Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Váltózár szerel Creative Commons License 2010.02.22 0 0 14

Sziasztok!

 

Mechanikus gépjármű védelemre szakosodtam, de ha elektronikus védelemmel kapcsolatosan is lenne kérdésetek, akkor szívesen segítek. Lehet, hogy nem azonnal válaszolok, mert sokat melózok és amikor hazajövök már nincs kedvem bekapcsolni a gépet, de sietek a válasszal. Egyébként van saját oldalam ahol alapból sok kérdésre választ lehet kapni és fórum is van rajta. www.valtozarat.hu

Jenci S Creative Commons License 2003.05.18 0 0 13
Ezek szerint defendet vettél. Tapasztalatok? (ár, kezelhetőség, stb...)
Előzmény: dr.dent (12)
dr.dent Creative Commons License 2003.04.30 0 0 12
...hogy le is zárjam a topicot(számomra)

MEGOLDÁS:Defend-Lock!

kismiki Creative Commons License 2003.04.27 0 0 11
A drága biztosításra a vidéki cím a jó megoldás, így talán megfelezheted a díját.
Autóbizniszben működő barátom ajánlására főleg mechanikus védelemmel szereltetem az új autómat. Construct sebváltózár beépítve + spec. pedálzár, a következő lépés egy motortérzár és egy pár motorindítást blokkoló rejtett kapcsoló lesz. Távirányítós dolgok, különösen a kpti zárral együtt kényelmes "öngyilkosság". A riasztó állítólag múltidő, az immobi talán a jelen. A jövő a kártyás immobi lehet, ha üzembiztos. Kb bankkártya méretű lapkával a zsebedben az autót nyithatod, ha beülsz indithatod az eredeti kulccsal. Ha a kártya nincs érzékelhető közelben, az ajtó nem nyitható, a motor nem indítható.
Előzmény: dr.dent (10)
dr.dent Creative Commons License 2003.04.27 0 0 10
TOPIC FRISSÍTÉS!

Hello-Bello Mindenki,

talán frissültek azóta az infók és mást is érdekelne...KI MIT TUD?

dr.dent Creative Commons License 2002.02.02 0 0 9
...utolsó felélesztés...
dr.dent Creative Commons License 2002.02.01 0 0 8
köszönöm,

ezek szerint a Mul-T-Lock a legjobb...?és a legdrágabb.Így már értem,hogy habár a TD 50%-kal,olcsóbb az autósok nagy része mégis a Mul-T-Lock-ot szerelteti.

Továbbra is várnám a tapasztalatokat-vélemyényeket

Előzmény: renegade (6)
intarzia Creative Commons License 2002.01.31 0 0 7
Hali!

Ellophatatlan autó nincs. Csak késleltetni lehet az elvitelt. Van ami hosszabb ideig kitart 2-3 perc, de van ami pár másodperc alatt hatástalanná tehető. Véleményem szerint a többszörös védelem a legjobb. Riasztó (jó hangos), immobiliser, váltózár + valami egyedi megoldás (pl. benzinadagolás, vagy gyújtás kapcsolóval való kiiktatása). Ezen dolgok kiiktatása több időt vesz igénybe és ha az autó nem nagykategóriás (Merci, BMW) lehet hogy nem foglalkoznak vele.
Nagy gépeknél nincs mentség. Ha akarják, viszik.

Hali
Laci

Előzmény: renegade (6)
renegade Creative Commons License 2002.01.31 0 0 6
Igen, mint mar irtam, a TD nyithato, de nem akarkinek. Az Autolopas topikban a sebvaltozarakat mar alaposan kitargyaltak -- en is onnan tudom, hogy a TD nyithato--, talan ezert "nem erdekel senkit a kerdes". Ugy tunik, a legbiztonsagosabb -- es persze a legdragabb -- a Mul-T-Lock, de igy vagy ugy, az autot el lehet vinni. Ha jot akarsz magadnak, a Cascodat ne mondd le!
Előzmény: dr.dent (4)
intarzia Creative Commons License 2002.01.31 0 0 5
Hali!

Egy nagyon jó barátom foglalkozik Diamond Lock váltózár beszerelésével. Ez a talán mindenki által ismert Titan Dypol váltózárral egyenértékes. Ha valakit érdekel jelezze felém. Az ára az autó típusától függ. A beszerzési forrása közvetlenül az importőrtől. Számla nem gond. Az én autómba (Vectra A 92-es) 35e Ft.

Hali
Laci

Előzmény: dr.dent (4)
dr.dent Creative Commons License 2002.01.31 0 0 4
Ugy hírlik,hogy a TD nyitható?

Se kép-se hang?Sajnálom,hogy mást nem foglalkoztat a kérdés.

dr.dent Creative Commons License 2002.01.30 0 0 3
.
Előzmény: Xyz123 (2)
Xyz123 Creative Commons License 2002.01.30 0 0 2
Hello

Nekem Mul-T-Lock van az autóban, mindazonáltal azt gondolom hogy csak a saját megnyugtatásomra. Ha kell valakinek a kocsi, az ettől még nyugodtan elvisz. Legfeljebb az idő a kérdéses. Viszont nem hiszem hogy, ha 2 autó áll közel egymáshoz, az egyikben van váltózár, a másikban nincs, akkor a váltózárassal szórakoznának.
Egyébként csatlakozom a dologhoz: a Cascóval nem ér fel semmi (azt pedig csak remélni lehet hogy a biztosító majd fizet, ha esetleg eltulajdonítják a gépkocsit :))).

dr.dent Creative Commons License 2002.01.30 0 0 1
köszönöm,

sajnos nekem is ez az érzésem.DE!!!a 3.felsorolt váltózár/világos,hogy egyik sem tökéletes védelem/ közül melyik lehet a legjobb?
Nappali,belvárosi,forg.helyen lévő védelemre van szükségem/tréller itt kizárt/,éjszaka garázs van.

Előzmény: renegade (0)
renegade Creative Commons License 2002.01.30 0 0 0
Kénytelen vagyok vmit.beleszereltetni az autóba,mert már nem vagyok hajlandó a 41e/hó cascót tovább fizetni.

Ha azt hiszed, hogy egy sebvaltozar feler egy cascoval, nagyon tevedsz. Barmit el lehet vinni, ha nagyon akarjak.

Erdemlegesen: Nekem -- casco mellett! -- Tytan-Dypol van. Ugy tudom, az igazi profik masodpercek alatt nyitjak. (A Defendet is.) Ugy viszont biztosan nem lehet nyitni, hogy a remego kezu narkos hona ala vagja apuka furogepet, es portyazni indul. Amatorok szamara furasbiztos, torhetetlen, savallo, a kulcsa masolhatatlan. De -- mint mondtam -- profik elott nincs akadaly!

Szel bejon... Ezt viccnek szantad? Ha nem: ettol nem kell felned!

Előzmény: dr.dent (-)
dr.dent Creative Commons License 2002.01.30 0 0 topiknyitó
Uraim!

Kiváncsian várom véleményeteket,építő hozzászólásotokat.
Megprobálok a végére járni.Ezt is azt is hallani.Kénytelen vagyok vmit.beleszereltetni az autóba,mert már nem vagyok hajlandó a 41e/hó cascót tovább fizetni.

biztonság-fúrás-faragás-fagyasztás-törés-kezelhetőség-/szél bejön v.nem?/-kulcsmásolás-
Ki mit tud?

THX

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!