Keresés

Részletes keresés

coito_erGO Creative Commons License 2002.01.03 0 0 33
neked is, tündi-bündim...egy helyes kis masnit a szőrmók popódra? :)
maCika Creative Commons License 2002.01.03 0 0 32
Pusssssz, cuncimókus. :-DDDD
Előzmény: coito_erGO (31)
coito_erGO Creative Commons License 2002.01.03 0 0 31
és a biszexeké...?

de szerintem ezzel a szöveggel csak egy tapló paraszt vagy, de ne vedd a szívedre!



maCika Creative Commons License 2002.01.03 0 0 30
Nekem még a seggem is szőrös, nemhogy a hátam. Én akkor most menő csávó vagyok?
(Homokosok véleménye nem érdekel.)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.02 0 0 29
Nem erre az egyetlen hozzászólásodra írtam:-) De tiszteletben tartom, hogy Te a szőröset szereted:-) Nekem meg egyáltalán nem ez a lényeg:-)
Előzmény: coito_erGO (28)
coito_erGO Creative Commons License 2002.01.02 0 0 28
újat nem mondtál.... :) mellesleg hangsúlyoztam szőrileg, h az az ÉN véleményem! :)
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 27
Ízlések és pofonok. Aki a szőrtelent kedveli, az nem meztelen csigának látja, hanem a szőröset gusztustalan bundának. Nem kell minősíteni más ízlését, el kell fogadni, hogy mindenki mást szeret. És főleg, hangsúlyozom még egyszer, ha valakit szeretünk, ezek teljesen sokadlagos szempontokká válnak.
Előzmény: coito_erGO (26)
coito_erGO Creative Commons License 2002.01.01 0 0 26
nem igaz! mert igenis szexibb az izmos pasi, ha szép szőrös a melle! de ez az ÉN véleményem, mert valaki a csupasz, meztelencsiga felsőtestet kedvelik....
Előzmény: Legion (25)
Legion Creative Commons License 2002.01.01 0 0 25
Nekem foleg a mellkasom és a hasam szorös. A hátam csak egy kicsit, nem túl feltuno.
A leszedésétol én is sokáig berzenkedtem, egészen addig, amíg rá nem kényszerültem. Elindultam ugyanis egy testépíto versenyen. Azóta ez többször megismétlodött, például most osszel. Most éppen szorös vagyok, de van hogy nyáron csak úgy (verseny nélkül is) leszedem. Az év 80 százalékában általában szorös vagyok. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Nyáron kényelmesebb szortelennek lenni.
Az eros szorzet olyan, mint egy ruha. Aki izmos, az jobban néz ki szortelenül. Aki viszont gebe vagy (foleg) kövér, annak jól áll a szor.
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.31 0 0 24
hallottam, h valaki nem bírja, ha szőrös...és még a fenekét is szőrteleníti...ez elképesztő!
Girland Creative Commons License 2001.12.31 0 0 23
Hat nekem teljesen szoros a mellem,a hasam es egy picit felul a hatam is ,na meg a karom laban es .... de az nem mindig! Egyebkent engemet nem zavar!
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.31 0 0 22
ben-GAY?!?!?!? hú, ha nomen est omen ;))... na jó, tudom, h nem de akkor is vicces egy név!!!!

most már bingó!

de ha jól belemasszírozod...? szóval azt neked kell tudnod, h mi mennyire jó...azért az elég fura, ha 1 pasinak szőrtelen a lába..... bár láttam én már olyat is, aki a szemöldökét tépte....meg olyat is, h valaki a KARJÁT (!!!!!!) szőrtelenítette....

max.: próbáld ki, és döntsd el....de inkább ne....mit csinálsz a comboddal?!?!?

Előzmény: Kiki- (21)
Kiki- Creative Commons License 2001.12.31 0 0 21
Izomlazito kremeket hasznalok.Ben-Gay stb...
Előzmény: coito_erGO (20)
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.31 0 0 20
azt értem!!!! de miért kell krémezned a lábad?!?!? a bicikli-szőr-krém összefüggés nem bingó! :) pedig nem is vagyok szőke! ;))))
Előzmény: Kiki- (19)
Kiki- Creative Commons License 2001.12.31 0 0 19
Irtam lejjebb,hogy az a baj,hogy a krem fele raul a szorokre,es nem lehet rendesen szetkenni.
Előzmény: coito_erGO (18)
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.31 0 0 18
krémezés?!?!? ezt fejtsd ki bővebben, mert én lenni tudatlan eme jeles témában!!! :)
Előzmény: Kiki- (17)
Kiki- Creative Commons License 2001.12.31 0 0 17
Nem a legellenallas :),hanem ahogy irtam a kremezes miatt kene,de ugy tunik hagyom ugy ahogy van.
Előzmény: coito_erGO (16)
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.31 0 0 16
szerintem gáz, ha 1 ffi borotválja magát /az arcán kívül/, de a sportolók esete kicsit más....bár már lehet kapni teljesen testhez símuló dresszeket is, nem? ami tetőtől talpig "befed"...

de ha már erővel szőretleníteni akarsz, akkor a fájdalmassabb epilálást/gyantázást kéne, mert aszongyák az okosok, h azzal nem erősödik a szőr....

azért abba belegondoltak a szőrtelenítést istenítő divatfiúkák, h mi lesz 15 év múlva?!?!? :)

Előzmény: Kiki- (15)
Kiki- Creative Commons License 2001.12.30 0 0 15
kisse OFF
Mi a velemenyetek arrol,ha egy ferfi a labarol borotvalja le a szort.Gondolkodom rajta,mert bringazom,es sokszor kenegetem a labam.Sajnos a fele a szorszalakra megy ra,es igy sokkal macerasabb az egesz.Nem valoszinu,hogy raveszem magam,de ha megis,akkor mivel csinaljam?
Előzmény: coito_erGO (14)
coito_erGO Creative Commons License 2001.12.30 0 0 14
abban igazad van, h divat a szőrtelenítés...nyáron harapózott el teljesen...ami szerintem hülyeség...de remélem mindenki észheztér...vagy legalábbis maradnak bőven, akik kimaradnak a trend eme őrült dolgából...de az ízlések és pofonok....szóval: SZŐR RULEZ!!!!! :)

Előzmény: edemx (13)
edemx Creative Commons License 2001.12.30 0 0 13
Hi all!

Köszi a válaszokat!
Csak egy futó ötlet volt, hogy megkérdezzem, mert nekem az tűnt fel, hogy vmivel szőrösebb vagyok, mint általában a töbi fiú az öltözőben. Ebből gondoltam, hogy a hát és mellkas szőrtelenítése divat, sőt szinte kötelező lett mostanában, mint pl a lányoknál a punci vagy a hónalj borotválása.
Engem amúgy nem zavart, meg másokon sem vettem észre, hogy zavarta volna őket, de mit lehet tudni...

Szal köszi mindenkinek mégegyszer!

EdemX

Előzmény: igus (12)
igus Creative Commons License 2001.12.29 0 0 12
Szia Ede !
Ne piszkáld magadat, maradjon csak szőrös a tested!!!
Nagyon kellemes érzés egy női tenyérnek, hogyha a finom szőrszálaid között bolyonghat, hogyha az ujjakkal gereblyézni lehet a melleden. A tényleges megérintést megelőzően pedig látványnak is kellemesen férfias megjelenésű egy szörösebb féle mellkas. B-))))

Amelyik csupasz, azzal kapcsolatban gyakran úgy érzem, hogy "befejezetlen", még nem eléggé felnőtt, hanem még a szőrösödése előtt áll. Ha meg idősebb, akkor föltételezem, hogy kissé feminin lehet az illető s akkor más vonatkozásban kéne bizonyítania, hogy mégiscsak férfias.

Hogyha te nekiállsz borotválni a testedet, úgyis kiderül, hogy alapvetően szörös fazon vagy, hiszen 1-2 nap után kiütnek a borostáid (amit viszont közel sem olyan élvezetes dolog simigatni egy nőnek!), és akkor még nevetséges is leszel, amiért borotválod a melled.

Van egy ismerősöm, s mesélte nekem, hogy a nyáron napozást megelőzően kozmetikushoz ment, hogy gyantázzák le a szőrt a mellkasáról.
A megdermedt gyanta lerántásakor komoly fájdalmat szenvedett a mellkasán, de viszont órákon keresztül megkeményedetten merev maradt a mellbimbója. B-) Csakhogy az a kérdés, hogy akkor most miért is birizgáltatta a mellét, hogy merev legyen a bimbója, vagy hogy napozzon?

Előzmény: edemx (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.28 0 0 11
off
Értem, köszönöm:-) De nem vagyok mindentudó, csak amiről van véleményem, azt elmondom. Ugyanúgy, mint mások.:-)
Előzmény: panaszláda (10)
panaszláda Creative Commons License 2001.12.28 0 0 10
Nincs baj, ellenkezőleg. Csak a magam módján dícsértelek meg!
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.28 0 0 9
off
Nem értelek, mi a baj. Nem osztok eszmét, hogy jönnék én ahhoz.
on
Előzmény: panaszláda (8)
panaszláda Creative Commons License 2001.12.28 0 0 8
"És nem alkalamazkodhatsz állandóan másokhoz."

Ezt olyan szépen mondtad... :) Komolyan tetszett. Te mit is keresel itt a fórumon, ha már mindent tudsz? Eszmét osztasz?

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.28 0 0 7
Mindenesetre szerintem ne mások kedvéért tegyél meg semmit, hanem csak akkor, ha téged zavar, vagy ha Te úgy jobban érzed magad. Más kérdés, hogy ha már együtt vagy valakivel, és ő kér meg rá, akkor meg eldöntheted, megteszed-e a kedvéért.

Szerintem felesleges a szőrzet miatt parázni. Ha nagyon gusztustalan, és téged zavar, próbáld egy kicsit karban tartani, egyébként meg semmi jelentősége nincs. Ugyanis van, aki ezt szereti, míg mások azt. És nem alkalamazkodhatsz állandóan másokhoz.

Előzmény: edemx (6)
edemx Creative Commons License 2001.12.27 0 0 6
Hi all!

Szal akkor azt mondjátok, hogy teljesen felesleges mindenféle szőrtelenítő krémmel, borotvával, gyantával magamnak esni? Ugyanis be kell vallanom, hogy nekem eléggé szőrös a hátam. Bár nem annyira, mint egy majomé, és a szőrszálak nem is túl hosszúak, de eléggé feltűnőek, mert barna színűek és elütnek a bőrszínemtől.

Köszi az eddigi és az ezutáni válaszokat!

Edemx

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.26 0 0 5
Az tud lenni, de nem önmagában, hanem az egész pasival együtt. Ugyanígy egy csupasz mellkas is nagyon izgató, ha a férfi kisugárzása olyan. De önmagában sem a lifegő, göndörödő szőrpamacsok, sem a puha, sima mellkas nem tud hatással lenni rám.
Előzmény: kaleidoscope (4)
kaleidoscope Creative Commons License 2001.12.26 0 0 4
Nem is kell hogy feltepje, eleg ha az ing-nyaknal kilatszodik par szal. Huuu, az nagyon ferfias, vonzo, szexi stb. tud lenni!:-)))
Előzmény: Törölt nick (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!