Keresés

Részletes keresés

LindiCsajszi Creative Commons License 2019.06.17 0 0 167

Sziasztok!

Szeptember végén készülünk utazni újdonsült férjemmel Costa Brava-ra, Barcelona mellé v hova nyaralni!A környéken megnéznénk pár látnivalót is, de az utazási irodának nincsenek fakultatív programjai!Tavaly Törökországban is egy kint élő magyar házaspárral sikerült bejárnunk a környéket, és nem kellett nagy csoporthoz alkalmazkodni!Most Barcelonában keresnék egy kint élő magyart, aki lenne nekünk idegenvezető pár napig, vagy vkit aki ezzel foglalkozik!Köszönöm ha adtok tanácsot, vagy tudtok ajánlani valakit!Gracias!

goldfish106 Creative Commons License 2018.07.23 0 0 166

Sziasztok! Lenne 2-2 db S.O.S. eladó Terravision door-to-door transzferjegyem a Barcelona reptértől Lloret de Marba (vagy egyéb Costa Brava-i városba) oda-vissza 2 fő részére. A jegyeket eredetileg odafelé a pénteken (2018.07.27.) 6.15-kor induló Wizzair géphez vettük, visszafelé az augusztus 2-án 16.45-kor induló Ryanair géphez lettek véve. A jegyek időpontja és adatai módosíthatóak, csak a pénzt nem adjad vissza. :( A 4 jegy összesen 48 euro volt, de 40 euroért viheti, aki kéri. 

ynosdr Creative Commons License 2018.07.10 0 0 165

Melyik kapuktól indul a Raynair a Barcelonai reptéren?

HENZA103 Creative Commons License 2018.06.15 0 0 164

Köszönöm szépen, megvettük a repjegyet még januárban, egy hónappal később csatlakoztak volna még családtagok, négyen, és a wizzairnél duplája volt a jegy ár, így Ryanairre vettek, hasonló árban. Most felmentem a wizzair oldalára helyjegyet venni, és ugyanannyi, mint januárban. Én ezt nem értem :). Szállást a bookingon foglaltunk, akartunk így együtt a wizzair.hu, de a kinézett hotelban csak kétágyas szobák voltak, nekünk háromágyas kellett. Én is már a transzfernél tartok, találtunk egy jó ajánlatot, 20 euro/fő lenne Malgrat de Marba, oda-vissza shuttle busszal. Azonnal kell fizetni, de a buszjegy is 12 euró. Én ezt találtam: https://www.sagales.com/sale/?sgLang=en menetrend szerintinek, de remélem itt nem kell előre megvenni, hiszen azt sem tudjuk, melyiket érjük el.

 

Jó böngészést, örömteli készülődést mindenkinek.

Előzmény: Vacak2006 (162)
akriszti Creative Commons License 2018.05.16 0 0 163

Szia! Mi június végéb megyünk Lloretba. Wizz airral. Vissza Ryanair. Így volt a legolcsóbb januárban. Barcából Lloretbe pont most kutatom , hogy lehet eljutni. Azt találtam, hogy közvetlen a reptérről ( T2 )  a Sarfa busszal. https://compras.moventis.es/en-GB  menetrend itt. Akárhogy nézem ez a legoptimálisabb. :-) Főleg négy gyerekkel :-)  Hol száltok meg? Mi a Rosamar Garden resortba. Üdv. : Kriszti

Előzmény: Vacak2006 (162)
Vacak2006 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 162

Szia! Mi a www.wizztours.hu oldalon foglaltunk repjegyet és szállást. Kb egy hónapig minden nap figyeltem, hogy változik-e valamit az ár. Elkezdett kúszni felfelé, úgyhogy mi megvettük. Egyébként nagyon kedvező ajánlataik vannak. 

Most azon agyalok, hogy Barcelonából hogyan jutunk majd el Lloret-be, de júliusig van idő, úgyhogy addig kitalálom.

Szerintem nézz szét azon az oldalon, hátha találsz valami jó ajánlatot. Külön is néztem repjegyet és szállást, de jóval többre jött ki, bárhogy okoskodtam.

Előzmény: HENZA103 (161)
HENZA103 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 161

Szép napot mindenkinek ezen a fórumon. Idén megcélozzuk Spanyolországot, és először foglalnánk repülőjegyes nyaralást. Egy kis segítséget szeretnék kérni ez ügyben. Mikor érdemes  megvenni a repülőjegyeket, meddig szabad várni, esetleg a tapasztalatok szerint mely időszaktól drágábbak?  Wizzair járatot néztem, Budapest-Barcelona retúr, július 20-26, egyelőre 6 főre, de lenne még három család, aki csatlakozna, nem tudnak még dönteni. Érdemes-e rájuk várnom, vagy ha telik az idő, drágábbak lesznek a repjegyek? Azt már most láttam, hogy júl. 20-ra lényegesen olcsóbb, mint pl. 21 és utána, visszafele is 26 olcsóbb, mint 27. Előfordulhat-e olyan, hogy megveszem a jegyeket és törlik  a járatot, pár nappal indulás előtt, vagy ha a legolcsóbbat veszem, a 2 napos csekolással, akkor már nem férünk föl a járatra? Ilyen hírekkel rémisztgetnek, hogy el nem tudom képzelni, mik vannak, és hány ember megjárta az előre megvásárolt fapados jegyekkel, indulás előtt dupla költéségért vehetett másik jegyet, mert a szállás akkor már nem visszamondható. Meg nem is szeretnénk lemondani egy betervezett nyaralást. Hálásan köszönöm, ha valaki megosztaná velünk a tapasztalatait :). 

Siv.Par Creative Commons License 2016.08.18 0 0 160

Sziasztok!

 

Aug. 27- szept. 3. időpontban jön még valaki Costa Bravara?

Zia62 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 159

Schuttledirect transzfer is korrekt,megbízható velük is mentünk,az árak hasonlóak!

Előzmény: Zia62 (158)
Zia62 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 158

Szia,

 

mi szeptemberben mentünk Gironából Malgratba  Resorthoppa schuttlebusszal,nagyon gyors volt, (ez nektek 22euro/2 fő/út) .mi legközelebb is ezt választjuk,eddig idegenkedtem tőle,de teljesen rendben volt,két családot vitt a kisbuszés vlszeg nektek sem lesz sok utitársatok,gyorsan odaértek a hotelhoz.

Előzmény: keyss (153)
Flower2000 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 157
Előzmény: keyss (153)
Flower2000 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 156

Timings: Buses leave the airport daily at 0850 (all resorts except Lloret & Tossa de Mar), 0930 (Lloret & Tossa de Mar only), 1100 (Lloret de Mar & Blanes only), 1300 (all resorts except Lloret & Tossa de Mar), 1430 (Lloret & Tossa de Mar only), 1830 (Lloret de Mar & Blanes only), 2130 (Lloret de Mar & Blanes only) & 2230 (Lloret de Mar & Blanes only. Mon-Sat only). Buses leave Tossa de Mar daily at 1125 & 1540. Buses leave Blanes daily at 0715, 0945, 1100, 1200 (Mon-Sat only) & 1840. Buses leave Lloret de Mar daily at 0730, 1000, 1145, 1600 & 1900. Buses run all year round except December 25, 16 and 1st Jan. Transfer Times: From the airport to Lloret de Mar 35 mins, Blanes 55 mins, Tossa de Mar 55 mins.Cost: €8 one way. Contact: Operated by Sarfa/Grup Sarbus/Barcelona Bus.

Előzmény: keyss (153)
geodo1 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 155

de ő gironából akar odajutni, nem barcelonából.

Előzmény: bütyök454 (154)
bütyök454 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 154

Szia !

Szeptemberben voltunk kint és Barcelonából Malgrat de Mar-ba  10 Euro volt a vonatjegy. Gyorsan ott van kissé több mit egy óra talán ,kulturált tiszta  vonat /ilyet erre nem látsz /

 Barcelonában a vasútállomástól 3 percre van egy jó Török kajálda Isztambul a neve és isteni  !!! ételeik vannak.

Előzmény: keyss (153)
keyss Creative Commons License 2015.10.05 0 0 153

Üdv, ha valaki erre járna...) mi 2015. november 20.-án  utazunk Costa Bravara, azaz Lloret de Mar-ba, a Palm Beach Hotelba, Barcelona Girona repülőtérről, de az útban nincs benne a reptértől a hotelig transzfer. Ezügyben szeretnék tanácsot/segítséget kérni,  vonattal, busszal, esetleg taxival kéne legyűrni ezt a kemény 30 km-t? Az utazási iroda 38000ért ajánlja ezt a transzfert, de én ezt sokallom, főleg hogy az egész utazás repjeggyel illetékekkel, szállással, félpanzióval nem kerül 65000be se fejenként.

Re3 Creative Commons License 2015.08.08 0 0 152

Spanyolba utazik valaki jövőhéten?

 

finco Creative Commons License 2011.08.09 0 0 151

 

Hello!

 

Costa Brava-ra mennénk és két szállás lehetőségünk van.A Hotel Samba és a Hotel Acapulco.Szerintetek melyik a jobb,van tapasztalata valakinek?

 

Köszi!

viki603 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 150

Sziasztok!

Ha valaki nézi az oldalt és tud segítsen. Augusztusban szeretnénk menni Calella-ba vagy Lloret-ba. Kérdés melyiket válasszuk? Addig már eljutottam az oldalokon hogy mindenhol apró kavicsos a part ami annyira nem gáz, de azt nem sikerült megfejtenem hogy hol milyen mély a víz vagy hogy mélyűl. Volt olyan oldal ahol azt olvastam hogy lassan mélyűl és gyerekeseknek kimondottan ajánláják és utána homlok egyenest 1el alatta hogy 2öt lépsz és elmerülsz. Most akkor mi a valós? Előre is köszi

CrustyCroc Creative Commons License 2010.08.04 0 0 149
Sziasztok,

Mi augusztus 6-17-ig leszünk spanyolországban egy haverommal.
Az előzetes cél az, hogy Costa Bravan töltjük idén nagy részét, de a nyaralás második felében lejjebb mersézkedünk Andaluziaba.

Ha valaki lesz kint ebben az idopontban es van kedve kozos programokhoz.
Az jelentkezzen nyugodtan :)

Előzmény: bingox (148)
bingox Creative Commons License 2010.08.01 0 0 148

Sziasztok Mindenki,

 

kösz a biztatást, nagyon jó fejek vagytok, hogy írtatok.

Pénteken indulunk 1 hétre, reméljük, a tenger melegebb lesz, a kavicsos partra felkészültünk megfelelő lábbelivel.

Sziasztok!

Előzmény: retne (146)
retne Creative Commons License 2010.08.01 0 0 146
Szia!
Én az Oázis Parkban voltam évekkel ezelőtt, ami szintén nincs közel a tengerparthoz, de még elviselhető, az Olympic még ennél feljebb van Calella zöldövezetében, csak az a baj, hogy felfelé kell menni, mert dombon van.

Calella nekem nagyon tetszett, sok a kiülős bár, szűk sétálóutcák, tipikus spanyol kisváros spanyol mentalítással. Ha már a spanyolokhoz megyek szeretem megismerni a szokásaikat, egyébként roppant kedvesek és lezserek.
Biztos jól fogod magad érezni, az Al.incl. ellátással nem lesz gond, mert nagyon finom a kajájuk és a sangriájuk, sörben meg a San Miguel, Estrella nagyon bejött nekünk.

Jó utat és csodás nyaralást!
Előzmény: bingox (145)
rebka Creative Commons License 2010.08.01 0 0 147
Juniusban sétáltunk arra és láttam Én olyan 800m-nek saccolom, fel egy kis kaptató. Mi itthon egy domb legtetején lakunk, úgyhogy nem találtam ezt olyan vészesnek.
Mikor mentek. Azóta már biztosan nagyon jó a tenger, nekünk 18 fokos volt, úgyhogy nem nagyon fürdi-bürdiztünk. Nekem itt kifejezetten kellemetlenül szúrós volt a parton a homokos-kavics. Csak azért volt összehasonlítási alapom, mert 4 éjszakát voltunk Calellában, majd 3-at Salouban, ahol nagyon jó kis aranyló homok van.
Előzmény: bingox (145)
bingox Creative Commons License 2010.08.01 0 0 145
Szia, hát nem lettem boldogabb, de kösz a választ. Mit jelent, hogy messze a tengerpart és városközpont? Mennyire kb.?
Előzmény: Ácsi Milán (144)
Ácsi Milán Creative Commons License 2010.07.24 0 0 144
Régen voltunk, családilag. A hotel Olympic a szokásos turista-színvonal (kaja tűrhető, vékony falak, nagy zaj), messze a tengerparttól, a városközponttól és a vasútállomástól. Calellában az egyetlen jó, hogy vonattal kb. 1 óra alatt Barcelona főterére érkezhetünk.
Előzmény: bingox (143)
bingox Creative Commons License 2010.07.10 0 0 143

Sziasztok!

A Costa Bravara utazom Calellába, a Top Olympic Hotelben lakom majd. Tud valaki  erről a hotelről konkrét infót? Tisztaság, kaja..stb. All inclusive-ra fizettem, remélem, nem bánom meg...

RobertKarson Creative Commons License 2010.06.17 0 0 142
Szia !

Remélem még olvasod a rád írott kommenteket. Barátnőmmel megyek Santa Sussanaba és szeretnénk elmenni a Port Aventurába. Már kétszer voltam ott és nekem nagyon tetszett, csak akkor Salouba voltam és onnan még gyalog is be lehet menni, viszont 155 km-t nehéz lenne legyalogolni. Kiváncsi lennék, hogy te fakultatív programként mentél el oda, vagy közvetlen vonat ill. buszjárattal?
Szeretnék buszjáratot vagy vonatot találni, de nem olyat ahol Barcelonában kell átszállni, mert lehet hogy a városban eltévednénk.
Ha tudsz segíteni kérlek írj vissza, vagy e-mail címemre: joekarson kukac citromail pont hu
Június 25-én utazunk.
köszi
Eszti
Előzmény: Alexpanni (88)
rebka Creative Commons License 2010.05.04 0 0 141
Azóta körvonalazódott a 9 éjszaka nyaralás. Remélhetőleg nem törli a Wizz-Air a Barcelonai járatát és nem lesz gubanc a foglalásokkal. Calellában kezdünk 4 éjszakát a HOtel Maritim. Ezt már ki is kellett teljesen fizetni. Valaki esetleg volt már ott? Érdekelne, hogy a vonatállomás hol van Calellában? Gyalogosan nem probléma a hotelhez sétálni? Annyit tudok, hogy a központ nincs messze,de a vasútállomásról semmit. megkérdeztem tőlük, azt írták, hogy 10 euróért fogjak egy taxit. dehát minek, ha esetleg közel van. Csak kézimotyóval utazunk, igaz az 6 db 10kilós táska. Ismerem a 4 lányom, meglesz a 10 kiló.
A következő 3 éj Salou , Albatros Apartman. Calellából meg kell venni végig a jegyet, vagy csak Barcelonáig és ott másikat? Salouból fel Barcelonába, itt az utolsó két éj. egyet mindenképpen aludni kellett volna BA-ban , mert viszonylag korán jön a repülő haza.
Van-e valami gyűjtőjegy a Costa Brava-i települések között a vonatra. Minden nap máshova mennénk(Blanes, Loret de Mar, Santa SusannaTossa de Mar(tudom, ide csak busszal)
rebka Creative Commons License 2010.03.30 0 0 139
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy ahova a Wizz érkezik 2-es terminál, közvetlenül vonatra tudunk szállni és eljutni Santa Susannaba vagy be kell jutni először Barcelonába.
Tudtok adni vonat(HÉV féle) menetrend elérhetőséget. Fapaddal szeretnénk így megoldani a nyaralást, 4 gyerekkel. 2 nap Barcelonai városnézés is lenne. Ehhez pedig Hostelt keresek, ahol láttatok esetleg 6 ágyas szobát is.
Batman72 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 138

Sziasztok!


Én Lorret de Mar-ba szeretném elvinni a kis 7 fős családomat kocsival.
7 személyes appartman,vagy kisház,vagy bármi megoldás érdekelne.

Köszönettel:
A Denevérember

szörpi19 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 137
Ok, köszönöm szépen! Már találtam a belvárosban, a Ramblához 5 percre 1 hostelt, ami nagyon olcsó :)
Előzmény: Ízirájder (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!