Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

stevzay 3 órája © 117335

Vasárnapi meccseket közvetíti a Sport Tv az Elek Gyula tornától.

zu Schwarzenberg 17 órája © 117334

Nagybánya elleni meccs beprogramozva

zu Schwarzenberg 17 órája © 117333

A Radnicski elleni meccs nem fér be nekik, a Siófok elleni beférne, ha nagyon akarnák.

zu Schwarzenberg 17 órája © 117332

Amikor én néztem a sport1-2-m honlapját, még nem szerepelt benne...

nicko 18 órája © 117331

igen már átírták a honlapon is...hét elején még nem ez volt!

http://www.sport1tv.hu/Musorujsag/2014/08/24

Előzmény: Polihisztor (117330)
Polihisztor 18 órája © 117330

A port.hu vasárnapi műsora szerint a Sport 1-en 11:45-kor FTC- Baia Mare női kézilabda mérkőzés. Igaz, hogy fölötte még az van: holland bajnokság 3. forduló.

Előzmény: zu Schwarzenberg (117328)
nicko 19 órája © 117329

digi az általa szponzorált csapat tornáját adja...

Előzmény: gerg0 (117327)
zu Schwarzenberg 19 órája © 117328

Digisport 1-2, SportKlub, sport1-2-m műsorában nincs benne, így nagy valószínűséggel nem lesz közvetítés.

Előzmény: gerg0 (117327)
gerg0 19 órája © 117327

Említi, hogy Piros nincs túl jó kondiban, és hát valóban úgy látszott az alkatából adódónál is több felesleg van rajta. ( ebben mellesleg Gábor is mutathatna jó példát a játékosoknak).

A hétvégi tornáról, vagy legalább a vasárnapi mérkőzésről lesz bármilyen közvetítés?

Előzmény: uzhorod (117325)
nembal 19 órája © 117326

A SZISE-kupán végül is úgy alakultak az eredmények, hogy döntött játszottunk a Pénzügyőrrel. Mivel az Építők-csarnok beázott, a Kőér utcába tették át a mai napi meccseket. Állítólag az első meccs bírói is a régi helyszínre mentek, ebből aztán adódott némi csúszás.

Nem mondanám, hogy sokan voltunk, kilenc játékos vonult ki a köszöntéshez. Különböző okok miatt hiányoztak sokan, ki sérülés, ki fáradtság, kit nem engedett el Gábor (gondolom, Monori Orsi sérülése miatt van egy kis félelem). Ez azt jelentette, hogy két kapussal, három beállóval, egy balszélső-irányítóval, egy ballövővel és egy irányítóval, valamint Szucsánszki Zita testvérével, Margittal álltunk ki, akinek nem tudom, mi az igazi posztja, most játszott minden középső poszton és szélen is. Nem volt tehát balkezesünk, így a jobbszélen általában az egyik beállós játszott.

Jól kezdtünk, folyamatosan vezettünk két-három góllal, ami a szünetre fogyott el és lett döntetlen. A második félidőre kapust cseréltünk, de a mezőnybeli egy cserelehetőség és a nem túl kedvező felállás miatt fokozatosan elfáradtunk és a végére 29-23-ra kikaptunk.

Nem nagyon volt technikai hibánk, labdaeladásból talán csak kettő volt, ez szerintem dicséretes. Amíg bírtuk erővel, jók voltak az átlövések, Kocsis Ági és Háfra Noémi is nagyon szép gólokat lőtt felugrásból. Volt pár rontott lövés is, de ez benne van a játékban. Remélem, tartják ezt a jó lövőformájukat a szezonban is, mert nem igazán vagyunk eleresztve klasszikus átlövőből a juniorban. A 15 éves Szucsánszki Margit játéka is tetszett annyiban, hogy tüzelt becsülettel, bátor és lelkes volt. A heteseket is ő végezte el, ha jól emlékszem, egyet hagyott ki. Úgy tűnik, van jó értelemben vett önbizalma, az első két homály lövése sem kedvetlenítette el és lőtt három szép átlövésgólt (ebből kettő pattanós volt, de ez senkit sem érdekelt...).

Emlékszem, tavaly, a siófoki torna után is csupa pozitív érzéssel írtam a beszámolót, aztán a szezon eleje úgy sikerült ahogy, remélem, a mostani jó érzéseimet - figyelembe véve, hogy közel sem volt teljes a csapat - vissza is igazolják a lányok már a bajnokság elején is. Az mindenesetre látszik, hogy darabra nem vagyunk sokan és nagyon fiatal a csapat. Az ifit még nem láttam, de gondolom, ott is jóval fiatalabbak fognak játszani, mint lehetséges lenne.

uzhorod 24 órája © 117325

EG-vel interjú a hivataloson.

Csak nekem tűnik úgy, hogy ennek az interjúnak sokkal másabb a hangvétele, mint a tavalyi interjúk többségének? EG sokkal pozitívabban nyilatkozik a játékosokról, mint úgy általában (az éppen aktuális szezon eleji igazolások dicséretétől tekintsünk el)... Csak nem próbál a stílusán is változtatni?

nicko 29 órája © 117324

SZISE Kupa:
I.forduló
Kispest NKK - FTC II 25-35

FTC I I - VASAS SC 25-26

Vasas SC - Kispesti NKK 18:27

az ilyen körbeveréses tornákra mondtuk apák régen, hogy...nők ;)

Előzmény: kisricso (117312)
somogyig 1 napja © 117323

Köszönöm, már le is töltöttem.

Előzmény: van_Persil (117322)
van_Persil 1 napja © 117322

A Nagybánya-Fradi meccs magyar kommentárral letölthetö verzióban a Közvetítéseknél

pipppen 1 napja Creative Commons License 117321

:)

Előzmény: Peno (117320)
Peno 1 napja © 117320

Nem tudlak bíztatni! :)

Előzmény: pipppen (117316)
Peno 1 napja © 117319

Nekem jó volt a román is, köszönöm.

Előzmény: van_Persil (117315)
kisricso 2 napja © 117318

Kispest - FTC II 25-35FTC II - Vasas 25-26

Előzmény: kisricso (117312)
FaberK 2 napja Creative Commons License 117317

2000, merthogy nincs külön szombati jegy?

Előzmény: pipppen (117316)
pipppen 2 napja Creative Commons License 117316

valaki értelmezné ebből, hogy CSAK huszonharmadikára mennyi a jegy ára?

http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/csapatsportok/noi-kezilabda/hirek/kupaprogram/20140819/c/7839

van_Persil 2 napja © 117315

Ha nincs igény a Nagybánya elleni meccs magyar kommentáros felvételének letöltésére (amit fel kellene töltenem), akkor ma este letörlöm a felvételt.

nicko 2 napja © 117314

nem volt azzal semmi gond csak megjegyeztem ez a kapusgól nincs ha befújják a szabaddobást.

Előzmény: van_Persil (117310)
maranadegu 2 napja © 117313

A résztvevő csapatok középső 3 pozícióban játszó játékosai közül képességek alapján magasan kiemelkedett a Tomori-Zizi-Pena trió. Védekezésben, ha bent maradt a szokásosat hozta, voltak hibái. Támadásban Tomori és Zizi nem alakítottak kiemelkedőt a tornán. Valakit választaniuk kellett.

Ezt a román csapatot magabiztosan kellett volna vernünk. A lassú visszarendeződésünk, a rossz szélső helyzetkihasználásunk(Móni nem játszott, védekezésben és támadásban is hiányzott) és a visszafogottabb kapusteljesítményünk miatt kaptunk ki. Vasárnap remélhetőleg a helyükre kerülnek a dolgok, de a gyors visszarendeződésre nem lehet számítani vagyis gólt kell dobni lehetőleg minden támadásból.

Előzmény: Franzstadti (117311)
kisricso 2 napja © 117312

Ha már semmilyen hivatalos fórumon (honlap, facebook oldal) nem jelent meg...

Szent István Kupa (Építők Sporttelep)

Program:

2014. augusztus 19.
8.30 B Kispest - FTC 2
9.50 A Szent István - Pénzügyőr
11.10 A Hajdúnánás - Mohács
12.30 B FTC 2. - Vasas
13.50 A Mohács - Szent István
15.10 B Vasas - Kispest
16.30 A Pénzügyőr - Hajdúnánás

augusztus 20.
8.30 A Mohács - Pénzügyőr
9.50 A Hajdúnánás - Szent István
11.10 A/4 (3) - B/3
12.30 A/2 - B/2
13.50 A/3 (4) - B/3
15.10 A/1 - B/1
16.30 Eredményhirdetés.

(Szent István Sportegyesület)

Franzstadti 2 napja © 117311

Sajnos nem volt módom a péntek- szombat - vasárnapi meccseket megnéznem és a felvételeket is csak később fogom tudni megnézni. Szeretném kérdezni, hogy Pena, aki kétségtelenül nagyszerű képességekkel rendelkezik, bár eddig nálunk nem váltotta meg a világot (részben vagy nagy részben önhibáján kívüli okokból, sérülések, kevés játéklehetőség stb.) hogy játszott illetve valóban jogosan érdemelte ki a legjobb játékos címet?

van_Persil 2 napja © 117310

Mondjuk, ha Podgoricában ilyen fújást kapunk, akkor könnye mglehet, hogy továbbjutottunk volna. Ennyi hazai pálya teljességgel belefér.

Előzmény: nicko (117307)
gerg0 2 napja © 117309

Azért eléggé védekeztek is ellene. Elég távol ütköztek már vele. Persze ezt kezelni kell, mert az egész idényben ez lesz a komolyabb csapatoknál.

Előzmény: nicko (117307)
Peno 2 napja © 117308

Nem csak neked tűnt fel!

Tomorira nagy teher hárul Zácsik kiválása óta, addig ugyanis kettejük játéka határozta meg jobbára a csapat játékát, legalábbis a lőtt gólok számát tekintve. Most már rá hárul szinte egészben, és tőle egy ilyen kiélezett mérkőzésen (élesben) kevés lesz 2 (kettő) lőtt gól. Nagy kérdés persze Laurának és Sóskának mennyi lehetősége lesz, és mennyire tudnak majd élni vele, ill. a többi poszton játszók formája, elért góljaiknak száma. A csapat nem lett gyorsabb tavaly óta sem támadásban, sem visszazárkózásban. Tehát a játék koncepciója ugyan az marad. Én így látom a "Tomori függőséget".

nicko 3 napja © 117307

én felvettem, mert nem voltam itthon és most néztem meg a maradék 40 percet. ;)

annál a bizonyos kapusgólnál..előtte Zizit a levegőben lökték min. szabaddobás járt volna érte. igaz ilyet nálunk is simán elnéztek amiután tüntetett a hazai közönség.

a román edzőt a berohanásért simán pirossal kellett volna kiállítani.

csak nekem tűnt fel, hogy a 2. félidőben hiába játszott ballövőt Tomori a kaput se találta el?

Előzmény: zu Schwarzenberg (117276)
van_Persil 3 napja © 117306

Asszem, Utazó erre a szituációra gondolt a nőikézis portálon, amikor azt mondta, hogy a román edzőnek pirosat kellene kapnia....

Előzmény: gerg0 (117304)