Keresés

Részletes keresés

napalm. Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5119
na megyek meg is rendelem;)
napalm. Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5118
azt hiszem megleszek nélküle;) szinte csak parketta van.
Előzmény: tunderlala-3 (5115)
napalm. Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5117
megnéztem, megtapiztam, megnyomkodtam, majd visszatettem a polcra.
55.000-ért vesztegetik.
noooormális??!
Előzmény: nagya2 (5113)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5116

Apósomnak volt pár éve szívműtéte (ha jól emlékszem olyan 4), azóta minden évben lent van nyáron 3 hétre Balatonfüreden egy szívszanatóriumban, ott is hasonlóan szuper minden az elmondása szerint....de ő rendszeresen jár kontrollra (Debrecenben műtötték, félévente kell visszajárnia), orvoshoz, stb., szóval gondolom, ezért is mehet évente oda, mármint küldik.

 

Nagyon elhanyagolod magad, nem lenne szabad....

Előzmény: Hangszoros (5107)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5115

De igen, mármint a topicporszívóhoz igen, de nem minden típushoz alap, és láttam, hogy külön megvásárolható, ahogy sok más minden is.

Előzmény: napalm. (5108)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5114

Hali!!

Én irtam itt:5089

Csak egy kicsit kell visszaolvasni.

A Szfvári Metróban van a szívófejhiányos Dyson(gégecső, fémcső megvan csak a fej hiányzik)

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5112)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5113

Hali!!

A nethez képest nagyon rablóssak.

Üdv Nagya

Előzmény: napalm. (5111)
Hangszoros Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5112
Nem tudom hová tünhetett tegnap a leveled, de most elovastam
Engem is meglep hogy nem kiváncsiak rám, az elérhetőségeim változatlanok (cim, telefon)
A soproni szanatoriumnak volt egy negativumja (igaz az én hibám ) Leszokott dohányosként mentem le, és visszaszokotként jöttem vissza. A dohányzó udvar sarkon voltak a jó fejek, és korpa közé a disznó
Na de vissza a rovat témához:Tegnap bezsákoltam egy Zepter LMG 310-es akkus porszivót. Igényes jó tapintású tartós darab - kivéve a teleszkopos darab kromozását. - A 139euros árba beleférhetne, Valami jobb darab, mondjuk rozsdamentes. Természetesen (jó fajta Panasonic) az akku halot. 4cella támadt egyelöre fel. Le fogom cserélni, másfajtára, mert a lúgost olcsó tőltővel nem lehet hosszabb távon használni. Igaz hogy a savasnak kisebb a ciklusszáma, de fillérekért lehet tőltöt barkácsolni hozzá,
Na közben megfejtödött a Dyson, miért nem hozza magát, és miben voltak elsök a világon : az első porzsáknélkülit csinálták. Úgy tünik egy idom hiányzik a portartályából. A honlapjukon levő kép alapján. Mehetek kajtatni valahol egyet megnézni. A végén még megszerettem.
Irta valaki hogy a madaras Tescóba 60-ért látott. El nem tudtam képzelni hogy az hol van. Egyik cimbim mondta hogy internetes szleng az Auschenre. Egy másik irkába meg azt olvastam hogy hiányosan -szivócső, de vajon csak az eleje?- 32ért van egy. Talán meg kellenne venni .
Megyek nézzem hogy takaritógépes rovat vann-e. Abból is vagy 10darabom szét van dobálva, meg egy rakás tartozék, szivattyú, stb
Előzmény: Hangszoros (5107)
napalm. Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5111
ok, köszi;)
lehet kinézek a mediaba, hátha van élő példány belőle.
meg az árára is kíváncsi vagyok (mármint mennyire rablósak).
Előzmény: nagya2 (5109)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5110

Azé én egy kicsinyét jobban vigyáznék magamra!!

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5099)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5109
Igen külön is megvehető, ha hazaérek akkor lesz link is:-)
Előzmény: napalm. (5100)
napalm. Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5108
eluxihoz nem adják alapból a nagy fejet?
Előzmény: tunderlala-3 (5101)
Hangszoros Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5107
Pontositanám a mutatványt.
Nem ösjtes kezelés, hanem beültetés. Kifúrták a derekamnál a csontot, vettek csontvelöt, elvitték valahová, ahol kézimunkával elkülönitették az őssejteket ( erre késő estig vártunk), előkészitették, és berakták az elhalt szivizomra. valahogy gondolom odaragasztották
Olyan profik voltak, hogy még a helyét se éreztem a furkálásnak Este fürdésnél leesett, ázott a kötés. ( vártuk az ösejtjeinket) igy tudtam kitapogatni a pontos helyét. Ismeröseim közt van egy szólás ha valami öröm van, vagy valami jó "Segget a földhöz" Maximálisan ezt tudom mondani
Szinte erőszakkal leküldtek Sopronba szanatoriumba . 3hétre. Az egy csúcs hely. Minden szempontból. Különböző nyavalyáknak megfelelően vagy 10féle (epés, cukros stb.) menü volt. Én mindig kaptam mindenfélét pluszban -nem szabályos!- a 3hét alatt egyszer se volt rossz kaja. Fel nem tudom fogni hogy egy só meg mindenfélementes kaját hogy lehet jóizüre megcsinálni 2ágyas szobák, saját fürdőszobával, erkéllyel az egész egy arborétumba, ősparkban. -mókusok, feketék is voltak majd bejöttek az erkélyen Biztos érzed a leirtakból hogy nagyon meg voltam mindennel elégedve
Már megint, még mindig csecsemő vagyok a nettel, mert láttam valahol mikor ezt kezdtem irni valami irásod, válaszod Nem tudom megtalálni. "Ugy tudtam csak Kölnbe, Kinába csinálnak iilyet" mondat volt benne . nem tudtam elolvasni mert elcsiribáztam
Előzmény: tunderlala-3 (5104)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5106

Azt hittem, külföldön voltál valahol, szomszédasszonyom a kisfiával már kétszer volt, egyszer Kínában, egyszer Kölnben. Nem tudtam, hogy már itthon is csinálnak ilyet.

Azon csodálkozom, hogy ha kísérletben vettél részt (a pénzfedezet is így lett rá), akkor hogy nem "követnek nyomon"? Úgy értem, hogy lehet, hogy évekig orvos sem lát? Ez a te szempontodból sem jó, én nem merném, vigyázz jobban magadra, ennyit megér, hogy elmész vizsgálatra....persze nem akarok okos lenni, de elég durva, ami veled történt, más állandóan az orvosnál ülne.:)))

 

Megyek, jó éjt!

Előzmény: Hangszoros (5105)
Hangszoros Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5105
A Gottsegen György Országos Kardiologiai Intézetben,A Haller úton.
Egy 30-as fiatalember volt a másik "szerencsés" Önkéntes alapon ment. Az elsök voltunk M.O.-on. Ekkoriban csináltak más módszerral Debrecenbe is kettöt Ezt nyomatták a TV-ben Barátnöm látta az adást. Az 5 milcsibe került. A mienket valamelyik biztositó által kisérletekre adott pénzből fedezték. Nem a TB pengette. Nagy disznó vagyok hogy egyszer fél év után mentem el kontrolra, MRI-re .Azóta 4-éve orvosnál nem voltam, és semmilyen gyógyszert se kajálok
Most azért lettem képbe, mert kérdezted, és elö kellett venni a papirt.
Piszokul elkapott a büntudat

Előzmény: tunderlala-3 (5104)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5104

mert az ügyfeleivel kitárgyalják hogy melhártyagyulladása van

Ez olyan volt kb., mint amikor a különböző babás oldalakon anyukák diagnosztizálnak, majd pedig távgyógyítanak :s....ahelyett, hogy orvoshoz vinnék a gyereket.

 

Nagyon sajnálom, hogy így jártál, és remélem, hogy jobban leszel! Őssejtkezelésen voltál? Hol?

Előzmény: Hangszoros (5103)
Hangszoros Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5103
Igy jár aki olyan hülye, hogy infraktussal több napot dolgozik, mert az ügyfeleivel kitárgyalják hogy melhártyagyulladása van, miközben majd megeszi a franc éjszaként úgy szúr a melkasa
Előzmény: tunderlala-3 (5102)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5102
Jesszus!:O Vigyázz magadra!
Előzmény: Hangszoros (5099)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5101
Biztosan kapható hozzá, electrolux-nál is rendelhető külön, gondolom, a többinél ugyanúgy.
Előzmény: napalm. (5100)
napalm. Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5100
de az külön is megvásárolható nem?
mintha olvastam volna itt valahol hogy olyan ~6000 huf körül van.
Előzmény: nagya2 (5097)
Hangszoros Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5099
Köszi a cimet, és a korábbi ajánlatod a meghalgatásra. Mióta elhalt szivem 53%-a nem nagyon mászkálók. Meg köne nézetnem hogy az ősejtes kisérlettől hány százalék jött vissza
Előzmény: nagya2 (5095)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5098

Van hozzá turbokefe(sc9150), de csak kicsi, a kárpitokhoz.

 

És ez nem árt a kárpitnak?

Előzmény: nagya2 (5097)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5097

Hali!!

Van hozzá turbokefe(sc9150), de csak kicsi, a kárpitokhoz.

Nagy turbókefe csak az sc9560-as nak van.

Üdv Nagya

Előzmény: napalm. (5096)
napalm. Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5096
köszi az infót!
valószínű netes rendelés lesz (edigital), sok mindent vásároltam már tőlük.
ehhez jár turbó kefe is? jófajta?;)
(köszi a felajánlást a megtekintéssel kapcsolatban)
Előzmény: nagya2 (5088)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5095

Hali!!!

Itt megtalálsz mindent.

http://www.samsung.com/uk/silencio/index.html

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5094)
Hangszoros Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5094
Irtam hogy csecsemő vagyok net ügyekben. Voltam a Samsung lapján, de nem láttam hangképeket, pedig nagyon kiváncsi vagyok. Arra is hogy mérik, mert rászoknék a méricskélésre, hogy ne csak a hangszoróimat mérjem.
A kedvenc porszivóm (az NDK-ás iparit azért nem berhellem, mert megkellene a zaját mérni igy 20-on évesen, és felújitás után, jó kis amerikai csapágyazás, új szilentek, stb. Annak idején a Terophon nevü zajcsökkentővel jelentös halkulást okoztam a szerkentyünek
Huh a Dysonnak ilyen húzós az ára ? Lomistól vettem. Azért dobhatták ki, mert a gégecső vége kitöredezett, és hiányzott az egyik kiskerék Piszok jól megcsináltam kromozott fémcsővel, gömbkerékkel. Akkor még nem tudtam hogy 10-en akárhány fontért külön lehet venni az elejét. kiskereke, meg 3 fontért. Mostmár mindegy, mert szükségből megcsináltam. Tuningolásnak is beillik a mutatvány. Szándékomban áll a Dysonnal trafikálni, mert a honlapjukon mintha másfajta lenne a portartály. Egy aerrodinamikai remekmű, csak valahogy nem hozza magát. Lehet hogy továbbfejlesztették, és azt látom a mostani DCO2 képén. Az lehet hogy hatásos, és nem kell a Hepát állandóan fújkálni. Egyébbként meglepően csendes
Ha tudnám kezelni ezt a netesdit felraknám a fotókat, a Dyson+AL-ről
Agyalok hogy a sokféle marhaságaimat,( különböző témakörökből ) közkincsé tesszem valami képtárba. PL képtár.hu
Előzmény: nagya2 (5093)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5093

A honlapon van mellette egy grafikon milyen hangosak a különböző hanképek, meg  meg is lehet hallgatni, na ott már markánsan kijönnek a különbségek.

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5086)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5092

Valóban, a fehérvári püspökségen is használják, mondta anyám.

Én meg kontráztam neki: imádkoznak is eleget melléje, hogy tiszta legyen a szőnyeg:-))

Üdv Nagya

Előzmény: tunderlala-3 (5080)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5091

Hali!!

Gyere el szivessen megmutatom milyen hangos:-))

Vagy Skypon keress(nagya21)és akkor élőben hallhatod.(a többiekre is vonatkozik)

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5086)
nagya2 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 5090

A Garanciát a Samu honlapon is 2 évre irják(a gar jegyen csak 1 év van, de felhivtam a samut és ottan megerősítették a 2évet).

Üdv Nagya

Előzmény: napalm. (5085)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!