Keresés

Részletes keresés

nagyrjozso Creative Commons License 2016.01.12 0 0 145

Budapest legendas klubestje Londonban!

Rewind!

Palotai,Cadik, Zeek

https://www.facebook.com/events/628377990637694/

sneci Creative Commons License 2011.10.02 0 0 144

A kutyákat nem érdekli London.

Előzmény: Törölt nick (143)
topikolló Creative Commons License 2007.01.03 0 0 142
Kicsit kihalt ez a topic, de ha jár erre valaki és van ilyen infója, légyszi segíts(en)! :)
Január 15-18-ig kint leszek Londonban, és az volna a kérdésem, hogy szerintetek mely üzleteket, esetleg utcákat ne hagyjam ki semmiképpen ruhavásárlás témakörében. Gondolom az Oxford Street az alap - de ezen kívül (vagy akár belül :)) hol vannak nagyon jó akciók ilyenkor?
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
topikolló Creative Commons License 2006.11.09 0 0 141
Sziasztok!

Imádom Londont, és gondoltam felhozom a topikot, hátha van, aki szövegelne a városról. Ajánlom figyelmetekbe a Travel Channel Globe Trekker c. sorozatának Londonos részeit: az első rész holnap, nov. 10.-én lesz 11 órakor, a második 17.-én 19 órakor - már amennyire sikerült kibogarásznom a műsort. Igaz, az első csak London alcímmel szerepel, a második meg Londoni útikalauz, 2. rész. Majd meglátjuk. Mindkettő egy-egy órás. Jó szórakozást!
malenykij polgar Creative Commons License 2006.06.22 0 0 140
A hozzászólásodat pedig kimoderáltatjuk, mert reklám.
Előzmény: Irány London (139)
Irány London Creative Commons License 2006.05.30 0 0 139
Londoni szállás és  munka után érdeklődsz?

Szállásaink Észak – Londonban a  2-es és 3-as zónákban találhatóak tiszta, igényes 3-4, 5 szobás magyarok lakta családi házakban, melyek azonnal beköltözhetőek, hiszen bútorozottak, minden szükséges dologgal felszereltek(internet is), tömegközlekedési eszközökkel könnyen elérhetőek, mindig busz, vonat és tube állomás, bevásárló-és szórakoztató központok,ingyenes és olcsó nyelviskolák közelében amit előszeretettel látogatnak a londoni magyarok.

Figyelem! Áraink kedvezőek: 45 £/főtől rezsivel együtt!

Segítünk a szükséges iratok (Home Office Registration, NI number, bankszámlanyitás, jogosítvány csere...) megszerzésében. Mindenben, ami az új életetek kialakításához kellhet.

Látogass el honlapunkra, ahol megkapsz minden információt!Az irány London fórumában pedig várjuk kérdéseidet és észrevételeidet

Elérhetőségeink: 

Pali           07795173822-Angliából

00447795173822-Magyarországról

info@iranylondon.hu            

http://www.iranylondon.hu

malenykij polgar Creative Commons License 2005.12.03 0 0 138
kukucs 3
malenykij polgar Creative Commons License 2005.12.03 0 0 137
kukucs 2
malenykij polgar Creative Commons License 2005.12.03 0 0 136
kukucs!
biker35 Creative Commons License 2005.11.06 0 0 135

Üdv!

Nézz körül itt, általános infókat találsz:

http://utazas.com/utazas/forum/forum.cgi/?action=temak&uticel=13

Álláshirdetések angolul:

http://www.jobcentreplus.gov.uk/cms.asp?Page=/Home

vagy www.kulfoldimunka.lap.hu

Előzmény: zsoleee (134)
zsoleee Creative Commons License 2005.11.05 0 0 134

Nem tud senki segíteni?

zsoleee Creative Commons License 2005.10.30 0 0 133

Segítségre lenne szükségünk!

Szeretnénk külföldön munkát találni az építőiparban! Mi 2fö szobafestők vagyunk és értünk a gipszkartonos munkákhoz is! Szeretnélek megkérni, ha tudsz segíts nekünk munkát találni januárban tudnánk menni hosszabb távra!

Köszönöm, ha segítesz!

zsoleee

Brazsik Creative Commons License 2005.08.21 0 0 132
Milyen jellegűt keresel? Hotel, BB, kolijelleg? Bár vszinű már nem aktuális...
Előzmény: keryvik (131)
keryvik Creative Commons License 2005.08.12 0 0 131

Help!

Olcsó szállás kellene jövő hétre Londonban, hogyan fogjak hozzá? 

Nem akarok előre foglalni.

Előre is köszi.

Brazsik Creative Commons License 2005.08.09 0 0 130
Hahó :)

A hétvégre Londonba megyek, de a szállásomat aki beigérte visszamondta.

Van valakinek valami bevált hotelje / jobb hostelhelye úgy Heathrow környékén?
Nézegettem az online foglalásokat, a legjobb amit találtam eddig, az 110 euró lenne a 3 éjszakára...szerintem ennél olcsóbbat nem fogok találni. Hiába másak az árak mint mondjuk Spanyolrszágban :)

tucatnev Creative Commons License 2002.12.17 0 0 129
...egyedul, csak en es London. Januar 3-ig. :o)
manapotion Creative Commons License 2002.11.03 0 0 128
Itt esetleg talalsz: www.loot.com
Előzmény: TiborN18 (114)
Sheme Creative Commons License 2002.11.03 0 0 127
2003 szeptemberében a Gossips-ban lesz Retro64 koncert!

Aki nem tudná: ez egy C64 zenéket feldolgozó egyik csapat koncertje! Idén is volt - én is ott tomboltam! - ha valakit érdekel, ellátogathat ide:
http://www.c64audio.com

A Back In Time 1-3 CD-ről előadtak néhány számot, élőben furulyán a Krackout egyik zenéjének főszolamát Ben Daglish élőben nyomta!
Fantasztikus volt!

manapotion Creative Commons License 2002.11.03 0 0 126
...aki pedig work permitet akar, nekem irjon privatban. Szallas es munkakeresesben NEM tudok segiteni (esetleg tanacsokkal).
Moni Creative Commons License 2002.10.18 0 0 125
Annak túl sok is, de azért köszönöm.

Moni

Előzmény: Sophie.C (123)
ArcHDeVil Creative Commons License 2002.10.18 0 0 124
...menj ki 7végén a piacokra: pár órás, friss halat, rákot, kagylót, polipot, mindent kapsz, JÓ áron. Lehet alkudni is, csak megértsd az akcentust, hogy mitis akar! :)
Előzmény: Jó Ember (73)
Sophie.C Creative Commons License 2002.10.17 0 0 123
Jó kép, az már eccer hétszentség!

Egyébként a Google képkeresője mutatta, onnan került ide, nagyon meg sem néztem honnan való.

Ha már így alakult megnézem a honlapotok, és teszek egy linket ide is, ha ez vezeklés képpen elegendő.

Előzmény: Moni (122)
Moni Creative Commons License 2002.10.17 0 0 122
Szia Sophie C.! Megemlíthetted volna, hogy a kép a weboldalunkról származik (http://www.go.to/Eire). Köszönöm az "ingyen-reklámot", de legközelebb azért kérlek, szólj ide, mielőtt lemásolsz valamit a lapról.

Moni (a kép - és a weboldal egyik - alkotója)

Előzmény: Sophie.C (121)
Sophie.C Creative Commons License 2002.10.17 0 0 121
Ezitten egy kép Írországról!

Elkezdtem olvasni (vagy egy éve, csak félbehagytam) Leon Uris Szentháromság c. könyvét. Na azalapján pont ilyennek képzelem Írországot, és nem olyannak, mint amilyennek az amerikai kosztűmös filmekben szokták mutatni.

indextc2 Creative Commons License 2002.10.14 0 0 120
Én 5-6 alkalommal voltam londonban, hol hivatalos minőségben, hol csak magányügyben. :)

A legbulissabb élményem: Az egyik PUBban Led Zeppelin nótákat nyomott egy csaj meg két srác. Elektromosgitár, trombita és szakszi segítségével. Állat volt ! :)

Cirmike01 Creative Commons License 2002.10.14 0 0 119
Ja, a Half Price Boothot elkerülni meg a mindenféle jegyirodákat, ugyeanis előbbiben átb..nak, utóbbiakban commissiont számolnak fel, tessék elmenni a színházba magába!!!! És ha valaki hosszabb időre megy, a Tesco, Booth stb.-ben váltsa ki a kártyát és gyűjtse a pontokat!!! Bele lehet őrülni amúgy a gyűjtögetésbe. Ha hosszabb időre mész és utazgatni a karsz az országban, váltsd ki 26 év alatt akár a railcardot, akár a National Express Cardot. Fizetni kell érte, de így kaphatsz csak 33% kedvezményt. Nálunk otthon alanyi jogon jár, itt fizetni kell érte. De 2 utazásnál bejön.
Cirmike01 Creative Commons License 2002.10.14 0 0 118
Tessék diákigazolványt szerezni, mert azzal olcsóbb a mozi és a színház (ez utóbbiban ha last minute jegyért mész diákkal, tutira nem a legszarabbat adják! és nagyjából 5-8 font kölrül van pl. a Barbicanben v. a Nationalben v. a Donmar warehouse-ban - ezek a kedvenceim). Oxfam és egyéb charity shopokat nem kihagyni. Ha valaki Ewan McGregor fan, akkor sétáljon sokat Hampstead utcáin, nem beszélve a parkról, ahol a Parliament Hillről nem párás időben a leggyönyörűbb a kilátás a városra. Waterhouse a könyvesbolt. A Temze partján biciklizzetek sokat, egész Hampton Courtig Kingstonon keresztül. Ealing rulez!!!! És vegyetek Big Issue-t!!!!! És ha modellkedni akarsz, akkor a Covent Garden környékén kell lófrálni, ott vannak a talent spotterek.
Sophie.C Creative Commons License 2002.10.12 0 0 117
Snakeins Creative Commons License 2002.09.09 0 0 116
Hali mindenkinek!

Én is voltam Londonban, néhány hetet, nagy élmény volt!
Harrow on the Hill-t ismeri valaki? Arrafelé laktam, és jártam suliba.

madjoe Creative Commons License 2002.09.09 0 0 115
Momentan Nemetorszagban dolgozom, nem tudom, ehhez kepest milyen lehet?

Mas. Lassu, korulmenyes es ep esszel sokszor kovethetetlen. De azert elobb utobb minden elkeszul. Ha nem is elsore, de harmadszorra biztos. Es kozben nem ertik, hogy miert toporogsz...

Előzmény: szobatudos (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!