Keresés

Részletes keresés

eszter_6 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 22
Koszonom, utana fogok nezni.
Előzmény: Goszi (21)
Goszi Creative Commons License 2002.03.02 0 0 21
Barhonnan mehetsz veluk gyakorlatilag Europabol. Becs,Frankfurt,Parizs,London. A kulonbseg csak a gep tipusaban van, Becsbol 777-es megy, Frankfurt 747-es, a tobbi meg valtozo. Odaig meg Malev-al jutsz el, ha jol tudom, becs meg kocsival.
American Service, Vista, barhol vehetsz jegyet.
Előzmény: eszter_6 (19)
shit4sale Creative Commons License 2002.02.18 0 0 20
legközelebb bécsből indul asszem...
Előzmény: eszter_6 (19)
eszter_6 Creative Commons License 2002.02.18 0 0 19
Goszi!
A Malaysian Airlines-os variacioban mi a pontos utvonal? Hol van az Eu-i atszallas? Addig melyik geppel kene menni? Melyik irodat keressem ez ugyben? Elore is koszi!!!
Előzmény: Goszi (15)
shit4sale Creative Commons License 2002.02.18 0 0 18
A problémákat lásd lejebb...monnyuk 140 körül jelenleg a turkish és a KLM repül (az is inkább 150-160 illetékkel, stb.), a következő árkategória 200K (annyié' már télleg sok mindenki repül, de 60K-ból ázsiában sokáig lehet ám húzni szép színvonalon).
ex: ja a malév chartert én is lekérdeztem és a 4 hétre nekem is milla körüli jegyár jött ki, szépen elköszöntem a viccet hallva...
Előzmény: Goszi (17)
Goszi Creative Commons License 2002.02.17 0 0 17
Nem ertem, hogy mit kell ezen problemazni, majdnem minden legitarsasag repul Bangkokba europan at, igy igazan van mibol valasztani. 140e tol van mar jegy.
Előzmény: exterminator (16)
exterminator Creative Commons License 2002.02.16 0 0 16
Sajna nincs választás, MALÉV Bangkokba csak charter járatként megy - naná, hogy az egyik telített normál járatukat törölték - ez pedig azt jelenti, hogy hetente kellene nekik fizetni, így a MALÉV air tours ajánlata kerek EGYMILLIÓ forintra jött ki 5 hétre. Túristaosztályra. No comment.
Előzmény: shit4sale (9)
Goszi Creative Commons License 2002.02.15 0 0 15
Szia,
Ajanlom a Malaysian Airlines-t. Kuala Lumpurban meg lehet szakitani az utat. Onnan repulnek ok tovabb egy csomo Aussie nagyvarosba. A gepeik kivaloak, a kiszolgalas rendkivul magasszintu es nem is olyan dragak, sot!
Előzmény: eszter_6 (10)
shit4sale Creative Commons License 2002.02.15 0 0 14
Hát ismered, kinek a pap, kinek a pékné...én nem nagyon élveztem a 12 órás utat majd' 190 magasságommal, azé' mert a szolgáltatásról híres, profitvadász hollandok kissé sűrűn pakolták a széksorokat. A Bp-Amsterdam menet meg egy olyan gépen volt, ami folyamatosan vedlett (értsd nagyon komolyan le volt szakadva)
Előzmény: moon (13)
moon Creative Commons License 2002.02.14 0 0 13
A Malevnak egyedul annyi az elonye, hogy kozvetlen jarat, mig a KLM-mel Amszterdamon at 4-5 oraval hosszabb az ut. Szolgaltatasban a hollandok siman lenyomjak a magyarokat.
Előzmény: shit4sale (9)
eszter_6 Creative Commons License 2002.02.13 0 0 12
Koszi, ez nekem is eszembe jutott...:-)
En olyantol szeretnek otletet kapni, aki mar megjarta ezt az utat, es van sajat tapasztalata, otlete, legkozelebb igy csinalnam erzese... En is az idegenforgalomban (is) dolgozom, irodabol megvannak a szukseges infok. Azert koszonom. E
Előzmény: moon (11)
moon Creative Commons License 2002.02.13 0 0 11
Hello,

szerintem legegyszerubb, ha besetalsz a Vistaba, de emilben is segitenek, vista.hu

Előzmény: eszter_6 (10)
eszter_6 Creative Commons License 2002.02.13 0 0 10
Sziasztok!
Latom itt profik vannak, talan van nehany otletetek a szamomra.
Szeptemberben utazunk Ausztraliaba 2-3 hetre. A celallomas Cairns, de ida az elozetes infok szerint Bangkok-on, vagy Tokion keresztul lehet eljutni. Mas velemenyek szerint egyszerubb a Darwin-ba valo jutas, de onnan 2 nap busszal az ut Cairns-ba. Nos, Ti mit csinalnatok a helyunkben? Akar tobbszor is atszallunk, nem gond. Az lenne a legjobb, ha olyan jaratra kerulnenek, aminek az elso leszallohelynel nincs kozvetlen csatlakozasa, ezert pl. 2 napot ott kell tolteni. Ha Bangkok lenne, kulon orulnek. Van szerintetek erre lehetoseg? Hogyan lehetne utanajarni? Hol erdemes jegyet venni, az ar miatt kerdezem. Olcsobb-e, ha Becsbol mennenk? Melyik legitarsasagot ajanljatok?
A masik cel Johannesburg, Del-Afrika, augusztusban. Kivel kene repulni, hogyan, mennyiert?
Boccs a sok kerdesert, remelem tudtok segiteni!
Elore is koszonom:eszter_6
Előzmény: exterminator (8)
shit4sale Creative Commons License 2002.02.11 0 0 9
Én annyit fűznék hozzá, hogy ezen a távon a KLM/malév közül én a malévra szavazok...sajna tapasztalatból mondom...
Előzmény: exterminator (8)
exterminator Creative Commons License 2002.02.10 0 0 8
Végülis Lufthansa repített Bangkokba, de azért a setét retek MALÉV itt is betett. Kis szutyok szőke irigy picsánál becsekkolás. Direkt hamar érkeztem, mert ablak mellett szeretek ülni. Becsekkolás Ferihegyen a 6 öra múlva induló FRA-BKK járatra is, minden OK, ablak. Nézem a jegyet, nem stimmel a betű, ráadásul nem is egymást követőek. Vissza a pulthoz, rákérdezek. Szszp megnyugtat, ez egy Jumbo, itt előfordul az ilyen. Ebből a Jumbo volt az igaz. Mindketten középső sor közepén ülünk, nem egymás mellett. Lufthansa: szóltam a sztyuvinak, aki 2 perc alatt elintézte az ablakot és az egymás mellettiséget. Adalék. Haver utazott Dél Afrikába MALÉVval, ment a monitoron a műsor, de a fülhallgatót lespórolták,előre nem bejelentett leszállás Luxorban tankolni, mivel európai belső utakra tervezett Boeing 737 a repcsi.
Előzmény: moon (7)
moon Creative Commons License 2002.01.02 0 0 7
Sziasztok,

én tavaly Malévval mentem Bangkokba, mivel hogy közvetlen járat... aztán a sztrájk miatt mégis Varsóba érkeztem "haza". A poggyászom pedig csak másnap ért utol. Ha árulnának idén rendesen jegyet, lehet, hogy megint megkockáztatnám a királyi légitársaságot, bár amilyen bunkók és fennsőbbségesek szoktak lenni... Most Turkish Airre van várólistás jegyem, 148600 forint + tax.

ego Creative Commons License 2001.11.23 0 0 5
Igazad van Exterminátor! Ez év elején másfél hónapig voltam várakozó listán, mire jegyhez jutottam, miközben heti négy bangkoki járat volt. Erre most ezt szüntetik meg, miközben az amerikai járatok maradtak, noha azok kihasználtsága nem éri el az 50 %-ot! Az a gyanúm, hogy hozzá nem értő emberek vezetik a Malévot.
Előzmény: exterminator (-)
jedilovag Creative Commons License 2001.11.22 0 0 4
van helyette más, nézd meg a "thaiföld hátizsákkal" topicot, oda beírtam...
Előzmény: exterminator (2)
exterminator Creative Commons License 2001.11.21 0 0 3
és hol van a topicod?
Előzmény: fakezu (0)
exterminator Creative Commons License 2001.11.21 0 0 2
Na ja... ÉS.... ma a MALÉV kedvesen átirányított a MALÉV airtourshoz, ahol árajánlatot kaptam:
Az általam megjelölt időpontra 1.000.000 azaz egymillió forint !!!!!!!!!!!!! Mivel ahány hétre mennék, annyiszor 195.000 forint plusz tax.. Erre mondom azt, hogy dögöljenek meg, inkább ne is legyen nemzeti légitársaság, majd józan külföldi vállalkozök megteremtik a piacot...
Előzmény: jedilovag (1)
jedilovag Creative Commons License 2001.11.21 0 0 1
A bangkoki járat charter lesz, szerintem elég szar feltételekkel- drága, 6 utazási iroda értékesítheti (ált. package), rugalmatlan (10-12 napos turnusokban kell utazni, nincs hosszabbítás visszaútnál)
Előzmény: exterminator (-)
exterminator Creative Commons License 2001.11.20 0 0 topiknyitó
Tavaly is nagy nehézségbe ütközött a MALÉV BUD-BKK-BUD járatára helyet kapnom, hiszen hónapokkal az utazás előtt teltház volt. Erre megszüntették a nagy sírás közepette, hogy nagy a veszteség. Információim szerint decembertől újra indul a járat, de mivel charter, senki sem árul rá jegyet. Kérdésem: Milyen módon vásárolhatnék jegyet az országom légitársaságára, kihagyva az európai ill. Colombói, Szöuli átszállásokat? Miért éri meg a külföldi légitársaságoknak az ami a MALÉVnak nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!