Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 30 perce 0 0 135163

Elég szánalmasak az újvárosi szurkolók, hogy ők is az édesanyjukkal akarnak mezt csináltatni.

gerg0 Creative Commons License 1 órája 0 0 135162

Egyébként most Cifin, legutóbb pedig Reán is látszott, hogy jobb játékra képes, ha csereként nem stresszelik azzal, hogy két hiba után lekapják.

Ebből tanulhatna Gábor az elkövetkezőkre nézve.

Peno Creative Commons License 1 órája 0 1 135161

Pont lesz@rom, hogy miért játszott ilyen gyengén a zETO, mint ahogy őket sem érdekelte hogy mi miért játszottunk olyan kilátástalanul az elmúlt összecsapásokon. Ezt a meccset meg lehetett volna nyerni még akkor is ha tudjuk, hogy a Győr jelenleg jobb csapat. Az elmúlt hetekhez képest jobb játékkal is sokat hibáztunk, és rengeteget játszottunk emberhátrányban. Nem tudtunk élni a mérkőzésen adódó lehetőségeinkkel. A passzív játék megítélésében nem volt egyenlőség, az ETO többször is addig húzhatta a passzívot, amíg gólt nem dobott. Nálunk sajnos megmaradt a végtelen lassú támadásvezetés és visszazárkózás (még ha nem is kaptunk több leindítás gólt). Ettől függetlenül sokkal jobban éreztem magam a lelátón, még akkor is ha történetesen

jó pár idegen zöld-fehér ült köröttem. Ugyanis ez a vereség NEM VOLT MEGALÁZÓ!

Xabi76 Creative Commons License 3 órája -1 2 135160

Hát igen, nekem már csak ilyen zöld szemüvegem van, így születtem, vagy mi. A tiéd milyen, azon kívül, hogy kissé sötétített?

Előzmény: anna schwelung (135158)
ZLajos Creative Commons License 3 órája -3 0 135159

Hibának tartom, hogy mi szurkolók is kishitűek, minimalisták vagyunk: elégedettek vagyunk, mert szorosat játszottunk ma. Ezt a mai harmatgyenge Győrt több góllal vernünk kellett volna! Rengeteg ki nem kényszerített hiba, pontatlan lövések főleg kritikus időszakokban, néhány látványosan alulteljesítő játékos - és már is oda a lehetőség.

Láttunk tavasszal több meccset, ahol ezek a problémák visszaköszönnek. Észre kellene venni végre!

Nadinnak szurkolok, hogy ne legyen súlyos a sérülése! Knedliková nevét gyorsan elfelejtette a bírópáros, de még a szpíker is. Pedig még lassítva vissza is lett játszva a szitu: látható volt, hogy kézzel csípőjénél meglöki a 6-osra bekúszó Nadint. A kis lökés is lökés, és a szabályok szerint olykor még a szándék is büntetendő. Ha pedig ezzel sérülést okozunk...

anna schwelung Creative Commons License 3 órája -4 1 135158

Olvasva a sok zöld szemüvegen át látó hozzászólást, számomra az jön át, hogy a taknyán csúszva nyert a Győr egy pazar csapat ellen.

Bár azért nem fukarkodtak a beírók a "ha" , "nyerhető lett volna" , "Kicsit több szerencsével, icipicit kedvezőbb bíráskodással" kifejezésekkel. ...mi mégsem az előbbit sejteti.

jamaica2 Creative Commons License 4 órája -1 2 135157

Egyszerűen a Győr erőnlét centrikus edzések után érkezett a 2 meccsre a játék centrikusabb edzések a FF előtt lesznek, de így meg meg lehetett volna lepni őket, mint novemberben.........

Előzmény: fodrász12 (135156)
fodrász12 Creative Commons License 4 órája -2 4 135156

Sok a ha! A Győr fél gőzzel, majdnem el barmolta a meccsit!

jamaica2 Creative Commons License 5 órája 0 1 135155

Szerintem a Fradi egy jobban felpörgetett Győrre számított és ők lepődtek meg a legjobban amikor a végén akár a győzelem (halvány) lehetősége is felcsillant. Mi van Nadával, ki tudja?

Előzmény: Peno (135154)
Peno Creative Commons License 5 órája -1 1 135154

Röviden a véleményem a mérkőzésről: Ez egy elszalasztott lehetőség volt!

Előzmény: jamaica2 (135153)
jamaica2 Creative Commons License 5 órája 0 2 135153

Szani jobb állapotban volt mint a Loki ellen, de most Nada sérült le. Bár a Győr tartalékolt, vasárnapi döntő és a Budnosc a jővőhéten való ff miatt, de mi nálunk volt sérülés.

markov1 Creative Commons License 6 órája 0 2 135152

Most látszott igazán, hogy mennyire hiányzik még 1-2 lövő, aki védekezni is tud.

Jangose Creative Commons License 6 órája -1 0 135151

Hát azért ez a különbség már nem az a különbség...:)

Legalábbis nekem lelkileg jót tett, remélem nekik is, aztán a döntőben meglátjuk...

Előzmény: örök gy (135150)
örök gy Creative Commons License 7 órája -3 1 135150

Amig hibázunk olyanokat amit a Győr nem, addig marad ez a különbség. Még mindig nem volt meg a teljes hit. Marad a bajnoki cím megszerzése!

hatosfalat Creative Commons License 7 órája 0 3 135149

Amióta az ország legjobb beállósa nem játszik, azóta javult a játékunk beállós poszton, pláne ha védekezéssel együtt nézzük. 

Előzmény: Jangose (135147)
xy1212 Creative Commons License 7 órája 0 0 135148

Az éngem nagyon érdekelne, hogy mi van Schatzlla? Nem lenne jó, ha lesérült volna, pedig egy szalag valami kilátásban van az arca alapján.

Előzmény: hatosfalat (135145)
Jangose Creative Commons License 7 órája 0 0 135147

És emeljük ki Cifra Anitát, voltak hibái, de ...:)

Előzmény: stevzay (135143)
stevzay Creative Commons License 7 órája 0 2 135146

Valójában a két távozó Norvégot Ambros ma nem nagyon erőltette. 

Előzmény: xy1212 (135141)
hatosfalat Creative Commons License 7 órája 0 0 135145

Ez nem volt kis teljesítmény, függetlenül attól, hogy a Győr magához képest milyen szinten játszott. És ha Pena igazán jó formában van, vagy Schatzl nem sérül meg, akkor ki tudja mi lett volna a végén.

Ami engem dühít, hogy ki kellene vmit találni, ha Pena nem tud lejönni cserére, akkor hogyan lehet megoldani. Mert főleg az első félidőben nem egy gólt kaptunk róla.

Gojira Creative Commons License 7 órája 0 2 135144

Nem tudom miért, de a második félidőben minden lehetőségünk meg volt hozzá. Lehet, hogy a Győr tartalékolt, de ezzel nem hiszem, hogy nekünk foglalkoznunk kellene.

Előzmény: xy1212 (135141)
stevzay Creative Commons License 7 órája 0 0 135143

Le a kalappal a lányok előtt. 

Előzmény: Jangose (135140)
nicko Creative Commons License 7 órája 0 0 135142

Most jobb volt legalabb, az eredmeny a korabbiakhoz kepest es a jatek is mint a Loki ellen.

xy1212 Creative Commons License 7 órája 0 3 135141

Csak az a kérdés, hogy ez miért volt nyerhető. Mert, ha a Győr nem nagyon akart harcolni, ami teljességgel érthető a BL miatt, akkor a nyerhetőségnek semmi értelme. Számomra a bajnoki döntő képe lesz értékmérő.

Előzmény: Gojira (135137)
Jangose Creative Commons License 7 órája -1 0 135140

Ez becsülendő volt most, bár a végén emberelőnyben maradt némi hiányérzetem.

De remélem arra jó volt ez most, hogy lássák, a bajnoki döntőben, hogy kell játszani!

peterszky Creative Commons License 7 órája -3 0 135139

Az összeomlás elmaradt, picsogók.

Kár, hogy emellett kicsit magunkat vertük meg, ott voltak a lehetőségek. De azért jobb volt, mint a korábbiak...

Xabi76 Creative Commons License 7 órája -2 0 135138

Szerintem ez teljesen elfogadható volt. Kicsit több szerencsével, icipicit kedvezőbb bíráskodással még jobb eredmény is születhetett volna.

Gojira Creative Commons License 7 órája -1 0 135137

Egy nyerhető meccset vesztettünk el. De talán jobb most, mint az (esetleges) bajnoki döntőn.

nicko Creative Commons License 7 órája 0 2 135136

26 eves, de keptelen megjegyezni, hogy Grimsbonek hova nem szabad loni

gerg0 Creative Commons License 7 órája -2 0 135135

háát khm van egy sajátossága a passzív megítélésének.  Mások a szabályok na.

Gojira Creative Commons License 7 órája 0 2 135134

Zizi meg sétálgat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!