Keresés

Részletes keresés

Cleaning Cloths Creative Commons License 2023.03.05 0 0 19

 

Szépen fokozatosan egyre kevesebbet olvasok és írok már ide én is, és persze mások is. 

 

Be kellene vezetni ha nem is az egész fórumra, de jó nagy részére az ARCHIVÁLÁST. 

Amit már csak OLVASNI lehet, de Írni már nem.

Ez nem igényelne semmi különösebb technikai módosítás, vagy fejlesztést sem.

A jelenlegi állapotban is megtehető. 

Ja és így a MODERÁCIÓ terhei is enyhülnének, mert arra is minden bizonnyal egyre kevesebb a vállalkozó.

perempe Creative Commons License 2020.02.25 0 0 17
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.01.15 0 0 15

P-DOX időszámítás szerint 42.020. jan. 30-án 18:30 kezdettel lesz egy olyan nyilvános színpadi vita, amelyet szerintem talán érdemes lesz figyelemmel kísérni. Boldogkői Zsolt molekuláris biológus, akadémikus és tudományos szkeptikus szereplése miatt. Reméljük az indexponthu is közvetíti egyenesben videón, hasonlóan mint Orosz László fizikus esetében, és nem csak utólag lesz fenn a videómegosztókon.

 

okuhidegkut Creative Commons License 2018.05.07 0 0 14

Tisztelt Index Szerkesztőség!

 

Holnap matek érettségi. Ki fogja az Indexen megoldani a feladatokat? Több éven át a férjem, Gerőcs László volt a feladatok megoldója. Az idén nem kérték meg. Van valaki más?

Ha nincs, még jelentkeznék az ő nevében.

Holnap reggel 8-tól benn lesz a Trefort Gimnáziumban. A feladatokat fogja megoldani. Csak oda kéne menni a stábnak!

Megadom a telefonszámát: Gerőcs László 

                                        Mobil: 06/20/364-3269

 

Üdvözlettel: Gerőcsné Czeglédy Irén

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 13
Azonnali hatállyal szüntessétek meg az összes szemroncsoló FLASH-animációt... a mai címlap egyszerűen nézhetetlen, olvashatatlan, idegesítő. Csesszék meg a hülye *orájukat meg a *aftingtúrát, nem beszélve az *igitcamról.
indextc2 Creative Commons License 2002.03.06 0 0 12
Meg kéne szüntetni a modulációt. Bezavar az adásba ! :) És komolyan.
Gaaruda Creative Commons License 2002.03.05 0 0 11
Tisztelt Szerk.
A Korridorhoz ill. több más weblaphoz hasonlóan lehetővé kellene tenni a cikkekhez való hozzászólást.
pancer1 Creative Commons License 2001.12.27 0 0 10
"Szerintem az lenne a legjobb, ha Te határoznád meg a témákat és csak azokba lehetne írni."

Nem akarok én semmi ilyet, nem is ezt hoztam fel!
Csak tudod arra gondoltam, ha már lett külön Lakásépítés fórum, akkor miért ne lehetne Kül és Belpol, na meg Média?
Ezek azért eléggé jelentős témakörök, nem?

Amit a randomról meg egyébről írsz ...
Nem is értem.
De én csak használó vagyok nem szakértő.

Előzmény: htpt (8)
Doktorbá Creative Commons License 2001.12.27 0 0 9
Ne foglalkozz vele. Ez orvosi eset. Te csak tervezd tovább a szép új világot.
Előzmény: pancer1 (7)
htpt Creative Commons License 2001.12.27 0 0 8
Szerintem az lenne a legjobb, ha Te határoznád meg a témákat és csak azokba lehetne írni.
Különben a nickrobotoltatás tiltását kifelejtetted, tudod, amikor a randomgenerátor az általad meghatározott időhatáronként hozzászól valamit (van ilyen progim, elég értelmes dolgokat is tud írni, grammatikailag tutti), másfelől szintén az előírt időhatáronként létrehoz egy új nicket, új témát. Jó előre gondolkodni!!!:-)))
Előzmény: pancer1 (5)
pancer1 Creative Commons License 2001.12.27 0 0 7
Bocs, khm..
Jó helyre írtál?
Előzmény: http (6)
http Creative Commons License 2001.12.27 0 0 6
Gyerekek, én elájulok. Ez tiszta óvoda. Nem játszunk doktorbácsisat?
Előzmény: pancer1 (-)
pancer1 Creative Commons License 2001.12.27 0 0 5
A Politika fórum szétbontásáról,(vagy
al-fórumokról) nincs vélemény?
Lehetne nyugodtan egy Média fórum is az adott témák gyakorisága miatt.
Rádiók,tévék ,újságok ,nethírek. Ezek azért eléggé külön is tárgyalható témák.
Külpol, Belpol, mindenki jobban megtalálná a kedvére valót.
pancer1 Creative Commons License 2001.12.27 0 0 4
Hm ez igen legtöbb hozzászólást megért topicom...
Kösz mindenkinek.
Várom az ötleteket, várom várom..
lujo2 Creative Commons License 2001.12.24 0 0 3
Az autós fórumon a bannereket nem kellene engedni. Sokáig azt sem tudom, mi a fenét takar az animáció, nehezen találom meg az engemet érdeklő témákat. Arról nem is beszélve, hogy egy régi, lassu modemem van :-(
Előzmény: Abszolút Nulla (2)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2001.12.16 0 0 2
És a másodnickek hogy nyitnának akkor szellemesebbnél szellemesebb topicokat?:-O

Amúgy támogatom az ötletet, de csak akkor, ha fórumonként más-más szabályok érvényesülnek. Ezt viszont a jelenlegi szoftver tudomásom szerint nem teszi lehetővé.

Előzmény: pancer1 (-)
Fauntleroy Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1
Igazad van, tényleg uncsi, hogy mindenféle idióta számolatlanul nyitja az újabbnál újabb topicjait.
Előzmény: pancer1 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.15 0 0 0
Esetleg minden nick csak óránként egyszer szólhat hozzá.
Azt is csak akkor, ha előtte három másik megszavazta :-)
Előzmény: pancer1 (-)
pancer1 Creative Commons License 2001.12.14 0 0 topiknyitó
Tisztelt szerk. és olvtársak, szeretnék pár ötlettel hozzájárulni az esetleges jobb indexezéshez. Remélem mások is hozzászólnak és nem maradnak válszolatlanul tippjeim.

1:Új nick-ek csak a 100.dik hozzászólás után
nyithatnának 1 topicot.
2:Eztán minden 50.dik hozzászólásuk után nyithatnák a következőt.
3:Persze csak ha 'büntetlen' az előéletük.Bünti esetén a topicnyitó-számlálás újra 0-ról indulna.
4:Az a topic amelyet azonos téma miatt beolvasztottak valamely másikba, az ne számitson újnak.
Ezeknek a reformoknak az lenne az üdvös hatása többek közt hogy jobban meggondolná a sok kis futóbolond, mit is nyit azzal a néhány lehetőségével.

Egyéb.
A Politika fórumot érdemes volna szétbontani Külpol, Belpol, és Média Fórumokra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!