Keresés

Részletes keresés

PeTo82 Creative Commons License 2015.09.11 0 0 75

Az egyik webshopban most 1 Ft ért van Gésa golyó! 

Tök durva, és tényleg megküldték! 1 Forint volt!

Nem akarok reklámozni, úgyhogy privátban szívesen elküldöm a címet!

petratoth1982@gmail.com

Petra

tallobagoly Creative Commons License 2010.03.03 0 0 74
www.ekstasis.eu
Mindenki figyelmébe ajánlom! Nagyon jó oldal!
dominik-a Creative Commons License 2008.03.28 0 0 73
Ma van Kedvesem szülinapja, reményeim szerint, gésagolyóval lepem meg....:)

BreakDown Creative Commons License 2004.12.15 0 0 72
Fantázia kérdése
Előzmény: pirosmasni (66)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 71
A topikcím helytelen. Gésagolyók egybe.
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 70

ez ok tudom, így is van az intim tornán megtanultam.

nem csak kihúzni nehéz de ha akarom akkor be sem lehet dugni.

és ahogy mondtam az okatató szerint sok nőt kikérdezve, hüvelyi szorítást végző mérésekkel bizonyították, hogy a golyó a fal erősítésére kevésbé alkalmas sőt az aranyeret okozó mellékhatása miatt még káros is lehet, de a kéj érzetre, orgazmusra rendben van, de hát ez is volt az eredeti célja.

Előzmény: masszőrpár (68)
masszőrpár Creative Commons License 2004.12.15 0 0 69
A gésagolyó-t nem orgazmus kiváltására, hanem az izmok tréningeztetésére, az ideg pályák jobb működtetésére, a kéjérzet fokozására használták.
Az eredeti gésagolyó végül is nem is így nézett ki. A Japán Gésák egy olyan vastagfalú üveg golyót használtak amelynek a közepe üreges volt s egy másik kemény golyó rezgett benne sétáláskór, főleg hintázáskor, tornázáskor, stb. A mondák arról is szólnak, hogy hintázás vagy hangos zene, vagy táncolás közben orgazmusig ingerelték magukat. Nem elképzelhetetlen, mert az üveg nagyon jól közvetíti a rezgést, hiszen a benne ide-oda pattogó kisebb golyó valóságos gerjedést okozhat, akár mint a fény amikor lézert hoznak létre.
masszőrpár Creative Commons License 2004.12.15 0 0 68
Ha megfelelően használja valaki a gésagolyót, akkor az izmok erősödnek és javul az izmok koordinálása.
A hüvelyizom egy olyan csodálatos része testünknek, amely a legkisebb (kisujjnyi) és a legnagyobb 25 cm 50 vagy akár 60 mm átmérőjű hímvesszőt is meg kell, hogy tartson. A másik fontos pedig az izom mozgással szerzett gyönyör magunknak és partnerünknek. Gondold csak végig, ugyan így technikázhatsz, ha egy férfi vevő rá. A méllyen hüvelybe dugott hímvesszőt lassan húzni kell kifelé, neked pedig meg kell akadályozni a hüvelyizommal, hogy kihúzhassa. Ezt akkor lehet a legjobban végre hajtani, ha a férfi is erős kitolással vért pumpál a makkjába, majd mikor kifelé húzza megfeszíti a PC-jét, hogy a makkból ne áramolhasson vissza a vér. Komolyan mondom, kis gyakorlás után szinte lehetetlen kihúzni, mert szinte fáj, de fantaztikus kéj érzés.
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 67

még nem próbáltam.

ezzel tényleg el lehet érni az orgazmust?

kifelé húzod a zsinórral majd a hüvellyel meg vissza?

lehet benne valami :) főleg ha a G-pont környékét is stimulálja a golyóbis.

lehet én is veszek egyet. vagyis kettőt :))

Előzmény: masszőrpár (64)
pirosmasni Creative Commons License 2004.12.15 0 0 66
Bárcsak volna ilyen áruház:-))
Előzmény: Vizontolany (65)
Vizontolany Creative Commons License 2004.12.15 0 0 65
Na jó. Én most mindjárt rendelek egy pasit a férfi áruházból.
masszőrpár Creative Commons License 2004.12.15 0 0 64
Én eddig két fajta gésa golyót használtam.
Az egyik sima felületű, a másik tüskés. A tüskéset javasolják a kezdőknek, mert azt könnyebb megtartani a hüvelyben. Nem kell megijedni, a tüskéket úgy képzeljétek el, mintha tompa fogú hajkefe lenne. Kb. 20 cm selyemzsinorra van rögzítve, az első a zsinor végén, a másik 3 cm-vel beljebb, a maradék pedigegy hurok, hogy azzal irányítsd.
1. gyakorlat:
Dugd az első golyót (rendkívül tiszta körülmények között!) a hüvelyedbe és próbáld megtartani állva, gugolva!
2. gyakorlat:
Dugd az ujjad a zsinor hurokba, finoman húzd kifelé az előzőekben feldugott golyót, miközben a hüvelybemenetet feszítsd annyira, hogy a golyó ki ne csússzon! Úgy technikázz, mintha szopogatná a hüvelyed, mint egy gömb nyalókát!
3. gyakorlat:
Feküdj ahátadra, a talpad simuljon az ágyhoz, ezt természetesen úgy éred el ha kis terpeszben térdben behajlítod.  Ismét az első golyó legyen a hüvelyben, Az ujjad a hurokban. Most az a feladat, hogy olyan erősen szorítsd össze a végbélnyílásod és a hüvelyed, mint ha egy feldugott kúpot szeretnél méllyen feltolni a hasüregbe az izmaid segítségével!A gyakorlat akkor jó, ha a második golyót oda húzod a hüvely bemenethez. ha ez sikerült húzd vissza a zsineg segítségével alap állásba, s így tovább! Haladók már állva is megpróbálhatják.
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 63

rosszul tudod de nem azért mert férfi vagy, hanem mert valamiért ez terjedt el a köztudatban.

a golyókat a hüvelyben kell megtartani illetve mozgatni és ez által lesz kéj érzete, majd orgazmusa a nőnek.

viszont a golyó vagy a súlyok /amiket még szoktak használni/ megülhet a hüvely hajlatában és akkor nem esik ki, ami azért nem egyenlő azzal, hogy jó erős a hüvely izom.

amúgy meg ha benn van a golyó akkor függőleges testhelyzetben a folyamatos szorítással /ez kell, hogy benn maradjon/ az összehúzott izmokban csökken a vérkeringés, és a vénákban is lassul ami miatt viszont kitágulnak az érfalak és mellékhatásként kialakulhat pl. az aranyér.

a hüvely falára tett nyomás ami a méretből /5 cm golyók is vannak/ és az anyag keménységéből adódik /egy férfi farka azért egészen más/ inkább sérül az izom mint fejlődik.

én azt mondom arra kell használni ami az eredeti célja, ha meg izmot akar valaki erősíteni akkor menjen el speckó intimtornára.

Előzmény: svullo (62)
svullo Creative Commons License 2004.12.15 0 0 62
Lehet rosszul tudom mert nem vagyok nő, de ez a cucc nem arra való véletlenül hogy a hüvely izmaival megtartsák ? Magyarán be kell feszíteni hogy odabent maradjanak. A feszüléstől pedig nem gyengülni szoktak az izmok.
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 61

intimtorna tanfolyamon tanultam, hogy a golyók nemhogy jók a hüvelyizomra, hanem éppenhogy mert kemény az anyaguk inkább gyengítik azt.

de az önkielégítésre állítólag remek. nekem nincs így nem tudom, de gondoltam már rá, hogy veszek.

viszont a KIT tényleg nagyon hatásos a hüvely izom feszességének fokozására.

ez viszont már tapasztalat.

Előzmény: Törölt nick (59)
pirosmasni Creative Commons License 2004.12.15 0 0 58
Nekem igen:-)
Előzmény: A nagy páros (53)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.15 0 0 57

a gésa golyókat anno eredetileg a gésák kifejezetten önkielégítésre használták, tehát arra valók.

a hüvelyfal erősítését ne várjátok tőle, mert arra nem jó.

Vizontolany Creative Commons License 2004.12.15 0 0 56
Hm..szénné röhögtem magam azon amit irkáltatok :D

Én is régóta játszom a gondolattal, hogy beszerzek egyet...asszem eljött az ideje! :)
monsoon Creative Commons License 2004.12.14 0 0 55

Hát ezt ki kell próbálni! Úgysem szeretek porszívózni. Tavaly én is kaptam két golyót

ajándékba külföldről, nem tudtam, hogy mire való, de most már gyanakszom.

Nagyon szép, kézzel festett, és még zenél is, ha mozgatja az ember! Lehet, hogy

ez valami ünnepi alkalomra való gésa-golyó? (Úgyis közeleg a karácsony) :-))

ildike33 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 54
A témához kapcsolódva szeretném hozzáfüzni,hogy a golyók 3,5cm átmérőjüek és rendkivül jó hatással vannak az intimizmokra.Én az első erotikus masszázsomkor találkoztam vele a masszőröm hozta magával és mutatta meg a használatát.Azóta is használom masszázs közben is.Sokkal hamarabb lesz orgazmusom és sokkal intenzivebb is.
A nagy páros Creative Commons License 2004.12.13 0 0 53

Ideje írni erre a topikra, mert elég régi már az utólsó hozzászólás:

Pár nappal ez előtt, egy speciális vibrátor vásárlása kapcsán ajándékba kaptunk egy ilyen gésa golyót. Keresgetvén, hogy mire is jók ezek, és hogyan is kell használni őket, jutottam el ehhez a topikhoz. Köszönjük a korábbi hozzászólásaitokat, mert sokat tanultunk tőletek. :)

Ennek igazolásaként, had idézzem ide be nektek, azt a levelet, amit ma küldött a feleségem a munkahelyemre. (Ő hatalmazott fel rá, hogy felrakhatom a netre...  !!!)

Ha elolvassátok, talán ti is megértitek, hogy ma már nem sok kedvem van dolgozni, s ahogy tehetem rohanok haza... - De azthiszem ezeket a sorokat nem csak férfitársaim olvashatják majd jó érzéssel, hanem azon hölgyek is akik érdeklődést mutatnak egy ilyen eszköz használatára.

Íme a beigért levél:

"Szóval beküldtem a golyókat a barlangba. Ezt szerettem volna elmondani. Az első mozdulatok után vissza akartak jönni, de nem hagytam. Úgy tartom őket, hogy eszükben sincs ,már kijönni.  Mellékhatás, hogy a nagy csendben kotyogok, ha jövök-megyek. Az utca zaja meg most a számítógépé is már elnyomja. Pl. a lépcsőjárás is hanggal jár. Van vajon olyan golyó is, ami nem hangos? Másik mellékhatás, hogy erőteljesen sikosítom kívül belül magamat, lahet, hogy eláztatok néhány bugyit.
Amikor beküldtem őket, olyan érzésem támadt, hogy ki kellene húzni és gyorsan valami igazi fűrge természetes dologra cserélni - de Te már elmentél. Lehet, hogy nem kellett volna egyedül belevágnom?"

Hát eddig az idézet. Remélem mindenkinek jó kedvet csináltunk a gésa golyók használatához...

Én meg sietek az "igazi fürge és természetes dologgal" haza...   :))

Ugrifules Creative Commons License 2003.02.26 0 0 52
Hm.Majd megmérem,de szerintem csak megijedt tőle.
Előzmény: 28_as pár (51)
28_as pár Creative Commons License 2003.02.25 0 0 51
Ugrifules:
Nálatok mit takar az, hogy nagy? (cm-ben)
Ugrifules Creative Commons License 2003.02.24 0 0 50
Mi vettünk kb 2éve.
Az asszony nagynak találta és kísérletet sem tett arra,hogy felhelyezze./így szalonképesebb/
Vadonat új.Eredeti csomiban,nem tudom mi lesz vele...
Előzmény: 28_as pár (49)
28_as pár Creative Commons License 2003.02.24 0 0 49
Ha valakinek lenne egy jo otlette, hogy milyen a jo szivesen veszem az otletet.
28_as pár Creative Commons License 2003.02.24 0 0 48
Sziasztok, most tervezem egy golyóka beszerzését, ebben szeretném tanácsotokat kérni.

elore is kszi, a fiu

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 47
Te akkor egy egészen rendkívüli pasi vagy. El sem merem képzelni, milyen lehetsz a harmadik együttlétkor :))
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 46
nagyon érdeklődő és odafigyelő vagyok ám :-))) a második együttléten is :-)))

az utolsó mondat figyelemreméltó ;-)

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 45
Hmmm...élőben láttatni...Hát ez az ,ami az első együttlétek alkalmával sztem kb 0 %-ban szokott előfordulni. Nagyon intim, nagy odafigyelést és érdeklődést igényel a dolog. Nem is a szájbaélvezés közben fordul elő, így sok férfinak esélye sincs rá, hogy megláthassa. Bízom benned, és sztem egyszer élőben is megtapasztahatod. Azt nemtom kivel:)), velem vagy mással.
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 44
érdekes játék lehet
lehetne ezt valahogy élőben láttatni??? ;-)))
nem hiába, a franciák is szeretnek golyózni ... :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!