Keresés

Részletes keresés

Gylbert55 Creative Commons License 2024.03.05 0 0 187

Segway ninebot F30-as rolleremre vettem egy akku bővítő csomagot Győrben. Nem tudok típust mondani (rollertáskába tették bele az akkut és a kormánycsőre lett szerelve). A problémám, hogy a roller szoftware-e nem tudja kezelni a két akkumulátor együttes kapacitását. A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy az eredetileg 30 km-re predesztinált rollerem először megy 55 km-t, ha addig megyek amíg megáll alattam teljesen, akkor újraindítás után úgy jelzi, hogy még félig tele van a "tank", akkor megyek még vele olyan 17-20 km-t. Én ezt többször leteszteltem, kipróbáltam hány km-t tudok vele menni, amíg teljesen lemerül. A roller applikációjában az akku kapacitásánál csak a lépőfelület kapacitása szerepel. Gondolom erre lennie kéne egy programnak ami átkalibrálja ezt a számot és onnantól a kijelző a teljes 75km állapotát mutatná. Van erre valami megoldás? Sajnos a győri szervíz csak árulja ezt a pakkot, nem értenek hozzá, voltam bent náluk (megvan a véleményem). Sajnos így nagyon pórul jártam. 

Tudtok mondani olyan szervízt, ahol tudnak kezdeni ezzel a problémával valamit? Vagy esetleg van valaki akinek ugyanez volt a gondja és megoldódott? Ha igen, hogy?

Köszi

BaLee Creative Commons License 2022.08.30 0 0 186

Egy jó kerékpárzárral kiegészítve már viszonylag nyugodt lehetsz.
Mondjuk egy Abus Bordo-t átküldeni a vázon ha lehet.

Ha van kamera a környéken vagy mondjuk addig akarod biztonságban tudni amíg beugrasz egy boltba vagy épp ügyet intézni akkor lehet olcsóbb zár is.
Csak ne úgy zárd le, hogy kiemeljék belőle a rollert. :D

Előzmény: bajusz77 (183)
főgóré Creative Commons License 2022.07.30 0 0 185

el kell , hogy keserítselek!

ezeket a rollereket csak az nem lopja el, aki nem is akarja.

nem is hagynám ott sehol, vagy csak rövid időre, és úgy hogy állandóan rálátok.

Előzmény: bajusz77 (183)
XNC Creative Commons License 2022.07.29 0 0 184

Le kell betonozni a rollert.

Onnantól kezdve senki meg nem mozdítja. Még Te sem.  :)

Előzmény: bajusz77 (183)
bajusz77 Creative Commons License 2022.07.25 0 0 183

Sziasztok . 

Valaki segítsen mert felrobbanok :) . Adott egy Ninebot roller . Az appban van egy olyan opció hogy lazárhatom a rollert . Ez jó is , ha valaki megmozdítja , jelez is azonnal . De kipróbáltam és simán lehet párosítani másik telefonhoz , feloldani és már vihetik is . Szóval mi a megoldás hogy ne lopják el ? 

gg630504 Creative Commons License 2022.01.21 0 0 182

Segway-es esete a mozgójárdával
Még az 1980-as években - Budapesten járva suliba - sűrűn használtam mozgólépcsőt, mozgójárdát. Napi rutinommá vált, semmilyen problémát nem okozott az egyensúlyozás. 2018 őszétől a segway-t használom napi rendszerességgel, viszont mozgólépcsős helyen évek óta nem voltam. Szépen rögzült is, hogyan kell egyensúlyoznom, irányítanom a segway-t, amikor nem fix talajon állok. Nem is gondoltam volna, mennyire rögzült. 2022 januárjában az Agria Parkban volt dolgom, gyanútlanul felléptem a mozgójárdára. Majdnem elestem, meg kellett kapaszkodnom a korlátba és oldalt kellett fordulnom! Pont úgy irányítani akartam a mozgójárdát, mint a segway-emet. Ez persze nem hatotta meg a mozgójárdát, én viszont dülöngéltem, és nagyon nem értettem, miért.

jutin Creative Commons License 2018.12.23 0 0 181

Végül is találtam egyet és meglepetésemre egész jól muzsikáltak mint hozzáállásban mint hozzáértésben.
ajánlhatóak ha valakit érdekel

Előzmény: jutin (179)
gg630504 Creative Commons License 2018.12.07 0 0 180

Kisvároson belüli autókázás kiváltására vettem egy Segway ninebot mini pro kerékpárt. Kicsit durva volt, hogy 1100 kg vitt 42 kg-ot...
Teljesen jó. Nagyon kicsi az alapterülete, elfér a sarokban. 13 kg, útpadkán, lépcsőn is fel tudom emelni. Szabad mind a két kezem, de előnyös a vállszíjas táska. Válltáska, kézben ételhordó, másikban esernyő ;)
Ki kellett tapasztalnom, merre nincsenek akadályok. A biztonság jegyében megyek kerékpárúton, járdán, úttesten vegyesen. 15 km/h átlagsebességem van úgy, hogy 18 km/h a határsebesség. 20 fokos emelkedőn felvisz.
Kensington zárhoz kiköszörültem a szükséges részt. ( A Kensington MicroSaver Notebook típus egy példányával problémám van. ) A térdkormány csatlakozásánál az összecsúszó felületeket megzsíroztam, a rögzítő csavarokat meg kellett húznom.
Ami nem tetszett, az az esti, éjjeli közlekedésre való felkészítetlensége. Vettem ( https://www.kamionfelszereles.hu ) E-számos fényvisszavető fólia szalagokat és felragasztottam. ( Ugyaninnen jólláthatósági baseball sapkám is van. ) A sárvédőn nincs sík rész, a fólia pedig nem akar görbülni :( Két, kerékpáros helyzetjelző lámpa is került rá, egyelőre antiparallel egymáshoz a térdkormány rúdjára.

A használathoz szükséges egy bluetooth android számítógép ( telefon ).
https://www.youtube.com/watch?v=BVARuE0KT9M
https://www.youtube.com/watch?v=f9kh3S0cK3Y
https://www.youtube.com/watch?v=EEkKpfGt8yU

jutin Creative Commons License 2018.11.29 0 0 179

Ugyan látom hogy elég halott a topik mégis megkérdezem:

normális szervíz van valahol.
aki nem a lehúzásra dolgozik?

bonsaifacska Creative Commons License 2017.05.16 0 0 178

Hahó!

 

Látom, hogy egy ideje nem frissült a fórum, de mivel egyre többen érdeklődnek a minisegway-ek iránt, így gondoltam írok, hátha segít majd valakinek. Nos, én karácsonyra kaptam egyet, ami eddig nagyon jól szuperál. Elég sok helyen olvastam, hogy könnyű rossz minőségűt venni, így gondoltam megosztom veletek, hogy én hol vettem, mert elég rendesnek látszanak. Lehet náluk alkatrészt is kapni meg szervizelnek is, ami szerintem nagyon fontos.

 

https://esegway.hu/

Wang Mark Creative Commons License 2016.09.21 0 0 177
Wang Mark Creative Commons License 2016.09.21 0 0 176

 


kühlen气垫板祖reiten:

http://www.hoverboard-coolfun.com

 

Albert Einstand Creative Commons License 2016.07.20 0 0 175

Most láttam, hogy ezeket a szarokat 7-8000+áfa euróért árulják. :DD

Annyiért már bőven új autót lehet venni.. :)

 

Rottentroger Creative Commons License 2015.01.30 0 0 174

Mit keres ez a kerékpáros fórumon?

BabaAni Creative Commons License 2015.01.30 0 0 173

http://www.velencebike.hu/

Üzletünkben mindent megtalálsz, ami a kerékpározáshoz szükséged van, akár hétköznapi használatra, sportoláshoz vagy versenyzéshez szeretnéd használni: kerékpárok (MTB, Triatlon, országúti kerékpár, túra kerékpárok, hybrid, női és gyermekkerékpárok), kiegészítők, felszerelések, ruházat, cipők, szemüvegek, navigációk, action kamerák, kerékpár tartó stb

pdenes Creative Commons License 2013.11.05 0 0 172

Sziasztok! 

Eladó Segway I2. Vadi új,  benne van a dobozában, nem volt még össszeszerelve. húsz2negyveöthatszáztíz.

 

neo007 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 171

no végre felébredt kina mostmár nyomják ezerrelkifelé a különböző változatokat , 1000 dolcsi az áruk .olcsó aksikkal ...stb....

500.000 forint alatt itt van ha egyet rendelsz is....

volt szerencsém kipróbálni egyet , nagyon okésan műksik...

 

http://www.alibaba.com/products/segway_scooter.html

chiccoka Creative Commons License 2012.09.01 0 0 170

Igen vettem.Szarul jártam mert vihetem németekhez logbook törlésre ugyanis pont nálam telt be a logbookja.Lehet lesz 1 szoftverfrissítés is.

 

Kínaiak csinálják de 4500 usd  sajna az sem olcsó.

 

Eco Boomer néven aszem.Kaptam tölük árajánlatot de horror .

Előzmény: neo007 (169)
neo007 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 169

hahóóó

 

van valaki?

vett mostanába valaki ilyet?

 

esetleg felébredt-e már kina ??? oszt fossák ki ezerrel a kinai üzemek a kinai változatát ,csak nem ér ide az info róluk , mert az agyament "feltalálója " illetve mostmár  az örökösei..:-) akik levédették anó...stb stb stb...

megabuga Creative Commons License 2011.06.30 0 0 168

:D:D Ez a vicc nagyon király:D

 

Amúgy durván irreális az ára, pedig a hétköznapi használatban szerintem is tük jól tudna működni.

Előzmény: Törölt nick (162)
multitalentum Creative Commons License 2011.06.07 0 0 167

Üdv. Ha valakit érdekel van egy eladó Segwayem, USA-ból hoztam magamnak, kb 1 éve használom szinte minden nap és hibátlanul müködik. Irányár 800e ft. tel husz-háromkilincvenkilenc hatvanöt tizenkettő.

eszkimo37 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 166

Sziasztok, mi ma mentünk Segway rollerrel, és hát nagy élmény. A Mátrában voltunk, 14 en mentünk kb 1,5 órát. remek szórakozás, de azért nem árt vigyázni, mert el lehet esni vele. Az ára meg... iszonyatosan túlárazott, annyi mint egy kisautó. Vicc, messze nem ér ennyit, nincs is ennyi technika benne. Akkor lenne reális és fogyna jobban, ha robogó árban lenne. na akkor én is vennék egyet...

neo007 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 165

üdv az ide tévedőknek...

 

 

most volt a tévében az állitólagos feltalálója valami riportban guringázott le fel, és nyilatkozta , hogy " az eladások nem az elvárt mittudoménmi szerint alakulnak..." vagyis hogy nem viszik olyan mennyiségben ahogyan akarnák ! vazeg ... ! adnák emberi áron , és már régen ezzel guringázna a fél világ !

tényleg röhej...

 

neo007 Creative Commons License 2010.10.13 0 0 164

isten nem ver bottal !

 

fogott az átok nyilván...:-)))

milliárdokat lapátoltak már össze ezzel a segvay levédetésével való gyártásával , pusztuljon az összes telhetretlen nagyokos a cégénél...

mikor ilyen irreális haszonnal árulja ezt a szart, ráadásul egyedi aksikkal, meg kerekekkel , hogy még egy csavart se tudjál hozzá pótolni , csak ha tőlük veszed , szintén irreális áron !

 

nyomják a dumát hogy mitudoménmennyi giroszkóp van benne meg számitógépkapacités ...

vazeg a 21 . századba vagyunk. a fos kinai mobilokba is van már giroszkóp , legalább három. vagyis három tengelyű. a telefon vizmértékként is működik , és ha feltartods az ég felé a képernyőn ugy látod a csillagokat mint az égen , ha mozgatod követi az eget...

szóval kapják be , és gyártsák csak továbbra is a kiválasztott urigyerekek játékainak...

 

majdcsak leszarja már kina a fejüket , és ráálit egy gépsort oszt percenként kiköp  majd 10 ilyet ,  aztán majd adnak neki egy frappáns nevet mondjuk sugwey , oszt mehetünk a józsefvárosira megvenni bagóért...

hajrá kina !

 

Előzmény: Törölt nick (162)
szilkó Creative Commons License 2010.09.29 0 0 163
Huje:)))
Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.29 0 0 162
Millionaire Segway owner dies in cliff fall
http://www.reuters.com/article/idUSTRE68Q3LU20100928

Faragtam erre egy viccet:
Jim és Joe állnak a Segway-eiken a szakadék szélénél, bámulják a panorámát. Megszólal Joe:
- Hé Jimi, látod lenn azt a meztelen csajt?
neo007 Creative Commons License 2010.04.26 0 0 161

basszus , hogy itt senki nincsen.

pedig guringáznak néhányan az országban ezzel...

hogy a picsába nem tévednek ide?!

 

neo007 Creative Commons License 2009.10.23 0 0 160

valaki?

 

grmpgh Creative Commons License 2009.05.06 0 0 159
igazából benéztem. amikor kb 4 éve próbáltam először ezt a szart, akkor mondták, h hat kiló, akinél próbáltam. egyébként itthon pofátlanul drágán adja a nyomorék kereskedő, kapja be, remélem senki nem vesz tőle ennyiért. más európai városban 3/4 áron van, ami még mindig túl drága. szerintem egy ilyen szar nem ér többet 250-300nál, és le is fog menni az ára, ha más is elkezdi koppintani. jön mjad a jó kínai aki leszarja a szabadalmakat és akkor majd lesz normális áron is.
Előzmény: neo007 (158)
neo007 Creative Commons License 2009.02.26 0 0 158

???

 

ki gyártja még ? hol ? 

 

irjál már még! bármi infót amin ellehet indulni...

 

 

vajas 600e körüli i...

 

ezt hogy érted? a segway 2 millió körűl van ujonan !

 

Előzmény: Laci (157)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!