Keresés

Részletes keresés

pernot Creative Commons License 2010.06.02 0 0 412
"A szociálliberális húsz év többet ártott a fővárosnak, mint a Vörös Hadsereg vagy a török megszállás - értékelte."
Az ilyen túlzó hülyeségek miatt, nem tudok egyetlen politikust sem komolyan venni...
Előzmény: Törölt nick (408)
Rübezahl Creative Commons License 2010.06.02 0 0 411
Ennek semmi köze a jobboldalhoz, ez tiszta komcsi tempó. Mondhatnám bolsevik.
Előzmény: Törölt nick (410)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2010.04.10 0 0 406
Mikor nem volt "szepbeszedu? ;-)
Előzmény: horex (405)
horex Creative Commons License 2010.04.08 0 0 405

 

-pár százalék a Fidesznek

Pofátlan vagy Zsóti

Előzmény: Törölt nick (398)
lujo2 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 395
Hát, ha annyira tetszik egyeseknek, oda lehet költözni. :-) Csak azt nem értem, miért hagyta el ezt a csodálatos országot az utóbbi néhány évben kb. 2 millió polgára.
Előzmény: Törölt nick (394)
intrusion Creative Commons License 2009.11.01 0 0 393
Már régen elküldték, egyéb okokból kifolyólag, az olvtárs nickjét a bitnirvánába. Mondjuk ilyen stílus mellett nem csodálkozom rajta.
Előzmény: Inhalász (391)
Inhalász Creative Commons License 2009.10.26 0 0 391
"Nyomornegyed nyomorult szocikkal. Ápolatlanság, bűz, mocsok, hullaszag. A baloldal pöcegödre."

Én itt élek. Nem vagyok baloldali. De most már tudom, hogy miért mondjuk néha valamire azt, hogy ez vidéki bunkóság.
Előzmény: Regisztrált ingyenél (364)
intrusion Creative Commons License 2009.10.25 0 0 390
Teljesen igazad van. Elfog a hányinger ha fel kell mennem Pestre. Nyomornegyed nyomorult szocikkal. Ápolatlanság, bűz, mocsok, hullaszag. Mint a Gangesz partján. A baloldal pöcegödre.

Olyan kedves vagy. Amúgy jól vagy?
Előzmény: Regisztrált ingyenél (364)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.25 0 0 389
Ja, igen. Ha, sürgös segítségre lenne szüksége az érintettnek, úgy ajánlott a szedativumok, anxiolitikumok, minor tranquillánsok körébe tartozó hatóanyagú gyógyszer beszerzése az érintett részére, - mivel, hogy humánum is van a világon.
Előzmény: Törölt nick (388)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.25 0 0 388
Zavaros időket élünk, az bíztos. Ilyen időkben a lelki-deffektes emberek különösen zaklatottak, esetenként izgágák lesznek. Előfordul, hogy környezetük, esetenként saját maguk ellen is fordulnak. Terápia: - nem kell "észre venni" őket, nem kell reájuk figyelni, ha a társadalmi állapotok konszolídálodnak, lenyugszanak, normalízálodnak ők is. Ha ez előtt netán köz-, vagy önveszélyes színtet érnének el, - rokonaik, barátaik jól teszik, ha szakemberhez jutattják.
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.10.25 0 0 387
Orbán: Magyarország igazi hangja a józan észé
Index
2009. október 23., péntek 12:44
A világnak meg kell mutatnunk, hogy Magyarország igazi hangja a józan észé, nem a szélsőségé, a diktatúráé, a pénzé vagy a gyűlöleté, mondta Orbán Viktor a nagytétényi országzászló avatásán. A Fidesz elnöke azt mondta, a feladatuk az, hogy öt hónap múlva elkezdjék újjáépíteni Magyarországot, és végre lezárják az átmenet korszakát.
Fine Tune Creative Commons License 2009.09.19 0 0 386
Ez bizony így van. Most páran legalább látják, mibe került az, hogy választások környékén a náciktól rettegtek.
Előzmény: Törölt nick (385)
Fine Tune Creative Commons License 2009.09.19 0 0 384
Van benne valami. 20 évvel ezelőtt sem volt kiemelkedő, de azóta lepukkant rendesen. Persze az utcaképért nem csak Demszky a hibás, hanem a kerületek, sőt az üzlettulajdonosok is. A körúton pld. "fényes" üzleteknek olyan mocskos a portálja, hogy az már nekem kínos.

Demszky egyszerűen beleszart az egészbe, gondolom, nem is volt más funkciója, hogy pénztermelője legyen az SZDSZ-nek és hagyja "élni" az MSZP-t is.

Tarlós annyival jobb lehet mint Demszky, hogy harapósabb. Kisebb lesz az MSZP frakció, SZDSZ remélhetőleg nem is lesz, könnyebb dolga lesz egy egységesebb Bp megteremtésében és Tarlós elszánt ebben.

Az élhető város nem csak azt jelenti, hogy a homokosok felvonulhatnak, hanem azt is, hogy sok a szökőkút, tiszták az üzletek portáljai, jó minőségűek az utak, gondozottak a parkok, felszámolják a szlömös helyeket, biztonságos kerékpárutakat építenek és a többi.

Egyébként kivételekkel, jól megfigyelhető, hogy a városnak azok a kerületei robbantak le, vagy nem fejlődtek amely régóta MSZP-SZDSZ irányításúak és azok fejlődtek, amelyek jobboldaliak. Meg lehet nézni, hogy pld. ma Békásmegyer vagy Pók utca már nem gáz, Újpalota, vagy a Havanna viszont ugyanolyan gáz maradt mint régebben. Ugyanígy szinte érintetlen maradt Terézváros, Zugló, viszont Újpest kivakarta magát rendesen a szarból, holott Újpest 20 éve nagyon szakadt hely volt. Pld. elég ránézni Újpest és Rákospalota - Újpalota útjainak minőségére.








wok Creative Commons License 2009.09.18 0 0 382
Zsóti úr mindig hálás téma.

Nemsokára lesz nekünk Tarlós Első Istvánunk is, az is kimeríthetetlen humorforrásnak ígérkezik.

Mazochisták előnyben.
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.09.18 0 0 381
Aha...


A Fidesznek - a kormányzás szakmai részletein túl - a legnagyobb kihívást szerinte az jelenti majd, hogy az országban jelenleg forró dühből hogyan fognak munkát, alkotó energiát létrehozni. Kijelentette: azért utasít el mindenfajta együttműködést mind a bal-, mind a jobboldali szélsőséges erőkkel, mert ők azzal, amit csinálnak, ezt a dühöt romboló energiává alakítják át, a Fidesznek viszont alkotó energiává kell átalakítania. "Nem szabad megengedni, hogy sötét érzések kerítsék hatalmukba Magyarország polgárait" - hívta fel a figyelmet
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.21 0 0 380

Ebben is lehet valami.

Nem adnék egy 10 négyzetméteres  Kupeczky utcai kerti szerszámospecut egy Asbóth utcai kétszobásért, az tutti.

Előzmény: Törölt nick (379)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.21 0 0 378

Sok  urban carreer young  people nem a szépségért bérel lakást a belvárosban, hanem mert netán  közel van  a  zsiros  munkahelyhez. Egy órai utazás ide is meg oda is egy külvárosból  naponta ;----  különösen  havi összesítésben többet is jelenthet valakinek mint 30 rongy árkülönbözet.

Sztem így is lehet a dolgot nézni.

Előzmény: Törölt nick (377)
meghallhatom Creative Commons License 2009.05.21 0 0 376
Tökeletesen igaza van.
Előzmény: Törölt nick (375)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.21 0 0 374

Bukarestben(!) élő ismerőseim voltak elszörnyedve itt jártukkor a pesti állapotokon. Nekem égett a pofám! :((

Előzmény: Törölt nick (372)
nopoliticians Creative Commons License 2009.05.21 0 0 373
Pontosan így van, 19 év SZDSZ-es uralom után
Előzmény: Törölt nick (372)
cserép virág Creative Commons License 2009.05.20 0 0 371
A szökőkút, az aluljáró, a  Ferenciek tere - az egész  Belváros! Pöcegödör a Kossuth Lajos utca a lepusztult üzleteivel, a volt Úttörő áruház is, aztán haladunk a Keleti felé........ Szégyen!
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 370

"nyilvános pöcegödör a Ferencesek temploma előtti szökőkút"

 

Ja, az ott egy retekgyűlde, én elkerülüm azt a helyet. Pont erről írtam.

Előzmény: Törölt nick (369)
cserép virág Creative Commons License 2009.05.20 0 0 367

Teljesen egyetértek veled.

 

A minap Kanadából vendégem volt, aki évekkel ezelőtt is járt itt.

Azt mondta, ez a város egy szemétdomb, szürke, barátságtalan, kiégett.

Amikor 10 éve itt járt nem ezt látta.

 

Nem tudom Demszky és  barátai hogy érzik itt magukat, de gondolom, ahogy pusztult le a város, úgy dagadt a pénztárcájuk, így aztán elégedettek.

 

A baloldal pöcegödre-majdnem igaz!

Előzmény: Regisztrált ingyenél (364)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 366

A vonattal érkező vidékiek legelőször a város legszutykosabb részeibe botlanak (Nyugati Pu., Keleti Pu.) Tényleg ezek a környéket elég gázak.

 

De Bp. nagyobb része - ahová a vidékiek nem nagyon jutnak el, mert oda csak azok járnak akik ott laknak, teljesen más. (kivéve a tényleg hírhedt lakótelepeket.)

 

Pl. a budai zöldövezet teljesen szuper, a pesti kertvárosi gyűrű sem rossz. A történelmi külvárosok (1950 előtti) tényleg szarok.

 

A bp-iek ismerik a városukat és tökéletes tisztában vannak azzal, hogy melyik környékeket kell elkerülni, így nagyszerűen érezhetik magukat a városukban.

Van, hogy sarokról, sarokra változik a városkép, a lakosság összetétele.

 

A várost nem ismerő vidékieket kétségtelenül érhetik kellemetlen meglepetések.

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 365
Én 72-ben, gyerekként jártam először Pesten. Aranyos, élhető, békebeli város volt.
Előzmény: Regisztrált ingyenél (364)
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.05.20 0 0 364
Teljesen igazad van. Elfog a hányinger ha fel kell mennem Pestre. Nyomornegyed nyomorult szocikkal. Ápolatlanság, bűz, mocsok, hullaszag. Mint a Gangesz partján. A baloldal pöcegödre.
Előzmény: Törölt nick (361)
z3 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 363
Igaza van. A retek már beleégett az emberek nagy részébe és észre sem veszik.

Egy jó messzi nagyvárosban élek. Itt kicsit magasabb az életszínvonal mégis sokan járnak mezítláb. Jól öltözöttek is, még a plázában is lehet látni mezítlábasokat, inkább fiatalok.

Olyan tiszta. Kipróbáltam nyáron munkába (irodába) menet, tényleg jó érzés...

Minden parkban, tengerparti öbölben van pénzbedobós grillsütő. Nem basszák szét, nem lopják el a gázpalackot. Jó dolog értelmes emberek között élni.
geo13 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 360
Budakeszin.
Én itt élek, ergo létezik élet Pesten.
Gyárváros, az erős túlzás. Nem is igen létezik valódi gyár, füstöt okádó kéményekkel, fájront után kitóduló melósokkal. Egyszer gyere el Pestre, és nézz körül!
Előzmény: nopoliticians (359)
nopoliticians Creative Commons License 2009.05.19 0 0 359
Demszky se Budapesten él, hanem Budaörsön ha jól tudom.
BP-en csak dolgozni lehet élni nem nagyon. Szerintem.
Az egy nagy gyárváros és tényleg bödös.
Előzmény: valasztopolgar (-)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.05.19 0 0 358
Fanyuvo szerint Bayer szoci :-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!