Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.13 0 0 39

Üdv!

Rendszer felhívàs miatt topiknevemet vàltoztatnom

kellett!

Alahram a múlt időkben Mfalknerként szerepelt.

Al

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.05 0 0 38

Üdv.

Hazai hèja tenyèsztőt keresek,előzetes egyeztetés céljából.

Sajnos jelenleg nem vagyok egyesületi tag,de minden feltétellel rendelkezem

ami a ragadozó madarak legális tartásához szüksèges,+ötven èv több -- kevesebb tapasztalat .

Al-

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.05 0 0 37

Üdv.

titanik59 Creative Commons License 2018.02.23 0 0 36

Üdv!Megvan még a héja?

Ha igen mennyibe kerül, ill.kérek képet róla!Köszönöm.Háromszéki Miklós(haromszekigyor@kabelnet.hu)

Előzmény: the Dude (14)
atrego Creative Commons License 2017.09.02 0 0 35

remélem  megmarad,el  fogja   tudni  magát  látni,szépen  elrepült

atrego Creative Commons License 2017.09.02 0 0 34

kézzel  fogtam meg,abban  a pillanatban,ahogy   kitekerték a  legszebb    házikedvenc   pipim  nyakát.

Előzmény: Herr.Wawra (31)
atrego Creative Commons License 2017.09.02 0 0 33

odadtam volna 1-2 zsák kukoricáért,vagy  egy  szép  búbos   pipiért,jércéért,amiket  kinyírtak....

Már  majdnem elvittem az  Állatkertbe,a   madármentőkhöz.

Szépen  ette   a   helyén  a   darabolt  egeret,patkányt,csirkemájat,darált húst  Jolovittal  locsolva.

Előzmény: Herr.Wawra (31)
atrego Creative Commons License 2017.09.02 0 0 32

normál  tojó  héja  ,fiatal   ,tanítható  volt,a   családja   a   csirkéimet,tyúkjaimat öldöste.

Felneveltem     kicsit    erősebbre,hogy jól  repüljön,elvittem   messzebre és  elengedtem-pont egy  napja....

 

Előzmény: Herr.Wawra (31)
Herr.Wawra Creative Commons License 2017.08.30 0 0 31

Üdv. 
Engem lehet érdekelne. Milyen héjáról lenne szó és mennyiért?

Előzmény: atrego (30)
atrego Creative Commons License 2017.08.15 0 0 30

érdekel  valakit egy  héja?

vetom Creative Commons License 2014.01.01 0 0 28

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy van egy nagy testű nagyon bután mozgó nagy madár az egeszészölyv és hogyan tud megülni egy igen vékonyka kis faágon ?

615 Creative Commons License 2013.01.02 0 0 27

Kedves forumozok, nagy segítségre lenne szükségem!!!!

 

Minden olyan filmet szeretnék megszerezni, ami a sólymászattal, a solymokkal foglalkozik, kapcsolaos, teljessen mindeggy, hogy az dokumentum, kaland, ismeretterjesztő,.....! Az általános iskolában, ahol tanítok, le tudjam vetíteni a gyerekek számára, és népszerűsíteni tudjam!!!

 

Szeretném ha tudnának ebben segíteni!

Minden filmcímet szeretnék megszerezni, ami ezzel kapcsolatos, vagy ha valakinek filmlista, vagy van DVD, CD másolat, az is nagyon szuper lenne!

 

Köszönettel!

Szép napot!!!

 

Pusztadoktor Creative Commons License 2012.01.23 0 0 26

Szia! Igen, lehet csak úgy. Citesz bejelentési kötelezettsége van csak.

 

Egy kis kedvcsináló hozzá:

 

Oszkár

 Harris Hawk   (Parabuteo unicinctus)       Hazájában, Mexikóban a félsivatagos, kaktuszligetes részek madara. Nyulakra, patkányokra, kígyókra, gyíkokra vadászik. Testsúlya 700-1000 g- ig változik. Különlegessé teszi viselkedése. Az egyetlen ragadozó madár, mely falkában[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Előzmény: kopi95 (23)
subigalamb Creative Commons License 2011.04.14 0 0 25

Tegnap Sármellék határában láttam egy Héját repülni szijbéklyóval a lábán.Ha valakinek hiányzik akkor arra keresse.

dvdarc Creative Commons License 2011.04.07 0 0 24

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni solymászattal kapcsolatban. Szőlősgazda vagyok és már nem egyszer fordult elő, hogy seregélyek pusztítottak a kertjeimben. Néhány módszert már kipróbáltam(madáriesztő,szalagok,sörösdobozok...), de egyáltalán nem vált be ,ezért gondoltam sólyommal való eliesztésre.

Ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne :

      Egy sólyommal mekkora területet lehet bevédeni?  ill.

      Mennyibe kerülne egy  hivatásos solymásszal bevédetni a területeket, nagyjából egy hónapnyi érési idő alatt.

Ha csak az egyik kérdésre is tudtok válaszolni azt is megköszönném, akár ide a fórumra, akár címemre: (dvdarc@freemail.hu).

Kösz.: B.D.

kopi95 Creative Commons License 2011.01.18 0 0 23

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!Harris hawkot mien körülmény közt lehet tartani Magyarországon?Azaz ha beszerzünk egy madarat külföldről akkor lehet -e tartani magyaroszágon,és röpteetni ,vadászvizsga nélkül?

Üdv

mrbandy Creative Commons License 2010.04.26 0 0 22
Ha ruhákat keresnél, ajánlom figyelmedbe > Vadászruházat - [url]www.zoldhegy.hu[/url]
mrbandy Creative Commons License 2010.04.09 0 0 21
na itt van még1x: [url=http://www.zoldhegy.hu[/url]
mrbandy Creative Commons License 2010.04.09 0 0 20
Sziasztok!

Találtam egy jó kis vadászruházati boltot a neten: http://www.zoldhegy.hu

Szerintem megér egy kis nézelődést ;)
andaba Creative Commons License 2010.04.09 0 0 19
Sziasztok!

Azzal a tiszteletteljes kéréssel fordulok Hozzátok, hogy a sámándobomra szeretnék 2-3 darab sólyomtollat tenni. De sajnos az ismeretségi körömben senkinek nincs. HA tudtok nekem ebben segíteni akkor légyszíves az andaba@citromail.hu címre írni.

előre is köszönöm

Szabó István
Fürjmester Creative Commons License 2009.06.13 0 0 17
Gazdasági fürj ragadozómadaraknak 3 hetesen fagyasztva eladó! 06 30 638 2403
feke1 Creative Commons License 2009.03.06 0 0 16
Üdv: tudnál képet küldeni, feke1@citremail.hu
Előzmény: the Dude (14)
evembre Creative Commons License 2008.03.13 0 0 15

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Készítek egy programtervet és a költségvetéshez tudnom kellene mennyiért vállalna egy íjász egy gyermeknapi "banzájt":)

 

Előre is köszi

the Dude Creative Commons License 2007.12.26 0 0 14

Eladó egy 3éves tojó harris héja. Első éves korában repült utaána tenyésztésben volt, de a röpde zavartsága miatt a tenyésztés meghiúsult és a tenyészpárt szétszedtem. Szép méretes morcos kisasszony, tavaly rakott egy tojást...


(kérésre képet küldök, de majd ide is felrakok egy párat...)

motav Creative Commons License 2007.05.16 0 0 13
 

Készítettem egy linkgyűjteményt, remélem holnap ilyenkorra már működőképes is lesz az oldal.

Megtiszteltek vele, ha belenéztek, s amennyiben olyan linkről tudtok, ami nincs meg az oldalon, ajánljátok a linkajánlón keresztül a megfelelő dobozba, hogy minél teljesebb lehessen! Főleg magyar nyelvű linkekből van kevés, annak örülnék a legjobban.

 

www.solymaszat.lap.hu

 

Jó böngészést!!

Rianna Creative Commons License 2004.07.14 0 0 12

Már lezajlott...:))

 

Lófélék, lovagok, szittyák, lovasíjászat - ha érdekelnek valakit, Tea jóvoltából sikeredett összehoznom egy oldalt a lovas juniálisról a'la óbudai sziget.

 

www.multimania.hu

innét van link hozzá

iqbéla Creative Commons License 2003.06.29 0 0 11
Bocsánat, hogy bezavarok, de lesz vasárnap (ma) valamelyik budapesti szigeten valami lovasrendezvény.

Melyik ez? Hol? Mikor? HELP, SÜRGŐS!

Köszi

mégnemijászegybeirva Creative Commons License 2002.09.01 0 0 10
Sziasztok !

Bocs az elöbbiért talán kissé türelmetlen voltam és elhamarkodottan kértem segútséget.Meg van az ajánlott topik .
Azt hiszem 1 darabig ismét nem fogok unatkozni :-))
Üdv

Előzmény: mégnemijászegybeirva (9)
mégnemijászegybeirva Creative Commons License 2002.09.01 0 0 9
szia szobiszörp!

Szivesen ellátogaték a "solymász kerestetik!" topkba de sajna nem találom és az említett oldal sem jön le nekem ha beirom a cimet :((
Létezuik még a fentebb emlitett topik??
Ha igen légyszi segítsetek hol találok rá.
Elöre is köszi!
Üdv 1 a tadicionális ijász topikbol

Előzmény: szobiszörp (6)
abbo Creative Commons License 2002.03.14 0 0 8
Hali!
Vadaszokat keresek!
erdekelne mit csinalnak, hogyan kezdtek, hol tehetik.
szeretnem meg megtudni, hogy mit jelent a tulszaporodas. en eleg surun jarok turazni es nem ovodaval, hanem viszonylag csondben.
megsem latok sok vadat. akkor hogy van ez a tulszaporodas? mihez kepest?
ha valaki tud valamit kerem irjon, kivancsi vagyok.
abbo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!