Keresés

Részletes keresés

Light and Blue Creative Commons License 16 órája 0 0 27824

Kedves Magic! meghoztad a kedvünket Angagához! mi eddig kétszer jártunk Kuredun és egyszer Komandhoo szigetén,de Angagának valóban van egy bája :) ha lesz időd,kérlek egy pár képet tegyél majd fel a szigetről.A szobátok tisztasága nektek megfelelő volt? Köszönöm.L&B.

Előzmény: Magic11 (27820)
dinkybaba Creative Commons License 1 napja 0 0 27823

Kedves hegemonic! 

Mindenképpen megírom!

Üdv Irén 

hegemonic Creative Commons License 1 napja 0 0 27822

Kedves nyuszka 0301!

Én is nagyon-nagyon várom a beszámolódat. Persze dinkybaba majd a tiedet is!

Előzmény: dinkybaba (27819)
mv.andras Creative Commons License 2 napja 0 0 27821

Várjuk :) 

( paint be van olyan, hogy átméretezés, ott ezt meg tudod csinálni, csak arra figyelj oda, hogy mentés máskéntre kattints, nehogy az eredeti képedre ments rá. ) 

Előzmény: Magic11 (27820)
Magic11 Creative Commons License 2 napja 0 0 27820

Képekhez hozzászólva a nyitott fürdőket azóta bezárták, a part nagyon szépen helyre jött. Most csodálatos volt mindenhol. A Tv-ét kicserélték lap tévére. A fürdőszaba teljesen más lett, sokkal elegánsabb. Ha találok kicsinyítő programot teszek fel majd képeket róla.

Magic

Előzmény: Pranit (27812)
dinkybaba Creative Commons License 2 napja 0 0 27819

Kedves nyuszka 0301!

Nagyon várjuk a beszámolód Filitheyo szigetről! Mi 6- án indulunk 2 hétre és már nagyon kíváncsiak vagyunk. Kérlék ha van időd írd már meg légyszíves. 

Köszi Irén

Pranit Creative Commons License 2 napja 0 0 27818

Igen, ezen a részen a part kicsit alá volt mosva akkor, de nem volt zavaró, mert "egy szinttel lejjebb" folytatódott a part és a homokos strand, a képeken látszik mire gondolok, szóval nem a közvetlen partot mosta el az óceán. Láttam már olyat ahol a közvetlen partot, ahol el is tünt a strandolható homokos part.

A spa-ban szintén az esküvöi csomagunk keretében voltunk, egy csokoládés csomag volt benne, masszázs és csokis pakolás, utána csokis fürdö plusz még forró csokit is kaptunk inni. :-) Jó volt, de mondjuk el se tudom képzelni, hogy Maldívon valahol a spa ne legyen elsö osztályú. Olyan árért el is várja az ember. :-)

Előzmény: klindu (27816)
klindu Creative Commons License 2 napja 0 0 27817

Szia! 

Köszi a jó tanácsot

valóban kevés lehet 9 nap 2 szigetre, mindenképp két közeli szigetre gondoltunk ,de utazás nélkül lesz 9 nap

már meg is néztem Vilamendhoot

Előzmény: noemi82 (27813)
klindu Creative Commons License 2 napja 0 0 27816

Szia!

Óóóóó, de szépek

látom az eróziót a parton

jók ezek a bambusz bútorok

a félig nyitott fürdő tényleg nem olyan különleges

spá milyen?

Előzmény: Pranit (27812)
Pranit Creative Commons License 3 napja 0 0 27815

Mi voltunk Angagáról ezen a Robinson sziget kiránduláson, benne volt az esküvöi csomagunkban. Egy elözö nem régi hozzászólásomban tettem is be képet a szigetröl. Nem tudom van-e különbség ha külön fizet be valaki, nekünk fél nap volt, választhattunk, hogy délelött vagy délután szeretnénk-e menni.

Előzmény: klindu (27810)
noemi82 Creative Commons License 3 napja 0 0 27814

Szia klindu,

Bocsi, az előző posztomban elgépeltem a nevedet... Szóval még egy sziget jutott az eszembe, ahol bár nem voltam, de snorkell kirándulásra elvittek mindket a reej-jére, ez pedig Kandolhu. Maldívon ennek a szigetnek van az egyik legszebb és legérintetlenebb reef-je, amely a teljes szigetet körbeveszi.

Üdv, Noémi

Előzmény: noemi82 (27813)
noemi82 Creative Commons License 3 napja 0 0 27813

Szia kindu,

Ha csak 8-9 napra mentek, akkor nem biztos, hogy túl jó ötlet 2 szigetet választani, ugyanis a szigetváltással elmegy majdnem egy egész nap. Persze ha egészen közeli, egy atollon belüli szigeteket tudtok találni, akkor talán meg tudják oldani a gyorshajós vagy dhoni-s átszállítást.

Ha a szép korall és jó snorkell lehetőség a fontos, akkor jó szívvel tudom ajánlani a Vilamendhoo - Athuruga párosítást, mind a kettőnek gyönyörű a reef-je és partközeli is. Ha visszakeresel a posztjaim között találsz fényképeket mind a két szigetről.

Előzmény: klindu (27792)
Pranit Creative Commons License 3 napja 0 0 27812

Na megtaláltam, mi a 125-ös beach bungiban voltunk.

Ennyire volt félig nyitott a fürdöszoba, itt látszik fölül

A háttérben a 125-ös

Előzmény: klindu (27808)
Pranit Creative Commons License 3 napja 0 0 27811

De, beach bungink volt, csak elírtam, a következö hozzászólásban javítottam, így akart lenni helyesen:

"Nem elírás, valóban van nyitott fürdö, legalábbis nekünk 2010-ben a beach bunginknak, amilyenben most Magicék is voltak, félig nyitott volt a fürdöje."

Eszerint vagy különbözö a beack bungik fürdöje, vagy 2010 óta átépítették öket, és már nem félig nyitottak.

Előzmény: klindu (27808)
klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27810

még lenne kérdésem

az árba beletartozik-e pl.  csónak használat, v. kivisznek-e hajókázni, lehet-e használni a spá-t

milyen fak. progira érdemes menni

olvastam v.mi" robinson" szigetről(kitesznek 1 napra) 

Előzmény: Magic11 (27802)
klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27809

Tudnál a 108-as partszakaszról képet feltenni

a sziget melyik oldalán szebb a part?

klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27808

Szia!

Nagyon örülnék a képnek

ha nem beach bungitok volt ,akkor milyen?

Előzmény: Pranit (27806)
Pranit Creative Commons License 3 napja 0 0 27807

az elözö hozzászólásomban az "2010-ben" akart lenni

Előzmény: Pranit (27806)
Pranit Creative Commons License 3 napja 0 0 27806

Nem elírás, valóban van nyitott fürdö, legalábbis nekünk 2010-nem a beach bunginknak, amilyenben most Magicék is voltak, félig nyitott volt a fürdöje.

Holnap megnézem, hogy van-e fotóm róla, illetve hogy mi hányas számú bungiban voltunk.

Általában egyébként a vizi villáknál szokott kád kinn állni, illetve azok fürdöjéböl lehet kifelé az óceán felé látni, a rendes bungik fürdöi körben zártak (milyen is lenne mikor valaki elsátál mellettük és belát a  fürdödbe :-)), illetve pl. Kuramathin a bunginknak volt egy belsö udvara, és afelé a fürdö teljesen nyitott volt.

Előzmény: klindu (27804)
klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27805

Te már 2016-ban is jártál Angagán?

élmény volt a beszámolód

Előzmény: Magic11 (27779)
klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27804

Az Araamunál fogunk foglalni, ott lehet olvasni a nyitott fürdőt, ezek szerint elirták, még jó hogy van ez a fórum

egyébként a képeket elnézve én is elgondolkodtam azon ,hogy v.szinű, csak az eget látni.

5 csillagosoknál láttam olyat,ahol a kád kint áll

köszi a 108-as tippet

altakrisz Creative Commons License 3 napja 0 0 27803

NA igen a bőség zavara... Én egyenlőre ennél "letisztultabb" vagyok... de csak azért mert még csak be-be nézek ide... Ha majd már finisbe érünk valószínű ugyanilyen tanácstalan leszek mint Te:)))

Nagyon kíváncsi vagyok, mondjuk azt hallottam hogy a korallok nem olyan szépek, de az élővilág viszont csodás, és itt nagyobb eséllyel találkozol "nagyvadakkal" mint Sharmon...

Jó tervezgetést, és remélem csodás nyaralásotok lesz :)) Figyellek majd, ha visszajöttetek és várom az élményeidet:)

Előzmény: klindu (27792)
Magic11 Creative Commons License 3 napja 0 0 27802

Szia ! Angagán nincs nyitott fürdő, de más szigeten, ahol nyitott a fürdő, ott sem látni ki belőle, csak felfele az ég felé. Számunkra a lehjobb bungi a 108 számú. Ez a csendes partszakaszon van. A vízi bungig oldala elég szeles. Esőben tusz a teraszon üldögélni, az is fedett, és van egy hinta, két fonott szék hozzá asztal.

Magic

Előzmény: klindu (27793)
hniko Creative Commons License 3 napja 0 0 27801

Kinek mi a kedvezőbb, itt csak 1óra kb az átszállás, az sem mindegy. :)

Előzmény: klindu (27800)
klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27800

köszi ez nagyon jó lenne, de igy mégiscsak át kell szállni, akkor nem mindegy hogy Dubai v. Bécs

Előzmény: hniko (27798)
klindu Creative Commons License 3 napja 0 0 27799

Köszönöm,de ha jól értelmezem ez is kb. 12 órás ut

Előzmény: Tojglius (27796)
hniko Creative Commons License 3 napja 0 1 27798

Szia!

Hetente egyszer megy egész évben, szezonon kívül csütörtök, szezonban szerda (ami bővül egy pénteki járattal is főszezonban). Az ár Bp-ről kb. 200-210e Ft (Bécs átszállás onnan közvetlen), Bécsből jóval drágább (ugyanaz a járat!)... (1000 EUR felett). Mi utaztunk velük, csak ajánlani tudom.

Előzmény: klindu (27794)
mv.andras Creative Commons License 4 napja 0 0 27797

Szia, 

csak téli időszakban jár az austrian. 

(legalábbis én így tudom, és valószínűleg ezért nem találod a keresett repülőjáratot sem) 

Tojglius Creative Commons License 4 napja 0 0 27796
Tojglius Creative Commons License 4 napja 0 0 27795

Austrian honlapján keresgélj, biztosan van, de ahogy emlékszem, csak hetente egyszer és csak "szezonban"!