Keresés

Részletes keresés

ZenTomi Creative Commons License 2017.04.19 0 0 773

Sziasztok!

Kubai repteren  Havannaban illetve, Santa Clara-ban levo szivargyar boltjaban sajat reszre  vasarolt szivarjaimbol maradt par doboz, mert tulvasaroltam magam.

ROMEO Y JULIETA 10 WIDE CHURCHILL.

Bontatlan 10 darabos csomagolas (Fadobozos)

illetve,

MONTECRISTO No2 25

Bontatlan 25 darabos csomagolas (Fadobozos)

Vasarlasi blokk megorizve.

Ha erdekel valakit kereshet a ztamas06@gmail.com  email cimen.

W.Szvetozar Creative Commons License 2017.04.02 0 0 772

a másik fórumon nem kellett senkinek a fake szivarod?

Előzmény: hadamh (771)
hadamh Creative Commons License 2017.03.06 0 0 771

Hello Mindenki!

Van két doboz (25 szál/doboz) kubában februárban vásárolt Cohiba Siglo VI szivarom. Saját használatra meg ismerősöknek hoztam, de túl sok lett. Eredeti csomagolásában bontatlanul áll a szekrényben. Ha érdekel esetleg valakit vagye fel velem a kapcsolatot a heiladam09@gmail.com címen. 

Üdv: Ádám

kordy79 Creative Commons License 2016.12.30 0 0 770

HAMIS COHIBA mini 20 szivar MAGYAR TRAFIKBAN?  Létezik ilyen?
Kezdő szivaros vagyok, néhány kisebb méretűt is kipróbáltam. A Cohiba mini 10 (10-es csomagolású doboz) ízlett, így megajándékoztam magam egy újabb dobozzal. Egy körúti dohányboltban vettem, meg is lepett, hogy van 20-as csomagolású is. Felbontás után még nagyobb meglepetés ért: a benne lévő szivarkák nem nagyon hasonlítottak a 10-es dobozosra, mert sokkal könnyebbek voltak, mintha csak egyetlen levél lenne megsodorva: könnyen összenyomható, néhány szívással végigszívható. (Egyébként nem volt rossz.) A dobozát közelebbről megnézve a „zárjegy” sem igazi, úgy látszik, egyszerűen rá van nyomtatva (!) a dobozra (ráadásul nem keresztben „zárja le” a dobozt, , mint az eredetin, hanem a fektetett oldalával párhuzamosan, hosszában.
A magyar forgalmazó egy ismert szivarforgalmazó, a címkéje rendesen a dobozon. (a 10-est másik forgalmazó forgalmazza.)
A trafikos régi, megbízható ember.
Létezik ilyen? Hogy hivatalos magyar forgalmazó valószínűleg hamis szivarokat forgalmaz? Van egyáltalán 20-as Cohiba mini ? Vagy ezek nem hamisak?
Előre is köszönöm a válaszokat.

BeaxZso Creative Commons License 2015.10.05 0 0 769

Üdvözlök Mindenkit!

Elérhető áron eredeti kubai szivarak eladók:Cohiba Behike 52,54,56 és a 62-es ..ha kúriózumra vágysz akkor a Cohiba Bestia-t tudnám ajánlani ami világszerte igazán ritkasság!! A kinálatból:M-Cristo Piamides ,érlelt dohány:Magicos,Genios,Robusto,Supremos!!

A termékeimre garanciát vállalok és bárhol bevizsgálhatóak az én költségemre!

jjordi123@gmail.com

szla0056 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 768

COHIBA SIGLO II friss, 5db-os, bontatlan, eredeti, zárjegyes gyári papírdobozban, Kubában vásárolt. 

Ha valakit érdekel, ajánlatot emailben kérek. szla0056 kukac gmail.com

alexed Creative Commons License 2015.02.07 0 0 767

Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekelne, a héten hoztam Kubából 3 doboz szivart: 

- Partagas 25 Serie D No. 4

- Romeo Y Julietta 25 Wide Churchill

- Bolivar 25  Coronas Gigantes

Hivatalos szivarboltban vásároltam, természetesen számla van róla.

Elérhetőségem: bs@mix3.hu , tel: 06308200108

Sziszibmw Creative Commons License 2014.11.17 0 0 766

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni,valaki esetleg tudna nekem infot adni a következő márkajelzéssel ellátott szivar ill miniszivarokrol?

1.WALLSTREET CLASSIC KORONA (eredeti dobozában 4-szál)

2.COHIBA COLLECTION1 (eredeti dobozában 10-szál)

Szeretném öket értékesíteni akit esetleg érdekelne a sziszibmwm6@gmail.com-on elérhet,előre is köszönöm!!

zakarias123 Creative Commons License 2014.09.18 0 0 765

Sziasztok! 

Ha valakit esetleg érdekel tudok pár infót honnan lehet Bp-en,garantáltan eredeti !!!!szivart,korrekt áron  beszerezni.. Cohiba-.Behike 52-56,Sublimes,Magicos,Genios,Siglo I-IV,Robusto,Piramides! Cuaba Solomon,Monte Cristo -Open...jjordi123@gmail.com

Katona Dániel Creative Commons License 2014.03.05 0 0 764

Eladő 2x25 szálas dobozban lêvő eredeti Cohiba Esplendidos , piramides az ár megegyezés tárgyát képviseli az itthoni bolti árak alatt humidorban tartom őket az eladás mellett azért döntöttem mert besokaltam több szivárog van mint kéne jelenleg.

akit érdekel jelentkezzen

gyorsan? Creative Commons License 2014.01.09 0 0 763

szisztok,

lenne egy ajándékba kapott, de sosem használt, végig dobozban tartott, rendkívűl igényes Vector Humidorom, amit szívesen eladnék. Nem szeretnék senkit zavarni itt egy hirdetéssel, de talán itt lesz valaki aki tudná értékelni és kihasználni.

65-70 szivart képes befogadni,

mahagóni, 4 fiókos, üveg ajtós kivitel,

hygrometerrel és két darab új, bontatlan párásítóval

Az USA-ból kaptam, ha minden igaz Európában nem is forgalmazott darab.

képek:

https://www.dropbox.com/sh/htz0ufk86dd9mj7/w-n1kWi-85

A humidoron semmiféle karc vagy kopás nincs, a fényképen látható kis biszbaszok szerintem az optika karcossága vagy nem tisztasága miatt van.

ha valakit érdekel, kérem az alábbi email címen keressen bátran.

norbert.reinhardt kukac gmail.com

Elnézést ha valakit a bejegyzésemmel zavartam.

nils_h Creative Commons License 2014.01.05 0 0 762

Most tértem haza Kubából és van 4 doboz eredeti Cohiba Esplendidos szivarom gyönyörű, 25-ös díszdobozban, minden originál címkével. Ha valakit érdekel, keressen meg!

Demian1 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 761

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbiakhoz:

Előrebocsátva, laikus vagyok, nem szivarozom. Azonban a tulajdonomba került 12 szál Davidoff Dom Perignon szivar eredeti dobozban.

Nem tudok az eredetéről semmit - azaz, hogy hogyan voltak tárolva..Én úgy látom, hogy eléggé szárazak, azaz a felső dohányréteg töredezik kissé.

Megválnék tőlük, de a kérdésem az, hogy van-e így / bontott doboz - eredetileg 25 db. volt benne / - értéke.. akár forintális, akár élvezeti.. és ha igen, mennyi..

A google most nem igazán segített.. Ezt találtam:

http://www.cigarauctions.co.uk/davidoff-perignon-p-9417.html

Az enyém is pont így néz ki, de gondolom ez az ár csak megfelelően tárolt, originál dobozra vonatkozhat.

Még néhány info:

Hosszúság: 175 mm

Átmérő: 20 mm

Zöld zárjegyen található szám: NE 300766

Válaszotokat és segítségeteket előre is megköszönve!

gbenyov Creative Commons License 2013.03.26 0 0 760

Hello, Szivar Fanclub! Apukám cuccai között találtam egy bontatlan doboz DIPLOMATES 25 darabos szivarkészletet. Elébb nem tudtam mi is ez, kinyitottam és elámultam, lefényképeztem. Biztosan kapta valamikor - valakitől ajándékba. De soha nem szivarozott senkisem a családban, megmaradt.
Felírata: SEITA, REGIE FRANCAISE.

Kéri valaki? gbenyov(kukacka)t-email.hu

robi-20 Creative Commons License 2013.02.22 0 0 759

Eladó a képen látható szivar Kenner Bollero. egy örökségböl maradt fenn 39db van belöle. csere is érdekel természetesen szivarra.

Sj Creative Commons License 2012.08.09 0 0 758

ELADÓ 5 doboz Behike 56, 1 doboz Behike 54 és 1 doboz Partagas Limited Edition 2010. 2 hete hoztuk Havannából. Komoly ajánlatokat a toscana kukac chello pont hu-ra várok.

zoli2103 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 757

Sziasztok

Hoztam Kubabol 2 doboz bontatlan COHIBA Siglo VI szivart,nem bolti, de nem is utcai arustol van. Aki hozzaerto, le tudja ellenorizni, hogy kivalo minosegu es olcso!

Ha erdekel kuld egy telo szamot

medeve Creative Commons License 2012.03.02 0 0 756

Hello, érdekelne a Robusto 25 db szivar. Kizárolag akkor, ha eredeti Kubában üzletben vásárolt, nem pedig utcai árustól.

Előzmény: littlefinger (755)
littlefinger Creative Commons License 2012.02.23 0 0 755

Tegnap jöttem haza Kubából, hoztam 1-1 doboz Cohiba siglo2, siglo6, és Robusto 25-ös doboz szivarokat, ha valakit érdekel.  Mivel eredetiek, nem tudom a bolti ár feléért, negyedéért adni, de azért jóval olcsóbban, mint itthon. Üzenj emailben ha érdekel!

littlefinger Creative Commons License 2012.01.02 0 0 754

Február végén jövök haza Kubából. Ha valaki érdeklődik az eredeti felsőkategóriás szivarok iránt keressen meg és megbeszéljük.

üdv

7582634 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 753

Eredeti, zárjegyes, 25 db-os, fadobozban lévő kubai szivar - Cohiba esplendidos - eladó. Kínált ár: bolti ár fele. Érdeklődni lehet: 20/232-53-07.

katja_hungo Creative Commons License 2010.04.03 0 0 752

Sziasztok!

Két hete jöttem haza Kubából, a holguin-i szivargyárban vettem egy kiváló

minőségű 25 darabos Cohiba Siglo VI-ot cédrus fadobozban, eredeti, bontatlan, akit

érdekel, emailben írjon (katja_hungo@hotmail.com).

lez17 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 751

Sziasztok!

Eladó Cohiba Siglo I 1 doboz (25 szál) kubai szivar. Eredeti, kubai zárjegyes, bontatlan. lez17@freemail.hu

csibak Creative Commons License 2009.06.14 0 0 750
A mai napon érkeztem haza Kubából. Eladásra egy dobozt (25 szál) szánok a Szivarok Királyának tartott Cohiba Sublimes Edicion Limitada 2008-as kiadásból. Természetesen eredeti, friss egyenesen a gyárból. Itthon nem kapható. Szeretném ha egy "műértő", komoly ember kezébe kerülnének. Egyben szeretném eladni. Az árat telefonon megbeszéljük. Komolytalan emberek kérem kíméljenek! Elérhetőségem: 70/772-86-17 Ismertető a 2004-es kiadásról: http://www.szivarszakerto.com/index.php?load=type&id=cc1222697#
kata731 Creative Commons License 2009.03.02 0 0 749
Eladó Dunhill szivarok originál csomagolásban ár alatt!
Nusuth Creative Commons License 2007.06.29 0 0 748
Összeszedem a kedvenceket és megyek. Szerettem ezt a topicot (is). Élvezik, ha elvehetnek tőlem egyet-egyet. Legyen az nick vagy topic... mindegy nekik, csak kárörvendhessenek.
Előzmény: Nusuth (747)
Nusuth Creative Commons License 2007.06.29 0 0 747
Megyek is máshová, más nicken. Nem élvezet nekem, ha egy modi üldöz.
Előzmény: Nusuth (746)
Nusuth Creative Commons License 2007.06.29 0 0 746
Láthatóan te csesztetsz itt engem, ráadásul ok nélkül. Ez már belefér az üldözés kategóriájába, amit itt velem csinálsz; csakhát tudom, hogy nekem itt nem lehet igazam.
Előzmény: Nebáncs!virág (744)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2007.06.29 0 0 745
1) A moderátornak mindíg igaza van.
2) Ha mégsem akkor a 1) pont lép érvénybe.

Azért mert te azt mondod, hogy a modicsesztetés nem az, attól még az bizony piszkálódás.
Előzmény: Nusuth (743)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2007.06.29 0 0 744
Kedvetlen szavaid nem veszem magamra. Javaslom, hogy keress valami sporttevékenységet, ahol levezetheted a dühödet, erre ugyanis nem a moderatura való.
A következő MM sértésért, vagy moderátor csesztetésért le foglak tiltani. Nem mondhatod, hogy nem szóltam előre.
Figyelmeztetlek, fejlett az aszociációs készségem. Korongozni nem próbáltál még? Nagyon megnyugtatja az embert.
Előzmény: Nusuth (737)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!