Keresés

Részletes keresés

IWAS Creative Commons License 2007.10.21 0 0 22
http://www.mindmegette.hu/index.php?apps=recept&recept=5664

A fenti a linken találsz egy receptet.
Előzmény: Szöllőcske (20)
Szöllőcske Creative Commons License 2007.10.19 0 0 20
Sziasztok. Tudna nekem valaki citromos tora receptet küldeni?
IWAS Creative Commons License 2007.05.26 0 0 19

A recept az Oetker honlapján megtalálható, azzal a különbséggel, hogy díszítésként sült gesztenye szeletkéket használtam pisztácia helyett.

 

 

Eribari Creative Commons License 2002.03.14 0 0 18
:D Igen, valahogy így képzelem el én is... Lehet, hogy az elejét egy kicsit lekerekítem, hogy jobban versenyautó-szerű legyen...
Ha készen lesz a torta majd lefényképezem és beszkennelve valahogy felpakolom ide, hogy mi lett végül belőle..

Eribari

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.14 0 0 17
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.14 0 0 16
Vagy tehetsz bele egy keves vajat. A hutoben ettol teljesen kemeny lesz de azert megse vajkrem. =O)
Előzmény: Eribari (15)
Eribari Creative Commons License 2002.03.14 0 0 15
Jaj, de jó 5let!!! Köszönöm! Ezt fogom tenni! Ha tovább gondolom, akkor a szélvédőt is körberakhatom vékonyra vágott narancshéjból... Hú, rögtön elindult a fantáziám! Ráadásul most mondta egy ismerősöm, hogy krémnek elkészíthetek pl. egy nemfőzős pudingot tej helyett habtejszínnel, állítólag nagyon finom és jó kemény állagú lesz.. (Azért tartaléknak veszek egy sima főzőst is.. hátha nem dermed meg eléggé...) :)

Eribari

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.13 0 0 14
Amit a gyerek szeret, vegul is az ove.=O) Javaslom a fozott kremeket nem olyna nehezek mint a sima vajas.
Az auto kerekeit csinalhatod narancskarikabol.
Előzmény: Eribari (13)
Eribari Creative Commons License 2002.03.13 0 0 13
Azt hiszem maradok a csokis-meggyes piskótánál, autó formára "szabva", valami krémmel megtöltve és KAPTAM piros színű marcipán bevonót, a lámpákat és társait majd tejszínhabból nyomom rá... már csak valami finom krém kellene..

Eribari

ona Creative Commons License 2002.03.13 0 0 12
Helló, egy barátnôm gyereke nem szereti a kenyeret illetve nem eszi meg. Így a barátnôm kivágta a kenyértésztát krokodilra:)

Autót sütni?????? Valahogy bizti lehet.

Viszont ha nem tudod megoldani, csinálj egy lapot és a tetejére tegyél játékokat (legot). Az is nagyon bejön gyerekeknek.

Előzmény: Eribari (11)
Eribari Creative Commons License 2002.03.13 0 0 11
Sziasztok!

HELP!!!
Pénteken a fiam 3. szülinapjára szeretnék sütni autó formájú tortát.
Az eddigi tippem: pl. csokis piskóta (esetleg meggybefőttel) és utána formáravágom ha találok valahol marcipános bevonót (tényleg hol lehet ilyet venni?!?) ételfestékkel megszínezem pirosra és tejszínhabbal (lustamód mondjuk dobozossal) feldíszítem... valamivel meg is kellene tölteni...

Van valakinek más tippje???

Eribari

munin Creative Commons License 2001.12.14 0 0 10
nem tudja valaki hogyan kell elzászi túrótortát csinálni????
Caitlin Creative Commons License 2001.10.18 0 0 9
oszinten bevallom, hogy en sem tudom pontosan. egy volt pasim nevezett el igy, es nekem meg tetszik nagyon. de mellesleg gael nyelven a katherine egy masik formaja
Előzmény: Törölt nick (5)
Mulan Creative Commons License 2001.10.18 0 0 8
Lustatorta:

Kell hozzá egy gyümölcstorta-alap, egy kis üveg nutella, sok tejszínhab, és esetleg egy marék vágott mandula vagy dió.

A tortát megtöltöm nutellával, megszórom vágott mandulával, tejszínhab rá. De gyertyás tortának nem alkalmas...

ladyzso Creative Commons License 2001.10.17 0 0 7
Sziasztok!

Ezt a receptet én is ismerem, nagyon finom.
Legutóbb banánnal készítettük, szuper volt. :-DDDDD

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.17 0 0 6
Joghurt torta

Hozzávalók:
- 4 dl joghurt v. kefir
- 3 dl tejszín
- 7 evőkanál cukor
- 2 evőkanál zselatin
- 2 csomag vaníliás cukor
- gyümölcsök
- háztartási keksz v. babapiskóta

A joghurtot, a cukrot és a zselatint lassú tűzön felmelegítjük míg a zselatin feloldódik. A tűzről levéve hagyjuk kihűlni.
A tejszínt kemény habbá verjük és a kihűlt masszába keverjük a vaníliás cukorral együtt. Formába töltjük, belerakjuk a gyümölcsöt, tetejére keksz v. piskóta kerül.
Ha még aznap elfogyasztjuk, a kekszet ízesített tejbe márthatjuk, hűtjük és a kívánt időben tálcára borítjuk.

Ez nem az en receptem de jol hangzik! Nerdytol kaptam, aki szinten szokott erre jarni.

Előzmény: Caitlin (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.17 0 0 5
Szinte semmit sem tudok a kelta mitologiarol pedig szeretem a mitologiai torteneteket. Ki volt o?
Előzmény: Caitlin (4)
Caitlin Creative Commons License 2001.10.17 0 0 4
dehogy titok: a kelta mitologiabol.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.17 0 0 3
Ugyan es dioval a tesztaban es a kremben.
Kakaoval a tesztaban es a krembe tejszin, tolteskor egy reteg megybefott, tetejere csoki es elnevezed Fekete erdonek. :-)

Honnan a neved? (Ha nem titok?)

Előzmény: Caitlin (2)
Caitlin Creative Commons License 2001.10.17 0 0 2
az otlet nem is rossz... egyeb otleted? :)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.17 0 0 1
Bovebben:
- bogre teszta, makkal
- vanilias tejkremben elkeverni gesztenye masszat, meg rumot, vajat
- megtolteni a tesztat, bekenni, lessorni peldaul csokidaraval
- talalaskor tejszinhab
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.17 0 0 0
Gesztenye t"O"rta?
Előzmény: Caitlin (-)
Caitlin Creative Commons License 2001.10.17 0 0 topiknyitó
hetvegen tortat kene sutnom a parom szulinapjara. mar vagy 3 eve megigertem. valami egyszeru, de nem hagyomanyos receptje nincs vkinek? csoki es gyumolcstortat mar unjuk :) koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!