: francsesz (4799)
francsesz Creative Commons License 2015.06.28 0 0 4799

Hali,ha volt valaki Parálián,meg írhatná milyen programokra érdemes el menni.Melyik szórakozó hely a mi pénztárcánknak való.Hol érdemes vásárolni. 

christine43 Creative Commons License 2015.06.28 0 0 4798

Szia Hajni!

Mi is Paralia-ra mennénk autóval július 25-től, de még nincsen szállásunk, s ezért szeretném kérni  a segítségedet. Nagyon megköszönném ha el tudnád küldeni  a kinti magyar lány elérhetőségét.

Üdv Kriszti

Poppy77 Creative Commons License 2015.06.26 0 0 4797

Henza103!

Jó nyaralást Nektek és majd várom a beszámolót:) Remélem minden jó lesz. Jöhet priviben is akár:)

Előzmény: HENZA103 (4694)
Hajnus76 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 4796

Szia Zsu!

Majd írok ha hazaérkeztünk,de annyit már elöljáróban ,hogy Korinoson a szálloda környékén nincs pékség,

se gyrosos.Van egy nagyon jó pékség a faluban Korinoson de csak autóval érdemes menni mert elég messze van.

Mi még Paraliára is  jártunk be a pékségbe de szintén kocsival. 

Üdv Hajni

Előzmény: zsu40 (4794)
Terike50 Creative Commons License 2015.06.23 0 0 4795

Szia! Nem engem kérdeztél,de válaszolok amire tudok.Pékbolt elégsok található Paralián,nekünk a kedvencünk a sonkával és feta sajttal töltött kerek rácsos tetejű süti volt az 2 euró volt,de olyan nagy hogy jól laktunk vele.Álltalába 1,50-2E.-közt vannak.Van 2 nagy bolt Carrefur /az drágább /Lidl átszámolva mint nálunk árú ua. A kis boltok szerintem sok mindenben olcsóbbak pl:tojás.Sokmindent nem vásároltunk ,mert szalámit kolbászt vittünk meg gyroszoztunk. A gyümölcsöt árulják kocsiról az olcsóbb isteni finom a nagy paradicsom,mi Katerinibe a piacon vásároltunk be.A buszok 1/4 óránként mentek 1,50 egy út .Üdv:Teri 

zsu40 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 4794

Szia !  majd légyszives írd meg , hogy milyen volt . Boltok , gyrosos ,pékség van ott közelben egyébként ? Busz jár Paraliára sűrűn? Vagy taxi esetleg milyen árban visz ?

Előzmény: Hajnus76 (4792)
Terike50 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 4793

Kedves fórumozók! 17-én jöttünk haza Paráliáról. Ibusszal mentünk az Ermis apartmanba. Tágas egylégterű studionk volt,átlagos apt.-man csak a mikró hiányzott.A panóráma mesés volt az erkélyről nézhettük a napfelkeltét.Az idő jó volt a tenger kellően meleg.Görögországban nagyon sok helyen jártunk főleg a szigeteken,de Paráliától mindig is tartottam mint kiderült alaptalanul.A vásárlás mint itthon a Lidl-be sör van 0,69-ér gyrost 2,20-ér de van2-ér is,fagyi gépit ettünk1euróér de lehet 2-ér is.A suvenír se drága 1,30 db. 3D.hűtőmágnes. A tengerparti homokot szerdán és szombaton géppel takarították. 1 nap nem fürödtünk mert éjjel vihar volt és sok tengeri fű volt a vízben.Fakultatívra nem mentünk mert már voltunk majdnem minden programon,kalózhalyóval mentünk de nem a legjobb választás volt a templom előtt fizettünk be rá.Szerdán bementünk a piacra Katerinibe.Először utaztunk Ibusszal jó véleményünk van róla főleg az idegen vezető Évike de az irodába mindenki segítőkész volt.Ahányszor találkoztunk mindig rákérdezett hogy jól érezzük-e magunkat és nincs-e valami problémánk?Röviden ennyit nembántuk meg hogy elmentünk mert ez csak plussz volt. A betervezett út szept.végén Costa Blanka Benidorm ezt már tavaly lekötöttem a rep.jegyet. Jó nyaralást   mindenkinek:Teri 

Hajnus76 Creative Commons License 2015.06.18 0 0 4792

Szia!

Mi július 27.én indulunk hajnalban.Egy magán szállást foglaltunk le tavaly és idén is oda megyünk.

Nagyon barátságos magyar lány a kapcsolattartónk,aki több házzal és apartmannal is kapcsolatban van,

kint él már jó pár éve :)

Előzmény: zsu40 (4791)
zsu40 Creative Commons License 2015.06.18 0 0 4791

Köszönöm , hogy írtál . Ti mikor mentek ? mi aug .17 -től leszünk ott. kocsival megyünk, azért még keresgélek szállást , mert ezt az Orfeas Blue resortot vissza tudom mondani aug .04 -ig. véleményt meg nem nagyon találok a hotelról . 

Előzmény: Hajnus76 (4790)
Hajnus76 Creative Commons License 2015.06.16 0 1 4790

Szia!

Mi tavaly ott voltunk majdnem az említett szálassal szemben egy magán házban(idén is oda megyünk).

Sajnos valóban messze van a központtól,illetve mindentől.Kocsi szükséges!!!!Teljesen csendes környék ,van egy camping a közelben ahol van egy kis szupermarket ,de csak ennyi.Nem nagyon nagy a választék:(

Paralia kocsival kb 3-4 perc ,ott aztán minden van:)

Előzmény: zsu40 (4765)
Szabó Sándor Zsolt Creative Commons License 2015.06.10 0 0 4789

Paráliáról elérhető kirándulások. Én Nei Poriban voltam, ezért gondolom onnan is szervezhetnek, hiszen nincs messze egymástól a két nyaralóhely. Lefilmeztem mindent ahol kirándultam, azért hogy ha valaki más is elmenne a következő kirándulásokra, akkor képet kapjon nagyjából a helyekről.

GÖRÖGORSZÁGI VIDEÓK: https://www.youtube.com/channel/UCXERLw54A3QI7KC9FsX5qjg/videos

Nei Pori, Platamon, Skiathos (ahol a Mamma Mia c. film egy részét forgatták) és Koukounaries aranyló partja, Edessa „a vizek városa” (Görögország egyik legnagyobb vízesésével) és egy kis gasztronómia. Olimposzi kirándulás (Olimposz-hegy, a szurdokvölgy és Zeusz kádja, Stavros menedékház, Paleos Pantelemonas), Loutra, a csodaszép kristálytiszta hegyvidéki folyó (lehet benne fürdeni),  Mind az „utazó szemével” készült. Talán segíthet a választásban a kirándulások előtt.

szalámi Creative Commons License 2015.06.03 0 0 4788

Itt nagyobb eséllyel kapsz információt.

Előzmény: szabbibaki (4787)
szabbibaki Creative Commons License 2015.06.03 -1 0 4787

Segítségeteket kérném Kréta, Zakynhtos, Kefalonia, szóval Görög szigeteken lévő éttermi, esetleg bolti árakról.

zsu40 Creative Commons License 2015.06.01 0 0 4786

Köszönöm ,akkor elolvasom a többi véleményt is , hátha többet tudok meg róla .

Előzmény: pupákdézi (4785)
pupákdézi Creative Commons License 2015.06.01 0 0 4785

Találtam egy orosz nyelvű oldalt, ahol van pár vélemény erről a szállodáró. A Google fordítóvál lefordítottam és az alábbiakat állapítottam meg.

2012-ben mé le volt pukkanva, gyermektáborként is használták, így a nyaralóknak egy rémálom volt, e miatt többen be is perelték. Később felújították és ettől kezdve pozitív véleményt olvastam róla.

http://www.tophotels.ru/main/hotel/al40499/

Előzmény: zsu40 (4784)
zsu40 Creative Commons License 2015.06.01 0 0 4784

Az Orfeas Blue Resortba jöttök ?? 

Sikerült meg tudnod többet róla ?  Többen irták , hogy a Korinosi beach tisztább  ,mint Paralia strandjai meg nem olyan nyüzsis.

Előzmény: pupákdézi (4776)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.06.01 0 0 4783

Ja, értem, az más.

Előzmény: pupákdézi (4782)
pupákdézi Creative Commons License 2015.05.31 0 0 4782

Sajnos nem tudom elkerülni, mert körutazáson veszek részt és a végén 3 éjszakát a környéken kell eltölteni. 

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (4781)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.05.31 0 0 4781

Ha ilyesmit szeretnél látni, akkor nagyon messzire kerüld el Paralia Katerinit ...

Előzmény: pupákdézi (4780)