Jó.

Előzmény: jamaica2 (152547)
jamaica2 Creative Commons License 2018.01.17 0 0 152547

Lakatos Rita a norvég edzésmódszerek miatt különösen érdeklődve megy a Byasenhez. Azonban a Fradi Thord Ellingsen erőnléti edzőn keresztül nem 1 játékos de minimum16 játékos számára ebből az ottani kétségkivül fejlett módszerekből már részesül.

Egyébként az Elek Gyula Kupán nyáron 32-20 volt a Byasen elleni meccs a Fradival ide.

Gojira Creative Commons License 2018.01.16 0 0 152546

Szavaztam, de erősen futottak még kategória vagyunk :-(

solozo Creative Commons License 2018.01.16 0 0 152545
van_Persil Creative Commons License 2018.01.16 -2 0 152544

Mivel a meccs a helyszínen bárki számára (akárhol lakik is, akármilyen az anyagi helyzete, akármit is kell csinálnia meccsnapon) látható, ahogy az összes többi, ezért teljességgel felesleges, hogy én felvegyem és felrakjam.

Bajnoki meccseket meg pláne. Mindenki fel tud menni Budapestre, vendégjegyet venni az idegenbeli mérközésekre, (mint pl. ha Györben van a meccs), több nappal a meccs elött, vagy ha helyszíni árusítás van, akkor több nappal elötte a helyszínre, (mint legutóbb Kisvárdán), meg egyébként is, vagy a you tube-on, vagy az EHF-TV-nél, vagy a mediaklikk-en, vagy a keziszovetseg.hu-n visszanézhetö bármelyik meccs, szükségtelen és felesleges idöpocsékolás nekem felvenni és felrakni.

A Harmadik félidöt és a Kezeket fel!-t is tiszta felesleges felraknom, hiszen gyakorlatilag mindenki nézheti, vagy kábelen (az IPTV nálam kábel), vagy müholdon, de ha úgy nem, akkor mindigtvextra alapcsomaggal.

Előzmény: van_Persil (152540)
solozo Creative Commons License 2018.01.15 0 5 152543

Minek szívod magad, tudod mit jelent a szmájli? De ha akarod, csak neked válaszolok valami ostoba szóferdítéssel, hátha úgy érthetőbb lesz. :-)

Amúgy meg kurvára nem arról van szó, hogy Dabasra jöjjön az, akinek szerényebbek a lehetőségei. Pláne Podgoricába. Az egész országban vannak kézilabdacsapatok (Észak-Dunántúl: Győr. Közép-Dunántúl: Fehérvár, Dunaferr. Dél-Dunántúl: Siófok. Közép-Magyarország: Érd, Fradi, Vác, Vasas. Északkelet-Magyarország: Kisvárda, Kelet-Mo: Debrecen, Dél-Alföld: Csaba. Alföld (közép): Kecskemét. Valamelyik helyszín mindenkinek elérhető – nem több száz km utazással – egy évben egyszer, max. kétszer. Te viszont életedben nem mentél ki Fradi-meccsre, viszont vered magad minden kézis topikban, szidod a győrieket itt, náluk segget nyalsz. Valahogy nem kedvelem a magadfajta "szurkolókat"...

Előzmény: van_Persil (152542)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.15 -3 0 152542

Nem rád gondoltam, hanem olyanokra, akiknek ilyen-olyan okból nincs lehetöségük több száz km-röl eljutni Dabasra. Dicséretes dolog, hogy sok Fradi-szurkoló el tud menni akár Podgoricába is, hangosan bíztatni a csapatot, de -bár te az eddigi nyilatkozataid alapján ezt nem nagyon tudod megérteni- akadnak elég sokan, akik vagy az anyagi lehetöségeik, vagy egyéb prózai okból nem tudnak meccsre menni, söt, még az sem biztos, hogy a tv-ben követni tudják a meccset.

Előzmény: solozo (152541)
solozo Creative Commons License 2018.01.15 0 3 152541

Nemhogy ezt, még a visszavágót sem akarom tévén nézni. :-)

van_Persil Creative Commons License 2018.01.15 0 0 152540

Gondoltam, idöben szólok, ha valaki a TV-ben akarja/tudja nézni.

hatosfalat Creative Commons License 2018.01.15 0 1 152539

Próbál az ember pozitívan hozzáállni, erre te meg lelombozol mindenkit holmi tényekkel :)

Előzmény: Fradista Utazó (152529)
hatosfalat Creative Commons License 2018.01.15 0 0 152538

Nagyon köszönöm, hogy szóltál, gyorsan le is foglaltam a jegyem.

Előzmény: kagye (152534)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.15 -4 0 152537

Nem ismered még a Hemeláékat? Három esetben vagyunk fontosak: 1.Amikor jegyet veszünk, a hazai meccsekre. 2. Amikor egy nagy vereség, után, látványosan elnézést kérnek a világ legjobb szurkolóitol. 3 Amikor regisztrálni kell a külhoni meccsre.

Mondjuk a sajtos teljesítménye lassan eléri az elődje szintjét, attól is, hamarabb megtudtuk, hogy mikor szokott a water closeten trónolni, mint hogy mikor van egy meccs. Le kéne mondania a sajtósnak is.

Vác - Ferencváros, NB I

Helyszín: Vác (a vendégszektorba minden jegy elkelt)

nembal Creative Commons License 2018.01.15 0 0 152535

Az a csodálatos, hogy a foglalási lehetőségről megint nem a Fraditól értesültem, hanem a Váctól, mivel követem az oldalát. De ha nem nézek rá a Face-re, akkor most itt állnék a barátaimmal együtt jegy nélkül...

kagye Creative Commons License 2018.01.15 0 0 152534

jocón hallottam Creative Commons License 2018.01.15 -3 1 152533

Jocón hallottam, hogy úgy szokás...

,hogy odamegy a bankautomatához, leszedi a fizuja felét és centrumos vagy skála coop-os szatyorban visszaadja a felét, mert így állapodtak meg, de lehet nokiás dobozban, nem hallottam kristálytisztán.

Előzmény: Törölt nick (152532)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.15 -4 0 152532

Pont a Budaörs, az a csapat, amiről, ilyen a pletykák szólnak. (Ha egy tulaj idehoz, egy csomó drága külföldi játékost és drága edzőt, és sok pénzt fizet ki nekik, munkabér címen, akkor a tulaj, hogy a fenébe tud sokat lenyulni? Hisz a pénz nagy resze az alkalmazottak számláján van). Logikai bukfenc, ez a teória.

Előzmény: Fradista Utazó (152527)
peterszky Creative Commons License 2018.01.15 0 1 152531

Emiatt nem teljesen értem a légiós hadosztályt, Kim tesót még igen, gondolom a szövkap megneszelte, hogy nem lenne innen nehéz feltölteni a családi kasszát :D

ZLajos Creative Commons License 2018.01.15 0 0 152530

Na és gondolod, hogy a sportcsarnokuk befejezésére gyorssegélyként kiutalt 1 Mrd-ból nem jut(ott) más célra is?

Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152529

>Viszont így legalább a THC jobban rápihenhet a BL meccsekre

Ez teljes tévedés. Most a német kupa negyeddöntőit játszották. Ott nincs ilyen kiemelés, mint Magyarországon, szóval a negyeddöntő után a Final Four jön. Majd májusban, időben a BL-döntő után. Szóval, a mostani eredménytől függetlenül, a BL idei szezonjának ideje alatt sem a THC, sem a Bietigheim nem játszik egyetlen kupameccset sem.

Előzmény: hatosfalat (152528)
hatosfalat Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152528

Viszont így legalább a THC jobban rápihenhet a BL meccsekre, míg a Bietigheim-nek meg egyre nehezebb lesz minden fronton helytállnia ezzel a szűk játékosállományával.

Előzmény: van_Persil (152522)
Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152527

Szerintem ott a tulaj borzasztó nagy pénzeket tesz el. A Siófok számomra olyan klubnak tűnik, ahol intézményi jelleggel nyúlják le a TAO-pénzeket.

Előzmény: peterszky (152525)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.14 -7 0 152526

Jöhet hozzánk. Hátha az új impulzusoktol bajnokok leszünk. Meg  kell  lépni ezt a furcsa lépést.

Előzmény: Gojira (152524)
peterszky Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152525

Maga az egész Siófok roppant kínos, amit bemutat már évek óta.

Gojira Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152524

Akkor hamarosan repül a kis Rasmussen? Ez azért egy roppant kínos eredmény.

Előzmény: van_Persil (152523)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152523

A Budaörs ellenünk kifejezetten rápihent a Siófok elleni meccsre: 36:27 lett a vége 14:17-es elsö félidö után (csak a második félidöt láttam), Zácsik 11 gólt lött, Juhos 10-et

van_Persil Creative Commons License 2018.01.14 0 0 152522

Most látom, hogy ma volt a THC-bietigheim kupameccs. Nyert a Bietigheim. Ennek nagyon nem örülök. Egyrészt ez azt jelenti, hogy a THC gyenge formában van már hetek óta, így nem nagyon fog pontott szerezni a középdöntös ellenfeleinktöl, másrészt a Bietigheim erösebb, mint gondoltam, így ellenük jóval nehezebb lesz nyerni.