Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

bymby 2012. dec. 9. Creative Commons License 21

Itt a dinós  mame emulátoral az összes régi games jáchato.

Előzmény: S.T.A.L.K.E.R (19)
Gamer99 2012. okt. 30. Creative Commons License 20

Hamár verekedős, akkor ajánlani tudom a mmorpg játékok közül a War of Titanst. Tudom, nem az az előremenős, gyilkolód, de ennek is megvan a szépsége és nagyon jó a grafikája ;)

S.T.A.L.K.E.R 2011. dec. 22. Creative Commons License 19

Sziasztok!

Olyan mai (látványosabb) verekedős játék érdekelne amiben lehet előre menni és haladni. Régebben ilyen volt a golden axe vagy egy dinoszauruszos játék, ahol egyedül vagy csapattaggal lehet előre nyomulni és úgy verekedni. Címeket tudnátok mondani ami ilyen stílusú?

zenya 2009. szept. 19. Creative Commons License 18

Helló!

Jó régen írtak már ide.A kérdésem az lenne,hogy a DOA-ból vagy a Virtua Fighterből jelent e meg pc-re játék.Mert valahol olvastam,hogy igen.Próbálkoztunk emulátorokkal de soha nem sikerült.A street 4-et én is nyomom ami baromi jó.Már megszereztem mindenkit.

roughtough 2009. ápr. 29. Creative Commons License 16
hát már elég rég nyomom, végig vittem már elég sok karakterrel, arra megyek, hogy unlockoljam Seth-et:)
egyszerűen nem tudom abbahagyni az az igazság:) annyira eszetlen jó lett! baromi nagy élmény a harc, gyönyörű a játék, látványosak a kombok meg az effektek. nem tudom, hogy fogok így vizsgázni:)
Előzmény: benji7 (15)
benji7 2009. ápr. 28. Creative Commons License 15
Rufus az abszulút befutó nálam:-D hol tartasz?:)
Előzmény: roughtough (14)
roughtough 2009. ápr. 26. Creative Commons License 14
helo.

Zangief meg Honda, de ők már gyerekkorom óta:) Mostaniakból meg Rufus, ő nagy oltás:) És neked?
Mióta nyomod egyébként? Hogy tetszik?
Előzmény: benji7 (13)
benji7 2009. ápr. 19. Creative Commons License 13
Helló!

Én Street Fighter IV-ezem melyik a kedvenc karaktered?:-)
roughtough 2009. márc. 26. Creative Commons License 12
helo.

az új Street Fightert próbálta már vki?
miki_ng 2009. febr. 27. Creative Commons License 11
engem is érdekelne 3d-s
Előzmény: Laslow (10)
Laslow 2002. okt. 2. Creative Commons License 10
Van valami Mortal kombat szerű (3D-s) verekedős játék mostanában (utolsó 3 év) PC-re? Olyanra vágyom, de a MK-nál már újabbra.
KaTy 2002. jan. 30. Creative Commons License 9
mar vegignyomtam:)
Előzmény: bayzee (8)
bayzee 2002. jan. 28. Creative Commons License 8
Próbáljátok ki az Oni-t. 3rd person view, Anime stílusú játék. Kicsit hasonlít a Tomb Raiderre, csak itt irtó sokat lehet bunyózni (vannak kombók, dobások), jó az egyensúly a verekedés és a lövöldözés között.
KaTy 2002. jan. 28. Creative Commons License 7
hali!
az emu itt megvan: http://arcadeathome.efront.com/
A tekkenről nem tudok
Előzmény: masta_dry (6)
masta_dry 2002. jan. 25. Creative Commons License 6
és a tekken 1-3 meg az emu fent van a neten valamerre?
Előzmény: KaTy (3)
KaTy 2002. jan. 22. Creative Commons License 5
hali !
Én meg a DC verziót nem láttam :) de szerintem ua
fasza,király grafik....
Előzmény: duc (4)
duc 2002. jan. 22. Creative Commons License 4
Hi KaTy!

Nem láttam a PC-s GGX-t, mennyiben hasonlít a DC verzióhoz?

Duc

Előzmény: KaTy (3)
KaTy 2002. jan. 18. Creative Commons License 3
hali!
Pl most jelent meg a Guilty Gear X pc-re ...nagyon király(meg nehéz)
Tekken1,2,3 meg simán nyomható az EPSXE emuval(a tekken 3 bleemmel is)
Előzmény: masta_dry (2)
masta_dry 2002. jan. 15. Creative Commons License 2
"FPB" volt a 4d boxing, nemhiába áradoztam róla, de azért valami mai színvonalon nem volna hátrány kihozni egyet...

Annak idején a coin-up gépeken nyomuló félképernyőt betöltő spriteokat csodáltuk, kedvencem volt a final fight, ketten végigvertük a várost cooperative módban.

Körül fogok nézni a neten, hogy milyen épkézláb játékok vannak a témában, mert azért az elszomorító lenne, ha tényleg dreamcast a megoldás, de elképzelhető...

Tekkent ismeritek?

duc 2002. jan. 14. Creative Commons License 1
Hi!

Szvsz ha verekedős játék fanok vagytok, vegyetek pici pénzért Dreamcastot a PC mellé, már nagyon olcsón lehet kapni, a teljesítménye is megfelelő annyi zsozsóért amennyiért hozzájuthattok. A játékélmény pótolhatatlan. SoulCalibur, DeadOrAlive2 még most is ütős. Félreértés elkerülése végett: nem PC fikázásnak szántam, hanem azt mondtam: A PC mellé.

Bye

Duc

Előzmény: masta_dry (-)
RedRiot 2002. jan. 13. Creative Commons License 0
Annak idején szerettem a Budokant, de az újabban nem sok bunyó jelenik meg PC-re. Amit hiányolok, az egy FPB, First Person Beater. Ugyanugy belső nézetes lehetne mint mondjuk a Quake, csak nem lennének benne lőfegyverek. A pályák kocsmák, aluljárók, ilyesmik lehetnének. Mondjuk olyan Kingpin stílusú lehetne, csak lőfegyverek nélkül. A bunyót pedig ki lehetne úgy dolgozni, mint a Thief sorozatban a kardvívást. Miért nincs ilyen játék? (Persze szigorúan 18 éven felülieknek címkével)
Előzmény: masta_dry (-)
masta_dry 2002. jan. 9. Creative Commons License topiknyitó
Kinek mi a kedvence?

-panza kick box vagy mifene: be lehet konfiguzni a billentyűkombókra a mozgásokat, de ez is régi game...
-wwf wrestlemania: jópofa, csak régi, de a kombók jól kivitelezhetők
-mortal kombat: jól eltalált game, bár 2 játékosnál a billentyűzetkezelés akadozik...
-virtua fighter 2: nekem nincs meg, de emlékeim szerint jól játszható

mindenesetre a kedvencem a 4D BOXING, egy fapados bunyós game. hihetetlen élethű, ésszel kell benne bunyózni, de hibája, hogy el lehet iszkolni körbe-körbe, amíg "lábon kihordja" a bunyós a pofont...

hiába, a 64-es etalonokat nehéz utolérni :)

ja itt van még a budokan, de egy kicsit vontatott a harc