A mediaklikk.hu-n (m4sport.hu-n?) valamikor fent kell lennie, de számomra rejtély, hogy hol. Az adás egyes részei fent vannak, egészében viszont nem találtam.

van_Persil Creative Commons License 5 órája 0 0 143756

Fent van (a kép a link)

Előzmény: van_Persil (143754)
jamaica2 Creative Commons License 5 órája 0 0 143755

Hát rászántam magam az Esbjerg Mutyi meccsre és Laura nézőbe kezdtem. Laura kb a meccs majd egészében a pályán volt és j2 ben többnyire védekezett. Elképesztő hibát (mint nem szakember) nem láttam a védekezésében. A labda vesztés, saját csapat gól után gyorsan visszarendeződött. A támadásokban kevés mozgással vett részt. Góljai szépek voltak, betörés közelről lövés volt a repertoárja, viszont távoli tüzelést nem láttam tőle. Inkább passzai a beálós, jobbkezes lövők előkészítése volt szemben a Fradi szélsőket keményen játszató játékához képest. A Győr meccsből néztem vagy kb 20 percnyi részt, ott kitűnő gólpaszt adott a jobbszélsőnek, így elképzelhető, hogy ezt a játék típust meg tudja majd tanulni. Gyanítom, a Fradi általában nem 60 perces játékra használná, hanem a jobbkezes J2-t játszó játékosok váltótársaként játéktípus gazdagításra.

van_Persil Creative Commons License 5 órája 0 1 143754

ETO-tlanítottam a Harmadik félidö nöikézis részét, hamarosan ott lesz a Közvetítéseknél.

van_Persil Creative Commons License 6 órája 0 0 143753

Az m4 Sportról nem veszek fel semmit (helyesebben nem rakom felhöbe), mert "HD"-ben jön, és túl nagy lenne a fájl (kivétel volt a bajnoki döntö, amikor bajnokok lettünk.

Update: 4 böngészö-ben 2 oldalon 10-szer keresve végül megtaláltam:

Előzmény: imi0220 (143751)
nicko Creative Commons License 6 órája 0 0 143752

nem fogod elhinni, de a közmédia mindent felpakol és 90 napig elérhetővé is teszi. ;)

imi0220 Creative Commons License 6 órája 0 0 143751

Vissza lehet valahol nézni az adást? Nem vetted fel véletlen? :)

Előzmény: van_Persil (143740)
Gojira Creative Commons License 7 órája 0 0 143750

Szabirova legalább annyira megérdemelné :-)

Előzmény: van_Persil (143749)
van_Persil Creative Commons License 7 órája 0 0 143749

Ha nem tévedek, mindig a következö forduló után hozzák nyilvánosságra az elözö forduló játékosát. (A 4. után a 3.-ét, pl.) Mondjuk, ha a 4.-ben nem Bulatović lesz az, akkor tényleg rá kéne gyújtani a kócerájt az EHF TV-re.

Előzmény: gerg0 (143747)
gerg0 Creative Commons License 7 órája 0 0 143748

Nem, az aláírás rossz, a harmadik forduló, és 02.26 szerepel együtt.

gerg0 Creative Commons License 7 órája 0 0 143747

Ha jól látom Zizi lett a forduló legjobbja, csak elqrták a linket.

nicko Creative Commons License 8 órája 0 0 143746

igen, de távolabbra is kell nézni.

ha az új vagy kéz nincs rendben akkor nem hiányzik senkinek hogy egy rossz labdához érés elvigye az újját és eltörjön, akkor meg hetekre kiesik.

de ebben úgyis az orvos és Nerea dönt.

Előzmény: ido85 (143744)
van_Persil Creative Commons License 8 órája 0 0 143745

Most tudatosult bennem, hogy az én szempontomból milyen blfsz idöpontban lesz a nordhauseni (remélem, most eltaláltam a helyszínt ;) ) meccs... Hiába, jön a jó idö...

ido85 Creative Commons License 8 órája 0 0 143744

Eleknek a Győr elleni mindig fontos, presztízs, ki is mondja mindig... nem tudom h a vezetoseg h gondolkodik, mi a prio, en egy icipicit nyugodtabb lennek ha legalabb csak egy pontocskat lopnank valahogy, nem gondolom h a Győr lefekszik az Érdnek, de F4 elott semmin nem lepodnek meg...

Előzmény: nicko (143743)
nicko Creative Commons License 8 órája 0 0 143743

szerintem nem fog játszani, hogy a fontos meccseken ne legyen gond. (Érd, F4-ba jutás két meccse)

Előzmény: ido85 (143737)
van_Persil Creative Commons License 8 órája 0 0 143742

A prímásgyerek ki akarta mondatni Rostával...

Előzmény: nicko (143741)
nicko Creative Commons License 9 órája 0 0 143741

ja..ép csak azt nem mondták mi vagyunk az esélyesei a szerdai meccsnek, mert egyedüliként eddig 100%-ak vagyunk a csoport kör középső szakaszában. ;)

van_Persil Creative Commons License 9 órája 0 0 143740

Elég sokat foglalkoznak velünk szerda miatt.

Televíziós közvetítés: M4 Sport

Figyelem, a megszokottól eltérő időpontok és helyszín!

Kezdés: 14

Játékvezetők: Antić, Jakovlević (szerbek)

EHF-küldött: Baum (lengyel)

Televíziós közvetítés: Sport 1, EHF TV (külföldről)

ido85 Creative Commons License 13 órája 0 0 143737

Ezt akartam éppen mondani, hogy hivatalos tuti nem lesz, max csak bennfentes, ha vki kimegy ma/holnap az edzésre és látja, hogy edz-e vagy sem.

Előzmény: Weifi1 (143736)
Weifi1 Creative Commons License 13 órája 0 0 143736

Szerintem hírzárlat lesz az ETO meccsig.(Számomra ez lenne a logikus dolog.) Senkinek sem kell tudnia, hogy játszik vagy sem elég, ha Elek tudja.

Előzmény: Franzstadti (143735)
Franzstadti Creative Commons License 13 órája 0 0 143735

Pena kezéről lehet-e már valamit tudni?

uni-cum-laude Creative Commons License 15 órája 0 1 143734

Ha valaki mostanában elcseszi a kedvem, akkor gyorsan megnézem a Zizi gólját a szombati meccs második félidejének 19:02 pillanatában.

..és már vigyorgok.

van_Persil Creative Commons License 16 órája 0 0 143733

Most nézem a meccs végét az EHF-TV-n, Schatzl interjúja után volt riport Szucsánszkival is, ezt a sporttv nem adta le.

Előzmény: Weifi1 (143730)
solozo Creative Commons License 16 órája 0 0 143732

Ne mazsolázz. Azokról írta, aki kényszeresen degradálják az eredményeinket. Emlékszel a KE-győzelmeink után? Utcák-terek bajnoksága... A BL, az más lesz, ott majd pontunk sem lesz... Aztán sima továbbjutás, Valcea-verés idegenben, Larvik-verés, stb. Ja, csak azért, mert Valceában fizetési gondok vannak, stb. Na, ők a paraszt etósok.

Előzmény: atibá51 (143726)