Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
cheerke1 2014.12.04 Creative Commons License 235

Sziasztok!

Az ALLATCSAPDA.HU oldalon ne rendeljetek csapdát, én megszívtam, és mással is beszéltem, akinek nagyon régóta tartozik a cég. Gyakorlatilag ahogy én látom már nem létezik a cég, csak a pénzt szedik be. 

A nyestem pedig jelzem, jól van, él és virul...

Moris721 2014.12.02 Creative Commons License 234

Eddig ez a legjobb amit láttam.Azt hiszem követem a példát!

Előzmény: Zoord (233)
Zoord 2014.12.01 Creative Commons License 233

Ja és nem jelentkezett a kis mocsok.:)azóta semnem

Előzmény: Moris721 (232)
Moris721 2014.12.01 Creative Commons License 232

Ez derék megoldás!! :)

Előzmény: Zoord (231)
Zoord 2014.11.19 Creative Commons License 231

Zoord 2014.11.19 Creative Commons License 230

Azt hiszem siker! Jelentem: nincs mozgás! :) a csapda kirakása napján semmi , aztán másnap már volt kapás . Tele volt szőrrel a motortér, de meg nem fogtam a rohadékot. Viszont azóta nem jelentkezett . holnap még egyszer fellocsolok, szalmiákszesszel csak a biztos ami biztos,  az eltörli a szagokat durvánn. Amit leesik a hó  talán jön még . Majd jelzem.A kutyaszőr nem hatásos. Azért él bennem a régi mottó : egy jó időbenn elhelyezett pofon mindíg hatásos és célravezető!:) Ez a csapda csapott akkorát neki , hogy lehet már kivérzett valahol, és megdöglött......

Előzmény: Vezo228 (229)
Vezo228 2014.11.16 Creative Commons License 229

Én kivettem az enyémből, amikor hasonlóan szétrágták.

A homlokfali szigetelés következett és az akksié utána...

Sajnos a kis dögök jelenlétét kell megfékezni, csak az a megoldás.

Előzmény: Zoord (226)
Moris721 2014.11.16 Creative Commons License 228

Meg is találtad a megoldást! :)

Zoord 2014.11.05 Creative Commons License 227

Életterük beszűkülésével a nyestek is a rókákhoz hasonlóan a városok, települések peremére vagy magába a településekbe szorultak. Természetes élőhelye helyett beköltözik a padlásokra, megtalál minden lyukat, üreget. A kutyákat elkerülik, de szívesen beköltöznek az autók motorházteteje alá, megrágcsálják az autógumikat és összekarmolnak mindent. A védekezés meglehetősen nehéz ellenük, mert territóriális állatok és ha megszoknak egy helyet, onnan nehéz őket kiűzni. Különféle praktikákat használnak ellenük, de a legeredményesebbnek az élve befogást tartják. [

Zoord 2014.11.05 Creative Commons License 226

Mi lehet a megoldás ez a szaros kis dög már a másodikat tépi szét.24e Ft / db. a Peugeot-nál

bgaby 2014.10.08 Creative Commons License 225

nálam is eltűntek... (nekem nem hiányoznak)

lehet, csak télre költöznek be a városba???

Előzmény: napoli008 (224)
napoli008 2014.10.08 Creative Commons License 224

Érdekes, hogy amíg idegesített és görcsöltem rajta minden éjjel megmászta!

Amióta beletörődtem, hogy ez így van és kész, azóta csak néha :)

Már volt, hogy olyan sokáig nem jött, kezdtem aggódni a testi épségéért :D

a8lang 2014.09.14 Creative Commons License 223

Ma végre én is elkaptam egy nyestet a csapdával .

Több év alatt ez az első. 

Előzmény: E. Triboulet (165)
Moris721 2014.08.13 Creative Commons License 222

Nem Tescosat  vettem,mert az karcolja a fényezést,meg problémás fel-le rakosgatni.Egy rendes autótakaró ponyvát vettem.Néhányszor használta a gazdája,de lett garázs, 2500 forintot kért érte.Alul gumis,és olyan vastagabb,de viaszos szerű ezüst színű hővisszaverős anyagból van.

Vén Halász 2014.08.12 Creative Commons License 221

Tescosat vettét ? Az jó és olcsó, különösen jó akciósan 3000 Ft körül van, de a tűző napot nem bírja. Az enyém az idén nyáron selejtessé vált (3 évet bírt), porlik, mint a papír. Lehet, hogy jövőre csak éjszakára teszem fel az újat, de ez egy kicsit macerás.

Előzmény: Moris721 (219)
B.GY 2014.08.11 Creative Commons License 220

Én mindig viszem nyaralni a kutyáimat.Garantáltan nem jönnek a nyestek.A kutyaszőr semmit nem ér a motortérben,de ha van egy pár eb akkor nem jönnek a dögök.Most Zalaegerszegen voltam kutyás táborban,volt vagy 200 kutya.Sehol nem láttak nyesteket:)

Előzmény: Moris721 (219)
Moris721 2014.08.11 Creative Commons License 219

Vettem autótakaró ponyvát.Eddig ez a legjobb! :) Úgy két-három hete nem mászott rá az autóra a dög!

Moris721 2014.07.27 Creative Commons License 218

Akkor azoknak volt igazuk,akik lentebb azt írták hogy nincs értelme az ultrahangos riasztónak......

Előzmény: battafia (217)
battafia 2014.07.26 Creative Commons License 217

Én hétfőn szereltettem be egy ultrahangos riasztót,elötte még nem rágott meg semmit,ma fölnyitom a motorháztetőt egy aranyos kis  galamb tetemet vitt a kuckojába, több száz csontkukaccal megspékelve.Fincsi dolg volt kiszedni belőle,azóta hányingerem van:))) Hétfőn nagytakarítás a motortérben hypo, ecet, stb.Most már kezdek félni:))

Vén Halász 2014.07.22 Creative Commons License 216

A vékony zörgő ezüst színű takaróponyva nagyon hatásos. Minden más kocsira felmászik, a leponyvázottra nem.

K.Laszlo 68 2014.07.21 Creative Commons License 215

Ezt amit írtál én is próbáltam már de nekem nem jött be sajnos. Az is lehet hogy azért nem működött ez a módszer,mert korom sötét van a kocsibeállóban,lehet hogy kellene valami fény,és úgy kirakni a vizes palackot? Már én se tudom mivel elriasztani ezt a dögöt.

Előzmény: Maccabee (214)
Maccabee 2014.07.20 Creative Commons License 214

Én két darab két literes vizes palackot (tele vízzel, és sima felülettel ) teszek a ködlámpák elé kb. két éve. Ezt próbáljátok meg. Azóta egyszer sem mászott fel az autóra, a motortérbe azonban kétszer, és egyszer megkezdte a zajszigetelést! Nekem eddig ez jött be legjobban!

Vén Halász 2014.07.18 Creative Commons License 213

A nyest nagyon szeret mászkálni az autók tetején, meg oda is piszkít, esetleg megkarcolja fényezést. Állítólag a magasból jobban meg tudja szemlélni a vadászterületét.

Nekem bevált a tescos takaró ponyva, arra rá sem mászik. Igaz, hogy csak 2-3 évet bír ki, de így is megéri. A motorteret meg belülről letakarom, eddig bevált

Előzmény: napoli008 (211)
Moris721 2014.07.18 Creative Commons License 212

"Nem lehet valahogy kisfeszültségű áramot vezetni az autóba, hogy leszokjanak róla???"

Röviden:Nem!

"Mit tudnék csinálni, hogy ne másszanak rá és ne egyék meg az antennát???"

Takaróponyva.

És érdemes utána olvasni a neten,hogy miért eszik az antennákat,és miért tesznek kárt a dolgokban.

Előzmény: napoli008 (211)
napoli008 2014.07.18 Creative Commons License 211

Megőrülök a dögöktől!

Eddig csak felugrált az autómra. Most már a karmaival kapaszkodik fel karcolva szép nagyokat. Az, hogy rá is szart egy kicsit feszélyezett, mert ugye én sem csinálok oda hozzájuk, de azt, hogy elkezdte megenni a GPS antennát a tetejéről ezt már nagyon nehezményezem.

Vettem bele ultrahangos riasztót. Annyit elértem, hogy a motortér tabu lett, mert ott azóta nincs nyom. Remélem ezt nem olvassák, nehogy rácáfoljanak a történetre.

Mit tudnék csinálni, hogy ne másszanak rá és ne egyék meg az antennát???

Nem lehet valahogy kisfeszültségű áramot vezetni az autóba, hogy leszokjanak róla???

bgaby 2014.07.04 Creative Commons License 210

esetleg itthon lehet kapni?

ha vki rendelne kintről, társulnék...

Előzmény: bobiki (209)
bobiki 2014.07.04 Creative Commons License 209

Tojásba fecskendezett méreggel már én is próbálkoztam, de nem szedi fel, bele sem szagol. Nincs olyan méreg, amit ne szagolna ki. Élve befogás, és aztán csinálsz vele amit akarsz. Igazán profi cucc a nyest ellen: http://pkb-sr.com/shop/product/12-Dozen-6-PAK-Duke-120-Double-Spring-Body-Trap-for-Marten-Mink-and-Muskrat.html

Postával együtt ez sem kerül többe, mit itthon egy élvefogó csapda.

B.GY 2014.06.29 Creative Commons License 208

Olyan vadállattal ami megeszi a nyestet. Ha van olyan.

Előzmény: ezike (207)
ezike 2014.06.29 Creative Commons License 207

Nyestet milyen méreggel etethetném be?

B.GY 2014.06.27 Creative Commons License 206

Nem hülye az,nem fogja megkajálni.Addig jó amíg csak mászkál rajta,és nem eszi meg a kocsit :)

Előzmény: K.Laszlo 68 (205)