Keresés

Részletes keresés

kovacs.timea Creative Commons License 6 napja 0 0 127

Sziasztok!

Én kesernék cicaetetésre megbízható, állatszerető emberkét :) Érdeklődnék, hogy Miskolc belvárosában van -e esetleg valaki, aki augusztus 1-10 között vállalna -e cicaetetést. 2 cicánk van, négyemeletes házban lakunk. Ha esetleg valaki olvassa és van jelentkező, vagy valami ötlete, hogy lehetne megoldani, kérem keressen meg: kovacs.timea2004@gmail.com                                                                                                                  Köszönöm! 

Zümrüt Creative Commons License 2018.05.07 0 0 126

Kedves Cicások! Több cica tulajdonosaként tudom, hogy néha nagy problémát jelenthet az elutazás. De egy-egy betegség is akadályozhat, a kis állat gondozásában. 

Szívesen vállalnék macskák etetését, gondozását, míg a gazdi meg nem jön. Házhoz megyek, mert ez a cicának is jobb, ha nem mozdítják ki a megszokott környezetéből.

Leinformálható vagyok,teológiára járok, büntetlen előéletű.

Köszönöm, ha megtisztel bizalmával: Zümrüt

email: bubor25@freemail.hu

Lpt10 Creative Commons License 2018.03.09 0 0 125

Sziasztok!

Èn egy zuglói cicapanzióba szoktam vinni a cicàmat. A fiatalember nagyon kedves.  A cicapanzio.hu-n megtalàljàtok őket.

holdviola24 Creative Commons License 2018.01.01 0 0 124

Sziasztok! Cicamegőrzést vállalok, egyeztetés után!!! andrea19930510@gmail.com

pippoka Creative Commons License 2017.10.23 0 0 123

Ezzel csak az a gond, hogy idegen cicák ritkán jönnek ki egymással. 

Előzmény: Csaba8472 (121)
James 42 Creative Commons License 2017.10.20 0 0 122

Az ötlet nem rossz, de szerintem a fórum már megvan, és benne ez a topic. Írni pedig ide is lehet, csak egy regisztráció kell hozzá.

Előzmény: Csaba8472 (121)
Csaba8472 Creative Commons License 2017.10.20 0 0 121

Sziasztok

arra gondoltam létre kellene hozni egy fórumot azoknak akik szívesen befogadnák pár napra más macskáját amíg ő nem tudja kire bízni cserébe ha később ő nem tudja kire bízni a kedvencét "visszakérhetné" valakitől ezt a szívességet. Ha érdekel kérlek írj ide e-mailt: lehet.nalam.a.macsekod@gmail.com.

Csaba

krekuska Creative Commons License 2017.09.07 0 0 120

Szia Szamitimi!

Szeretném kérdezni, hogy hol van ez a lehetőség cicáknak, hogy egy cica egy szobában? Nagyon köszönöm a segítséget! :)

Előzmény: szamitimi (107)
moncsi1235 Creative Commons License 2017.07.02 0 0 119

Sziasztok!

Sajnos módosítanom kell az előző bejegyzésemet. A cicám sajnos nem jól viselte az idegen cicákat, úgyhogy esetleg úgy tudnék segíteni, hogy házhoz megyek, megyegyezés szerint. 

A szabadságom miatt csak az augusztusi hónap lenne jó nekem, a közeli kerületekben.

Viszont kutyasétáltatást, nyuszit, tengerimalacot szívesen elvállalok pár napra augusztusban.

Ha így is tudok segíteni, akkor nyugodtan hívj vagy írj! :) 

moncsi1235@gmail.com

moncsi1235 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 118

Sziasztok!

27 éves, állatbarát lány vagyok. Óvodapedagógusként dolgozom, úgyhogy nyáron sok szabim van.

Ezért szívesen vállalok kutyus sétáltatást vagy cica gondozást pár napra. Budapesten, a 13.-ik kerületben lakom. Nekem is van egy gyönyörű csincsilla perzsa cicám.

Hívj bátran ha segítségre lenne szükséged.

Moncsi 06705761001

moncsi1235@gmail.com

kapoca75 Creative Commons License 2017.06.14 0 0 117

Sziasztok !!!

Olvastam hogy többen kerestek cicapanziót. Itt a környékünkön van egy kulturált.

Itt a weboldala: http://cicapanzio4.webnode.hu/

A facebbokon is megnézhetitek: Cicapanzió Jászberény

Remélem segítettem

Masziatka Creative Commons License 2017.05.08 0 0 116

Szia! 

Engem érdekelne az a cicapanzió amit említettél.

"1 cica 1 külön szobában van elhelyezve, rengeteg cicabútor, párna, játék között, világos, tele ablakkal."

Tudnál esetleg címet, elérhetőséget küldeni?

Előre is nagyon köszönöm!

trizs77 Creative Commons License 2017.05.05 0 0 115

Pécel, Ady Endre út.

Előzmény: Garfi85 (112)
cyberworms Creative Commons License 2017.01.28 0 0 114

Sziasztok!

Olyan panziót tud valaki ahol az inzulint be tudják adni a macskámnak?

Pamika1 Creative Commons License 2016.12.22 0 0 113

Sziasztok! Velünk ugyanaz történt a zuglói cica panzióba (www.cicapanzio.hu ) amit az elozo kommentelok is irtak. Tobbszori telefonos idopontegyeztetes utan odamentunk, nem volt otthon senki,20 perc utan odajott egy ferfi es kozolte, hogy nincs hely a macskanak. Semmikepp ne vigyetek oda a cicatokat!!

Garfi85 Creative Commons License 2016.09.17 0 0 112

Sziasztok Cicások!

Tudtok olyan lehetőséget, ahol akár pár napra, vagy akár több hétre a cicánk elhelyezhető, kimondottan családi környezetben?

Ha igen , mennyiért ?

Köszönet Mindenkinek a válaszokért

nikkknéém Creative Commons License 2016.07.17 0 0 111

VIGYÁZAT!!! Ha javasolhatom SENKI NE VIGYE a cicáját a www.cicapanzió.hu oldal tulajhoz Zuglóban. Mi lebeszéltük velük a pontos dátumot, hogy mikor fogjuk vinni a cicát és az utolsó pillanatban visszamondták. Pár óránk volt, hogy találjunk egy új panziót utazás előtt. Egyáltalán nem kedvesek, sőt mogorván beszélnek és viselkednek. Egyszer korábban hagytuk ott a cicát, de szerintem nem is foglalkoztak vele rendesen. Szóval vigyázzatok velük!!!

pippoka Creative Commons License 2012.10.25 0 0 110

szamitimi Creative Commons License 2012.03.20 0 0 109

A negatív vélemény nem reklám volt, csupán egy rossz tapasztalat. A pozitív reklám viszont most jön, miután túl vagyunk a Cicahotelen. Íme a link: http://www.cicahotel.hu/kapcsolat/

Mindenkinek tudom ajánlani, a cicám hozzáértő kezekben, nagyon jó körülmények között és nem utolsó sorban vidáman fogadott. Láthatóan jól érezte magát.

Dulifuli Creative Commons License 2012.03.09 0 0 108

Ha már a negatív reklámot beírtad ide, akkor igazán beírhatnád a pozitívat is.

szamitimi Creative Commons License 2012.03.09 0 0 107

Véleményem erről a cicapanzióról:

http://www.cicapanzio.hu/

Nem vittem ide a cicámat, de soha nem is fogom.

Következő a történet.

Elutazom 4 napra, nem vihetem magammal Cirmi cicát. Időben elkezdtem a keresgélést. Felhívtam a fenti link elérhetőségét, meg is állapodtunk az időpontban. Az Úr közölte, egy nappal utazás előtt még csörögjek rá. Szerencsére megtettem utazás előtt 1 héttel, így volt időm rájönni, nem ez a megfelelő hely. Először is nem vette fel a panziós a telefont. Nagy nehezen visszahívott. Kérdeztem, minden rendben van-e a megbeszéltek szerint. Nem emlékezett rám, azt mondta nem biztos hogy van hely, este hívjam, akkor látja otthon a bejegyzéseit. Mondtam, hogy megbeszéltük, kellemetlen lenne, ha utazáskor derülne ki, hogy nincs helye.

Este persze nem vette fel a telefont többszöri hívásra sem, küldtem emailt, sms-t is. Reggel jött a válasz, keressek másik helyet. Ne hívogassam, nem szereti az erőszakos embereket és különben is kiabáltam vele a telefonba, stb. Nem kiabáltam, rákérdeztem a megbeszéltekre, hivogatni pedig azért hívogattam, mert ő kérte ezt. Szóval, az ember ideggyenge, megbízhatatlan, képzelem ezek után hogy bánik az állatokkal....

Találtam sokkal jobb helyet, 1 cica 1 külön szobában van elhelyezve, rengeteg cicabútor, párna, játék között, világos, tele ablakkal.

Akit érdekel, szívesen megadom a címet.

tamivill Creative Commons License 2011.04.22 0 0 106

A macskákat most nem kérdezném meg, de készűlt róluk valamikor egy videó is.

Igaz a börtöncella filling, itt is megvan, de talán a cicák jól érzik magukat.

A videót megnézheted itt is: Teltházas a cicapanzió karácsonykor

Előzmény: Dulifuli (105)
Dulifuli Creative Commons License 2011.04.22 0 0 105

Én nem tudom, hogy mi számít modernnek, vagy trendinek, de ami az itteni elhelyezést illeti, az engem leginkább börtöncellákra emlékeztet. Még akkor is, ha nem olyan rosszak a körülmények, és időnként kiengedik őket játszani. A játszó szoba eléggé tetszik, de a cellák nem annyira. Bár ettől még lehet, hogy a macskáknak megfelel. Talán tőlük kéne megkérdezni.

Előzmény: tamivill (104)
tamivill Creative Commons License 2011.04.21 0 0 104

Üdv!

Gondolom, már mindenki megtalálta a panziót.

De azért, ajánlanék én is egyet.

Macskapanzió Budapesten

Ettől függetlenül, remélem beindúl a topik újra.

Mit gondoltok melyennek kell lennie, egy modern cicapanziónak?

Dulifuli Creative Commons License 2007.08.28 0 0 103
Bennem azért felmerült néhány kérdés:
1. Kinek az ivartalanításáról van szó? Mert ha a macskáéról, akkor azt miért is kell erre az időre panzióba adni? Nekem ugyan nem hobbim az ivartalanítás, de azért volt már rá példa, viszont eszembe sem jutott, hogy ilyenkor panziót keressek a lábadozás idejére.
2. "A bevétel teljes egészében a kóbor macskák ellátására fordítódik", mi? A panzióba bevitt állatokat meg a saját, máshonnan szerzett pénzükből tartják, ugye? Meg nyilván saját magukat is... Majd mindjárt el is hiszem! Mármint mindjárt, amint meghülyültem.
Előzmény: ny63 (102)
ny63 Creative Commons License 2007.08.25 0 0 102

Régen ül a topik. De most ezt a hirdetést találtam az iwiw-en, gondoltam, felteszem ide:

Macska panzió : nyaralás, ivartalanítás utáni lábadozás, betegsége ideje alatt kedvencét biztonságban tudhatja macskamentő csapatunknál. A bevétel teljes egészében a kóbor macskák ellátására fordítódik. A vendég állatok nem találkoznak semmilyen más állattal. Lakásban laknak. Bővebb infó: 06703121981

Előzmény: Tibbe (101)
Tibbe Creative Commons License 2007.03.25 0 0 101
De régen is volt:)
Előzmény: Tibbe (9)
Tibbe Creative Commons License 2007.03.05 0 0 100
Szép estét Cicul!
Ha erre jársz, meséld el légy szíves, intéztél-e valamit macskapanzió ügyében. Lenne rá igény elérhető áron, ebben biztos vagyok! :)
Előzmény: Cicul (99)
Cicul Creative Commons License 2006.12.14 0 0 99

Cica Panzió ügyben már keresésen én is túl vagyok. Sajnos nem sok sikerrel. Amit megnéztem az elég szomorú látvány volt. Saját cicáimat sose hagynám olyan helyen. Eddig nekünk szerencsére rokonok segítettek. Már gondolkodtam én is azon, ha ilyen nagy hiány van panzió ügyben akkor lehetne ilyet nyitni, hisz a szép, tiszta, cicáknak kellemesen kialakított környezetbe ( ami nem csak 1 kicsi zárt ketrecből áll) szívesen vinné bárki. De a feltételeivel nem vagyok tisztában, mitől teszik függővé.

Állandó állatorvosi felügyelet biztos kell. Hisz saját nyávogóimat is csak olyan helyen tudnám biztonságban ahol oltási könyvet kérnek, s ha kell orvos is van azonnal. De egyenlőre csak addig jutottam hogy szívesen belefognék ebbe a munkám mellett is.

Bár párom ebben nagyon ösztönös, hisz tudja imádom a cicákat. De mivel mi III. kerületben lakunk , szóval ez eléggé bent van a városban , lehet ilyet ott nem is engedélyeznének, csak városon kívül. Hogy másokat ne zavarjon ? Bár a macska elég kis állat. És szerintem nem zavaró. De ezzel biztosan ne mindenki ért egyet.

De azért már érdeklődöm hátha mégis kapnék kedvező választ hivatalos helyről.

Nos minden cicásnak szép napot.

Dulifuli Creative Commons License 2006.12.01 0 0 98
Lehetséges, hogy lenne rá kereslet, de arra nincs garancia, hogy csak ebből meg tudnál élni. Szerintem meg lehet próbálni, persze, nem túl nagy befektetéssel, egy kicsit hirdetni, és majd meglátod, hogy jönnek a cicák, vagy nem jönnek. Szerencsére nem kell állandóan ott lenni a macskák mellett, úgyis elég sokat alszanak. Így akár mást is lehet mellette dolgozni. Legalábbis szerintem.
Mi annak idején, amikor panziót kerestünk, elég nehezen találtunk megfelelőt. Nincs túl sok (ebből a topicból is látszik, esetleg olvasgass bele egy kicsit), és persze az sem mindegy, hogy hol van. A 8 km nem olyan nagy távolság, úgyis főleg annak kell a panzió, aki hosszabb időre utazik el, és vélhetően nem a szomszédba.
Előzmény: HA-SLN (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!