Keresés

Részletes keresés

riaszabo Creative Commons License 2022.01.28 0 0 17

Most látom az Emag már 2000.-ft árulja.

riaszabo Creative Commons License 2022.01.28 0 0 16

Ezt a szemüveg már a 1970-es években is volt.   Én is megvettem de nem igen volt hasznos. Ez  csak kb 1 dioptriásoknak  jó. Ádám nem feltaláló csak rábukkant egy rég elfelejtett leírt dologra. 

Sajnos ma napság sok mindenki  bedől az ilyen reklámoknak.

cseperi Creative Commons License 2016.10.27 0 0 15

Nekem is van már régóta soklukú szemüvegem,szeretem,csak eltörött a jobb szemüveg szár, hol lehetne cseréltetni, vagy lehet e vajon neten rendelni új szárat???

sámsonzoli Creative Commons License 2014.03.27 0 0 14
Kukuri Kriki Creative Commons License 2008.04.28 0 0 12
Ez a dolog engem is megfogott. Már malydnem vettem egyet amikor kiderült hogy egy ismerősnek van. Így elkérem és meglátom mi lessz.
tigi5 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 11

Sziasztok!

 

Nagyon régen van már meg a rácsos látásjavító szemüvegem, de csak ritkán alkalomszerűen használtam. Én nagyon szeretem. Nyaranta napszemüveg helyett hordom. Rövidlátó vagyok, valahol mínusz hetes és nyolcas között. Hallatlanul élvezem, hogy ha felveszem a 'méhecske szemüvegem' (a barátaim inkább légynek hívják:), akkor ugyanúgy látok, mint a rendes szemüvegemmel. Olvasni is tudok vele, tévénézésre nem használom - ahhoz szerintem kevés a fény, arra az egylyukú Balingert szoktam felvenni. Idén nyáron rengeteget használtam (az előző évekhez képest), és nagyon jó tapasztalataim vannak. Úgy vigyázok rá, mint a szemem fényére:) - lehet, hogy dioptriában nem javult a szemem (bár azon sem csodálkoznék - mintha jobban látnék a gyengébb szemüveggel, de lehet, hogy csak a szemem pihentebb), de az biztos, hogy a világért sem cserélném el legprofibb, legmárkásabb, leg-leg-leg napszemüvegre sem. Annak tuti nyerő, ha rövidlátó vagy!

 

üdv

:-)))

papacila Creative Commons License 2006.08.16 0 0 10
Eddig senki, semmi jót nem írt erről az eszközről. No én csak jót tudok róla írni! Igaz nem vettem, hanem magam készítettem egyet. Néha ezzel olvasok, vagy nézem a tv-t és már ez is jó hatással van a látásomra. Ha fárad a szem, vagy szúródik akkor szoktam alkalmazni néhány napig, és kész a hatás! Már 52 éves vagyok és még nem kell szemüveg! Messzire kiválóan látok, olvasáskor néha fárad a szemem. Ilyenkor ezzel olvasok és sokkal jobban látok vele, az apró betűket különösen.
ribizlimag Creative Commons License 2003.01.08 0 0 9
Szia! Én pár éve vettem egy látásjavító szemüveget, azt a fajtát, ami tele van lukakkal. Hordtam is rendesen, de nem használt. Most is általában ezzel nézem a TV-t.
Hallottam, hogy valakinek másfél dioptriát javult tőle a szeme. Sajna, nekem nem jött be.
Előzmény: Ki4r4 (-)
perge Creative Commons License 2002.11.14 0 0 8
Hallo,

az Indexrol jutottam ide:
http://direkt.vatera.hu/direct/item.php?cod=293255

Vki ismeri ezt a fajta "szemtrener"-t???
Tapasztalat??
Elore is kosz!
p

GombocArtur Creative Commons License 2002.03.19 0 0 7
Na, akkor nem veszek. Amúgy mennyi pénzt dob ki az ember, ha elhiszi, hogy x hónap használat után már nem kell szemüveg? :)
lakos Creative Commons License 2002.03.13 0 0 6
Nekem van, használtam is, szart sem ér. Ártani nem használ :) Bár hallottam olyat is, hogy árthat is bizonyos esetekben.
Előzmény: Ki4r4 (-)
PETYUS Creative Commons License 2002.03.13 0 0 5
Sokan használnak szemüveget. Nagyrészük látásjavítás céljából. Hogy ér-e valamit? Kérdezz meg egy szemüvegest!
Vanek Creative Commons License 2002.03.13 0 0 4
Na ezt nem tudom. További sok sikert.
Előzmény: Ki4r4 (3)
Ki4r4 Creative Commons License 2002.03.13 0 0 3
:-) Jó akkor máshogy teszem fel a kérdést.
Szal van valaki aki használta ezt a bigyót és használt neki? /Nem csak a nullák tekintetében :-)/
Előzmény: Vanek (2)
Vanek Creative Commons License 2002.03.13 0 0 2
Más kérdés? :-))
Előzmény: Ki4r4 (1)
Ki4r4 Creative Commons License 2002.03.13 0 0 1
Jajdejo
Előzmény: Vanek (0)
Vanek Creative Commons License 2002.03.13 0 0 0
Persze. Használatával jobban fogod látni a meseszép nullákat!
Ki4r4 Creative Commons License 2002.03.13 0 0 topiknyitó
Ér ez valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!