Keresés

Részletes keresés

peterszky Creative Commons License 10 perce 0 0 127258

Duna World.

Előzmény: virág elvtárss (127256)
gerg0 Creative Commons License 10 perce 0 0 127257

Duna World 1400

Előzmény: virág elvtárss (127256)
virág elvtárss Creative Commons License 10 perce 0 0 127256
Holnap adja valemelyik tv a szuperkupa meccset?
köszönöm a választ elöre is:)
anna schwelung Creative Commons License 5 órája 0 0 127255

Qrva jóóó!

Előzmény: uni-cum-laude (127254)
uni-cum-laude Creative Commons License 8 órája 0 0 127254

Na azért....

Előzmény: Peppo vagyok (127253)
Peppo vagyok Creative Commons License 8 órája 0 0 127253

Megadom a módját! :)

Előzmény: uni-cum-laude (127250)
van_Persil Creative Commons License 8 órája 0 0 127252

Természetesen nem MC Haver haverja, hanem ez:

http://ulloi129.hu/2014/09/02/fradi-mozdony-vaganyokon/

Előzmény: van_Persil (127251)
van_Persil Creative Commons License 9 órája 0 0 127251

Csakis a Teknö jöhet a lányokkal az oldalán!!!

Előzmény: Peppo vagyok (127249)
uni-cum-laude Creative Commons License 10 órája 0 0 127250

Más nem is jó? :)

Előzmény: Peppo vagyok (127249)
Peppo vagyok Creative Commons License 10 órája 0 0 127249

Értem, de Bzmot vagy M41-es jöjjön! :-)

Előzmény: Fradista Utazó (127247)
TiédetNemGyula Creative Commons License 11 órája 0 0 127248

Google natárba is lehetne feltölteni az adatokat. Ha gondolod segíthetek ebben. Ott lehet kérni értesítést ha változik valami.

Előzmény: Fradista Utazó (127243)
Fradista Utazó Creative Commons License 11 órája 0 0 127247

Volna erre a felvetésre egy adekvát válaszom, de a topicot fiatalkorúak is olvassák, így inkább eltekintenék ettől ;-D

Előzmény: Peppo vagyok (127244)
van_Persil Creative Commons License 11 órája 0 0 127246

"Az adatok az Eurohandballról frissülnek, automatikusan (a magyar bajnokik pedig az MKSZ weboldaláról, szintén automatikusan)"

Ez alapján senki sem gondolja (én sem), hogy te pötyögöd be az adatokat, így nem számonkérés volt. Mutasson nekem valaki a naptáradhoz akárcsak hasonlót is.

Fradista Utazó Creative Commons License 11 órája 0 0 127245

Bár a Szuper Kupa nem minősül hivatalosan MKSZ-versenynek, mégis, holnap megkezdjük az új idényt. Írnék pár szót az idei versenyekről.

Az NB I alapszakaszának versenykiírása nem változik, viszont a BL és a tévé miatt több meccs lesz hétköznap. Változik viszont a rájátszás lebonyolítása (a felnőtteknél, az ifi és a junior változatlan), ami kihat az alapszakaszra is. Az 1-8. helyezettek jutnak a felsőházba, ahol kuparendszerű playoff keretében küzdenek a helyezésekért. Megszűnik az utóbbi években alkalmazott, két győzelemig tartó lebonyolítás, minden párharcot sima oda-visszavágós rendben játszanak le, a szokásos szabályok alapján. Ez azt jelenti, hogy az alapszakaszban elért magasabb helyezés már csak annyi előnyt biztosít (legalábbis az első nyolc helyezésen belül), hogy könnyebb utat kapsz a rájátszásban, de, ettől eltekintve, a 8. helyezett is bajnok lehet akár úgy, hogy idegenben nem nyer mérkőzést.

Ezzel az alapszakaszban elért helyezés jelentősége lecsökken. A bajnoki cím szempontjából csak arra kell ügyelni, hogy ne végezzünk a 8. helynél hátrébb (ez azért aligha reális), a többi úgyis a rájátszásban dől el. Ha megkockáztatjuk, hogy a rájátszásban a Győr ellen nem 100% a győzelem esélye, akkor célszerű elkerülni a 4., 5., és 8. helyezéseket, mert innen indulva már a negyed- vagy az elődöntőben találkoznánk az alapszakasz nyertesével, és egy esetleges vereséggel elúszna a BL-selejtezőt érő második hely. De akár a döntőbe jutásra, akár a bajnoki cím megszerzésére a 7. helyről pont ugyanakkora esélyünk volna, mint alapszakasz-győztesként. Ennek megfelelően az alapszakaszban elhullajtott pontok miatt nem érdemes az idén keseregni, bőven elég hozni a kötelezőket, és a BL-re koncentrálni.

A junior, ifjúsági és sedülő bajnokság lebonyolítása lényegében változatlan. A junior korosztály az idén 1996-97, '96-os játékosunk nincs, '97-es van három, a csapat többi játékosa ifjúsági, ill. néhányan még serdülőkorúak.

Nincs érdemi változás az NBIB-ben sem. Idén is a nyugati csoportban versenyzünk. A csoport az idén tele lesz utánpótlás-csapatokkal: bár a Mosonmagyaróvár II visszalépett, de rajtunk kívül lesz Dunaújváros II (friss feljutó) és NEKA (szintén friss feljutó), és persze maradt a Győr II is. Sőt, a problémás Haladás helyén várhatóan Érd II lesz, bár itt még van némi bizonytalanság (az Érd és a Haladás már nagy lelkesen bejelentették az együttműködést, mire valaki szólt nekik, hogy amit ők kitaláltak az ellentétes a versenykiírással). A félreértéseket elkerülendő a Heti programban ezután az NBIB-s meccseknél mindig FTC II-t fogok írni.

Az idei évben indítunk csapatot az NB II-ben is. Sajnos a délnyugati csoportba kerültünk, elég sokat kell majd utazni a lányoknak (a budapesti és -környéki csapatokat begyűjtő északi csoport teltházas, és, új nevezőként, nagyából oda soroltak minket, ahol még volt hely). Az FTC III néven szereplő csapatban előreláthatólag a serdülő csapat játékosai (2000-01) fognak szerepelni. A Heti programban a hazai mérkőzéseket fel fogom tüntetni, hátha valakinek kedve van vasárnap délután kimenni, és megnézni az ifjúság szereplését.

Alaposan felforgatták a BL lebonyolítását. Egészen pontosan ezeket a változásokat már tavaly bevezették, viszont mi tavaly csak a selejtezőn vettünk részt, így sok szurkoló számára ezek most újdonságként hathatnak.

A csoportból nem 2, hanem 3 csapat jut tovább, a 4. helyezett is folytathatja a KEK-ben. Ez azt jelenti, hogy, ha az idén minden egyes mérkőzést elveszítünk, akkor is februárban még biztosan játszani fogunk, tehát az idei évre vonatkozó célkitűzést, miszerint tavasszal még állni kell a nemzetközi kupában, már most teljesítettük (hacsak ki nem zárnak minket).

Viszont a három továbbjutó csapat az egymás elleni eredményeket továbbviszi tavaszra, hasonlóan az Európa-bajnokság lebonyolításához. Ezért még akkor is fontos lehet akár a legutolsó forduló is, ha teszem azt addigra már matematikailag is biztos csoportelsők lennénk. Ezért is lehet érdemes ősszel jobban a BL-re koncentrálni, a kettős terhelés idején akár a bajnoki alapszakasz elhanyagolásával is, hiszen ott néhány elhullajtott pontnak nincs jelentősége. A BL középdöntőjében két, egyenként hatcsapatos csoport lesz. Mi a Larvik, Krim, Rosztov, Esbjerg/Nagybánya csoportból továbbjutó három csapattal fogunk találkozni. Hat mérkőzés, plusz az őszről áthozott pontok, és ezek alapján áll össze a csoport sorrendje. Ezután negyeddöntők következnek, keresztbejátszással a másik csoportból, a negyeddöntők győztesei kerülnek a budapesti Final Fourba.

A 2016/17-es szezonra Magyarországnak ugyanúgy 2 hely jut a BL-ben, mint az idén, és a bajnoki versenykiírás alapján a bajnokság 1. és 2. helyezettje vehet részt.

Peppo vagyok Creative Commons License 12 órája 0 2 127244

Esetleg feldobhatnád az oldalt azzal, hogy ha változik a kezdés, akkor bejön egy vonat jobb oldalról, átmegy az időponton és letörli azt, majd lerak egy újat. :)

Fradista Utazó Creative Commons License 12 órája 0 1 127243

:-D

Nem ez az egyetlen mérkőzés, amiről biztosan tudom, hogy nem akkor lesz, amikor a naptárban szerepel (szeptember 16-án lesz, a felnőtt meccs előtt), de arra végképp nincs energiám, hogy manuálisan gondozzam ezt a sok mérkőzést. Az adatok naponta többször frissülnek az illetékes szövetségek adataiból, amikor ők frissítenek, akkor helyreáll ez is. Tervezek egy olyan fejlesztést, ha lesz rá időm, hogy egy-egy mérkőzésre fel lehessen iratkozni e-mail címmel, és a rendszer küldjön értesítést, ha változik az időpont.

Előzmény: van_Persil (127242)
van_Persil Creative Commons License 24 órája 0 1 127242

Október 31-én Sportcsarnokok éjszakája lesz Békéscsabán? ;)

Előzmény: Fradista Utazó (127240)
ZLajos Creative Commons License 24 órája 0 0 127241

A vasárnapi Ipress kupán a Kohász-Vácot ők vezették, egész normálisan. A Pech-Vágvölgyihez képest klasszisokkal jobbak, ami persze önmagában nem nehéz...

Előzmény: Fradista Utazó (127223)
Fradista Utazó Creative Commons License 24 órája 0 0 127240

Bekerültek a naptárba a BL-meccsek is. Az adatok az Eurohandballról frissülnek, automatikusan (a magyar bajnokik pedig az MKSZ weboldaláról, szintén automatikusan).

http://handballcalendar.germanicus.hu/

Előzmény: peterszky (127237)
peterszky Creative Commons License 26 órája 0 0 127239

Ha marad a 20.30-as kezdés, akkor akár még gond sincsen :D

Előzmény: stevzay (127238)
stevzay Creative Commons License 26 órája 0 0 127238

Pffffffffffff  November 07   Fradi-Videoton.

Előzmény: peterszky (127237)
peterszky Creative Commons License 27 órája 0 0 127237

2015/16 Bajnokok Ligája
2015. október 18. (vasárnap) 17:15
Helyszín: Budapest, Tüskecsarnok
FTC-Rail Cargo Hungaria - Podravka Vegeta

2015/16 Bajnokok Ligája
2015. október 25. (vasárnap) 15:15
Helyszín: Franciaország, Orleans Palais des Sports Aubrais
Fleury Loiret Handball - FTC-Rail Cargo Hungaria

2015/16 Bajnokok Ligája
2015. november 1. (vasárnap) 14:00
Helyszín: Németország, Nordhausen Wiedigsburghalle
Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria

2015/16 Bajnokok Ligája
2015. november 7. (szombat) 18:00
Helyszín: Budapest, Tüskecsarnok
FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC

solozo Creative Commons License 1 napja 0 0 127236

És/vagy a Fáy utcában.

Előzmény: bajkalb (127234)
Gojira Creative Commons License 1 napja 0 0 127235

Ajjaj, ezt benéztem, igazad lehet, rosszat írtam.

Előzmény: Gojira (127233)
bajkalb Creative Commons License 1 napja 0 1 127234

Ez volt az a csapat akik miatt egyáltalán elkezdtem női kézit nézni. Még nem volt meg a csarnok a Kőbányai úton, és nálunk (a Tromos csarnokban) játszottak nemzetközi meccseket. Odavoltam értük tizenévesként.

Előzmény: kisricso (127225)
Gojira Creative Commons License 1 napja 0 0 127233

Nem teljesen, Jeddi hegedült :-)

Előzmény: solozo (127232)
solozo Creative Commons License 1 napja 0 2 127232

Ja, és az akkori nagy sláger (hiába, a kondásokat már akkor is szerettük):

„Egyik délután megyek az utcán, és látom, Csapó ül a fán,

nem is egyedül, a Jeddi vele ül, alattuk a Nyilas hegedül..."

(Remélem pontos). :-)

solozo Creative Commons License 1 napja 0 0 127231

Csodálatos csapat volt. Az utolsó fordulóban a Vasas-csarnokban(!) ünnepeltük a 100%-os bajnoki címet a Csaba elleni meccsen és után. Az öltöző alatt skandáltuk a csajok nevét egyenként, mint anno a Kisstadionban hoki után.

nagyfavor Creative Commons License 1 napja 0 0 127230

...egy miniatűr Chewbakka összegömbölyödve? :)

Előzmény: van_Persil (127221)
peterszky Creative Commons License 1 napja 0 0 127229

Lui újra a Népligetben :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!