Keresés

Részletes keresés

george sand. Creative Commons License most 0 0 841351

Tegyuk fel, CSAK TEGYUK FEL!!!, hogy hazas vagy, tegyuk fel hogy elhisszuk, akkor mit keresel itt?!

Előzmény: Csalitszeráf (841335)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 10 perce 0 0 841350

ez hogy igaziból hogy megy, talán csak a tinder fejlesztői meg adatturkászai tudják

 

valamelyik netes tarskereso (okcupid) eleg sok ilyen statisztikat megosztott

keress ra

Előzmény: padisah (841343)
Riehaj Creative Commons License 1 órája -1 0 841349

george sand (b)?

Előzmény: trivor (841324)


trivor Creative Commons License 2 órája -1 0 841348

Hát mostnában nem. Korábban jöhettél volna lesni őket, aztán ha faszagyerek vagy, nagy dumával felszeded. :D Volt itt fórumról aki mondta hogy nagyon eljönne megnézni egy ilyen szeánszot mert ilyen alakú csajokat ő még nem látott, akár vakuállványnak is beállt volna. :)

Előzmény: padisah (841347)
padisah Creative Commons License 2 órája -1 0 841347

ha strici leszel, szállítasz nekem nőket? :)

kedvezményt kérek!

Előzmény: trivor (841345)
Csalitszeráf Creative Commons License 2 órája 0 0 841346
Előzmény: trivor (841340)
trivor Creative Commons License 3 órája -1 0 841345

Stricinek jó lenne. Az egy fasza szakma.

Előzmény: padisah (841342)
padisah Creative Commons License 3 órája -1 0 841344

2-es index -> 60 pasi, hogy maradjon még 10 a többire

elszámoltam, de gondolom így is érthető

Előzmény: padisah (841343)
padisah Creative Commons License 3 órája -1 0 841343

csak a matek modell miatt:

a tetszési indexben lehetnek azonos értékek?

 

simán lehet, hogy amikor a nők pontozzák a férfiakat, akkor ott nincs egy egyedi számsor, hanem a férfiak zöme 1-2 pontot kap, ugyanannyit

 

a grafikont elforgatva, az 1-es indexhez sorolnak 100-ból mondjuk 30-at, a 2-eshez 70-ez és a maradék index értékeken osztozik a többi 10 pasi

tehát nincs rendes medián érték, a medián súlyozva a 2.05-ös index lenne

 

ez hogy igaziból hogy megy, talán csak a tinder fejlesztői meg adatturkászai tudják

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841337)
padisah Creative Commons License 3 órája -1 0 841342

fagyis soha nem fog megfelelni a mai multis értékrendi elvárásoknak, és nem is a pia miatt elsősorban

ha szerezne diplomát, közszférába, vagy magyar kkv-hez mehet el, kevés pénzért gályázni, kételyeim vannak hogy mennyire bírná pszichésen azt a nyomást ami egy munkahelyen van

 

én a helyébe inkább elkezdenék gazdálkodni, felpörgetni a tojás témát, mellé háztáji zöldség, csirkehús, esetleg egyéb állatok tartása

ha van pénz, abból venni még földet a környéken ahol él, és azon is főleg zöldséget termelni

ezeket persze szintén meg kell tanulni, meg csinálni és kitapasztalni

 

szerintem neki se való ez a fajta munkahelyi kötöttség és rendszeresség

 

 

Csalitszeráf Creative Commons License 3 órája 0 1 841341

Már csak azért se, mert a párválasztás nem kizárólag kinézet alapján működik. ;P

 

És pláne nem az alapján, hogy te hasraütésre besorolod a kolléganődet mittomén hármasnak az aktuálisan szóbajöhető fasziját meg hetesnek. Eleve vicces, hogy te akarod eldönteni, hogy egy pasas helyes-e. Miközben Fagyis a zsánered. Én mondjuk csípem fagyist (nem fasziként, csak egy nagy mamlasz gyerekként), de nem tudnék olyan részeg és kiéhezett lenni, hogy a szexuálisan vonzó férfiak csoportjába soroljam. Nálad meg 9/10-es, ha jól értettem. Nem tűnsz hiteles besorolónak, bocsi.

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841337)
trivor Creative Commons License 3 órája -1 0 841340

???? Ez hogy jött, mire, malacka? 

Előzmény: Csalitszeráf (841339)
Csalitszeráf Creative Commons License 3 órája 0 1 841339

Addig álljál te féllábon, amíg én a Tinderre regisztrálok valami hozzád hasonló nyomit összeszedni. 🤣🤣🤣

Előzmény: trivor (841338)
trivor Creative Commons License 3 órája -1 0 841338

"...minden dolog annyit ér, amot megadnak érte."

Ez a tízezredik dolog amit prolik kizárólag addig mantrázak amíg a helyzet nekik kedvez. Ha elkezd szorulni a hurok, azonnal vonyítanak-visítanak mint a malac a kés alatt és hörögve követelik hogy valami felsőbb hatalom kontrolláljon nekik de iziben. :) 

Előzmény: Csalitszeráf (841335)
1nt1m$zf3ra Creative Commons License 4 órája -1 1 841337

Tehát még egyszer, nagyon figyelj .... ok ? Tetszési index szerint rendezzük a nőket és a férfiakat, és a sorban ugyanott elhelyezkedő párokra mondjuk, hogy egy szinten vannak, ez teljesen független a piactól. Ehhez képest mind a szex mind a társkereső piacon, különböző mértékben, de egyáarant túl vagytok értékelve, pont ezért, az 1:1 megfeleltetes se a társkereső, se a szex piacon nem fog összejönni ... Tényleg ennyire bonyolult ezt megérteni?

Előzmény: Csalitszeráf (841335)
Csalitszeráf Creative Commons License 5 órája 0 1 841336

Írod ezt egy Németországban élőnek, aki történetesen nem bürokrata, hanem az egészségügyben kulimunkázik. LOL

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841328)
Csalitszeráf Creative Commons License 5 órája 0 1 841335

Egy alapbibi van itt: 27 éve házas vagyok és nem keresek se azt, se ezt. Pusztán elméleti síkon írtam azt a közgazdaságtani alaptételt, ami már közhelyszámba megy: minden dolog annyit ér, amot megadnak érte. Egyébként az is logikai bukfenc,  hogy ez csak a szexre vonatkozna, hiszen most írta Gabika, sőt utána te magad is: a tinderen a duci barátnédnak is összejön a tartós kapcsolat egy nem is bányarémmel. Az a helyzet, hogy össze-vissza beszélsz, koma. Döntsd el előbb, hogy mit akarsz, mert eddig csak ostoba, ellentmondásos konteók teltek ki tőled.

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841327)
Csalitszeráf Creative Commons License 5 órája 0 2 841334

Elég sok érdekeset "tudtunk" meg rólam az elmúlt két napban. Amire csak annyit tudok mondani, könyvet kéne írnotok hentes haveroddal. ;P

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841326)
Csalitszeráf Creative Commons License 5 órája 0 1 841333

A rajzóraszakkörön tanultad a fantáziádat? Látszik. 🤣🤣🤣

Előzmény: trivor (841324)
Kód 001 Creative Commons License 6 órája 0 2 841332

Konkrétan. 

 

Csak nök dolgoznak ilyen here beosztásban?

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841331)
1nt1m$zf3ra Creative Commons License 6 órája -1 0 841331

Konkrétan?

Előzmény: Kód 001 (841330)
Kód 001 Creative Commons License 6 órája 0 1 841330

Megj: a semmirekellő bürokraták jó része férfi..

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841328)
Hollyberry Creative Commons License 6 órája -1 2 841329

Ha a fagyi profi vámügyintéző-logisztikus, esetleg diplomás ápoló lenne, hasznát venné az ország.

 

De mit várjunk attól, aki akkor is az interneten nyomulna a gyerekszobában, ha rászakadna a Nemzeti Bank...?

Előzmény: 1nt1m$zf3ra (841328)
1nt1m$zf3ra Creative Commons License 6 órája -1 2 841328

ha olyan munkát fog végezni mint az itten hölgyek, akkor igenis, hogy baj ha dolgozni fog .. nem bír az ország el már több semmirekellő bürokratát, értsétek meg !

Előzmény: Csalitszeráf (841316)
1nt1m$zf3ra Creative Commons License 7 órája -1 1 841327

De hát mi más lenne a mérce, mint az, ami elérhető ebben a csere-ügyletben? Kereslet-kínálat. Baszhatod a míves Fabergé-tojásodat, ha az emberek a sima hímestojást viszik. :)

 

Ki írta, hogy a nem a párkapcsolati, hanem a szexpiaci érték számít zsenikém ? Te választottad a párkapcsolatot helyett a jó pasik faszának a szopkodását, ehhez kívántam én sok sikert ...  melyik része sértő annak, ha abban amit szeretnél sok sikert kívánok ? 

Előzmény: Csalitszeráf (841307)
1nt1m$zf3ra Creative Commons License 7 órája -1 2 841326

teljesen mindegy, a tinder a valóság leképezése, úgyhogy azt is mondhattam volna, hogy azok a te szintjeid, akik csapják neked a szelet naponta. Egyébként azok után, hogy tegnap megtudtuk, hogy nem igaz, hogy túlértékelitek magatokat, mert ti tényleg a társadalom krémjei vagytok, értékben messze a fölöttünk .... nem is értem mit kerestek itt .. mit ???

Előzmény: Csalitszeráf (841309)
1nt1m$zf3ra Creative Commons License 8 órája -1 1 841325

Hírek !

 

 

ma reggel a másik negyvenes nő, aki rendszeresen kutyát sétáltat. 

 

- nem tudom mi van mostanság a pasikkal, de a két nap alatt három harmincas pasi is kikezdett velem

- mit jelent, hogy kikezdett ?

- odajöttek beszélgetni, az egyik bonbont vett, a másik felajánlotta hogy segít az udvaron, üzeneteket küldenek .. stb

- hogy néznek ki ?

- az a durva, hogy viszonylag jó pasik, mind 180cm feletti, sportos .. stb

- az van, hogy valószínűleg a kutya sem áll már velük szóba. A felső öt százaléknak még jut valami, ha már csak a felső húszban vannak, már kiestek a játékból.

Ilyenkor szoktam tanácsolni, hogy annyira fent van a pina ára, hogy most kell piacra tenni. Ha csak alkalmi kell, arra szinte bárkit, de komoly kapcsolatra is bőven lehet mazsolázni az átlag feletti férfiakból.

 

 

apropó: a molett nőnek, úgy néz ki összejön a nála hét évvel fiatalabb, kigyúrt több diplomás, kb hetes külsejű pasi komoly kapcsolatra, ami viszont kicsit meglepett.

trivor Creative Commons License 8 órája -1 0 841324

Előzmény: Csalitszeráf (841323)
Csalitszeráf Creative Commons License 8 órája 0 1 841323

Fotóz... 🤣🤣🤣

 

Pont itt a bibi, kisbuzi...Dobsz címet, kérek neked sildenafilt, csak aztán ne a grinderre pazarold. ;P

Előzmény: trivor (841321)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 8 órája 0 1 841322

"az hogy beállhat valahol kulimunkázni, az nem  kitörési pont"

 

Nem? Annal biztos jobb, mint a novere kegyebol, meg a nagymutti nyugdijabol tengodni. Fura, hogy ezt nokent igy benyeled. 

Előzmény: tadadadaaaam (841317)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!