Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

FLM-535 2013. dec. 12. © 55

Sziasztok! Valaki fel tudná tölteni Cserhátitól a Búcsúdalt és a Ne sírj jó szaxofonom karaokekban? Előre is Köszi!

üsdki 2011. nov. 14. © 54

Hali!

Nekem megvan több verzióban is a gigolo! Midiben és mp3.-ban is.

Engem főleg mp3 zenei alapok érdekelnek(nem midiből konvertált)

Ha gondolod cserélhetünk.

Előzmény: RapaNui1 (53)
RapaNui1 2011. okt. 4. © 53

Üdv mindenkinek. Nekem a Gigolo című szám zenei alapja midije kellene, /Nicolae Guta, vagy kis grófó/ yamaha hangszerre. Amennyiben valakinek megvan én is rengeteg midi és mp3 számmal rendelkezem kar és mid kiterjesztésekkel esetleg én is tudok segíteni. Több ezer számom van magyar és külföldi előadóktól. Segítségeteket előre is köszönöm. Kállai Zalán

Dobossrác 2011. aug. 4. © 52

ezt én is megtaláltam,de azért köszönöm:)
nincs meg valakinek esetleg?:$ 

Törölt nick 2011. aug. 3. © 51
Előzmény: Dobossrác (50)
Dobossrác 2011. aug. 3. © 50

Sziasztok!
Nekem a Republic: Ezt a földet választottam c. szám alapja,kísérete vagy midije kellene sürgősen.
Valaki tudna segíteni ebben?:$ 

amator11 2011. jún. 27. © 49

köszi.

nekem egyelőre (még nem próbáltam), hogy nem ismeri fel a pendrivet hanem számítógép segítségével a flash memóriájába (mármint a szintinek) kell felmásolni..

Előzmény: cwpa (48)
cwpa 2011. jún. 26. © 48

Biztos, hogy a .mid kiterjesztés az, amit a szintid támogat? Nem ismerem, a leírásban biztos megtalálod. Vannak más kiterjesztésű midi fájlok is. Amúgy a számitógépen működik az a .mid fájl? Amit kipróbálnék: egy midi szerkesztővel módosítanék valamit egy dalban (pl. egy szünetett tennék a legvégére- ez nem módosit magán a dalon), aztán csinálnék egy "mentés másként"-et és ezt a fájlt próbálnán a szintire tenni.

Előzmény: amator11 (47)
amator11 2011. jún. 1. © 47

Sziasztok,

yamaha dgx szinti. .kar fájl letöltve, .mid-re átnevezve. Kártyára kimásolva és nem ismeri fel.

Mit csinálok rosszul? A szinti nem látja....

Előzmény: bimbokaa (46)
bimbokaa 2011. máj. 17. © 46
http://viragggjozsi.waphall.com
Előzmény: Foufou (35)
Törölt nick 2011. márc. 20. © 45

Sziasztok!

Cserháti Zsuzsától régóta megszeretném szerezni a "hamu és gyémánt"-ot midi-ben.

septimferi 2011. márc. 20. © 44

Talpas71!

Add meg a címed,és küldöm!Látogasd meg:/midiclub.network.hu/

Előzmény: Talpas71 (40)
bimbokaa 2011. febr. 22. © 43
http://viragggjozsi.waphall.com sok karaoke letoltes kategorizalva
bimbokaa 2011. febr. 22. © 42
http://viragggjozsi@waphall.com
h_lacko 2010. jún. 4. © 41
Üdv!

Nekem is vannak midijeim. Csere?

h_lacko
Előzmény: kopass (39)
Talpas71 2010. febr. 6. © 40

Szia mindenkinek. segitségetszeretnék kérni keresek egy bizonyos midit aminek a cime: Nekem olyan nő kell előadója a Tesók egyűtes. Előre is köszönöm.

kopass 2010. febr. 3. © 39
van tobb 100 darab midim magyar cseszlovak es angol akit erdelel tomagabi@azet.sk
xyvalentin 2009. jún. 3. © 38
Ha valaki tud küldeni midi zenéket pl.:Children of distance beforratlan sebek,Rómeó és Júlia verona... az küldje erre a címre: gyb95@freemail.hu
xbatomi 2008. dec. 25. © 37

Csogálkoznék ha válaszolnának, 5 év elteltével!

Foufou 2008. okt. 19. © 36

Az előbbi kérésemhez:

amennyiben tudtok magyar midiket küldeni, az emailcímem: ildiko.barti@gmail.com

Foufou 2008. okt. 19. © 35

Szép estét, sziasztok!

A segítségeteket kérem. Szeretnék magyar nyelvű kareoke dalokat a lányom jövő heti szülinapi, meglepetés bulijára. A gépemen van Karafun és VanBasco program is. Kerestem oldalakat, ahonnan ingyenes letölthető, de sajna nem találtam. Küldenétek nekem ilyen midiket? Az ist megköszönöm, ha ötletet adtok, honnan tudnék letölteni. Előre is köszönöm a segítségeketek.

Lorta 2008. okt. 18. © 34
szia ! nekem elküldhetnéd a listádat.Kellene . Most töltöttem le karaoke programot , és még azt sem tuddom , hogy honnan szerezzek zenét.E-mailem : asztalos8@freemail.hu.
előre is köszönöm .
Előzmény: LJO (31)
Pisti61 2003. febr. 15. © 33
Hali
Kérlek segíts szeretnék már magyar midit is de nem találok sehol.Ha tudsz kuldj egy párat postán.
koszi
curi_soft@ke.telecom.sk
Előzmény: LJO (31)
LJO 2002. szept. 12. © 32
Ja, BOCSI!!!
-a linketkihagytam az előbb
ÍÍÍÍME:------http://loogoos.hu/midi-------

Jó töltögetést!
/kül."ingyenmidi" hová lett?- mégiscsak az Ő topicja/

LJO 2002. szept. 12. © 31
Hello!
Visszatérnék az eredeti témához, találtam egy oldalt ahol viszonylag jó minőségű magyar és külföldi midik vannak elég nagy mennyiségben.
(a máshol egyébként fellelhetőhöz képest)

Egyébként teljesen rákattantam a *.kar gyártásra,
Csináltunk is már 3 fergeteges karaoke-bulit.
Ha valakit érdekel a téma dobjon egy mailt.
-ha mást nem, a 150 dalból álló listámat elküldöm (vagy ez nem is olyan sok?-megcsinálni az volt!!)

rwi 2002. szept. 1. © 30
MidiTom, mindketto megoldodott hala jo tanacsaidnak, koszonom.
A MIDI lejatszasnal a windows multimediaban MIDI Creative SB Live! MIDI Synth számára helyett a MIDI Creative Software Synth számára kellett beallitani (az eldurrant port miatt?).
MidiTom 2002. szept. 1. © 29
rwi,
nem kell sokmindent csinálnod, mindössze a keverőben (nekem fent sincs pillanatnyilag a Liveware, tehát a Windows keverő is elég) kinyitod a Rec. mixert, és bepipálod felvételi forrásként a "Synth", vagy "Midi Synth" jelűt.
A midi lejátszással kapcsolatban az a gyanúm, hogy a Cubase "Setup MME"-ben be van állítva alapértelmezésként a Creative valamelyik szintije, a Windows Multimédia menüben pedig mégsem az lehet, hanem pl. a fizikai port, amit ha jól értem, agyoncsaptál valamivel.
Amennyiben a Creative SB Live szinti lenne beállítva, kutya kötelessége, hogy a médialejátszó arra irányuljon. Esetleg próbálkozhatsz uninstall, eltávolítás, újrainstallal is, ha megkutyólódhattak a driverek, esetleg a reg. fájl.
Előzmény: rwi (28)
rwi 2002. aug. 31. © 28
Leirnad pontosan, hogy mivel vetted fel es hol kell beallitani
a felveteli forrast, mert a vezerlopult multimediaban a Hang->Felvetel->Kivant eszkoz-nel csak az SB Live Wave In-t tudom beallitani.A MIDI->MIDI kimeneten a MIDI Creative SB Live! MIDI Synth számára van beallitva.Tehat ird le legyszi, hogy pontosan hogyan kell.Koszi.
Miert van az szerintetek, hogy a Cubase-en kivel semelyik program (Winamp, medialejatszo) sem hajlando lejatszani a MIDI fajlolkat?Mondjuk a Joyportja tonkrement a Live-nak, amikor
megcsinaltam a VMIDIJoy-t, dehat ha a MIDI is tonkrement volna, akkor a Cubase sem tudna lejatszani.Szoval tanacstalan vagyok. Koszi.
MidiTom 2002. aug. 31. © 27
Na, a bizonyosság kedvéért megnéztem. Simán felvettem a médialejátszóról a zenét . Mindenféle külső madzag nélkül.
MidiTom 2002. aug. 30. © 26
Emlékeim szerint a Lájvon simán bekapcsolható felvételi forrásként a szinti kimenet. Vagy csak APS, ill. KX módban? Na ebben nem vagyok biztos.
Előzmény: rwi (25)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Technika_es_hasznalata", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "MIDI", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Letoltheto_magyar_MIDI_zenek", 3]);