Keresés

Részletes keresés

rednifegnar Creative Commons License 4 órája 0 0 60862

lehet hogy ezt elkefeltem es a not describedet kellett volna, most mar mindegy, beindtotta ezt a visszakuldes folyamatot. megneztem a dolgot most nalam all a labda fel kene adnom. mar itt a csomag nalam. 

abban adjatok tanacsot mikent adjam fel. a posta honlapjan neztem, van par opcio, ajanlott, tertiv, ertekbiztositott. ha nem az en koltsegem akkor nyilvan biztositottkent adnam fel. nem szeretnem ha befullentene hogy nem kapta meg vagy ilyesmi.

Előzmény: t.lantos (60860)
the crow Creative Commons License 7 órája 0 0 60861

Ez a paypal-os visszatérített visszaküldés: https://www.paypal-returns.com/hc/el/requests/new

Kb 1 hónapja próbáltam és működött. Sima nem ajánlott postán küldtem vissza. A jól megcímzett csomag fotóját illetve a postai feladószelvényt kellett beküldenem nekik (vagy ha trackinges, akkor a tracking számot).

Előzmény: rednifegnar (60856)
t.lantos Creative Commons License 12 órája 0 0 60860

Megeshet, de ha nem olyan, akkor a not as described is megall. Es abban az esetben meg a visszapostat is az eladonak kell fizetnie.

Vagy ugy, hogy kuld neked cimket, amivel kuldheted, vagy kifizeti elore. Erre par napja van, utana siman kapsz egy full refund-ot gyakorlatilag automatikusan.

Es ke se szarjak, mit mond az elado.

Előzmény: rednifegnar (60855)
rednifegnar Creative Commons License 18 órája 0 0 60859

kocce, vegigolvastam a ph-n (nem rovid) megprobalom vegigvinni. elvileg 14 nap returns van megadva az eladonal. vissza kene csomiznom a cuccot es feladni valahogy.

Előzmény: sjohn (60857)
pajaci Creative Commons License 19 órája 0 0 60858

Hú de jó ezt tudni! Épp ma kaptam egy 8 csatornás kamerarögzítőt, ami nem működik.

Előzmény: sjohn (60857)
sjohn Creative Commons License 20 órája 0 0 60857

"Sok embernek gondot okoz, ha valamilyen gondja van a megvásárolt termékkel, költséges a vissza-küldése és ezért inkább lemond róla.
Ha vissza kell küldenünk az eladónak a terméket (és PayPal-el fizettünk), lehetőségünk van a visszapostázás díját a PayPal-n keresztül visszaigényelni:
Az aktiválástól számított naptári évben 12 alkalommal van lehetőség rá, alkalmanként maximum 9300 Ft-ig visszaigényelni postaköltséget.
Magát a postaköltség visszatérítést a feladástól számított 30 napon belül kell kérni.
Csak az eladó által vállalt visszaküldési időtartam alatt. Az eladó Return megjegyzés napjai amire figyelni kell.
Ha elfogadják 5 napon belül PayPal egyenlegen jóváírják az összeget.
A PayPal ezt a promóciót folyamossá tette"

Előzmény: rednifegnar (60856)
rednifegnar Creative Commons License 25 órája 0 0 60856

na aszongya kuldjem vissza es visszafuzeti az 50 eur-t. nade nekem sem ingyen viszi a posta igy van az eddigi 50 eur plusz meg egy kuldes ara. van erre hivatalosan valami eszkoz/segedlet vagy barmi az ebayon belul, hogy ezt mikent kell intezni?

nem szeretnek meg tobb penzt ebbe beletenni, mert utana meg annyi se lesz a kezemben mint eddig, plusz meg a vegen aszongya hogy nem kapta meg vagy barmi mas es meg ezt is elbukom...

Előzmény: t.lantos (60854)
rednifegnar Creative Commons License 28 órája 0 0 60855

ez illett ra hisz pont ez a baj vele. no meglassuk reagal e valamit.

nalatok megy a gls nyomkovetes? van egy csomagom amit a gls hozna ki ha jol ertem, de a gls nyomkovetesre csak ezt uzengeti:

Belso rendszerhiba [failed to retrieve detailed data!].
Kérjük, próbálja újra néhány perc múlva.

ez van mar napok ota, valami artist arvato neveztu cegen keresztul megy a dolog (global shippinges) ha jol ertem azok adtak at 

a gls-nek:

Daten an GLS-System übermittelt gemäß avisierter Sendungsdaten21.06.1715:54 Neuss, Deutschland

Előzmény: t.lantos (60854)
t.lantos Creative Commons License 1 napja 0 0 60854

Ebben nem vagyok biztos, hogy majd nem az lesz, hogy kuldd vissza.

Előzmény: rednifegnar (60853)
rednifegnar Creative Commons License 1 napja 0 0 60853

valami olyan opcio volt, hogy "damaged or not working" arra nyomtam fel, mellekeltem kepeket is (mondjuk szamomra uj hogy kepet is lehet csatolni igaz ritkan reklamalok).

Előzmény: t.lantos (60852)
t.lantos Creative Commons License 1 napja 0 0 60852

Not as described, es akkor ravernek mindent.

Előzmény: rednifegnar (60851)
rednifegnar Creative Commons License 1 napja 0 0 60851

ha kaptam egy hibas termeket (30eur a cucc es 20eur a posta) de az elado azt szeretne hogy kuldjem vissza, akkor az kinek a koltsegere megy?

nyilvan nem szeretnem meg ezt is kifizetni, hanem leginkabb a vetelarat es a postat visszakapniha mar palira vett

(ujszerunek hirdette "like new", mikor megerkezett akkor latszott hogy az elemtarto fedele torott, az elemek fossa szetfolyva belerohadva, belul minden fem zold a rozsdatol, meg teli van kristalyokkal es persze nem is mukodik).

Mészgagéza Creative Commons License 1 napja 0 0 60850

De mi van olyankor amikor megváltoztatja a PPal címét? Mert ugye ezt lehet.

Előzmény: krisztike0000 (60839)
t.lantos Creative Commons License 2 napja 0 0 60849

Küldik olyanra is, amiben semmi se volt :)

Előzmény: radikál (60848)
radikál Creative Commons License 2 napja 0 0 60848

Nem lehet kiigazodni az ebay-en.

Nekem is küldözgeti folyamatosan ezt az active contant attention-t de csak 1 termékemnél írja, hogy active content van benne, holott ugyanolyan a többi cuccom is és mindegyik agyig van pakolva fotókkal mégis csak ezért az egyért ugatnak all time.

Előzmény: t.lantos (60847)
t.lantos Creative Commons License 4 napja 0 0 60847

Sima html kod, a html szerkesztesi modban beirhatod.

De valami olyan halovany remles van, hogy pont most fogjak ezeket kitiltani.

Előzmény: Zolinymusz (60845)
rednifegnar Creative Commons License 5 napja 0 0 60846

hu, kocce csak most olvastam amit irtal, mindjart gep kozelben leszek aztan megnezem tudok e ilyet. 
azert baxxa a csorom hogy ha neki nem felel meg az ar akkor fogja es aszongya nincs raktaron. ugy hogy ez egy hasznalt cucc, nem is kereskedo, egy ilyen tetele volt, szoval meg az sem hogy valami keszlet ami kifogyott. amugy mega  licitet mikor ratettem akkor kapta az ertesitest hogy licitaltak a cuccra, onnanatol fogva meg kamu duma mert mar akkor le kellett volna vennie. de meg az is elfogadhatobb lenne ha azt mondana hogy idokozben eladta, vagy elhagyta, leesett osszetort stb.

Előzmény: faki (60794)
Zolinymusz Creative Commons License 5 napja 0 0 60845

Sziasztok!

Eladással kapcsolatos kérdésem lenne.

Általában kétféle kép beillesztést látni.

-A normál kép feltöltést, majd a képnézegető ablakban kattintgatással tudsz váltani a képek között.

-Illetve a leírásban is szoktak nagy méretű képeket beszúrni.

Az utóbbinál ez sima html (vagy akámilyen) kód beszúrása, vagy ezért fizetni kell?

wasytsur Creative Commons License 6 napja 0 0 60844

Nagyon köszönöm a felajánlást, élni fogok vele (azért inkább remélem nem lesz probléma a kézbesítéssel).

Előzmény: krisztike0000 (60843)
krisztike0000 Creative Commons License 6 napja 0 0 60843

Ok. Írj ha gond lenne a csomaggal, én megkérdezem neked szívesen a Twitteren.

Előzmény: wasytsur (60842)
wasytsur Creative Commons License 6 napja 0 0 60842

Szóval akkor az ebay-en nem is érdemes beírni. Igen azt már látni, hogy a célországba beérkezett. Majd ha véletlenül szükség lesz rá, utánanézek, mert a twittert sosem használtam még.

Előzmény: krisztike0000 (60841)
krisztike0000 Creative Commons License 6 napja 0 0 60841

Van a listában olyan, hogy Australia post. Az ebayes követés nem működik, viszont a magyar posta honlapján követhető addig, amíg az országba érkezik a csomag. Az országon belüli mozgás nem. Ha reklamál a vevő, Twitteren lehet infot kérni az Ausztrál postától. Hamar válaszolnak.

Előzmény: wasytsur (60840)
wasytsur Creative Commons License 6 napja 0 0 60840

Köszönöm, én is erre tippeltem, de ilyennel még nem találkoztam a sok tranzakció ellenére...

Másik kérdésem az lenne még, hogy ausztrál küldeménynél mit kell beállítani az ebay-es követésre? Ahogy pl. amerikainál a usps-t. Ausztrália esetében működik egyáltalán a nyomkövetés?

Előzmény: krisztike0000 (60839)
krisztike0000 Creative Commons License 6 napja 0 0 60839

Minden esetben a paypal emailben megadott névre és címre szállítunk.

Előzmény: wasytsur (60838)
wasytsur Creative Commons License 6 napja 0 0 60838

Szerintetek az ebayen regisztrált vevő nevét (ez van az ebay-es shipping label-en is) , vagy a paypalon fizető (ő szerepel vevőként a fizetés értesítőn) nevét tüntessem fel a feladott küldeményen? A címük azonos, az előbbi egy nő, az utóbbi egy férfi. Nem tudom, hogy férj-feleség, vagy testvérek....

A vezetéknevük is egyezik.

XANTIi Creative Commons License 2017.06.18 0 0 60837

Ez azért szerencsére nem fenyeget. A világon erősen emelkedik a netes kereskedelem aránya. Úgy néz ki, az eladók és a vevők is tudják miről szól ez a műfaj. Biztos van mindig vadhajtás, amit nyesegetni kell.

Előzmény: In Lak'ech (60836)
In Lak'ech Creative Commons License 2017.06.18 0 0 60836

Már-már túlságosan is biztonságos. Csoda egyáltalán, hogy még működik az eBay. Ugyanis a működéséhez nem csak a vevőt kell körbenyalni. Ha nincs eladó, vevő sincs.

Előzmény: XANTIi (60834)
XANTIi Creative Commons License 2017.06.18 0 0 60835

Egy gulyásról nem is beszélve a Váci utcában........

Előzmény: XANTIi (60834)
XANTIi Creative Commons License 2017.06.18 0 0 60834

Az ilyen egyre ritkább. Egyre pontosabban belövik a határokat.

De arról sem szól a cikk, hogy egy PP vásárlás mennyivel biztonságosabb a vevőnek, mint egy vízcsapot venni a gyáli piacon......

Előzmény: In Lak'ech (60832)
t.lantos Creative Commons License 2017.06.17 0 0 60833

mast nem, de azt mar buktad is, mert a hamis az egy piros lampas kulcsszo

Előzmény: radikál (60829)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!