Keresés

Részletes keresés

foveon Creative Commons License 30 perce 0 0 58259

hat azok ugyan felveszik, de tapasztalatom szerint semmit nem er. ok is ugyanezt a tracket latjak es tovabbit nem tudnak mondani. legutobb is az volt hogy irtak egy mailt a helyi postanak hogy tajekoztassak oket. erre nem valaszoltak. igy hiaba hivogattam csak szajkoztak hogy ennyi az info, hivjam a helyieket. ott meg nem veszik fel. roka fokta csuka, semmire nem jo, de legalabb egy csomo penzem meg idom rament...

Előzmény: bombaba (58256)
t.lantos Creative Commons License 3 órája 0 0 58258

Olcso volt, nem? :)

Előzmény: blaze73 (58257)
blaze73 Creative Commons License 5 órája 0 0 58257

UPS Mail Innovations, csodás :(

2016/09/26 22:00 Csomag megérkezett külföldi vámhoz Hungary

2016/09/26 22:00 Csomag megérk a nemzetk szállítóhoz

2016/09/09 12:22 UPS Mail Innovations kiindulási telephelyen feldolgozott csomag Bensenville, IL, United States

09/09/2016 10:25 A.M. Package received for processing by UPS Mail Innovations United States

09/06/2016 1:08 P.M. Shipment information received by UPS Mail Innovations

20(!) nap alatt még csak a vámon van, postával együtt volt $15 a termék.   És még mindig nem látom ebből mikor kerül kézbesítésre.  Bjútiful... :(

bombaba Creative Commons License 6 órája 0 0 58256

A postának van központi ügyfélszolgálata. probléma esetén mindig azt hívom. 

Előzmény: foveon (58254)
t.lantos Creative Commons License 8 órája 0 0 58255

Ez gyakorlatilag minden postan igy van. Szinte soha nem veszik fel a telefont.

Előzmény: foveon (58254)
foveon Creative Commons License 8 órája 0 0 58254

na igen, de ha mar van ilyen 21. szazadi dolog hogy track, akkor miert nem jo valamire?

egyebkent probaltal te mar postat felhivni? javaslom pl a 11.keruletei postat hivd fel. ott meg nekem soha az eletben nem emeltek fel a kagylot, ellenben a masodik csorges utan atkapcsol valami belso vonalra ami folyamatosan kicsong ugyan, de fel nem veszik, cserebe legalabb potyognak a ft-ok, aztan 10 perc utan szetkapcsol. ennel meg szextelefont is hasznosabb hivni ;)

Előzmény: sjohn (58253)
sjohn Creative Commons License 9 órája 0 0 58253

Esetleg hívd fel a postát, ott biztosan többet tudnak a dologról, mint itt!

Előzmény: foveon (58252)
foveon Creative Commons License 9 órája 0 0 58252

hi!

ez meg mi a trutymo lehet?

m.kir posta track:

"xx posta

Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva"

mit regisztraltak es kinek? miert nem tudnak ezek emberi nyelven? vagy ha nem, akkor miert nincs ra egy szotaruk amiben ezt a sok idetlen kifejezets elmagyarazzak a foldi halandonak, mondjuk azoknak akikbol elnek?

minden esetre a csomo meg nem erkezett meg, es most ez a statusza, fingom nincs mit jelnthet. neten rakeresve masok se nagyon ertik, de igazan magyarazatot nem leletem ra.

nyubocs Creative Commons License 22 órája 0 0 58251

Most én kérnék egy kis segítséget.

A dán posta által indított csomagokat (Post Danmark A/S Pakkeboksen) itthon a Királyi Posta kézbesíti vagy valamelyik futárszolgálat?

radikál Creative Commons License 3 napja 0 0 58250

Gondolom a biztonsági őr nem a kisujjából szopta.

Érdek sem fűzte hozzá hisz neki totálmindegy, hogy sorban állok vagy nem.(nem rokonom)

Igaz más osztályon de van 1 jó kapcsolatom, jövő héten lepontosítom és informállak.

Előzmény: Bmw25td (58249)
Bmw25td Creative Commons License 3 napja 0 0 58249

Biztonsági őr.

Nagyon vicces, mint tudjuk agyonművelt emberek gyűjtőhelye.

Azért megnézném hogy az országban milyen arányban van külön EMS ablak.

"Elvileg úgy kellene lennie, hogy a gyorsposta szolgáltatás tartalmazza a soronkívüli feladást is."

Tehát elvileg van? vagy csak az az egy biztonsági őr okított ki?

" ha olyan szolgáltatásért fizetek ami 10x annyiba kerül mint a normál és tartalmazza azt, hogy nem kell sorba állnom."

Erre kértem egy linket, hogy hol fizeted meg a soronkívüliséget, ha már ilyen biztosan állítod.

Előzmény: radikál (58247)
radikál Creative Commons License 3 napja 0 0 58248

"Kérd a postán hogy amikor viszed az EMS-ed nyissanak neked egy külön ablakot ahol csak EMS-t vesznek át."

Ezzel is bakot lőttél mert régóta létezik ilyen ablak is csak nem minden postán.

Előzmény: Bmw25td (58244)
radikál Creative Commons License 3 napja 0 0 58247

Nekem sem mutatott senki.

A régi postámon (V.ker.) szólt a biztonsági őr, hogy EMS-el nem kell sorban állnom menjek nyugodtan.

Erről ennyit.

Előzmény: Bmw25td (58245)
radikál Creative Commons License 3 napja 0 0 58246

Mivel ma már a nagyobb postákon sorszámrendszer van így klasszikus előretolakodásról nincs szó.

Az egyetlen ember aki tudja, hogy bementem elé az az akinek a sorszáma következne.

Előzmény: Bmw25td (58244)
Bmw25td Creative Commons License 3 napja 0 0 58245

Amúgy mutass már légy szíves egy linket, ahol az szerepel hogy nem kell sorba állnod!

Előzmény: radikál (58243)
Bmw25td Creative Commons License 3 napja 0 0 58244

Hidd el ha egy sorban előre tolakodsz senki nem veszi jó néven, és senkit nem érdekel hogy mit fizetsz a postának.

Te a postának fizetsz, nem pedig annak akik elé betolakodsz.

Kérd a postán hogy amikor viszed az EMS-ed nyissanak neked egy külön ablakot ahol csak EMS-t vesznek át.

Előzmény: radikál (58243)
radikál Creative Commons License 3 napja 0 0 58243

Meg lehet próbálni csak ha balul sül el nem kell csodálkozni.

Én meg pont azt sz*rom le hányan állnak sorba előttem ha olyan szolgáltatásért fizetek ami 10x annyiba kerül mint a normál és tartalmazza azt, hogy nem kell sorba állnom.

Előzmény: Bmw25td (58242)
Bmw25td Creative Commons License 3 napja 0 0 58242

Azért nehogy pofán vágjon aki csak ügyintéz. Én pl. pont leszarnám hogy EMS vagy sem.

Előzmény: radikál (58241)
radikál Creative Commons License 3 napja 0 0 58241

Én azt nem értem miért kell sorba állnom EMS feladásakor?

Elvileg úgy kellene lennie, hogy a gyorsposta szolgáltatás tartalmazza a soronkívüli feladást is.

Ugyanúgy sorszámot kell tépnem mint aki símán csak ügyintéz. (tudom értejönnek házhoz is de azt nem szeressem)

Az V. ker.-i postánál mehettem előre mint a vihar az EMS-el.

Előzmény: t.lantos (58240)
t.lantos Creative Commons License 4 napja 0 0 58240

Tenyleg azok.

Legutobb ha jol remlik az Ujpest 6-os postan kertek. Meg volt mar a Budakalasz 2-es is. De ott se mindig. Sot, inkabb nem, mint igen.

Előzmény: radikál (58239)
radikál Creative Commons License 4 napja 0 0 58239

Helyes lehet a korrekciód bár szükséges megjegyeznem, hogy mindent az 1.szám főpostán adok fel ahol naponta több ezer ember intézi a feladásait tehát nem egy faluvégi zugpostán. 

Előtte pedig jóideig BP. full belváros legforgalmasabb postáján adtam fel a csomagokat és ott sem kérte a lőtéri kutya sem. 

Ezek szerint mindenhol mindenki tudatlan ;)

Előzmény: t.lantos (58238)
t.lantos Creative Commons License 4 napja 0 0 58238

"és soha nem is kérik."

EZ nem igaz. Maximum a te altalad hasznalt postan a dolgozo tudatlan. Persze ez nagyjából a 80-85%-ra igaz :)

Előzmény: radikál (58237)
radikál Creative Commons License 4 napja 0 0 58237

Ha valamelyest megnyugtat soha nem töltök ki CN 22-t pedig nem kis értékű lomokat küldök szerteszét a világba.

Teljesen felesleges és soha nem is kérik.

Előzmény: SnAkE (58235)
t.lantos Creative Commons License 4 napja 0 0 58236

Akkor kell, ha kerik, elmegy az nelkule is :)

Előzmény: SnAkE (58235)
SnAkE Creative Commons License 5 napja 0 0 58235

Ma a Csepeli postán fogalmuk se volt mi az a CN 22-es vámárunyilatkozat, 10 percig tartott míg 1 db-ot előtudtak keríteni :-)

Előzmény: SnAkE (58234)
SnAkE Creative Commons License 5 napja 0 0 58234

Köszönöm az infót, így már teljesen tiszta  a dolog. :-)

Előzmény: krisztike0000 (58229)
tibor200 Creative Commons License 5 napja 0 0 58233

köszi ----biztos kamus ha teljesen mást küldött  

t.lantos Creative Commons License 5 napja 0 0 58232

Kamuzik. Ha nyom egy refundot, akkor záródik a case automatikusan.

Előzmény: tibor200 (58230)
caliyoung Creative Commons License 5 napja 0 0 58231

mondd neki, hogy küldje vissza és akkor zárod le (hiszen erre van a dispute)

Előzmény: tibor200 (58230)
tibor200 Creative Commons License 5 napja 0 0 58230

Rendeltem egy árucikket (750 ft nyomtató kábel) teljesen mást küldtek ami totál felesleges nekem . Ebay dispute-ot nyitottam , az eladó azt mondta zárjam be  a disputot akkor visszaküldi a pénzt. De ha bezárom azt hiszem mégegyszer nem tudok dispute ot nyitni ugyanerről a cikkról ha nem küldené vissza  a pénzt . Vagy paypal dispute ot tudok nyitni  ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!