Keresés

Részletes keresés

sver.tib Creative Commons License 2009.11.15 0 0 17
Látom, nem jött hozzászólás az irásodhoz, de megkérdezném és is hogy tudja e valaki hogy lehetne megszerezni a 2 trilogiát magyar szinkronnal, nagy szükségem lenne rá igy karácsony előtt!! Köszi
Előzmény: Doky586 (16)
Doky586 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 16

Én most vettem meg mindkét triológiát DVD-n az Europarkban.  1-2-3 4-5-6

 

Sajnos a 6-ból 5 rész csak angol+feliratos. Nem tudtok helyet ahol meg lehetne venni hozzá csak a magyar szinkronhangot (CD-n) ?

VHS-en megvan a 4-5-6. rész magyarul (ugyanaz a 'felujított' változat) Dolby sorround-al.. és a moziban is magyar nyelvű volt, tehát léteznek hozzá magyar szinkronhangok, de valószínű jogdíj-spórolásból nem rakták a DVD-re..  :-((

Előzmény: fatma7 (15)
fatma7 Creative Commons License 2008.11.21 0 0 15

Sziasztok,

tud nekem segíteni valaki, hogy hol lehet megvenni az egész "sorozatot"? Tehát az összes részt? Ajándékba lenne.

Köszi előre is.

Snuffles Creative Commons License 2007.05.25 0 0 14

Boldog 30. születésnapot, Star Wars! (:

smy446 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 13
Sziasztok!

Először látogatom ezt a topikot ezért a kérésemmel remélem hozzátok kell fordulnom.
Nem szaporítom a szót.Megszereztem a Star Wars Empire at War - Forces of Corruption nevű játékot.Az a probléma h hiába telepítem fel a crack-em hibás és nem tudok játszani vele.A neten már keresgéltem de használható file-t nem találtam.

Ezúton szerenék segítséget kérni h ha vkinek van egy vagy több használható crack-je vagy patch vagy ilyesmi az kérem küldje el ide: smyboy@citromail.hu

Ha esetleg e-mail-ben nem fér át akkor egy válasz e-mail-ben megadom az msn címem.

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

Gyuri
Snuffles Creative Commons License 2007.05.06 0 0 12
Nem ismertem, de most megnéztem! :D Marha jó, csak látszik rajta a tagoltság.
Előzmény: uglybetty (11)
uglybetty Creative Commons License 2007.05.05 0 0 11
Találtam egy baromi jó videót. Ismeritek ?
Star Wars vs. Ugly Betty
Snuffles Creative Commons License 2007.04.26 0 0 10
ej.
Snuffles Creative Commons License 2007.04.01 0 0 9

kicsit kihalt a topik emberek.

én személy szerint az új trilógiát nem tekintem olyan igazi filmeknek, számomra csak útmutatók, hogy teljes értelmet nyerjen a 4-5-6. ugyebár a sokak által kritizált Jar-Jar elrontja a film komolyságát, habár én szeretem Jar-Jart, magam sem tudom, miért, de nem egy komoly SW-filmben. tudom, hogy a humor is kell bele, csak nem ennyire eltúlozva, mert ez a karakter egy idő után enyhén idegesítő, főleg a 4-5-6 után.

dehát haladni kell a korral.

 

egyébiránt: Millenium Falcon modelleket és maketteket keresek, kivonták a forgalomból, nem gyártja a Revell sem már, de én mégis szeretnék valahonnan egyet. ha neked van egy ilyened és megválnál tőle, nagyon szívesen megvenném, csak sajnos nem minden áron tudom, mert csak egy diáklány vagyok.

ha esetleg eladó kis R2D2 vagy C-3PO figurád van, azt is megírhatod: snuffles kukac vipmail pont hu

 

köszi (:

concept2 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 8
Filmekből kimaradt képek.  :)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.10.25 0 0 7
Igaz, van a törzsasztalon egy Star Wars: the prequel trilogy nevezet?, többezerhozzászólásos topik, imho hirdessétek meg ott a csatit, többen fognak rámozdulni, mind itt.
Egyébként meg Ep5 (Birodalom visszavág) a legkirályabb az SW-sorozatból... :-)
Előzmény: Ottib (6)
Ottib Creative Commons License 2001.10.25 0 0 6
Egyébként mit keres ez a topic a Gamez rovatban?
Ottib Creative Commons License 2001.10.25 0 0 5
Nekem mindenképpen a régi részek a kedvenceim. Persze hülyeség lenne elkezdeni azon vitatkozni, hogy melyik jobb és miért, ugyanis mindenkinek más az ízlése. Engem pl. jobban megragadott a korábbi részek története, valamint szvsz a TIE és X-wing gépek messze jobban néznek ki, mint a Phantom Menace-ben szereplő űrhajók. Na, azért az Episode One se rossz :B
Előzmény: zsozsox (4)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.25 0 0 4
Ottib
A negyedik rész sem rossz. De számomra az 1. jobban tetszik. Lehet, hogy a többség azt mondja, hogy a 4. vagy akármelyik rész jobb ennél...
Gondolod, hogy a 4. jobb az 1-nél?
Előzmény: Ottib (3)
Ottib Creative Commons License 2001.10.24 0 0 3
Zsozsox!
Nagyon remélem, hogy a negyedik (Star Wars: New hope) részre gondoltál és nem az Episode one -ra.
Előzmény: zsozsox (2)
zsozsox Creative Commons License 2001.10.21 0 0 2
Nem tudom,hogy mások hogy vannak ezzel de nekem mindig is a STAR WARS volt a kedvencem. A kedvenc részem az első. Nektek melyik tetszik? Ja és még valami látogassátok meg a CRAZY TAXI FAN CLUB-ot is!
Előzmény: Sun R (-)
Sun R Creative Commons License 2001.10.19 0 0 1
Esténként 10-15 fő. Természetesen mivel föleg a fiatalok körében megy a dolog, ezért a csúcsidőn kivüli internet használatot kell nézni q:o)))
Előzmény: Nanu (0)
Nanu Creative Commons License 2001.10.19 0 0 0
tobben vannak mint 0?:)
Előzmény: Sun R (-)
Sun R Creative Commons License 2001.10.19 0 0 topiknyitó
Sziasztok! A tegnapi nappal megnyilt a chat.reset.hu csevegő csatornán a StarWars szoba. Minden rajongót szeretettel várnak a szoba tagjai.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!