Keresés

Részletes keresés

luciluca Creative Commons License 2012.09.06 0 0 856

Holnap este már világosabban fogsz látni... :(

 

puszi

Előzmény: URÁNUSZ48 (854)
Gerenda Creative Commons License 2012.09.06 0 0 855

Sajnos nincs jó hírem, régóta nem láttam az olvtársakat...

Előzmény: URÁNUSZ48 (854)
URÁNUSZ48 Creative Commons License 2012.09.06 0 0 854

Drága jó Gerenda!!!

Hát élsz???!!!

Tudsz valamit a többiekről, Kérlek nézz körül és adj valami jó hírt!!!

:)

Előzmény: Gerenda (848)
URÁNUSZ48 Creative Commons License 2012.09.06 0 0 853

Minden a "azaz Alfanumerikusztól" Mars-i kolóniák vezérétől függ. (Ha él még egyáltalán valamelyik krátermenedékben...

A többiekről sem lehet tudni semmit, pedig valamikor zöld volt itt minden. Istenem és hordókban állt a ser...  Oh die sch. alt.zeit......)

 

Előzmény: Törölt nick (851)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.05 0 0 852

Ne reklámozd már tesókám,neked lesz hawai,csak kussolj ....

Hát kinek hiányzik ez ?

 

Előzmény: Törölt nick (851)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.05 0 0 851

megértük a 2012-t aztán sehol senki nincs itt fent

 

Csak el kellene terjeszteni, hogy fejenként havi fél milla a segíly, ezen felül minden ingyé van, és mindenki automatikusan megkapja a menedékjogot...

Előzmény: URÁNUSZ48 (847)
WYW Creative Commons License 2012.09.05 0 0 850

Úgy hallottam ott nem ismerik a sört.

:-)

Előzmény: Törölt nick (849)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.05 0 0 849

Hát erre én is ugrottam ....  :-))

Előzmény: Gerenda (848)
Gerenda Creative Commons License 2012.09.05 0 0 848

bip.. bip... jelentkezem:-)

Előzmény: URÁNUSZ48 (847)
URÁNUSZ48 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 847

Na mi még megértük a 2012-t aztán sehol senki nincs itt fent.... Itt is lesz világvége vagy csak odalent a Földön december 21-én? Egyáltalán él még ebből a kolóniából valaki errefelé???

:)

Előzmény: pecscity (845)
pecscity Creative Commons License 2008.06.18 0 0 846
Indítok itt egy új forumot.
Az Univerzum Légiói néven.
Már ott is jelentkezhettek önkéntesnek.
pecscity Creative Commons License 2008.06.18 0 0 845
Sietnünk kell, ha elsők akarunk lenni, bár a NASA szemmel láthatoan szívesebben kutatja a bolygó felszínét robotokkal, mintsem, hogy kifejlesszék az antigravitációs hajtóművet. Ugyhogy szerintem nemhogy a magyarok, de még a Liechtensteniek is leelőzik őket.
Uránusz Creative Commons License 2008.06.17 0 0 844

Én!!! mint a "NÉP" kiváncsi vagyok nagyon, hogy mikor és hogyan is jönnek ide a Föld nevű bolygó népei????

Na azt majd még megnézem, hogy mit is tehetünk , hogy megfelelően fogadjuk őket...

:)

Remélem, hogy a széphajú Felsék és drága neje valamint a trón szépséges örököse szívesen fogadja majd az érkezőket.

Jó lenne addig is, ha egy kicsit tanácskoznának az illetékesek...

pecscity Creative Commons License 2008.06.12 0 0 843
Helosztok.
Ha tényleg el akartok jutni a Marsra jelentkezzetek egy önkéntes klubba, melyet megtehettek az aul.mlap.hu címen a vendégkönyvbe leadott adataitokkal, és ha leadtátok küldök egy visszaigazoló e-mailt.

Szlogen:Csak együtt sikerülhet.
neménvagyok Creative Commons License 2008.01.24 0 0 842
ez már a népszavazási kampánystáb lenne?
Előzmény: netizen (841)
netizen Creative Commons License 2008.01.24 0 0 841
na mivan naffejűek? idő előtt célbaértetek? :o)

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.14 0 0 840

nem értem én ezt a máriuszt...

minek mennek űrkutatási konferenciára...minek...

elbasznak erre is csomó pénzt, és megállapítják, hogy halasztják a projektet:))

 

vagy lesz belőle mélygarázs:)

fanyűvő Creative Commons License 2007.08.24 0 0 839
Nem látom Anettkát, az egyetlen kiképzett női űrhajóst. Azaz a topik komolytalan.
Előzmény: Uránusz (838)
Uránusz Creative Commons License 2007.08.24 0 0 838

Nagyon nagy itten a csönd!

EMBEREK MARSIAK!!! É---B---R---E---SZ----T----ŐŐŐ!!!

 

 

firstmaggio Creative Commons License 2007.04.20 0 0 836
Nekünk integet, hátha megbocsát a mars népe. 2012 a miénk!
Előzmény: fanyűvő (835)
fanyűvő Creative Commons License 2007.04.20 0 0 835
Ferit a Marsra!
Előzmény: firstmaggio (834)
firstmaggio Creative Commons License 2007.04.20 0 0 834

Elbukott hát a puccskísérlet, mellyel kevésszer csavarodottak akartak nekünk futball labdát pörgetni. Hogy jönnek ahhoz?

Uránusz Creative Commons License 2006.11.21 0 0 833

10-telt FELSÉK és mindenki akit szeret/szerethetünk/!!!

Fájdalmommal halljuk a híreket kedves anyakirájnéjáról... de reméljük mielőbb +gyógyul, hogy szeretett családjával lehessn és jól lehessen... gondolunk rá és iszunk addig is helyette is...:)

 

off kicsit bocsánat felsék:

 

Pécs városában jártam a napokban és igen szomorú szívvel tértem haza...

Merthát ugye elnyerte az a szép és érdemes város amit kellett... na de oda-jutni és visszajutni....:((

Könnyebb az tevének a tűfokán. stb. stb. vagyis előbb eljutunk egy másik galaxisba mint oda.. na és a Misina tető... szóval...szívfacsaró.... na igen szóban kéne ezt megbeszélnük felsék.... :(

Egy jó sör mellett???

Pisxy főés alkincstárnoktól hallottam, hogy fénképeket mutatt felséged a legutóbbi találkozáson a csodaszép trónosörökösről...  facsarta szívemet....:( szóval ha elég nagy lesz az a fijjú megtekintené a NÉP szívesen...:)))

Addig is maradok stb. stb. stb.

:)

Ja és mielőbbi gyógyulást a fenséges kirájanya öfenségességének!!!:)))

 

Jó hír a sok rossz között:

A legkisebb leányom barátosnéja és drága kedveslének a tulajdona lett az Föld-i ÉPITÉSz pinecze... bármikor mehetünk oda és bármit kérhetünk /ha időben kérjük/ teljsíttik... sör-bor-tej---  libacomb. csüllök  miegymás stb. stb. stb. biztosítva leend...

/A lambériát körben letépték... és az egész csodaszép lett.. 3x akkora és füstmentesíthető meg minden ahogy csak álmaimban elképzeltem... napokban belsőleg már ellenőriztem,  és kiváló a sörük is... most keresik Wágnerúr részére a 2 l-es söröskorsót és KISKI közt.elnök részére a tejesibriket. Tárt karókkal örömmel várnak bennünket... debrecenben izé bocs decemberben nyitnak!!!!! Nekünk mint régi törzseknek az árak kedvezményezettek... vagyis bevezetőárak...

(Bővebb felvilágosítást személyesen vagy e-mailben!!!)

Kérem a NÉP nevében hascsókkal- és lábcsókkal illesse a trón várományosát...

:)))

Előzmény: alphanumericus (832)
alphanumericus Creative Commons License 2006.10.26 0 0 832

Legkedvesebb NÉP!

Köszönöm, hogy érdeklődsz... sajna sok marhaság történt az utóbbi időben. Anyakirályné nagyon csúnya, eszméletvesztéses rohamot kapott múlt hét pénteken, be is vitték a mentők a kórházba. onnan aztán kiengedték, mert hogy szoptat, ugye.

sajnos a roham során becsípődött neki valami rohadék ideg a gerinccsigolyái közé, így nagyon szarul van, alig tud mozogni.

öröm az ürömben, hogy a gyerek viszont nagyon jól van. ha van kedvetek beugrani egyik nap babanézőbe, örömmel látunk. (már gügyög és vigyorog...)

Előzmény: Uránusz (831)
Uránusz Creative Commons License 2006.10.20 0 0 831

Szeretett Kirájjjunk!!!

 

A "NÉP" tisztelettel érdeklődik felség-magasságosságodtól, hogy s mint szolgál kedves egészsége?!

Valamint aziránt is, hogy régóta várt trónos-örököse hogyan növexik, és becses neje a kirájjjjanya boldogságban úsz-e úgy mint fenségességed???!

Mert a NÉP mihelytcs hírét vette a nagy örömnek azonmód továbbította minden érdekeltnek akit csak elért, de azóta hírét sem hallottuk (sajna) s nem láttuk a legutóbbi nagy tömeg-gyűlésünkön sem...:(

Fenség ha ideje engedi adjon életjelt magáról és szeretett kirájjji családjáról!

 

Tudjuk, hogy a Föld nevű öreg bolyongón most ottan a H-val jelzett ország fővárosában igencsak megfordult/felfordult egy-s más!  Milyen jó is, hogy ilyen messze vagyunk onnan:)

Reméljük visszaáll azért hamarosan a rend-béke a biztonságos sörivások legfontosabb feltétele!!!

:))

 

10telettel köszönti a NÉP!!!

 

alphanumericus Creative Commons License 2006.05.30 0 0 830

Szeretve tisztelt Doktoruram!

 

Azt a határozatot hoztam, hogy 2016-ban a Mars-körüli szonda is előkerül. Ha nem, akkor majd hazudunk másikat. Addig is legyen elég a Kolónia-körüli szonda, ezt hamarosan megszer(v)ezzük, és ha gondolod, lehetsz te meg főpohárnoknőnk a kabalafigurája.

 

Maradok tisztelettel,

 

Király

Előzmény: GYÉMÁNT (820)
fanyűvő Creative Commons License 2006.05.09 0 0 829

Az olimpia is itt lesz megrendezve. Gyurcsány olimpiát akar! Az is 2016-ban.

Előzmény: fanyűvő (828)
fanyűvő Creative Commons License 2006.05.09 0 0 828

Eltolódott a 2016-ra. A főváros neve függőben, Gyurcsányvill vagy Gyurcsánysziti.

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.17 0 0 827
Fehívjuk minden beutazó figyelmét,hogy akit nem hívtunk, vagy nem rendelkezik vízummal, a továbbiakban kitoloncolásra kerül a xnvnvbmn-2 holdi telepre.A kxc4va életbe!Na!
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.16 0 0 826

Valamint határozottan tiltakozunk, hogy bolygónkat roncstelepnek használja bárki is.A Mars a miénk !Ki a megszállókkal !

Mars Szövetség

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!