Keresés

Részletes keresés

fanyűvő Creative Commons License 2005.10.04 0 0 48

Hogyan találtál rá erre a topikra?

Ha már fölhoztad, átfutottam a topiknyitást. Tudod, hogy az aláírók közül Gombárt köztársasági elnöknek, Halmait meg alkotmánybírónak jelölte az SZDSZ?

Előzmény: TN (0)
k0zm0p0litab0lsi Creative Commons License 2005.10.04 0 0 47

manapság már nem mersz kikezdeni velük mi? :-) belerohansz egy késbe vagy egy kisbaltába és véget ér az indexes karriered...

Előzmény: soltika (45)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 46
Na mennyünk aludni mielőtt kiderül, hogy te is rasszista vagy :)
Előzmény: soltika (43)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 45
Hi, van benne valami, fiatalabb koromban még nagyobb volt a pofám:-)))
Aztán ha jól be voltunk piálva, akkor néha összeugrottunk egy másik társasággal, indok , ok, alkalom mindig volt:-)))
Előzmény: k0zm0p0litab0lsi (44)
k0zm0p0litab0lsi Creative Commons License 2005.10.04 0 0 44
biztos huligánkodtál velük és lecigányoztad valamelyiket... így szokott ez lenni...
Előzmény: soltika (39)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 43
Hi, dehogynem, még jó hogy épp el tudtam fordulni, máskülönben a pofikámat csapja széjjel a kölök:-)))
Előzmény: Sir Balambér (41)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 42
Hi, go to 28:-)))
Ott leírtam hogy miért kell a Fidesznek egy külső támogató.
Abban igazad van hogy a Parlamentben valamennyire civilizálni lehet őket, artikulálni kényszerülnek magukat. Rajtuk keresztül a rájuk szavazó 50-es IQjúakat is:-)))
Előzmény: Sir Balambér (40)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 41
Na ugye! Hátulról nem is láthattad. :)
Előzmény: soltika (39)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 40
Valami nem stimmel itt. Hol van ilyenkor a fegyelmezett szélsőséges szavazótábor? Amúgy szerintem jobb ha az ilyenek a fideszre szavaznak ahol a párton belül hatásosan tompíthatóak a nézeteik és nem egy külön 5%-os pártocskából rabolják le a helyzeti előnyükből adódó profitot és szolgálnak azok céltáblájául akik főállásban a szélsőjobb veszéllyel foglalkoznak.
Előzmény: soltika (38)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 39
Hi, még hátba is vágtak vele:-)))
A bőrdzsekim szétszakadt úgy.
Előzmény: Sir Balambér (36)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 38
Ilyen a választási rendszerünk.
De a MIÉP mára halott, nulla a szavazótábora.
Még a Fidesz és Orbán román EU csatlakozás ügyében leadott igen szavazata ügyében se szólaltak meg.
A Csurka valszeg beteg lehet, ezt a reklámlehetőséget, médiákban való szereplési lehetőséget nem hagyta volna mondjuk 5-6 évvel ezelőtt ki.
Egy kicsit meglepődtem hogy ekkora nagy kussban vannak.
Előzmény: Sir Balambér (34)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 37
Nekem az indiánokkal van problémám. Komancsofób vagyok :)
Előzmény: soltika (35)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 36
:) Nem sok bicikliláncot láttál te életedben, de profi kétségbevonó vagy :)
Előzmény: soltika (35)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 35
Nem olyan könnyű azzal a biciklilánccal egy kézzel egy autó ablakán kinyulva verekedni, itt valami nem stimmel:-)))
Ezt szerintem te hallottad valakitől, aki valakitől hallotta:-)))

De jellemző a szóhasználatod az utolsó mondatban, az "ezek" , nem vagy te hungarofób?:-)))
Előzmény: Sir Balambér (33)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 34
Hát ha nagyon komolyan vesszük a demokráciát és nem akarjuk magasról megmondani,hogy ki a jó és ki a rossz, akkor most egy nagyon torz állapotot élünk meg, amikor az szdsz az alig 5% túli eredményével messze túlreprezentált politikai és gazdasági befolyással bír, míg az alig 5% alatti miép meg semmivel.
Előzmény: soltika (32)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 33
Civil rendőrt a zebrán majdnem elsodort egy etnikumi arrafelé. A dühös közeg azon a környéken szokatlan magabiztossággal szólt be az ablakon. A válasz bicikliláncba csomagolva jött azonnal. Rendőrünknél viszont volt vipera. Ablak fel mindenki bőszen elő a mobilt és hívja a haverokat készültséget. Mire kijött a készültség és szigorúan etnikai alapon bevitték a szabálytalankodó úrvezetőt már megjelent vagy 5-6 állandó jellegű tettestárs, és még láncos buzogány is volt náluk! :)
Na ennyit akartam mondani a hazaárulásról.
Amúgy meg csak az árulhatja a hazát akinek van hazája. Ezek csak lízingelik..
Előzmény: lms (31)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 32
98-ban bejutott a MIÉP, ha nincs ekkora részvételi arány 2002-ben(több mint 70%), akkor be is jut.
A Kövér mániája a kétpártrendszer, őt régebbóta idomítják erre a komcsik mint az Orbánt, no meg eléggé imád is mindent egy kézben tartani. Az ellenőrzés, a mindenkiről mindent tudni akarás is a paranoiája.

2006ban viszont szerintem jó ha 45-50%-os lesz a részvételi arány. Eléggé megfigyelhető ez a tendencia külföldön is hogy csökken a részvételi hajlandóság.
A lengyeleknél alíg több mint 38% vett részt a választásokon, ekkora részvételi arány már egy kormány legitimációját is kissé megkérdőjelezi.

A radikális pártok szavazói általában fegyelmezettek.
Előzmény: lms (30)
lms Creative Commons License 2005.10.04 0 0 31
akkor menjünk el mondjuk a nagytemplom utcába. kereszteződés előtt már lassan mentem az ótómmal az óton, amikor a járdán egymást lökdöső csapatból az egyik eltanyált az úton, közvetlenül előttem keresztben. majdnem a lökhárító alatt volt a chavo feje mire megálltam. és engem akartak megverni. el is húztam onnan, nem lassan.
Előzmény: soltika (29)
lms Creative Commons License 2005.10.04 0 0 30
annyi szavazatot úgysem kapnak, hogy bejussanak. lesz 1-2%-uk. minden olyan voks, amit a jobbik kap a fidesz helyett, elveszett. annál még az is jobb, ha nem megy el, mert növeli a fideszre leadott szavazatok relatív súlyát.

egyébként ugyanannyi darab szavazat a képviselői mandátumok végleges számát tekintve értékesebb, ha egy párt kapja, mint ha megoszlik két bejutó párt között.
Előzmény: soltika (28)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29
Hi, én benne vagyok:-)))
Laktam én vagy 5 hónapot a Hős utcában, ismerem őket.
Előzmény: Sir Balambér (26)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 28
Tévedsz, a KDNP a választások után külön párt lesz, külön frakcióban fognak ülni. Ha nyer az Orbán, akkor koalíciós kormánya lesz velük. Több bizottsági hellyel és a médiatestületekben, nagyvállalatok igazgatótanácsaiban is több hely jár, de egy rakat egyébb kedvezmény is van ha több párt alkot kormányt, ha több frakció van.

Van rengeteg olyan "jobbos" aki rühelli az Orbánt a köpönyegforgatása, szélhámoskodásai és például az izreli, amerikai útjai miatt. Azok inkább otthon maradnak, de rá semmiképpen nem szavaznak. Ha viszont indul egy radikális új csapat, akkor arra elmennek szavazni.
Külső támogatónak kellenek a Viknek, ugyanolyan műellenzéki szerepre mint a MIÉP 98-2002 között.
Előzmény: lms (25)
Calvano Creative Commons License 2005.10.04 0 0 27
:DDDDDDDD

Szóval a téma: "Érdemes hazát árulni?"
Persze, nézd meg D-209-et, vagy akár a mostani úszómestert
Előzmény: Röné (11)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 26
Mondjuk nem jellemző, de ha mégis akkor nőügy volt vagy ilyesmi. A roma testvíreket meg akkó láttam elősző.. Szóval zongorázni lehet a különbséget. Felajánlanám, hogy demonstrálom neked, végülis itt dolgozol tőlem úgy 10 percnyire, aztán kimegyünk a nyóckerbe eggyütt és kihívóan nézünk mindenkire. Ha köcsögmagyaroznak miközben vernek minket akkor én nyertem, csak össze ne vérezzük nagyon az adatgyüjtő lapot :)
Előzmény: soltika (22)
lms Creative Commons License 2005.10.04 0 0 25
A fidesznek speciel nem igazán jó a Jobbik megerősödése. Legjobban azt szeretnék a fijjug, ha semmilyen parlamenti (képviseletre) vágyó párt nem lenne ott, és akkor ez a pár százalék is a fideszre szavazna.

Tóth András, mint a Jobbik titkos támogatója?
Persze egy összeesküvéselméletbe ilyesmi simán belefér.
Előzmény: soltika (23)
k0zm0p0litab0lsi Creative Commons License 2005.10.04 0 0 24
de sok fizikai melóból megélő embör van köztük...
Előzmény: fanyűvő (-)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 23
Fidesz, titkosszolgálatok, stb.
Előzmény: lms (20)
soltika Creative Commons License 2005.10.04 0 0 22
Hi, magyar ember szerintem legalább többtucatszor kib@cott veled, valszeg még meg is ruházott néhány, csak ezt megszoktad, természetesnek veszed.
Előzmény: Sir Balambér (19)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 21
Érdekes egy felmérés lehetett, merthogy azt már az oviban is tudni lehet, hogy az orbánviktortól félni kell (van rá párezer topik meg önkéntes fikanic) meg a gyurcsánytól is félni kell (kb hasonló infrastruktúrával megtámogatva). Ehez képes kimutatnak 7% frusztrált félős embert..
Csak azt szabad elhinni amit magad hamisítottál.
Előzmény: lms (16)
lms Creative Commons License 2005.10.04 0 0 20
A MIÉP bedöglésével a Jobbik van erre a szerepre kitalálva. Ezért futtatják őket.

Mármint hogy ki futtatja őket?
Magyar Hírlap, Népszabadság, Népszaván kívül mások nem nagyon.
Előzmény: soltika (18)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.10.04 0 0 19
Háát minek ahoz külföldre menni? Engem már majdnem megvertek itthon is, mert nem vagyok cigány :)
Előzmény: soltika (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!