Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

akinek még csak kocsija sincs... Creative Commons License 2013.05.23 0 0 56

Ott dolgoztál? Hogy fizetnek? Én is oda készülök jelentkezni hétvégi sofőrsegély állásra!

Előzmény: AUDI_A6_2.5TDI (55)
AUDI_A6_2.5TDI Creative Commons License 2013.05.23 0 0 55

Egyébként ebben a sofőrsegélyesdiben igazából nem az ügyfeleket kell félteni. Maga a szolgáltatás miértje is feltételezi, hogy az ügyfelek 100%-a ittas, az pedig, hogy mennyire az már csak részletkérdés :)

amikor a soforsegely.eu-nál dolgoztam, voltak olyan szép esték... az utas behányt, menet közben kitalálta, hogy kiszáll egy kicsit, meg ilyenek... nem egyszerű :)

Jages Creative Commons License 2013.05.10 0 0 54

Akkor nagy szívás van! :) De lássuk be, a sofőrsegély nem száguldozik a kocsiddal, megy előtte egy felvezető autó, és mindketten betartják a szabályokat. Tehát balesetet csak a másik fél okozhat, ahhoz pedig a sofőrnek nem sok köze van.

 

üdv, Soförsegély.eu sofőrszolgálat

Előzmény: SzaboZE (50)
Skyline Creative Commons License 2001.12.19 0 0 53
Na érdeklődöknek: pedzegettem a témát! Egyenlőre vegyes érzelmekkel viseltetnek iránta, majd meglátjuk, ogy lesz!

Sky!

ManUU Creative Commons License 2001.12.18 0 0 52
Azért, mert egyrészt fárasztó volt suli mellett éccaka leautózni vidékre meg vissza is. Így jártam Szolnokon, Pécsett, Kecskeméten, Nyíregyházán (ott sokszor).
Másrészt az illegalitása zavart. Először csak kicsit, aztán mikor találtam egy-két illegális tárgyat, akkor befejeztem.
El lehet képzelni milyen arcok kértek sofőrt, mondjuk egy Nyíregyházi "találkozóról" vissza, hajnali 4kor.
Előzmény: Lordgreg (24)
ManUU Creative Commons License 2001.12.18 0 0 51
Ifjúkori züllésen túl vagyok. Legalábbis remélem. Inkább ott tartok, hogy kezd elegem lenni az éjszakai járatokból + a rengeteg sétából. Ennyi. Nálam taxi elvből nem jáccik. Max, ha barátnővel vagyok.
Előzmény: Crash Test Dummy (10)
SzaboZE Creative Commons License 2001.12.18 0 0 50
Tényleg ez a biztosítós cucc hogy zajlik? Ha rommá töri a sofőr az autóm akkor mi van?

SzaboZE

AZs Creative Commons License 2001.12.18 0 0 49
legyszives irj reszleteket. erdekelne kezdetnek, akar egy nap is.
azs
Skyline Creative Commons License 2001.12.18 0 0 48
Mélt természetesen tudok írni, de nem tudom hogy hozzuk össze, mert egy napra gondsolom nem szívesen jönnétek, hosszab távrae egyenlőre nem látok esélyt, meg azt fogja mondani a góré, hogy nem is ismerlek titeket stb stb, de azért meg fogom kérdezni! Utána firkálok valamit! OK?
Janibacsi Creative Commons License 2001.12.17 0 0 47
Infó engem is érdekelne mailben! Pl. "gyűjtőautó" sofőr érdekelne, saját kocsi van.

JAno

Előzmény: Xolo (46)
Xolo Creative Commons License 2001.12.17 0 0 46
Ez a topik engem is érdekel...
De kizárólag a sofőrök oldaláról... inkább csinálnám, ugyanis sajnos én is anti alkoholista vagyok úgy 99%ig) Ami egyébként kicsiny országunkra sajnos nemigen jellemző :(((

Tényleg Skyline! A múltkor azt írtad, nem túl sok a felvételi követelmény... Tudnál részleteket is írni? Engem talán érdekelne ez a dolog, nem tudom mennyire van igény még sofőrökre ( bár mondtad, szilveszter után megcsappan a forgalom)??MAilben nem tudnál bővebbet is írni a dologról??

Előzmény: Skyline (45)
Skyline Creative Commons License 2001.12.17 0 0 45
Nem nagyon jött be ez a topik! Aszittem többeket fog érdekelni, de ezek szerint Manuu-n kívül itt mindneki antialkoholista (megjegyzem én 99%-ig az vagyok!)! :-((

Na mindegy!

Sky!

Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 44
:-)
Előzmény: Lordgreg (43)
Lordgreg Creative Commons License 2001.12.15 0 0 43
hi
Skyline!
kösz a választ
hi
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 42
Bocs, ha kissé hevesen reagáltam, de amikor uezekről egy piás faszt kell meggyőznöm akkor néha kicsit elönti az agyamat a szar! A Taxi kb 140Ft/km ha telefonon kéred, ha leinted 200/km(kissé logikátlan..) +200alapdíj! én pl 10km-re lakom a nyugatitól hívott taxi 1600Ft+jatt, ha nem kúr át a köcsög sofőrrel 2700! Ha meg úgy adódik, hogy inni kell pl tárgyaláson akkor meg vagy lőve ha ott kell hagynod éjszakára a kocsit abelváros vmi nem túl bizalomgerjesztő helyén!

Néha szórakoztató, néha vmi ruppótlan kisköcsög, mert kapott két hete egy céges kocsit és eljátsza a királycsávót felidegesít (pláne, hogy tudom azt, hogy megeszem reggelire a gyereket... mindegy), de ez is benne van!

Előzmény: Bihus (41)
Bihus Creative Commons License 2001.12.15 0 0 41
Nem kell mindent támadásnak venni. Én úgy értettem, ha pl. menni akarok valahova, ahol tudom, hogy inni fogok, akkor adott esetben olcsóbb lehet a taxi oda-vissza, mint oda az én autómmal-vissza a sofőrrel. (az újságban megadott 1,5-szeres árból indulok ki, ami nem biztos, hogy ilyen egyszerű, de nincs taxi-tarifa táblázatom, úgyhogy nem tudom kiszámolni)
Ha pl. helyben derül ki, hogy ivás lesz, akkor már biztos jobb, mint a taxi.

Amúgy (sofőri részről) egész szórakoztató lehet...

Előzmény: Skyline (40)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 40
Igen? És a kocsid hogy jut haza onnan ahol hagytad (arról nem beszélek, ha ez a hely bp határán kívül esik, mert akkor már egyárban van)??? A visszataxi dupla tarifájával is olcsóbb??? Plusz időkiesés, ha mindezt munkába menet előtt kell megcsinálnod!
Adott esetben (mivel kerületenkénti a tarifatáblázat) még olcsóbb is mint a taxi...
Egyet kell fordulni??? Mér a taxis hányat fordul??
A taxis benzinjét nem, de a gyűjtőautójét ki kell fizetni nem gondolod? Ha belegondolsz itt két ember munkáját kell megfizetned! Arányában simán olcsóbb a taxinál!
Előzmény: Bihus (39)
Bihus Creative Commons License 2001.12.15 0 0 39
Az új Autó Magazinban van erről cikk, ott azt írják, hogy okozott baleset esetén a sofőrszolgálat valami alapból kifizeti a teljes kárt, hogy az ügyfél kötelezője ne emelkedjen. Meg hogy 1,5-szer drágább, mint a taxi, és csak egyet kell fordulni. De azt már elfelejtik megemlíteni, hogy a taxis benzinjét nem kell pluszban kifizetni :)

Szerintem taxit fogni egyszerűbb, és jobban megéri.

Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 38
Ez úgy működik, hogy van néhány gyűjtőautó és átlag 2-3 sofőr/kocsi az arány, nos a gyűjtőautó hozza viszi címre, címről a sofőröket!
Előzmény: Janibacsi (30)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 37
Jelenleg nincs csaj! A taxisok atrocitásairól fogalmam sincs, de előfordul, hogy paraszt módon viselkedik egy két nagyon betintázozz ügyfél... Komoly probléma még nem volt, talán annyi, hogy egy buzi letapizott egy gyereket... pfujj!
Előzmény: AZs (29)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 36
Nagyjából igen! :-o
Előzmény: Crash Test Dummy (28)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 35
Hát igen néha nehéz ráérezni, hogy milyen vezetési stílust kedvel az ügyfél, de a legegyszerűbb erre rákérdezni a nézeteltérések elkerülése végett! Akkor van könnyű dolgom amikor egy 911-es porschéban azt mondják: nyomhatod neki!! :-)))
Előzmény: cs_geza (27)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 34
Ja azt kihyagytam, hogy baleset esetén a cég felelősségbiztosítása fizet!
Előzmény: Skyline (33)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 33
A "lassú menés" érdekes kérdés, én alapból 60 körül megyek ügyfélautóval, kifejezett kérés illetve érzés (ha látom, vagy beszélgetés közben kiderül, hogy sportos stílust kedvelő emberrel van dolgom) esetén szoktam nyomulni, ha alapból száguldozom akkor még visszaszólhat az ember a díszpancsernek, hogy állat módon vezetett a sofőr, volt is egy (nem is egy) ilyen eset, pl 150-nel mentem egy V6-os új Espace-szal a szentendrei külső részén, és a papa(nem magyar) aszonta később a magyar vendéglátójkának hogy fosott... :-)) pedig hárman jöttünk együtt ilyen tempóban (másik fuvar + gyűjtőautó + én) érdekes a többiek nem féltek.
Előzmény: Georg (26)
Skyline Creative Commons License 2001.12.15 0 0 32
Elolvastam mindenkit, köszi az édrdeklődést, du-mennek a válaszok most inkább beájulok az ágyikómba!

Bye!

Lordgreg Creative Commons License 2001.12.14 0 0 31
Hi
Skyline!
Küldtem egy mailt.
hi
Janibacsi Creative Commons License 2001.12.14 0 0 30
Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan oldjátok meg a segély-sofőr helyszinre transzportálását illetve visszaszállitását? Oldja meg taxival ahogy tudja vagy ketten mennek ki, és az egyik a saját kocsival kiséri a másikat, majd vissza a bázisra?

Jano

AZs Creative Commons License 2001.12.14 0 0 29
Skyline, noi sofor van nalatok? Nehezebb, tobb az atrocitas, mint sima taxi eseten?
azs
Előzmény: Skyline (25)
Crash Test Dummy Creative Commons License 2001.12.14 0 0 28
Skyline!

Pusztán Lméleti alapon (merthogy nem szándékozom belépni a kötelékbe, a jó kis meleg vidéki irodám nem cserélném fel a pesti idegbetegségre :o))
Megfelelne pölö
'94 óta jogsi, "ártatlan babaarc", saját verda, és havi 1800-2500 km(melótól függően) ?

:o)))

CTD

cs_geza Creative Commons License 2001.12.14 0 0 27
Kulonosebben nem kimelte, de nem is utotte-verte az autot a srac (40 koruli hapsi), bar aki "szemem fenye az auto" tipusu ember, az lehet hogy felhaborodik, ha egy kicsit darabosabban kezeli eleinte a feket-kuplungot-valtot a segedsofor, de ez teljesen termeszetes, nem is varhato el, hogy egybol hintahajokent kezelje a vilag osszes autojat.
Előzmény: Georg (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!