Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Városliget Fényőre Creative Commons License 19 órája 0 0 504

A magánnyomozó azért ennél kicsit drágább...

Előzmény: hoppkutya (492)
szoszo9inda Creative Commons License 20 órája 0 1 503

Én ezt tökre értem, nekem is jó lett volna már, igaz más miatt.

De miért nem tettél feljelentést?

Nyilván nem azért hajtott el, hogy felelősséget vállaljon. Ha megvan a rendszám alapján a címe, majd odamész a lakására (felhívod telefon) nem valószínű hogy elismeri a károkozást...

(Persze van egy halvány esély, ha feljelentéssel fenyegeted+cserbenhagyással, akkor az egyszerűbb utat választja). De ha nem, akkor így is úgy is fel kell jelenteni a rendőrségen.

Tehát 90%-hogy így is úgy is rendőrségen fog végződni a dolog.

Előzmény: h2Oxygen (502)
h2Oxygen Creative Commons License 21 órája 0 0 502

Anno belém jöttek egy astraval aztan elhajtott az illeto... Na akkor jol jott volna ez az info

szoszo9inda Creative Commons License 1 napja 0 1 501

Mit rugóztok itt több tízezres rendszám kutakodáson... Nem is értem mi értelme, hogy ha megtudod kicsoda, hol lakik, stb...

1.

Ha valaki kárt okozott, és megvan a rendszáma (+bizonyítékok), és cserbenhagyott, feljelentést kell tenni.

Ha nincs semmi bizonyíték a kezedben amivel a rendőrség tudni kezdene valamit, akkor meg nem mindegy? Odamész a lakására fenyegetőzni, csak bűncselekményt kockáztatsz...

2.

Ha meg csak simán üzenni szeretnél valamit (pl elérhetőséged átadni neki, megvennéd az autóját, beszólnál neki, stb...), a KEKKH-n keresztül 1.400 Ft. Igaz utóbbinál megteheti a tulaj, hogy semmit nem lép.

http://www.vezess.hu/magazin/2016/05/20/keresd-meg-eleted-legelso-autojat/

Nem értem mennyivel nyújt többet (vélhetően illegális forrásból), jó drágán beszerezni az adatokat.... Egyébként az adatokat nyilván valamilyen hivatalon (rendőrség, közterület, NÚSZ, stb) keresztül kérdezik le a KEKKH gépjármű adatbázisából.  Csakhogy a KEKKH naplózza minden lekérdezés tényét, még a lekérdező (hivatali dolgozó) adatit is. Tehát gyorsan kideríthető, hogy adott idő intervallumban ki kérdezett bele a KEKKH gépjármű nyilvántartásába egy adott rendszámra. Tehát ha a lekérdezett tulaj utánamegy (feljelentést tesz), hogy a kapujában csöngető úriember honnan tudja rendszám alapján az adatait, abból a lekérdező hivatali dolgozónak és lehet a "megrendelőnek" is nagy és csúnya bukta lesz... Ugyanis vélhetően itt hivatalos személy lett lefizetve, hogy éljen vissza adatokkal... És mindkét oldalt a Btk büntetni rendeli... Úgyhogy csak nyugodtan írogassátok be, ki-kinek segített adatokat beszerezni... :):):):):):)

Sgixxer Creative Commons License 2017.04.23 0 0 500

Sziasztok fellökte at álló motoromat egy suzukis es hála égnek vki megmondta a rendszámát ez egy Suzuki Wagon r iks-548 igazából a cím volna a leglényegesebb ha vki tudna segíteni ebbe előre köszi

h2Oxygen Creative Commons License 2017.04.23 0 0 499

Tőle kértem infókat, nálam bevált (teripeter22@gmail.com)

Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.04.21 0 0 498

lásd: OSC.

Előzmény: Városliget Fényőre (497)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.04.20 0 0 497

Lehet, h egy híres vízilabdázóé?

Előzmény: Városliget Fényőre (493)
Diamia96 Creative Commons License 2017.04.20 0 0 496

Nagyon szépen köszönöm! :) 

Airbag. Creative Commons License 2017.04.20 0 0 495

Rendszám: BSR-822
Gyártmány: VOLKSWAGEN
Típus: 1300
Szin: NARANCSVÖRÖS
A jármű körözés alatt áll? NEM
A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.
Forgalmi adatok: -
Egyéb: A lekérdezett jármű nincs forgalomban

Rendszám: GAS-101
Gyártmány: VOLKSWAGEN
Típus: 1300
Szin: ÉLÉNKSÁRGA
A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.
Egyéb: A lekérdezett jármű forgalomban van

Előzmény: Diamia96 (494)
Diamia96 Creative Commons License 2017.04.20 0 0 494

Sziasztok!

Szeretném megtudni ennek a 2 autónak a tulajdonosát mivel egy Volkswagen Bogárról van szó vagyis már magam sem értem hogy ez a kettő egy és ugyan az vagy csak spontán véletlen sikerült ugyan olyanra építeni a kettő Bogarat...Van egy nem tudom mikor készült képem róla amin a rendszám: BSR-822 , amit pedig tegnap készítettem annak a rendszáma: GAS-101 .. ezt az autót szeretném

megvásárolni... de ez így elégbonyolult... és nem is értem, meg kicsit gyanus... persze lehet csak ém vagyok a hülye :D Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni! :)

Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.04.19 0 0 493

Íme egy érdekes rendszám (fekete luxuskocsin): OSC-001.

hoppkutya Creative Commons License 2017.04.19 0 0 492

hát igen 20 000 Ft-ért cserébe...ennyiért én is szerzek magánnyomozót

Előzmény: Gannon (491)
Gannon Creative Commons License 2017.04.19 -1 0 491

Itt informálódjatok nekem ő tudott segiteni :)---  teripeter22@gmail.com

B.GY Creative Commons License 2017.04.13 0 0 490

Ingyen sehol nincs.

Előzmény: hoppkutya (489)
hoppkutya Creative Commons License 2017.04.13 0 0 489

és valahol van?

Előzmény: B.GY (484)
Pasztor9 Creative Commons License 2017.04.10 0 0 488

Szükségem lenne az NLK-336 rendszámú kombi mercedes tulajdonosának adataira. Köszönöm

Gergő Vigyi Creative Commons License 2017.04.10 0 0 487

sziszatok szeretnék segítséget kérni a GZR-181 rendsszámű gépjármű tulajdonosát keresem nagyon fontos előre is köszönöm:)

B.GY Creative Commons License 2017.04.09 0 0 486

Biztos szívott valamit.Meg lehet találni,de úgysem fog emlékezni semmire.

Előzmény: Oszi77 (485)
Oszi77 Creative Commons License 2017.04.09 0 0 485

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség.

A tegnapi este folyamán, hazafelé a két kislányommal és az anyjukkal, egy Úr úgy gondolta játszik velünk egy picit, beleállt a hátunkba, majd reflektorral folyamatosan jobbra-balra riszált mögöttünk. Lassítottam, hogy akkor hagy menjen, gondoltam jó megoldás lesz. Megelőzött, majd lelassított kb 40km/h-ás sebességre, utána lekapcsolta az összes lámpáját (éjszaka) és még lassabban haladt, aztán leállt. Leálltam mögé, hátha kiszáll és elmondja mi a baj. Nem ez történt. Újra elindult, elindultunk Mi is. 30-40 között haladt, ami egy 90-es főútvonalon nem igazán indokolt. Jó, akkor szépen óvatosan ismét megelőztem, úgy nézett ki, hogy ennyi, mert lemaradt. Aztán egyszer csak újra ott volt mögöttünk és kezdődött minden előröl. Oké, jött egy mellékút, lekanyarodtam, hagy menjen, gondoltam várunk pár percet és majd megyünk tovább. Leállt a mellékút elejénél és állt. Elakadásjelzőzött, majd dudált, mind ezt kb 30 méterről. biztonságban tudva a családot, kiszálltam, elindultam felé. Ekkor felkapcsolta a lámpákat és elindult felém lassan. Gondoltam odamegyek beszélni vele, de ahogy a vezető oldal felé indultam, gázt adott és rám húzta a kormány, akkor ez nem jó, elindultam az anyós ülés felé, azt sem várta meg, gázt adott, elment mellettem, majd nagy gázzal megfordult az úton és beállt az autómmal szembe. Visszaültem, mert nem éreztem biztonságban a gyerekeket és a páromat. Megindult nagy sebességgel az autónk felé, majd kb 2 méterrel előtte félrerántotta a kormányt, elment előttünk és ismét leállt, tőlünk 15 méterre. Állt. Valami féle laptopp vagy ilyesmi lehetett nála, mert látható volt a képe, tehát úgy nézett ki, mint ha felvenné az egészet. Aztán kb 5-6 perc múlva, lassan elindult és elment. Nem tudom hová tenni az egészet és szeretném egyszer megkérdezni, hogy vajon ez mire volt jó?

A legrosszabb az egészben a gyerekek arca volt, ami az elmúlt kb 20 perctől, tisztán látható félelmet mutatott.

Szeretném megtalálni az Urat, hogy megkérdezhessem mi volt a probléma, vagy mire is volt ez jó, ugyanis teljesen ok nélkül, félelmet ültetett a gyermekeimbe, amihez semmilyen formában nem volt joga és felettébb dühít.

Nem tudom itt van-e lehetőség rendszám és típus alapján esetleg megtalálni az Urat, mert ezek mind megvannak.

Remélem senkinek nem lesz ilyen élménye, nem egy jó dolog.

További szép napot mindenkinek.

B.GY Creative Commons License 2017.04.09 0 0 484

Itt nincs.

Előzmény: hoppkutya (483)
hoppkutya Creative Commons License 2017.04.09 0 0 483

sziasztok, 

valaki aki INGYEN meg tudná szerezni egy kocsi tulajának nevét? van ilyen? köszi előre is 

AranyKarika Creative Commons License 2017.04.08 0 0 482

Sziasztok!

Szeretném megtudni az EFJ 964 rendszámú autó tulajdonosának nevét és címét ha van rá mód. Köszönöm szépen-

Gannon Creative Commons License 2017.04.07 0 0 481

Igen itt érdeklődj: teripeter22@gmail.com

hoppkutya Creative Commons License 2017.04.06 0 0 480

sziasztok

van itt bárki aki ténylegesen meg tudná mondani egy kocsi tulajdonosát? tehát az ügyfélkapus infókon túl többet is?

FONTOS LENNE!

előre is köszi

Pimpó1 Creative Commons License 2017.04.03 0 0 479

Több hete áll szabálytalanul a parkolóban a BIU 189 Skodri jó lenne tudni, hogy kié. 

KB30 Creative Commons License 2017.04.01 0 0 478

Szia!Autóvásárlás miatt kérnék segítséget ha lehet,az LKY-437 rendszámú fehér Fókusz adatai érdekelnek.Az előző vizsgák km állásai,és volt-e nagyobb sérülése,itt a tk vagy gtk-ra gondolok természetesen.Nincs  szervizkönyve,nagy segítség lenne a vásárlásban,köszönöm!

Előzmény: Airbag. (477)
Airbag. Creative Commons License 2017.03.31 0 0 477

üdv:

rendszám: NBT-992
Gyártmány: OPEL
Típus: F7
Szin: FEHÉR

Előzmény: gonoszmano83 (476)
gonoszmano83 Creative Commons License 2017.03.31 0 0 476

Sziasztok!!

Érdeklődni szeretnék egy rendszámtól NBT992 Opel Vivaro. Köszönöm.Sziasztok

Airbag. Creative Commons License 2017.03.29 0 0 475

A gépjármű nyilvántartásban lévő adata:

Rendszám: CTK-558
Gyártmány: RENAULT
Típus: 4
Szin: ZÖLD

Előzmény: gabeszdvd (474)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!