Keresés

Részletes keresés

Petibreak Creative Commons License 1 órája 0 0 13602

Sziasztok

 

Eladó magassarkú csizma fekete bth 28,5 cm sarok magassága 19 cm. Ára 30 000,- Ft

Érdeklődni: petibreak@yahoo.com

EstherCD Creative Commons License 2024.09.02 0 0 13601

Meglepő módon annó én sem találtam meg Őt keresésekkel. De más úton eljutottam hozzá.

Keresd Őt is bátran, engem is, segítsük egymást, ahol tudjuk.

Előzmény: Latex Bond (13598)
Latex Bond Creative Commons License 2024.09.02 0 0 13600

"Ballare" Enikő ajánlását viszont mindannyiunk nevében köszönöm, hátha valakinek ez még jól jöhet a jövőben!

Előzmény: Stewen Heels (13591)


Latex Bond Creative Commons License 2024.09.02 0 0 13599

Sajnos nem túl gyakran járok Miskolc felé (persze előfordul), amúgy benne lennék, de emiatt nekem ez nem járható.

Előzmény: Stewen Heels (13593)
Latex Bond Creative Commons License 2024.09.02 -1 0 13598

Köszi szépen, ez nagyon-nagyon hasznos infó!!

Fura módon, még nem találkoztam Melinda nevével és a szolgáltatásával soha, pedig volt alkalom, amikor nagy szükségem lett volna rá és talán még kerestem is célzottan a neten ilyet, de nem találtam. Úgyhogy mindenképp elrakom az elérhetőségét a későbbiekre.

 

Magassarkú kurzus ügyében is majd foglak keresni a későbbiekben, köszönöm! Azonban nekem a csoportos tanfolyam NEM azért nem jó, mert különösebben feszélyezném magam többedmagammal (annyira talán nem vagyok amatőr a viselésében, hogy ez zavarba hozhatna :) ), hanem mert borzasztóan hektikus a szabadidőm és nem tudok egy komplett csoport időbeosztásához alkalmazkodni.

Ahhoz nekem privát foglalkozás kellene mindenképp, hogy a továbbfejlődéshez és a finomításhoz egy avatott külső szemlélő rámutasson a hibáimra.

Előzmény: EstherCD (13592)
Latex Bond Creative Commons License 2024.09.02 0 2 13597

Na, hát ennek igazán örülök, mert különben már egy egész kis lincselő tömeg gyűlhetne össze a házam előtt kiélezett kapával és kaszával. :D

 

Sajnálom, hogy neked is csalódnod kellett a Mesterben, ezért is lenne roppant kívánatos, hogy ez a szakma ne haljon ki teljesen és legyen valaki, aki 100%-on képes teljesíteni, de ilyenről nekem sajnos nincs tudomásom. Így aztán meg kell elégednünk azokkal a cipészekkel, akik még egyáltalán szóba állnak a magunkfajtákkal, mert lassan már annak is örülnünk kell, ha nem botlunk merev előítéletbe.

Előzmény: szylvie (13596)
szylvie Creative Commons License 2024.09.02 0 1 13596

én semmi képpen nem akarom ezt neked felróni. az eddig elvégzett munkáival nem volt semmi bajom. volt sarkalás és szuszásgátló felragasztása de ezekkel elégedett voltam bár nem tudom mennyire jó egy vékony talpú csizmára 3mm-es gumitalpat ragasztani. úgy voltam bele,hogy ugy is utcára lesz.mindegy is.

 

Előzmény: Latex Bond (13588)
szylvie Creative Commons License 2024.09.02 -1 0 13595

Sziasztok!

Erre reflektálva elmesélem az én utolsó javításomat.

Sajnos az egyik csizma sarka eltört. :/

elvittem megjavittatni. mindkét sarkát ki kellett cserélni természetesen. sajnos azt nem tudom,hogy a nagykerben milyen sarkakat lehet kapni de jeleztem, elöre,hogy legyen inkább tűsarok vagy fém ha megoldható erre egy igazi nagymamás sarka lett a csizmának. :/

bekerült a dobozba és onnan már nagyon ki sem fog kikerüni hordásra. :/

megegyeztünk abban,hogy fényes fekete lesz a sarok ami mattra sikerült. :/

persze a lakkbör pár helyen festékes lett. :/

voltam már párszor nála de ez a legutolsó javítás tényleg félrement. :/ 

Előzmény: erotikgames (13587)
erotikgames Creative Commons License 2024.09.01 0 2 13594

Ne mondj semmit, nincs világvége :) ez most így sikerült.

Minden javítás más. Ezt a Mester is jelezte - sajnálom hogy pont az lett kárba, ami vadiúj dobozos minőség volt.

Az én példám most negatív volt ugyan, de nem ettől lesz vki jó vagy rossz szakember.

:)

Előzmény: Latex Bond (13588)
Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.31 -1 0 13593

Amúgy Miskolc környékéről van valaki?

Szerintem itt is le lehetne beszélni egy csoportos magassarkús képzést.

EstherCD Creative Commons License 2024.08.31 0 1 13592

Köszönöm!
A sminkkel igyekszem, mert azzal tudok még nagyot dobni a csajos kinézeten.
Egyébként ha valaki akarja, megtalálja a megfelelő helyen a profilképeim, ahol nincs faceapp.
A sminkes nem titok, egy gyors kereséssel bárki megtalálja https://makeupforlove.com/
A Mester nekem eddig csak kiváló munkákat végzet, de nem ragasztást, hanem sarkalást, varrást.
A magassarkú oktatásról: már le volt beszélve egy csoportos oktatás, ami bizonyos okok miatt elmaradt a télen, de majd újra nekiállok szervezni, ha érdekelne, keress meg.

Előzmény: Latex Bond (13590)
Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.30 0 2 13591

Igen Enikő nagyon aranyos és toleráns.

Először kifaggatott,mert még nem volt ilyen tanítványa aztán elkezdtük az első órát.

Mutatott pár dolgot amivel javítani tudom a hibákat,és adott házifeladatot is.Most konkrétan High Heels kurzus nincs,de így magánórán megoldjuk.

Amúgy ez Miskolcon a Ballare táncstúdió.

Persze ez nekem nem lesz elég.Célom lenne hogy nappal is kimehessek úgy hogy senki nem ismer meg.Na ehez még fejlődni kell bőven.

Előzmény: Latex Bond (13589)
Latex Bond Creative Commons License 2024.08.30 0 2 13590

Szerintem is elképesztő, hogy mennyire természetesen nőies a külsőd, nincs rajtad semmi túlhangsúlyozva, a szetted abszolút jó értelemben "hétköznapiasan" csinos és a világon semmi "travis" nincs benne. Senki meg nem mondaná, hogy pasi vagy...

 

A sminked, pedig kimondottan nagyon látványos, de ugyanakkor visszafogott, még ha Faceapp-pal esetleg kicsit rá is segítettél a nőiesített pofira, ez így akkor is összességében egy tökéletes nappali megjelenés. ;) Megértem, ha így már nem érzed feszélyezve magad emberek között, mert szinte tökéletes az átváltozás. Vannak itt még páran, akik ilyen fantasztikus adottsággal bírnak, de én tuti nem mernék így soha nappal kimenni, mert lesírna rólam a gagyi "crossdresser"-ség. :)) Maradnak az alkalmi esti séták, de lehetőleg az sem túl forgalmas helyeken.

 

Megkérdezhetem, hogy mi az elérhetősége ennek a nagyon profi sminkesnek? Vagy ezt inkább csak priviben árulnád el?

Köszönöm!

Előzmény: EstherCD (13586)
Latex Bond Creative Commons License 2024.08.30 0 1 13589

Király lehet egy ilyen magassarkús suli! :) Anno Pirner Almánál próbáltam ez ügyben kilincselni még évekkel ezelőtt, amikor megnyitotta a tánciskoláját, mert nála is volt magassarkú mozgáskultúra oktatás, de mondanom sem kell, hogy mivel Alma valószínűleg nem a toleranciájáról a leghíresebb (hanem inkább a rúdtánc tudományáról :) ), kb. válaszra sem méltatott.

 

Itt egy 2009-es cikk az első ilyen hazai tanfolyamról:

https://www.ma.hu/webbulvar.hu/47365/Szexis_kepek__Pirner_Alma_Igy_kell_jarni_holgyek

 

Amúgy Bécsben is nyílt egy ilyen iskola jóval korábban (úgy kb. 20 évvel ezelőtt), ami viszont kimondottan férfiakat célzott meg és én még oda is hajlandó lettem volna rendszeresen kijárni akkori fejjel, de aztán másképp alakult az élet...

Előzmény: Stewen Heels (13582)
Latex Bond Creative Commons License 2024.08.30 0 0 13588

Borzasztóan sajnálom, hogy csupa negatív tapasztalatod volt vele, soha nem szoktam olyan szakit ajánlani, amit ne próbáltam volna ki előtte magam is. :(

Nálam nem fordultak elő ilyen javítási bakik, igaz, én nem is ilyen jellegű munkával bíztam meg. Talán szabni és varrni jobban tud, mint ragasztani, nem tudom.

Azért bánt a dolog, mert én ajánlottam itt a mestert, de eddig még senkinek nem volt panasza rá, te voltál az első, aki rossz szájízzel távozott.

Remélem, ezeket a malőröket nem rovod fel közvetetten nekem is, mert akkor elég sz@rul fogok aludni.... :(

 

Nem tudom, mit mondjak.... Lenne ugyan még egy cipészmester tippem, aki hasonlóan (vagy legalábbis a te mértékrendszered szerint talán kicsit precízebben) dolgozik, de már nem merek ajánlgatni senkit, mert ha ő sem válik be, akkor az fog lejönni, hogy csak kóklereket ajánlgatok.

Már bánom, hogy említettem...

Előzmény: erotikgames (13587)
erotikgames Creative Commons License 2024.08.29 0 1 13587

Részemről messze nem voltam megelégedve a Mester munkájával. -- Tarjányi András cipészmester nevét (XIX. Ámos u. 55. alatt található a műhelye)
1-2 hónapja 2 részletben kerestem fel.


Emberi oldalról maximálisan korrekt :) ez tény.
Tényleg közvetlen, segítőkész, informatív, türelmes - nem kellett feszélyezve éreznem magam a cipő jellege / téma miatt.
( a mögöttem sorba álló - nyakamba lihegő meg károgjon ha akar - én amennyire tudtam próbáltam kizárni )

A végzett munka kapcsán nekem inkább negatív tapasztalatom van, semmint pozitív. -- Sajnos.

2 cipőt vittem javításra:

1) pöpec állapotó Graceland cipő, ami sajnos a dobozban szét-száradt az előző tulajnál. Mikor hozzám került 1 perc után látszott hogy a talp külön életet akar élni a felső résztől.
Gondoltam mentsük meg - megérdemli - olyan gyönyörű darab. Ekkor kerestem fel Andrást, épp az ítt olvasott infók alapján mentem hozzá.

2 ujjal szétválasztotta, szinte darabokra esett a cipő. Jelezte hogy nehéz javítás lesz.
Amikor mentem érte és megláttam az elkészült cipőt, leginkább sírhatnékom támadt. Mindenhol össze vissza nyomkodva, telis tele felületi sérülésekkel kaptam vissza. Kívül-belül egyaránt.
Nyilván minden javításnak megvan a nehézsége és a folyamata... de bevallom messze nem számoltam azzal hogy ilyen gyalázat állapotban kapok vissza vmit.

1 hét és 1 itthoni viselés múlva a ragasztás már válik szét. A visszabőrözött mini platform részen a bőrt festeni kellett. Ez olyan jól sikerült hogy a gyönyörű piros talp is kapott belőle - most csupa fekete festék ott is. Relatív nem került sokba a javítás, rá szántam jó szívvel, mert tetszett a cipő.
Szóval ... most leginkább illúzió romboló cipőm van. A bevitt minőség romlás döbbenetes , itt jegyezném meg hogy egy új cipő legyártása felér egy kalap-emeléssel innentől.
10/3 -es max a javítás, és akkor a vállalt határidő + 3 hét részt nem is említem ( ez különösebben nem volt gond, mert belefért )

2) a fekete platform szandim javíttatásának még adtam 1 esélyt, full talp újra ragasztás - mert még annyit megérdemel az "öreglány" :)
Hááát... könnyebb feladat volt mint a Graceland, de a munka minősége és a végeredmény itt is max átlagos lett.
Itt sem vártam csodát, de nem is kaptam. Sőt , nem vagyok hyperérzékeny sem. De volt egy érzésem azért hogy ezt lehet hogy én is meg tudtam volna csinálni otthon.
Azért az nekem alap lenne, hogy egy szép tükrös felületű 5cm platform talp részt lemaszkolok hogy ne kenődjön rá a ragasztó - de úgy néz ki, ez már nem fér bele egy cipész Mesternél.
némi jó fej alapon 10/6 ... nem gondoltam volna h a kifolyt ragasztót nekem kell szikével bárhogy orvosolni, és a lakk rész is bemattult 1.5 hét javítás alatt...


Sajnos mindét eset kapcsán "a kedvem is elment" lelkiállapot vett erőt rajtam.
Tudtam hogy nem gyári állapotú lesz a javítás, de ennél sokkal sokkal komolyabb munkát vártam volna.

Összességében: arra jutottam, hogy amit el kell engedni - azt el kell és inkább szerezni vmi újat.
Sajnálom hogy erről kellett beszámolni, de hát - a végzett munka alapján ezek a konklúziók.

Üdv :)

Előzmény: Latex Bond (13266)
EstherCD Creative Commons License 2024.08.29 0 1 13586

Köszönöm! Sajnos a testalkatom, meg a magasságom kicsit árulkódó, bár egészen jól el tudok vegyülni, de már megszoktam, hogy azért megnéznek. Sokan vagyunk olyan szinten mint én. Volt már, hogy kb. huszan jelentünk meg így itt-ott.

A sminkelést sok-sok gyakorlással fejlesztettem olyan szintre - ami most ugyan a faceapp miatt nem látszik -  de amikor ismerőseim előtt lányként jelenek meg, nem tudják, hogy ki vagyok. Egyébként ezt nagyon jól lehet tanulni, és érdemes is. Én is elmentem ezzel (velünk:CD-kkel, transzokkal) foglalkozó sminkeshez. Aki egyébként nagyon profi alkalmi sminket is csinál nekünk, ha kérjük. Volt olyan, aki 300km-t utazott hozzá, hogy szép legyen egy estére. Szóval a lehetőség mindenki előtt nyitva áll. És mióta nyitottam - sajnos már elég későn, benne vagyok a korban - sokkal boldogabb vagyok. Azt szoktam mondani, hogy nem érdemes halogatni, egy életünk van, azt éljük úgy, hogy jól érezzük magunkat. Elérhető vagyok emailen, ha kérdeznél.

Előzmény: ChristinaCD (13585)
ChristinaCD Creative Commons License 2024.08.29 0 3 13585

A képeidet elnézve, rólad senki meg nem mondja, hogy nem igazi nő vagy, mert olyan szintre jutottál az "átváltozásban", és őszintén gratulálok hozzá. Nem hiszem, hogy nagyon sokan vannak az olyan igényes cd-k mint te, akik ki is mernek menni az utcára, és nem utolsó sorban nappal, ráadásul emberekkel teli helyekre. Az meg, hogy többesben is van lehetőséged, az még szuperebb. Én még meg sem közelítem azt a szintet amin te vagy, mert sajnos valamiért a sminkelés része nem megy. Próbálkoztam már sokat, de nem sikerül. Legalább egyszer szívesen kipróbálnám, és megnézném magam, hogy hogyan néznék ki, ha valaki csinálna nekem egy szolíd sminket, de azért olyat, hogy senki meg ne tudja mondani, hogy nem igazi nő vagyok, de sajnos erre nincs lehetőségem a közelemben. Gratulálok az elért eredményedhez, és így tovább.

Előzmény: EstherCD (13584)
EstherCD Creative Commons License 2024.08.28 0 9 13584

Pár évvel ezelőttig én is úgy gondoltam, hogy full nőiben kilépni, főleg nappal lehetetlen dolog. Aztán ez erősen megváltozott. Elég sűrűn (heti egyszer legalább) van valamilyen program nőiben, legtöbbször többesben, de egyedül is simán jövök-megyek.

Ízléses öltözet, jó smink, aztán hajrá.... A Szabadság-híd, egy bevásárlóközpont, és Szentendre főtere.
A tű(vagy legalábbis magas) sarok nem mindig játszik, mert egyrészt sajnálom őket a mindenféle járdahibákban tönkretenni, másrészt így is feltűnő tudok lenni, az meg még inkább azzá tenne....
Amig nem lépünk ki sokan, semmi sem fog változni.

Előzmény: ChristinaCD (13581)
ChristinaCD Creative Commons License 2024.08.28 -1 0 13583

Én éjjel sem mernék kimenni, mert tuti, hogy valakibe belebotlana az ember akibe nem kéne. Sok sikert a magassarkú legalizálásához. Remélhetőleg elfogadnak.

Előzmény: Stewen Heels (13582)
Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.28 0 2 13582

Én éjjel gyakran ki járok,van hogy hajnalig,vagy addig még nem kezdenek el járkálni az emberek.

Hogy picit legalizáljam ezt a hobbim,épp most iratkoztam be egy tánciskolába ahol oktatják a magassarkúban való közlekedést.

Pár magánóra után ha elfogadóak a többiek,csatlakozok a csoporthoz.

Előzmény: ChristinaCD (13581)
ChristinaCD Creative Commons License 2024.08.28 0 0 13581

Szerintem mindaddig nem ciki, amíg le nem bukik a viselője. Én imádom a tűsarkú cipőket és csizmákat, de az utcára nem mernék kimenni egyikben sem, és őszintén tisztelem és irigylem is egyben azokat, akik meg merik lépni azt, hogy kimenjenek akár nappal, akár éjszaka magas sarkúban és persze full nőiben.

Kivancsipass Creative Commons License 2024.08.22 0 0 13580

Sziasztok akinek van eladó kopogós reális áron ne legyen szégyenlös kivancsipass@freemail.hu 

Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.21 0 5 13579

. Mondtam hogy magassarkúban rollerezek!👠👠

Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.18 -1 0 13578

Előfordulhat.

Miskolci vagy te is?

Jó lenne összehozni egy közösséget itt,olyat akik nem csak írogatnak hanem kijárnak kopogni is.

Előzmény: metalheeler (13577)
metalheeler Creative Commons License 2024.08.18 0 0 13577

ismerni nem, de nem kizárt, hogy váltottunk pár emailt régebben

Előzmény: Stewen Heels (13576)
Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.15 0 0 13576

Ismersz valahonnan?

Előzmény: metalheeler (13573)
Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.15 -1 4 13575

Egy kis E rollerezés plusz séta magassarkúban...

 

https://www.relive.cc/view/vYvr14WjmLq

 

Stewen Heels Creative Commons License 2024.08.15 0 0 13574

Szia 

De igen,aztán elköltöztem.

Előzmény: metalheeler (13573)
metalheeler Creative Commons License 2024.08.15 0 0 13573

Régen nem Görömbölyön laktál?

Előzmény: Stewen Heels (13569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!