Keresés

Részletes keresés

száraz tó Creative Commons License 2018.05.02 0 0 948

Ingyenes tárhely + weboldal szerkesztő + webáruház szerkesztő. Minden egyben teljesen ingyenes, nincs későbbi vásárlási kötelezettség.

Kiváló weboldal témák, mobilbarát mind. Közösségi oldalak hozzárendelése, fizető kapu kialakítása (pl. paypal), képek importálása, kuponok létrehozása, stb. Minden ami egy működő profi oldalhoz, vagy áruházhoz kell.

Korlátlan adatforgalom.

Ingyenes aldomain, vagy saját domain használata.

Support - magyarul is lehet írni a megadott email címre, válaszolnak.

http://freemob.host/

Atyus_ Creative Commons License 2018.04.26 0 0 947

www.myairbridge.com ingyenes 20 GB fájltransfer 3 napig elérhető státuszban.

Előzmény: Nuru Kungurama (936)
digoco Creative Commons License 2018.04.24 0 0 946

10 GB tárhely

100 GB havi adatforgalom

Teljesen ingyenes.

http://gat-worldhost.tk/free-hosting.php

Orsi986 Creative Commons License 2018.04.03 0 0 945

Sziasztok!

A nethely.hu -nál fórum hozzászólások nélkül is elérhető reklám mentes ingyenes 256Mb-os dinamikus tárhely, saját domain esetén ingyenes SSL-t is adnak.

Ha nincs saját domain neved, ingyenes domain is igényelhető .nhely.hu, .webtelek.hu, .infora.hu stb. végződéssel.

Ez mind egyetlen perc alatt, pár kattintással használható.

Ummoka Creative Commons License 2018.03.29 0 0 944

Sziasztok!

Köszönöm a felhasználói visszajelzéseket. Többen is jelezték üzenetben, hogy a havi 15 hozzászólás sok, ezért lecsökkentettük 10-re (ez már egy hónapban nem sok). Szolgáltatásunk egy külföldön népszerű üzleti modellt követ, így ezen nem szeretnénk változtatni, megpróbáljuk ezt az ötletet Magyarországon (is) kivitelezni.

Viszont most induló akció keretén belül az első két hónapban csak 5 hozzászólást kell írni

Cserébe tényleg minőségi és teljesen reklámmentes webtárhelyet adunk, SSD szerveren, olyan szolgáltatásokkal, amit nem sok ingyenes tárhely tud. Mivel helyek korlátozott számban érhetőek el, a későbbiek folyamán sem kell attól tartani, hogy a szerver túlterhelt vagy lassú lesz. A tárhely szolgáltatásunknál a minőség az első, és legfőbb szempont. Így első körben 50 regisztrációt fogadunk csak. Nekik viszont hosszútávon szeretnénk minőségi tárhelyet biztosítani, amíg ezt a havi 10 hozzászólást teljesítik. 

Tehát ha betelik az 50 hely, és beválik az ötlet, akkor bővítjük a szervert, és több regisztrációt is fogadunk majd. Ha nem jön be ez az ötlet, a meglévő felhasználóinkat akkor sem fogjuk cserben hagyni, csak új regisztrációkat nem fogadunk majd! Szerintem ez így korrekt, ezt az 50 honlap kiszolgálását nyereség nélkül is be tudjuk vállalni, egy próbát pedig szerintem mindkét fél részéről megér a dolog. 

Akit érdekel, és be tud havi 10 fórum bejegyzés írását vállalni egy minőségi tárhelyért, kérem látogasson el az oldalunkra: https://szuper.cloud

tanárnéni kedvence Creative Commons License 2018.03.28 0 1 943

Ez a kényszerhozzászólás bizonyára emeli a fórum színvonalát.

Előzmény: Ummoka (942)
Ummoka Creative Commons License 2018.03.28 -1 0 942

Sziasztok! 

A VIPblog mellet elindítottuk a teljes értékű ingyenes tárhely szolgáltatásunkat is.

Ez 500 Mb ingyenes tárhelyet, ingyenes aldomaint, PHP és MySQL-t ad szupergyors SSD cloud webszerveren. 

A tárhelyen akár saját domain név is használható, továbbá ingyenes és hiteles SSL tanúsítvány is jár minden domain névhez. Ez utóbbi nem sok ingyenes tárhelyen érhető el, de több fizetős hostingnál is külön kell fizetni érte. 

Tehát ez a szolgáltatás felér egy fizetős webtárhellyel! 

Viszont ez nem egy szokásos tárhely szolgáltatás, nem is célunk, hogy szokásos legyen. 

A tárhelyhez kapcsolódik egy fórum. A tárhely feltétele, hogy ezen a fórumon legalább 15 értelmes hozzászólásod legyen, illetve vállalnod kell, hogy minden hónapban további 15 hozzászólást írsz. Igazából ez két naponta átlag egy hozzászólás, ami neked csak pár perc, cserébe viszont egy kiváló minőségű webtárhelyet kapsz. 

Webcímünk: https://szuper.cloud 

Ummoka Creative Commons License 2018.03.22 0 0 941

Aki különösebb informatikai ismeret nélkül szeretne egy saját blogot, vagy egy kisebb weboldalt készíteni, annak érdemes megnéznie ezt az oldalt: 

http://vipblog.hu

A rendszer sajatnev.vipblog.hu formátumú webcímet ad. A rendszer a méltán népszerű WordPress-re épül, melyen nem csak blogok, de weboldalak is könnyedén létrehozhatóak. 

A VIPblog oldalon korlátlan számú bejegyzés hozható létre, a fájlok tárhelye pedig 100Mb (pl. képekhez). Viszont nem kell megijedni, a képeket tömörítjük, így a 100 Mb nagyon sok fénykép feltöltésére lesz elegendő. :)

A szerkesztő jelenleg 120 sablont tartalmaz, minden gyakori témához van benne kinézet + rengeteg általános, mindenhez illő megjelenés is van rajta.

Az itt készített blogokon/weboldalakon nincsenek zavaró reklámok vagy villózó/felugró ablakok, csupán az oldalak alján van három szöveges hirdetés elhelyezve, de ezek is kulturált, nem zavaró formában jelennek meg.

vonalzoo Creative Commons License 2018.02.28 0 0 940

Ja, meg a mega is ad 15000 megát (vagyis papíron 50 GB-ot, de igazából csak 15 marad)

Előzmény: vonalzoo (939)
vonalzoo Creative Commons License 2018.02.26 0 0 939

Szia, pCloud 10 GB-ot ad ingyen, a Google meg 15-öt

Előzmény: laller72 (938)
laller72 Creative Commons License 2018.02.22 0 0 938

Akkor úgy tenném fel a kérdést,hogy tudtok-e nagyobb ingyenes tárhelyt ,mint a 2gb-os dropbox ?

laller72 Creative Commons License 2018.02.19 0 0 937

Sziasztok ! 10 gigás fájlt át tudok küldeni egy ismerősömnek ingyen szerintetek ?

Nuru Kungurama Creative Commons License 2018.02.18 0 0 936

Van-e olyan ingyenes tárhely, ahol a tárhelyszolgáltató elfogad forgalomcsere (manualsurf) oldalakról jövő forgalmat?

NagyPati Creative Commons License 2018.01.20 0 0 935

Köszönjük, ennél drágább szolgáltatót keresve is nehezen talál magának az ember.

A US datacenterben - ami Magyarországról nem hogy a leggyorsabbnak, még csak gyorsnak sem nevezhető, a 20Gb-os SSD-s tárhely éves kb 60 ezer Ft. 

Ez továbbra is az ingyenes tárhely topic, fizetős tárhelyet reklámozva ne itt spamelj.

Előzmény: frolkii (934)
frolkii Creative Commons License 2018.01.15 -4 0 934

Én a https://namecheap.com -t ajánlom mindenkinek, az egyik leggyorsabb szolgáltató a piacon, és ár/érték arányban így talán a legjobb.

lkcar Creative Commons License 2018.01.06 0 0 933

Helló

Köszi az ismertetőt.

Egyenlőre feltettem github-ra a weboldalam, és ott ingyen van :-) No persze egyszerű statikus website Angular 4 ben írtam, no persze így megnézheti bárki a forráskódot de az nem érdekel :-)

Idéglenesen jó.

Engem az nem érdekel hogy a google hová sorolná a weboldalt. És walóban nem hazánk a célközönsíg mivel angolul van.

Forpsi nál láttam korlátlan tárhelyet, és mindjárt pár kérdésemre kibökték hogy bizonyos dolgokat archívujm stb nem tehetek fel.

.com os domaint veszek és nem Magyar szolgáltatónál lesz, nem fogom a többszörösét kifizetni azért amit olcsóbban is megvehetek.

Előzmény: Nethely (932)
Nethely Creative Commons License 2018.01.03 0 0 932

Szia!

Azért írtam, mert minél közelebb van a célközönséghez a szolgáltató, annál gyorsabb lehet az elérés. Itt akár több száz milliszekundumot is lehet spórolni. A google nagyon harap a lassú oldalakra, így biztos lehetsz benne, hogy egy magyaroknak szánt, nem jól optimalizált CMS site egy USA-beli szerveren hostolva biztosan hátrébb fog kerülni a google keresőjében, mintha azt Magyarországról hostolnák.

Ha angol nyelvű lesz az oldalad és nem magyaroknak szánod, akkor érdemes lehet külföldi szolgáltatót nézni.

Nem reklám céljából írtam ezt a bejegyzést, így csak az utolsó kérdésed miatt említem meg a következő oldalt. Ha megfelel a magyar hosting szolgáltató, akkor a www.nethely.hu -t érdemes megnézned, a sebességgel egészen biztosan nem lenne problémád.

És még egy jó tanács: Ha olyan szolgáltatót választasz, akik korlátlan tárhelyet reklámoznak, rendelés előtt mindenképp nézd meg az ÁSZF-et, mert a korlátlan tárhelyre mindenki tartogat meglepetést. Pl. adatforgalmi korlát, fájl mennyiségi korlát, adatbázis méretbeli vagy tábla mennyiségi korlát, stb. Ez egyaránt igaz magyar és külföldi szolgáltatókra is.

Előzmény: lkcar (931)
lkcar Creative Commons License 2017.12.28 0 0 931

Szia

Miért mondod hogy jobb?

Az oldal egyébként is Angol nyelvű.

A kérdés az melyik szolgáltató.

forpsi és spaceweb között vacilálok.

Tudsz valami olcsót és jót esetleg?

Előzmény: Nethely (930)
Nethely Creative Commons License 2017.12.14 0 0 930

Szia,

magyaroknak szánt oldalra a magyar hosting jobb választás.

Előzmény: lkcar (929)
lkcar Creative Commons License 2017.12.10 0 0 929

Megint azon vacilálok külföldi hosting szolgáltatót válasszak-e vagy Magyart.

Előzmény: Tárhelyvadász (926)
lkcar Creative Commons License 2017.12.10 0 0 928

Köszi!

lkcar Creative Commons License 2017.12.10 0 0 927

Értelek.

Gondolom az NS, A és MX rekordokra gondolsz amiket át kell írni igaz?

Tárhelyvadász Creative Commons License 2017.12.10 0 0 926

Ha a domain cím és a tárhely ugyanannál a szolgáltatónál van akkor nem kell semmit csinálni. Ha a tárhelyet másnál használjuk akkor ott kell hosztolni a domaint is, természetesen át kell hozzá a paramétereket állítani. Ezt a domain regisztratoránál lehet megtenni. Ha a gatfreehostnál van a domain eredetileg regisztrálva, de máshol van a hosting akkor persze át lehet írni amit kér a másik hosting.

Előzmény: lkcar (925)
lkcar Creative Commons License 2017.12.10 0 0 925

Helló

A DNS rekordok módosítására vajon kapok lehetőséget ennél (gatfreehost) a szolgáltatónál?

Köszi

Előzmény: Tárhelyvadász (924)
Tárhelyvadász Creative Commons License 2017.12.09 0 0 924

Még egy példa az ingyenes oldalra a GAT Free Host-nál. http://gatfreehost.runhosting.com

Ingyenes sablon lett használva és a domain név Namecheap szolgáltatótól lett áthosztolva. A névszervert kellett átállítani namecheap-nél (ns1.runhosting.com és ns2.runhosting.comés 30 percen belül már műkdött is.)

Íme az oldal:

http://digoco.loan/

Itt szempont volt, hogy minél kisebb legyen az odal terjedelme mivel csak linkek vannak rajta a szolgáltatást nyújtó oldalakhoz, illetve néhány alapinformáció. 

Így viszont napi 300 látogatót is elbír az ingyenes csomag adatforgalma.

A tárhelynek (1 GB) csak töredéke lett használva, de a célnak megfelel.

A legfontosabb, hogy továbbra sincs hirdetés és saját fődomaint lehet hozzárendelni. Rgy file max. nagysága 15MB, az adatbázis max.30MB lehet. Joomlat vagy Wordpresst alapból fel lehet installálni.

onestepp Creative Commons License 2017.12.08 -3 0 923

Sziasztok.

Gondoltam megosztom a tapasztalataimat, egy jó pár napja nézegettem a tárhelyeket, itt is megnéztem egy pár ajánlást, de egyik sem jött be igazán. Google-ban találtam a hosthing.eu-ra. Van náluk próbaidőszak. Pont valami ilyesmit kerestem, hogy ki tudjam próbálni a tárhelyet, mielőtt fizetnem kellene. Megrendeltem a 7napos próbatárhelyet amihez kaptam egy trial.hosthing.eu-s aldomaint, mindezt pár percen belül. Emailben megkaptam minden hozzáférést. Cpanel, domain, ideiglenes tárhely ami csak kell, ahhoz hogy eltudjam kezdeni feltölteni a weboldalam. Az SSL már az aldomainre is be volt állítva!! Szerintem meg is rendelem tőlük. Igaz nem ingyenes, de havi 890 Ft-t egyáltalán nem a világvége, ráadásul most adnak 10%-k kedvezményt minden tárhelyből, amit a weboldalon lévő kuponkóddal lehet aktiválni úgyláttam. De megrendelésnél ki fog derülni. Addig is mindenkinek sok szerencsét! 

Zeus SH Creative Commons License 2017.12.05 0 0 922

Az SSL alapvetően fizetős dolog.

Létezik a neten kezdeményezés nyílt, ingyenes SSL-re, ez egészen biztos hogy nem az.

Hogy tételesen fizetni kell-e ezért, sajnos nem lehet így megmondani, mert elképzelheőt hogy része a szolgáltatóval kötött szerződésednek és akkor nem fizetsz érte külön, de az is lehet, hogy plusz szolgáltatásként vásároltad (vagy ingyen akcióban adták "beetetésnek"), s akkor fizetős a dolog.

Hogy szükséges-e az SSL, azt neked kell eldönteni.

Arra jó, hogy a kliens és a weboldal közötti kapcsolat titkosítva legyen, ne lehessen "lehallgatni".

Szenzitív tartalmak, személyes adatok, levelezés, ilyesmik esetén fontos.

Tehát ha az adott oldalon keresztül lépnek be a levelezésbe, vagy magán a szerveren fut a levelezés, szükséges.

Egyébként nem annyira lényeges.

Előzmény: Buvolix (921)
Buvolix Creative Commons License 2017.12.03 0 0 921

Köszönöm szépen.

Szeptemberben nem értem akkor miért nem szóltak...Most kaptam erről az első értesítést.

Ezért a megújításért külön költséget kell általában fizetni?

Beírtam https-el is a weboldalam címét és úgy is megnyílik, hogy betöltés után ott marad a cím előtt a https, akkor mégsem járt le?

Ez az SSL egyébként szükséges dolog? Használatos a mai webcímeknél?

köszönöm a segítséged a buta kérdéseimben. :)

Előzmény: Tárhelyvadász (920)
Tárhelyvadász Creative Commons License 2017.12.03 0 0 920

Szeptemberben lejárt az SSL tanúsítványa oldalaidnak, amely egy biztonságos csatorna kliens és szerver között. Https el kezdődik olyankor a webcimed. Azt írja, hogy a cpanel-jén az SSL wizard menüpont alatt megújíthatod.

Előzmény: Buvolix (919)
Buvolix Creative Commons License 2017.12.03 0 0 919

Sziasztok!

Segítséget kérnék szépen.

Egy tárhelyszolgáltatónál van egy címem. 2-3 éve fizetem már az éves díját, de még mindig csak valami alap oldalt raktam össze, de most ez lényegtelen.

Tegnap hajnalban az alábbi 2 képen levő automatikus e-mail üzenet jött. Nem értek hozzá. Nem is lehet válaszolni nekik rá.

Mit jelent?

Mire figyelmeztetnek?

köszönöm szépen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!