Keresés

Részletes keresés

sempre83 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 371
hajnih08 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 370
Megvan kiváló minőségben az összes rész. hajnih1980@gmail.com
pancer1 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 369

Nézem, már a harmadikat, és öszintén szólva nem tud úgy megfogni mint az Elit Alakulat.

 

A karakterekkel van valami hiba, csak néznek fájdalmas és üres tekintettel vagy csatamezőn vagy táborban, de nem látszik rajtuk élet. Sokkal kevésbé tünik úgy hogy valóban élt katonákról mintázták őket, ellentétben a Band of brothers ejtőernyőseivel, vagy Leon Uris 6-os ezredbelijeivel.

Apropos Meghalsz tengerész.. Csak nekem tünt úgy hogy a Pacific harmadik részébe elég sokat átemeltek belőle... A menetgyakorlat, amitől keményebbeknek kell lenniük mint a japánok, na de főleg Lockie kalandja a görög lánnyal, nekem egyből Andy Hookans és Pat sztorija ugrott be, igen hasonló...

nicko Creative Commons License 2010.03.15 0 0 368
most néztem csak bele..kurva jó képileg az 1. rész
Előzmény: Lómosó (367)
Lómosó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 367
ha már a díjakról van szó, remélem h Spielberg és TH megint egy EMMY és Golden Globe díja sorozatot hoztak össze :))
Előzmény: Lipteek (366)
Lipteek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 366
Szerintem sem kaphat, csak így valahogy felmerült bennem. De azóta úgy jobban végig gondolva, szinte biztos vagyok benne hogy nem kaphat. Pedig lett volna már pár ami érdemelt volna...
Előzmény: Lómosó (365)
Lómosó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 365
hátt azt nem vágom... azt tudom h az elit alakulat kapott emmy t és golden globe ot !!! szerintem ha sorozat kaphatna oscart akkor a BoB biztosan kapott volna!! :)
Előzmény: Lipteek (364)
Lipteek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 364
Huhuu mennyi köze van az Oscárnak meg az egyéb díjjaknak a valósághoz? Lassan szerintem már semmi. Ez is egy megrendezett show, a szereplésért, pénzért, érdekekért...
Az avataron már megvolt az elegendő profit... Kellett picit nyomni mást is.
Sorozatért lehet Oscart kapni?
Előzmény: Lómosó (363)
Lómosó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 363
hát ezzel azért vitatkoznék... ha megnézed a Bombák földjén oda-vissza elverte az Avatart mind az Oscar mind a BAFTA díjak tekintetében... amiben egyetértek h ez egy kicsit jogtalan volt mert sztem csak James Cameronnal akartak kiszúrni... de azért vmennyire érezhető h nem minden a pénz!
Lipteek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 362
Én elvagyok Spielbergen is... . Pénz is van meg a neve mellett garancia is. :)
És az a tíz magyar film sose lesz olyan látványos, akárki akármit mond, szerintem ez ma már alap elvárás lenne. Nem elég egy jó story. Már ha versenyben akar szállni a világban a többi filmmel, nem csak a magyar piaccal.
Előzmény: Lómosó (361)
Lómosó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 361
hát igen az ELSŐ :D:D:D én nem az IMAX ban láttam, de azért el tudom képzelni h nagyon jo lehetett a látvány... ezt elismerem !! de adnának mondjuk Herendi Gábornak ennyi cash t és kb 10 jó filmet kihozna belőle ... lehet nem lenne ennyire látványos de gondoljatok csak a Valami Amerikára ... és sztem a 2 is üt XD
Lipteek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 360
Nekem tetszett, szóval ebben nem értünk egyet, a látvány is és a történet is. Nekem meghatározó élmény lesz. Első imax-ként. Később biztos totál általános lesz majd. De az elsőre mindig emlékezni fog az ember! :D:D:D
Amúgy abban igazad van, hogy a történelmi téma miatt sokkal maradandóbb lesz a Pacific és társai. Mindig érdekes és "aktuálisan" nézhető marad majd.
Előzmény: nicko (359)
nicko Creative Commons License 2010.03.12 0 0 359
igen az Avatar..de nem tartom jó filmnek és kizárólag csak imaxban élvezhető.

20 év múlva senki nem fog beszélni róla..mint a SW, Alien, Predator, Titanic stb filmekről.
Előzmény: Lipteek (357)
Lómosó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 358
Az Avatar sztem nem nagy kunszt... hiába a legnagyobb költségvetésű film sztem a látványon kívül nincs tul sok pozitívum benne... nemhiába h csak látványvilágért kapott díjat... én személy szerint sokkal jobban kedvelem az olyan történeteket aminek van mondanivalója...tudom h a "hupikék törpikék" filmenek is van mondanivalója de sztem sehogy sem lehet összehasonlítani a BoB vel.. abba azért jobban bele tudja magát képzelni az ember!!
Lipteek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 357
Avatar?
Amúgy ez még az elsődleges becslések voltak a költségvetésre. Azt is hallottam hogy részeként a 20 milliót is meghaladja, a reklámköltségeket is beleszámolva. Szóval az 200 milliónál is több. Brutális összegek ezek. De amúgy igazad van hogy mostanában a költségvetési rekordokat a sorozatok döntögetik. Üzlet...
Előzmény: nicko (356)
nicko Creative Commons License 2010.03.12 0 0 356
24 egy évada is 120-125 milla..igaz az 24 rész vagy voltak a csillagkapu részek
ma már a látványos sorozatok nagy költségvetéssel készülnek viszont inkább ebbe ölik a pénzt mert a különböző jogokból, reklámokból a TV társaságok busásan jól járnak..

vajon miért nincsenek már jó mozifilmek filmek amik ilyen költségekkel készülnek...kb. 5 éve
Előzmény: Lipteek (355)
Lipteek Creative Commons License 2010.03.12 0 0 355
Hát a lényegről csúsztál csak le...:)
Ha kicsit olvasgatod a topicot, elég sokat beszéltünk róla. A sorozat párhuzamosan megy az amerikai adással, egy nap eltéréssel itthon. És SZINKRONOSAN!!
Hallottátok a költségvetését???
"A költségek az első jelentések szerint 140 millió dollárra rúgtak, ami jóval meghaladta A elit alakulat által felállított rekordot (125 millió dollár, azaz óránként 12,5 millió)" Elfogadnék belőle egy pár százalékot...
Előzmény: MurMur Zancone (354)
MurMur Zancone Creative Commons License 2010.03.09 0 0 354

Szegasztok!

 

Valaki tud arról valamit,hogy mikor jön ki szinkronosan Magyarországon az Alakulat?

 

Köci!

Lipteek Creative Commons License 2010.03.04 0 0 353
Fölösleges arányrombolás lenne szerintem is. Meg szeretek rituálisan, a megszokott időben rákészülni, meg beülni a tv elé stb. Meg így hosszabb ideig kitart az élvezet, ha csak heti egyet nézek. :)
Előzmény: nandika87 (352)
nandika87 Creative Commons License 2010.03.04 0 0 352
Ez nem jelent még semmit, senki nem álszent :) Egyébként meg letölteni legális, csak feltölteni nem. Viszont most annyira közel van a premierhez, hogy én nem fogok szórakozni a letöltéssel.
Előzmény: Lipteek (350)
nicko Creative Commons License 2010.03.04 0 0 351
ja..az oprendszere is mindenkinek tiszta amivel fórumozik :)
Előzmény: Lipteek (350)
Lipteek Creative Commons License 2010.03.04 0 0 350
Az "eredetiekben" is lehet hiba...mind1iket ebereket csinálják. De nem mellesleg...szabad egyáltalán ilyet csinálni? :) Értem ezalatt a letöltést...nem a fordítást? Persze nem tudom hogy megy ez, csak olvastam..hallottam...egy barátom mesélte, hogy ő egyszer.... :)
Én maradok a hétfői főműsoridőnél...
Előzmény: nicko (349)
nicko Creative Commons License 2010.03.04 0 0 349
szerinted ha kikerül netre mennyi idő alá rakni egy rendes magyar feliratot?
pl. régebben SG1 még 1 nap sem kellett vagy a 24 esetében már másnap van felirat hozzá és elég profi is (jó persze lehetnek benne elütések meg helyesírási hibák de nem ezekre gondolok)

Előzmény: nandika87 (347)
nicko Creative Commons License 2010.03.04 0 0 348
nyugodj már le..amúgy van digim de nem jön rajta semmi "tadzsikul" :p
Előzmény: Lipteek (346)
nandika87 Creative Commons License 2010.03.04 0 0 347
Jólvan, emiatt nem kell veszekedni :) Köszönöm szépen a választ! Akkor kedden meglesem majd. Egy napot már kibírok :) Amúgy meg igaz. Eddig nem volt széles sávú net, szóval volt értelme az HBO-nak is. Mondjuk most elgonodlkodtam, hogy vajon gyártanak-e feliratot másfél nap alatt. Nem szoktak ilyen gyorsan azért.
Lipteek Creative Commons License 2010.03.04 0 0 346
Vaze azért nem főben járó bűnt követtem el! De arról harsog az egész minden, hogy magyarul nyomják majd 1 nappal az amcsi premier után. Ki a fene gondolja, hogy nyomják direkt angolul is ezek után. Nem szokás ez. Minek olvastam volna utána.... Kézenfekvő a gondolatmenetem, de benéztem. Ha meg valaki ennyire rá van gerjedve az eredeti nyelvre, akkor nézzen utána maga, kössön digicsomagot, vagy mit és nézze ott tadzsikul, vagy ahogy tetszik!
Lehet nadikát érdekli, de te kötekedsz itt! Ne idegesíts!
Előzmény: nicko (345)
nicko Creative Commons License 2010.03.04 0 0 345
nem engem érdekelt hanem nandika87..
te meg kész tényként közölsz valamit aminek utána sem néztél..

egyébként az is tény nagyon ritkán jó a szinkron..most hogy az eltewlt 5 évet nézve szériák megjelennek a neten emberek megnézik és amire szinkronosan a hazai tévék leadják rájönnek egy szar szinkronnal tönkre tudják tenni..van rá példa nem is kevés..SG1, BSG, Terminátor Sarah Krónikái stb.
Előzmény: Lipteek (344)
Lipteek Creative Commons License 2010.03.04 0 0 344
OK ezt nem tudtam. Bár megbocsájtható bűn részemről. De eleve az HBO-sem úgy hirdeti, hogy másnap megnézheted magyar felirattal. :) Kit érdekel? Tudom téged....
Biztos nagyon sokan lehetnek így....
Előzmény: nicko (342)
nicko Creative Commons License 2010.03.04 0 0 343
az alkulat hazai premierjénél még volt HBO-m..aztán nem kellett, mert jött a szélessávú net 2002 után és ott újabb filmek voltak mint a HBO-n ;)
Előzmény: dancerfoot (338)
nicko Creative Commons License 2010.03.04 0 0 342
hülyeséget azért ne terjeszd...

"A 10 részes minisorozat, a The Pacific – A hős alakulat első epizódja az amerikai premiert követő napon, március 15-én szinkronizáltan lesz látható az HBO-n, majd kedden eredeti nyelven, magyar felirattal újra átélhetjük a bevezető rész izgalmait.
Előzmény: Lipteek (341)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!