Keresés

Részletes keresés

Gondwanateam Creative Commons License 2013.04.09 0 0 1215

Ma már inkább de, sőt!

Most érkeztünk vissza, teljesen szervezetlen útról, egyénileg voltunk kocsival. Nagyon élveztük, a helyiek jó fejek, az ország pedig a tengerparttól távolodva egyre izgalmasabb. Az élménybeszámolónkat a www.gondwanateam.blog.hu címen eléritek.

 

Néhány képe a hangulat kedvéért:

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (1211)
speedwaybob Creative Commons License 2011.07.13 0 0 1214

Köszi az infót!

Előzmény: siridiko (1213)
siridiko Creative Commons License 2011.07.13 0 0 1213

Sziasztok!

 

Tunéziában minden rendben van, lehet utazni. Amúgy ha belépsz itt az indán a Tunéziai élményekbe, rengeteg beszámolót olvashatsz akik most jöttek vissza persze meg akik izgatottan várják, hogy menjenek. Ajánlanak szálodát is hová érdemes menni hova nem.

Szép nyarat!

speedwaybob Creative Commons License 2011.07.13 0 0 1212

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy volt-e valaki mostanában Tunéziában? Változott-e valami a januári események óta? Minden rendben van-e, lehet-e ugyanúgy utazni, mint tavaly? Én most szervezném az utat Sousse-ba. Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.09 0 0 1211

Én is nézegettem, de szerintem inkább ne. Indokolni nem tudom, csak megérzés. A szállodáik csodaszépek viszont, legalábbis fotókon.

Előzmény: trekoz (1210)
trekoz Creative Commons License 2011.05.02 0 0 1210

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, mert most olyan akciók vannak ami megmozgatta a fantáziámat, és lehet rászánom magam az utazásra.

Megéri májusban odamenni? Elsőre hülye kérdés, tudom, de azért mégis...   Nézegettem időjárás előrejelző oldalakat, mindegyk mást ír. Fürdés szempontjából gondolom, met kirándulni 20 fokban is lehet.

A másik kérsés, hogy biztonságos e? A múltkori "zavargások" miatt.

All inklusive ellátás ott mit takar? Mire készljek?

Előre is köszi a segítséget!!

gabe203 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 1209

Szevasztok !

 

Úgy látom még nagyon csendben van mindenki.

Most már ismét próbálkozunk. Vajon mit tettek a várossal a "rumli" alatt.

Nekünk nagyon bejött a Kartago Tours, Problémánk még nem volt.

A Marabout-ban is többször voltunk. Csendesebbre vágytunk, de minden rendben volt (tisztaság, konyha).

Közel van a városhoz is. Próbáljátok ki. Ez még nem is olyan drága.

 

Előzmény: Szabojuly (1207)
visandi Creative Commons License 2011.04.09 0 0 1208

Üdv! Mi jövő pénteken indulunk ebbe a szállodába, eddig sposse-ban voltunk többször a belvárosban, de most nagyon jó áron kaptuk ezt az utat.

A fényképek alapján meglepően jó az árához 29900,- ft-hoz képest. Olvastam pár hozzászólást, hogy az étkezéseknél gond volt az evőeszközökkel és a pincérekkel. Ilyeneket nem tapasztaltatok?

Nekem igazából nincsenek nagy igényeim, imádom tunéziát, remélem ez a szálloda is bejön. Valóban piszkos a partja?

Köszi: Andrea

Előzmény: Szabojuly (1207)
Szabojuly Creative Commons License 2011.03.17 0 0 1207

Sziasztok!

 

Tavaly voltam Tunéziában a  Taurus Reisen szervezésében.

Az El Mouradi Skanes hotelben voltunk elszállásolva.

A szállada 4*, Sousse és Monastir között fekszik.

 

A hotel szuper volt, családosoknak, főleg kisgyerekeseknek ideális.

Az animátorok nagyon kedvesek, és mindenféle programmal várják a gyerekeket.

All Inclusive ellátás, óriási medencék, közvetlen tengerpart... és még sorolhatnánk..:D

 

Nagyon jól éreztem magam!!

 

Az utazási irodát mindenkinek ajánlom. Az irodában dolgozó lányok nagyon kedvesek, segítőkészek, és igazán értik a dolgukat!!!

 

Remélem sokan választják a Taurus Reisen-t és ezt a szállodát! Igazán megéri!

 

Üdv!

 

gabe203 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 1206

Szevasz !

 

Eddig ezen átsiklottam. Nekem meg van a lehetőségem kazettáról átmásolni akár cd-re vagy mp3-ba. Igaz kissé időigényes. Én is bp-i vagyok.

Ha még aktuális, tárgyalhatunk róla.

Előzmény: szem telen (1202)
Gabi214 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 1205
Minden Tunéziába utazónak jó pihenést kívánok, fantasztikus lesz!
2008-ban voltunk, és azóta sem éreztük olyan jól magunkat , mint ott. A vendéglátás és a hangulat leírhatatlan, a tudnivalókat a 4.oldalon megtaláljátok a fórumban.
Üdvözlettel: Gabi
agika0529 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 1204

 Sziasztok!

 

 Nekem sajnos nincsenek még tunéziai élményeim, és az idén sem lesznek! :(

 

 Április környékén foglaltuk le az utazást Hammamet városba, augusztus 3-án indultunk volna. A páromnak viszont közbejött egy munka, amit nem tud itthagyni.

Szóval most ott tartunk, hogy minden erőnkkel keresünk 2 főt, aki el tudna menni helyettünk.

Péntekig (júli.9.) kaptunk haladékot az utazási irodától, hogy eldöntsük, mi legyen a nyaralás sorsa. Ha nem sikerül, náluk marad az egész összeg 25%-a.

 

Lényeg a lényeg, hogy a segítségeteket kérném, ha  ismernétek valakit, akinek lenne kedve és el tudna menni helyettünk, kérlek értesítsetek!

 

Tehát Hammamet város, 4****, all inclusive ellátás, indulás: aug. 3. Budapestről,

7 éjszaka.

Repülővel, illetékekkel... stb. mindennel együtt 303.000 ft a végösszeg!

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

szem telen Creative Commons License 2010.05.28 0 0 1203
Van egy Hamemeti ismerősöm, ők magyar éttermet nyitottak, a gulyástól a rántott tevetérdig és a struccsültig minden megtalálható, ha megtalálom a névjegyüket, mailezek nekik. De a lányaim osztálytársa német, angol szakon végzett valami idegenforgalmi kütyün, és telepített idegenvezető kinn. Ha legközelebb találkozom muterkájával megkérdezem.
Én már évek óta ki akarok települni, csak mindig valami családi gebasz bejött. Most elszakadt az 50-es horgász damil is, úgy hogy lehet az iskola év vége után ott leszünk a fiammal. Ha nem úgy jön be még mindig van hová haza jönnünk, bár nem nagy kedvvel.

Üdv.

szem telen
Előzmény: ptibike (1199)
szem telen Creative Commons License 2010.05.28 0 0 1202
Annyit tudok Neked segíteni, mivel a zene eltűnt a ködben, hogy a két lányom hastáncolt és kb 30 tunéziai és a fene tudja hány arab CD-jük, nekem meg még 20-30 éves kazettáim is vannak ált, Szaud, Kuwait, Emirat, stb. Át kéne játszani, csak ahhoz le kellene másznom a pincébe.
Ja és most is mennek azt hiszem Szuszba, júliusban (szabadság egyeztetés) A két liba 30 éves és bulizni megy.
Én csak aug.23-tól szeptember 4-ig Hamametbe a fiammal. Én meg döglök a parton mint a partra vetett bálna és a fiamat sasolom. Úszás tudomány = ólom kacsa.

Üdv.

szem telen
Előzmény: Kathy8 (1198)
szem telen Creative Commons License 2010.05.28 0 0 1201
Hamametben mindent megkapsz. Bébipapi, popsikenci, a régi rommal szemben van egy sétáló utca, hasonló csak kisebb mint egy tecso, vagy oson, na ott minden van. Ha nem pénteken esz oda a fene még sört is kapsz, bár ezek a rosé jellegű borok igen kellemesek.
Egyébként semmi gond, 1-2 dínár borravalóért a személyzet bármit megold. Korrektek és megbízhatóak. Nekem vasaltak, nagyestélyit a férjemnek szmokingot szereztek bármit megoldanak csak legyél kedves és ne nézd le őket.
És ha megtanulsz pár arab kifejezést, mint kérem, köszönöm, jó reggelt, jó munkát, hogy vannak a gyerekek (feleségre nem kérdezünk) nyerő vagy.
De Jerbába, vagy Szusz-ba akarsz menni ott sem vagyunk elveszve.

Üdv. Neked.
szem telen + fia


Előzmény: PRéka (1186)
szem telen Creative Commons License 2010.05.28 0 0 1200
Én is most akarok gyerekestől, békástól. Ő a szagértő a témában. kB. 2éve figyel, mint Fidel. Mi egy kis tengerparti falut keresünk, és ő heti áltban olvassa az újságokat.
Egy héttel ezelőtt még volt olyan gondolatom, hogy van itt kb 5 évem hátra. Jelenleg a holnap is késő lenne.

Üdv.

szem telen
Előzmény: ptibike (1199)
ptibike Creative Commons License 2010.03.08 0 0 1199
Sziasztok!
Munka céljából mennék Tunéziába. Mennyi az esélye, hogy le is tudnék ott telepedni véglegesen?
Gondolom nem olyan bonyolult mint az USA-ba. :)
Köszi
Kathy8 Creative Commons License 2010.02.25 0 0 1198
Sziasztok!

Én 2004-ben amikor Tunéziában voltam,hallottam többször egy arab számot amit sokszor játszottak a szállodában. (Prima Life Imperial Park,akkori nevén csak Imperial Park) Sajna ott nem kérdeztem meg az animátorokat ki az előadója,meg mi a szám címe,most már nagyon bánom :(
Viszont mobillal felvettem és most feltettem a You Tubra,hátha valaki felismeri:)
Nem jó minőségben sikerült így feltöltenem,de kivehető azért:)

Szóval felteszem ide is a linket és ha valaki meghallgatná és esetleg beugrana neki,hogy mi a zene címe, előadója ,annak nagyon örülnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Előre is köszönöm , annak aki megpróbál segíteni!!!:)

Itt a zene amit keresk
Zsuska36 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 1197
Szió Gizus!

Köszönöm hogy reagáltál, már "megyek is" az élménybeszámolókhoz:-)


Zsuzsi
Előzmény: cs.gizi21 (1196)
cs.gizi21 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 1196

 

Szia Zsuska szerintem gyere át a Tunéziai élmények topicra és olvasgass vissza ott most elég sok élménybeszámoló van és gyerekkel utazók is vannak.

A sivatagi túra légkondis busszal megy de korán reggel indulnak és a 2, nap is 4-körül van az ébresztés a napfelkelte miatt, amit még tudok mondani mert én a sivatagi túrát nem válaltam be a szívem miatt hogy ilyenkor július augusztus nagyon meleg.

Akik voltak azok arról számoltak be hogy nagyon  szép de hajtós túra!

 

Mint írtam a másik fórumon éppen a napokban írtak a sivatagi túráról, talán sikerül eldönteni elmentek-e.

 

Gizus

Előzmény: Zsuska36 (1195)
Zsuska36 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 1195
Sziasztok!

Olyat szeretnék kérdezni, hogy volt-e valaki köztetek gyerekkel (az enyém 9 éves) 2 napos sivatagi túrán, és ha igen mik a tapasztalatok. Érdemes elindulni gyerekkel? És tud valaki hasznos infókat mondani, hogy mit érdemes feltétlen magunkkal vinni, ami utazás előtt biztos nem jutna az eszünkbe:-) Köszönöm előre is:-)
cs.gizi21 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 1194

 

Szia Pleiades!

 

Nagyon szépek a képek külön öröm számonra hogy a fotók eredeti helyszínein már én is jártam :)

 

Köszönöm hogy megosztottad velünk.

 

Gizus

 

Előzmény: pleiades (1192)
lányavízben Creative Commons License 2009.07.19 0 0 1193
sziasztok, keresnék valakit, aki mostanság megy Hammametbe, az El Fell-be. Egy apró szívességről lenne szó, meghálálom. Előre is köszi.
pleiades Creative Commons License 2009.07.12 0 0 1192

Megérkeztünk. Nagyon szép ország, néhány képet megosztanék veletek, a többi meg ELÉRHETŐ IDE KLIKKELVE (4 oldalnyi kép).

 

 

 

 

 

 

Anezii Creative Commons License 2009.06.14 0 0 1191
Szia mikike!

Egyetértek az előttem szóló clarki-val. Én három éve voltam a Marhabában, akkor nagyon jó szálloda volt, elérhető áron. És elég közel van a központhoz, közvetlen tengerparti, gyönyörű kerttel és fantasztikus konyhával. Az akkori tapasztalataim alapján mindenkinek csak ajánlani tudom.

Előzmény: mikike mikike (1188)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.14 0 0 1190

Szia!

 

Még mindig a Marhaba és a Marhaba Club a nyerő szerintem.

A közvetlen tengerparti hotelek közül majdnem a legközelebbiek a központhoz, és a szolgáltatásai alapján is a toppon vannak az árhoz viszonyítva.

Előzmény: mikike mikike (1188)
Sunbird Creative Commons License 2009.06.14 0 0 1189
Szia.

Én annak idején vittem. 2x voltunk Törökbe 1 illetve 2 éves volt akkor a gyerek, tehát mindkétszer pelenkás, és mindkétszer 2 hétre mentünk. Szétbontottam a csomagot és szétterítettem a bőröndökben a ruhák tetejére. Egyébként biztosan lehet kapni ott is, de én úgy voltam vele, hogy ha befér akkor miért ne vigyem, így nem kell szaladgálni utána.
Előzmény: PRéka (1186)
mikike mikike Creative Commons License 2009.06.12 0 0 1188
Sziasztok!

Tudna valaki Sousse belvároshoz közeli,de saját tengerpartos, jó és nem drága hotelt ajánlani? Eddig a Riadh Palms-t találtam! Ott volt már valaki? Vélemény?

köszönöm!
Evi25 Creative Commons License 2009.06.09 0 0 1187
Szia Tunterm!

Holnap utazunk Tunéziába,tudnál nekem adni elérhetöséget az email címemre?Szeretnénk menni 1 napos Szahara túrára!eci25@citromail.hu
PRéka Creative Commons License 2009.06.08 0 0 1186

Sziasztok!

 

Június 23-án indulunk Tunéziába, a Hammamet Garden Resort-ba. Egy 15 hónapos kicsivel utazunk és nem tudom, hogy érdemes-e egy halom pelussal együtt a bőröndben felszerelkezni. Lehet ott is kapni minőségi pelenkát, úgy mint itthon, vagy inkább vigyünk magunkkal? Ha valakinek van tapasztalata, légyszíves segítsen! ;-) Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!