Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 793

Szerintem a himnusz-botrányért az a minimum, hogy nem játszák a dalait. A himnusz úgy gondolom egy nemzeti érték, amit minden magyar ember tisztel. Ez természetes. Nem volt véletlen az egyöntetű felzúdulás, hiszen ilyenre talán még sohasem volt példa.


Nem az volt a lényeg, hogy nem tudta a himnuszt, ennél milliószor nagyobb bűn volt az ehhez való hozzáállása.

 
Mert amikor egy Kovács Kati elfelejti pl. a Hol vagy Józsi szövegét a koncertjén, és viccet csinál a dologból, az ott helyénvaló, mert szórakoztatás folyik. A baj az, hogy K. Linda a Himnuszt egy kalap alá vette a Józsival...

kábelbúvár Creative Commons License 2004.06.30 0 0 792

Nem csitulnak az indulatok Király Linda körül, már ami a zenéi lejátszását illeti. Amióta Linda eltévesztette a magyar Himnusz szövegét 2002-ben, a Kelet-Nyugat Kosárlabda All-Star gálán, mintha összeesküdtek volna a rádióadók, és annak ellenére nem játsszák egyetlen számát sem, hogy azóta új albumot is kiadott az énekesnő. Linda édesapja, egyben menedzsere, Király Tamás úgy véli, szándékosan bojkottálják lányát, bár a hivatalos magyarázat szerint az új lemez dalai túl jók ahhoz, hogy rádióban játsszák őket.

Lindát legújabban az Olimpiai Dal miatt támadják, mivel nemrégiben azt nyilatkozta, hogy a magyar olimpikonok kilencven százalékának szavazata döntött abban, hogy ő adja elő a művet. Ezzel szemben Babati Lajos, a MOB szervezési és marketingigazgatója azt állítja, az olimpiai dalt és annak előadóját a szervezet öttagú bizottsága választja ki minden olimpiai évben. Király Tamás szerint viszont a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) szervezésében május 29-én, a Nemzeti Színházban megtartott eskütételen hangzott el, hogy az olimpikonok szavazata alapján választották ki Lindát az éneklésre.

Az énekesnő teljesítményét megnehezíti édesapja szerint, hogy egy korábbi hibája miatt képtelen megszerezni az őt megillető elismerést, hiába szeretne jól énekelni, ha eleve előítéletekkel fogadják őt minden színpadra lépésekor. Az Olimpiai Dalt egyébként a megasztáros Gáspár Lászlóval énekli közösen. (Napi Ász alapján ma.hu)

Előzmény: Bosco (791)
Bosco Creative Commons License 2004.06.05 0 0 791
Király Linda és Gáspár Laci énekli az olimpiai himnuszt

Sportolóink szavazhattak arról, ki legyen az az énekesnő, aki majd az olimpiai himnuszt énekli. A győztes Király Linda lett.

Király Linda nem tartotta meg magának a dicsőséget, és ha már olyan jól sikerült a Megasztáros duett, felkérte társul Gáspár Lacit. A Megasztár énekese annyira megkedvelte a közös munkát, hogy készülő lemezére is tervez egy duettet Lindával.

Linda nagy megtiszteltetésnek érzi, hogy éppen rá esett a választás. A sport mindkettejükhöz közel áll, Linda a kick-box és a snowboard, addig Laci a boksz és a kung-fu szerelmese. Linda legközelebb június 5-én a Sting koncert után énekel a New Orleans Music Clubban, ahol több vendégfellépő között Lacit is vendégül látja.

Gáspár Lacit nemrégiben szintén nagy megtiszteltetés érte: felkérték, hogy énekeljen a Máté Péter halálának huszadik évfordulója alkalmából nyár végén megrendezésre kerülő emlékkoncerten. (tv2 alapján ma.hu)

stinky_diver Creative Commons License 2004.03.24 0 0 790
Ne monja már!
Előzmény: Tesco Gazdaságos Vibrátor (789)
Tesco Gazdaságos Vibrátor Creative Commons License 2004.03.19 0 0 789
:o)
Kicsit sem hasonlít rá.
Előzmény: stinky_diver (787)
besucher Creative Commons License 2004.03.18 0 0 788
Hát ez durva, kolléga úr!
Előzmény: stinky_diver (787)
stinky_diver Creative Commons License 2004.03.17 0 0 787
szpsz911 Creative Commons License 2003.12.29 0 0 786
Szilveszterkor éjfélkor ezt fogom énekelni:

Ííísten áldd meeg aa magya-art,
jó kedvvel bősééggel,
nyújts feléje védőőőkaaart
ha ellensé-valaki segítsen neeeekem..

...
velűnk.

kérnék egy kis segítséget, eztén így nem tudom, közönséggel együtt kell nem, hát magyarok vagyunk...

bertapi Creative Commons License 2003.11.06 0 0 785
Tanultak a tavalyi bakiból :-)))
no comment...
A videó magáért beszél :-)))))))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.20 0 0 784
ehehehe, most neztem meg a 8. szezon elso married with childrent, mikor Kelly Tina Turnernek oltozve enekli az amerikai Himnuszt kosarmeccsen, belezavarodik, majd megkerdi: Who wrote this song? :)
Eros Kiraly Linda flashback volt, csak Kellyn nem volt sapka:))))
besucher Creative Commons License 2003.07.14 0 0 783
Vmi terveiről írt az újság, de hát kinek van ideje olvasgatni?
Előzmény: Törölt nick (782)
Justis_4_US Creative Commons License 2003.07.13 0 0 781
Tény.

The Phaaaaaaantom of the opera's there

Reside your mond!!

Előzmény: besucher (780)
besucher Creative Commons License 2003.07.10 0 0 780
Jól hallottam, hogy Király Linda játssza az Operaház fantomjában a főszerepet? Az egyik pletykalap írta. S hogy állítólag a faterja pénzér (30 milláér) juttatta be oda. Szóval még ő csengetett. Hmmm.
RAY Creative Commons License 2003.07.06 0 0 779
Szerintem ő nem tehet róla!Próbál magyar lenni, de ez nem megy zökkenőmentesen!Különben is mindenki hibázhat!
besucher Creative Commons License 2003.06.08 0 0 778
Így van. Deákné. Meg a vászna.
Előzmény: micu (776)
micu Creative Commons License 2003.06.08 0 0 777
Nem is szólva a Fekete Pákó nevű izéről aki szvsz még felolvasni sem tudná.
Előzmény: micu (776)
micu Creative Commons License 2003.06.08 0 0 776
Azért én kipróbálnék pár echte magyar sztárt hogy el tudja-e énekelni. Szvsz akadna még néhány aki nem...
Előzmény: Haszika (774)
compton_ Creative Commons License 2003.06.08 0 0 775
Nem akarok itt senki könnyűzene rajongót megsérteni, de a többi "sztár" sem jobb KL-nál. KL jól beégett, lehet rajta csámcsogni, én sem sajnálom őt egy cseppet sem. Viszont ha körülnézünk, tele van az ország ilyen "sztárokkal" akiket jól megcsinálnak, kidizájnolnak, irnak a seggük alá zenéket, nekik csak az a feladatuk, hogy tátogjanak a színpadon és csinálják a PR-t stb. stb. Ez egy iparág, ami fossa a tömegárut, és amire - sajnos! - nem kis igény van az emberekben.

Szóval mindenki gondolkodjon el ezen és utána hallgasson egy kis dzsesszt :))))))

Haszika Creative Commons License 2003.06.04 0 0 774
ja, csak akkor ne akarjon kiállni Himnuszt-énekelni, az már egy más lapra tartozik hogy jól le is égette magát
Előzmény: besucher (773)
besucher Creative Commons License 2003.06.04 0 0 773
Hát most mit csináljunk, na. Minden ember életében sokat számít a gyermekkori környezet.
Előzmény: Haszika (772)
Haszika Creative Commons License 2003.06.04 0 0 772
én korábban láttam egy interjút vele a Z+-on ahol magáról beszélt: olyanokat mondott, hogy magyarnak született, de nagyon hiányzik neki az amerikai életmód, az amerikai ételek, az amerikai emberek, sz'al végül is ő amerikai.....
bakoka_5er Creative Commons License 2003.05.28 0 0 771
Húzzál haza KL! Eljátszottad a lehetőséged, elbuktál. Te is egy amerikai műnő vagy, egy termék. Viszont jó a markecing, meg a píár, hátszél is van rendesen.... így a sok tehetséges ember közül elég jó eséllyel ki lehet ugrani...

B.

besucher Creative Commons License 2003.03.11 0 0 770
A Z+-ban azt mesélte, hogy a Clubsong klipjében csak véletlenül látszik a bugyija, nem tervezték be. Mosolyogva mondta, hogy "biztos tetszett az operatőröknek".
micu Creative Commons License 2003.03.10 0 0 768
Erősíteni akartam. Szvsz messze nem KL a leginkább nemzettudatot borzoló jelenség az országban...
Előzmény: Kenus (767)
Kenus Creative Commons License 2003.03.10 0 0 767
Biztos, hogy az én hozzászólásomra akartál reagálni? Gyakorlatilag ugyanez a véleményem nekem is. Persze, ha erősíteni akarod a véleményemet, köszönöm.
Üdv!
Előzmény: micu (765)
micu Creative Commons License 2003.03.10 0 0 766
Ami egyébként nekem a nemzeti önbecsülésemet leginkább sérti azok a valóságshowk. Nem igaz. Tényleg ilyenek lennénk ? És ezt ennyien nézik ? Megyek eszkimónak !
micu Creative Commons License 2003.03.10 0 0 765
Nem tudni mit vett ki belőle az előző koncert. Késő este, hullára kimerülve lehet hogy én sem tudnék elmondani egy olyan szöveget amit egy idegen nyelven tanultam meg, még akkor is ha esetleg kipihenten kapásból vágom. Velem is fordult már elő hasonló pedig tényleg olyan témáról volt szó amit naponta csinálok, csak egyszerűen kimerültem - rövidzárlat. És ebben az a legsz*rabb hogy nem tudtam hogy nem tudom mert normál körülmények között a ruhaujjból rázom ki a témát. De akkor, ott rövidzárlat keletkezett. Nem hiszem hogy K.L. nem tudja Himnuszt, de biztos hogy nincs benne annyira mint egy átlag magyar aki kicsi kora óta ebben él, így amikor kimerülten hirtelen el kellett volna énekelnie nem tudta.
Szvsz ez az egész dolog messze túl van lihegve, ennél szerintem annál hogy egy 18 éves USA-ból hazatelepült kiscsaj belesül a Himnuszba, sokkal rosszabb hatással van a nemzeti önbecsülésre Pl. egynémely hazai politikusunk sőt pártunk tevékenysége, a korrupció, úgy általában a hazai közállapotok, vagy akár Pl. a magyar futball színvonala. Sok minden van ami a sérti a magyar nemzeti érzéseket, KL. besülése ebben a sorban valahol nagyon-nagyon hátul áll.
Előzmény: Kenus (753)
Vad Creative Commons License 2003.03.10 0 0 764
Jonapot kedves szervusz regi magyar kommunista elvtarsak!

Az Onok Win98 sugojanak magyar versiojaban olvastam a gyonyoru hazajukrol, sokszor olvastam el a Hymnust, szepnek tartottam, ezert kertem egy tegnap tolmacsot hogy forditsa is le Nekem az Onok gyonyoru Hungarian nyelverol Angolul.

Olyan meghatodtam, gondolam felkerem Onoket a Microsoft Hungary tarsasagnal valasszanak egy tetszolegesen kozepkoru szoke ferfit, aki nemzetunk, az Amerika Hymnusat interpretalja eredeti Amarikai nyelven a Washington Feher Haz szarnyanak uj informatikai fejlesztes atadasi unnepsegen.

Elore is koszonettel:

Biil Gates, az Onok.hu Hive

bandikaa Creative Commons License 2003.01.24 0 0 763
Nem is a net közönségének reakcióira gondoltam. Épp azért jó, hogy leadták, mert így sokkal szélesebb réteg látta - és remélem utálta meg linduskát.

Pereljük be nemzeti öntudatunk megsértéséért! :)

bandikaa

Előzmény: Thas (761)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.24 0 0 762
Mozdulatelemzéses kísérletet végeztem: egy sapka saját fejről való eltávolítása még két teli kézzel (egyikben mikrofon, másikban saját pocak) is kevesebb időbe tellett 1 másodpercnél. Ennyi idő alatt ki sem lehet érni egy pálya közepére.
Előzmény: stewes (752)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!