Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

zsókicóó 15 órája Creative Commons License 26821

:) ohhh igen,ez előszokott fordulni.Visszafelé mindig több lesz valahogy a poggyász :/ Nem is értem miért! :D :)

Előzmény: lucita85 (26820)
lucita85 20 órája Creative Commons License 26820

Ezt sajnos nem tudom. :) Én mindenhova a megszokott, bevált termékeket viszem, így sun-on sem használtam egyiket sem és nem emlékszem, hogy volt-e balzsam. Viszont ha ez segítség, visszafelé kicsit túlléptük a 20 kg / bőrönd súlykorlátot, és nem kellett plusz költséget fizetnünk emiatt, így ha emiatt hagynád itthon a balzsamot, ne tedd. :)

Előzmény: zsókicóó (26817)
Gitti80 25 órája Creative Commons License 26819

Sziasztok!

Még hét elején írtam Royal Island ügyében, de eddig nem kaptam információt. A 26791-es hozzászólás volt az enyém. Tudna vki segíteni??

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdv.

Gitti

mv.andras 27 órája Creative Commons License 26818

Szia, 

Mi idén május végén voltunk Filitheyon. 

Az időre nem volt panasz. Háromszor esett az eső, abból a leghosszabb 5 percig tartott. :)  

Napközbe végig napsütés némi felhővel és mérsékelt széllel, volt egy két nap amikor szelesebb volt az idő, 

de igazából nem volt zavaró és kevésbé tűnt fel, hogy mennyire meleg van

Ahogy olvasgattam itt a fórumot teljesen változó volt, hogy kinek mikor esett az eső. 

Én azt gondolom, hogy nem kell félni az április, májustól. 

Az esküvőről illetve a Dubai kitérés extra költségeiről nincs infóm, 

de a repülőjegy árát Te is könnyen meg tudod nézni az Emirates oldalán. 

Előzmény: bius86 (26814)
zsókicóó 1 napja Creative Commons License 26817

Még annyi kérdésem lenne,hogy hajbalzsamot kapunk a bungiban?Sampont biztosan. :) Eddig akárhol voltunk volt sampon,balzsam,tusifürdő,testápoló minden nap.És ezt imádom! :) De gondolom lesz itt is.Mert jelenleg nagy kiszerelésű balzsamom van és nem tudom,hogy vegyek-e kicsit vagy van ott?

Előzmény: lucita85 (26809)
balou84 1 napja Creative Commons License 26816

Elvileg ingyenes a dubai megálló.

Stopover restrictions:

4 STOPOVERS PERMITTED ON THE PRICING UNIT
LIMITED TO 2 FREE AND 2 AT HUF 15000 EACH.
       NONE IN EUROPE
       2 FREE IN DXB
       2 AT HUF 15000 EACH.

TR FX 1 napja Creative Commons License 26815

Szia Bia,

Tájékoztató jellegű árakért esküvő témában ezt érdemes lehet megnézni:

http://www.winair.hu/utazas/eskuvo-a-maldiv-szigeteken-meeru-island-resort

Első ránézésre közvetlenül a hotellel intézni azért olcsóbb!?

Illetve a Dubai kombó-ra (a szálloda cserélhető):

http://www.winair.hu/utazas/maldiv-szigetek-dubai-varoslatogatassal-ibis-deira-es-fihalhohi-island-resort

bius86 1 napja Creative Commons License 26814

Sziasztok,

egy jó ideje olvasgatom a fórumot. Jövő tavaszra tervezzük az utunkat, áprilisra, esetleg május elejére. Szerintetek áprilisban még "jó" idő van monszun szempontból illetve május elején "érdemes" még menni? 

Első utazásunk lesz. Amik fontos szempontok a választásnál nekünk: buja növényzet szép part, pipás nézelődés, mezitlábas sziget :),  relatíve kevés ember  illetve szeretnénk esküvőt a szigeten.

A szigetek amik eddig szimpatikusak lettek a Meeru és a Filithelyo.  

Ahogy írtam, szeretnénk kinn tartani az esküvőnket (tudom nem hivatalos, csak jelképes). Valakinek van tapasztalata a a fentebb említett két sziget ilyen szolgáltatásával kapcsolatban? Ez körülbelül milyen pluszköltséget szokott jelenteni? Meeru honlapon láttam 470 dollár körüli árat, az reális?

Amire még gondoltunk, hogy Dubajon keresztül utaznánk,  átszállásnál csak másnap vagy harmadnap mennénk tovább. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mennyire szokta a repjegy árát megdobni, vagy akár így olcsóbbat is ki tudunk fogni?

Előre is köszönöm a válaszokat,

Bia

Bandos 2 napja Creative Commons License 26813

Sziasztok!

Ismét Qatar akció van, okt. 31-ig történő foglalás esetén, ápr. 30-ig történő utazásnál 174.900 Ft az akciós maldív repjegy illetékkel és minden költséggel együtt!

Itt a részletes akciós lista:

http://www.qatarairways.com/hu/en/special-offers.page?CID=EMHU564160

Bandos

Bandos 2 napja Creative Commons License 26812

Szia !

Jó utat, sok szép élményt, és várjuk majd az élménybeszámolót Vilamendhooooooooo-ról!

Úgy látom az időjárás is kegyes lesz hozzátok, mert többségében szép napos időt jósolnak az előrejelzések.

Bandos

Előzmény: hegemonic (26810)
zsókicóó 2 napja Creative Commons License 26811

Nagyon szépen köszönöm az infót!! ;) Nagyon jó,hogy így elöre megtudunk ilyen sok hasznos infót! Köszönöm tényleg!

Előzmény: lucita85 (26809)
hegemonic 2 napja Creative Commons License 26810

Végre elérkezett a NAGY NAP. Holnap felszállunk Bécsből. Remélem nem csalódunk. Vilamendhooooooooo!

lucita85 2 napja Creative Commons License 26809

A fél nap superior bungiban 135 $-ba került. Az elutazás előtti este jeleztük az igényt a recepción.

Előzmény: zsókicóó (26805)
wantitall 2 napja Creative Commons License 26808

Sziasztok! Velassaruról van valakinek információja? Köszi.

Attika30 3 napja Creative Commons License 26807

Okész köszi, így már akkor nyugodtan keresgélhetek, mert tudom, hogy a kiírt árak teljes árak a legtöbb esetben :)

Előzmény: Tojglius (26806)
Tojglius 3 napja Creative Commons License 26806

Attika30:

igen, jól gondolod, ezek a "teljes" árak, mivel az ilyen keresőoldalak mint a skyscanner, momondo, bravofly, travelpapa és barátaik csak normál légitársaságok menetrend szerinti járatai között keresnek akik viszont korrektül mindig teljes árakat írnak az árhoz! Illetve annyiban finomítanám, hogy ha a kereső fapados társaságot hoz fel, akkor ott a fapadosnál lehetnek még pluszköltségek (csomagdíj, elsőbbségi beszállás stb, amik azért "kézzelfogható" szolgáltatások a kerozinpótdíjjal szemben :D), de a végleges foglaláskor-fizetéskor már az is benne lesz...

Az általad felsorolt kerozinpótdíjakkal és egyéb "belecsempészett-apróbetűs" költségekkel  csak a nagyobb utazási irodák szoktak trükközni csoportos utazásoknál, amikor csártergépekkel mennek tehát nem tudod ellenőrizni, hogy mennyi is valójában a jegy ára... kiírják, hogy a szállás+repjegy 100ezer de az apróbetűs alapján a végén kapsz egy 160ezres számlát... :)

Előzmény: Attika30 (26804)
zsókicóó 3 napja Creative Commons License 26805

Szió lucita85!

Mi is pontosan 23:40-kor jönnék vissza és mi is így oldanánk meg szerintem ahogy Ti.

Azért csak kényelmesebb lenne tényleg.

Leírnád Nekem kérlek,hogy mennyibe került az a fél nap amit ráfizettetek?

Előre is köszönöm! :)

Előzmény: lucita85 (26803)
Attika30 3 napja Creative Commons License 26804

Még egy kérdés :-)

Amit a skyscanner.hu oldal kiad árat abban minden benne van ugye? Tehát a repjegy, illetékek, kerozin pótdij, szervizdij........ nincs más ezen felül fizetendő tétel?

Előzmény: balou84 (26783)
lucita85 3 napja Creative Commons License 26803

Köszi! :) Jó utat, remélem, hogy nektek is legalább olyan jó élmény lesz, mint amilyen nekünk volt. :)

Előzmény: zsókicóó (26790)
lucita85 3 napja Creative Commons License 26802

Szia!

De jó nektek! :) Napi 2 db 0,5 literes vizet készítenek be a szobába, ezen kívül a minibárban van  1,5 literes is. A delfinnéző túra 34 $ / fő. Azt elfelejtettem említeni a beszámolómban, és szerintem fontos tudni, hogy Sun-on van lehetőség "late check out"-ra. A Turkish hazafelé este 23:40-kor indult Male-ból, így a szigetet 18:45-kor hagytuk el. A hivatalos check out time 12:00, ezért fél napot ráfizettünk ott a helyszínen és így volt még egy teljes napunk, le tudtunk zuhanyozni indulás előtt, hozzáfértünk a csomagjainkhoz, stb. Nagyon kényelmes volt így. :)

Átalakító van a szobában, azt felesleges vinnetek. 

Ha bármi kérdés felmerül még, állok elébe! :) Addig is jó készülődést! :)

Előzmény: ades33 (26798)
lucita85 3 napja Creative Commons License 26801

Megértem az utálatot és a visszavágyódást is. :) A mi listánkon is van még jópár hely, de egy olyan sincs közte, amiről a beszámolókat olvasva könnyekig hatódom, amiről hetekig minden este képes vagyok álmodni, ami minden egyes képet látva ugyanolyan gyönyörűnek tűnik. :)

Előzmény: Tojglius (26799)
Tojglius 4 napja Creative Commons License 26799

Mindenkit aki mostanában volt olyan szerencsés, hogy eljutott Maldívra :) :) :)

Hiába van nekünk olyan szerencsénk, hogy tudunk utazni évente-kétévente valami különleges helyre, arra mégsem tudjuk magunkat rászánni, hogy visszamenjünk Maldívra, mert túl hosszú a bakancslista és nem elég vastag a pénztárca és gyerekekkel már nem is olyan egyszerű megoldani... pedig mindketten baromira visszavágyunk... kvázi az egyetlen hely az eddigi utazásaink során ahová "bármikor visszamennénk" :) :)

Előzmény: lucita (26793)
ades33 4 napja Creative Commons License 26798

Szia lucita85!

Élmény teli, szép a beszámolód. Én és a párom november 11-én indulunk a Sunra. Mennyi vizet kaptatok nap/ főre a szobához? -Erről eltérő információkat kaptunk eddig. A delfinnéző túra mennyibe kerül?

ga-bor. 4 napja Creative Commons License 26797

Szia!

Mi is nemsokára indulunk Palm Beach-re, lenne pár kérdésem.

Volt-e szúnyog?

Milyen típusú elektromos aljzat van a szobában?

Kell-e papucs vagy fürdőcipő?

A sziget melyik részére érdemes  a szobát kérni? Junior suite villa.

Köszi!

G.

Előzmény: BarSas (26577)
Attika30 4 napja Creative Commons License 26796

Okés köszi neked is és mindenkinek a segítséget :)

Előzmény: hoppáré24 (26785)
Zsolt369 4 napja Creative Commons License 26795

Visszaolvastam a teljes fórumot, de ezzel a szigettel kapcsolatban elég kevés az információ.

Előre is köszi!

Zsolt369 4 napja Creative Commons License 26794

Sziasztok!

Februárban készülünk Medhufushi-ra, tudnátok infóval segíteni?

Akik voltak ott, milyen tapasztalatot szereztek?

Köszi!

lucita 4 napja Creative Commons License 26793

Off

Ugye őt, és nem engem? ;)

Előzmény: Tojglius (26792)
Tojglius 5 napja Creative Commons License 26792

úúúgy útállak :) :) :) :)

Előzmény: lucita85 (26789)
Gitti80 5 napja Creative Commons License 26791

Sziasztok Fórumozók!

Régóta olvasgatom a hozzászólásokat, de még nem váltam aktív taggá. Úgy tűnik most jött el az én időm. :-) Első ilyen jellegű utazásunk lesz, ezért segítségetek szeretném kérni Royal Island ügyében - láttam, hogy Bandos már négyszer is volt -, valószínűleg április végén mennénk a párommal, de még pár információt szeretnék begyűjteni Tőletek. Egyrészt érdekelne, hogy mennyire ajánljátok ezt az időszakot időjárás tekintetében, mennyire esős, borult az ég, stb. Másrészt mely bungaló az, ahonnan a legszebb a kilátás, a partszakasz? Gondolkodunk még az ellátáson, melyik éri meg jobban a félpanziós vagy a teljes ellátás? Nem tudom, milyen árak vannak a szigeten, van-e valakinek esetleg étlapja az ottani étteremhez/éttermekhez? Sznoker tekintve a partszakasz milyennek számít?

Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki hozzá tud járulni információval az ’álom’ utazásunkhoz.

Üdv.

Gitti