Keresés

Részletes keresés

BIKE-R Creative Commons License 2005.06.15 0 0 6998
Köszi, akkor regisztrálom magam az ebay.com-on is. :)))
Előzmény: Törölt nick (6997)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.15 0 0 6997
csillagom :))

páran már leirták előttem, hogy a .de-n postai kóddal erősitik meg a regedet, viszont a .com-on elég az emilcim, tehát azonnal használhatod magadat :))
ugyhogy gyorsan a .com-ra és már licitálhatsz is.
Előzmény: BIKE-R (6995)
gustaw Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6996

Halihó, gondoltam én is beszólok!

Nekem a íbéj nagyon bejött: három BMW ruhát vettem a bolti ár harmadáért (postaköltséggel) és még a cimke is benne volt!

Én ajánlom mindenkinek. Némi szerencse is kell hozzá azért, de megéri nézelődni.

BIKE-R Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6995

Nagy nehézségek árán sikerült a ebay.de-n regisztrálni, és most várom a postást lázasan..... Anélkül ugyanis engem nem hagyott belépni :((((

 

Gustaw-nak vajon már van is kódja???:)  Mert akkor lehet, hogy megkérem egy szívességre :))

Előzmény: szasa6 (6994)
szasa6 Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6994

Ha be tudsz lépni akkor tudsz licitálni.... azt hiszem a német e-bay levelet küld postán, gustaw a Túra motoros fúrumból így regelt....

 

Sza.sa

Előzmény: BIKE-R (6988)
center43 Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6993
Ahoy,

.....mivel nem nagyon tolongtak az ajánlatokkal:)))) felteszem +1X ......

Tudna valaki segíteni £12.50 kifizetésében.............elsősorban a PAYPAL-al történő kifizetést szeretném.........
természetesen a kért összeget én előre ráteszem a megjelölt magyar számlára

(kalandorok kíméljenek :)))))))))) )

válaszokat lehet mailben is!
Köszönettel!
t.lantos Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6992

Kifejezetten. Reggelre biztos nem jo. Legkorabban 11 kornyekere szoktam tenni. Az este5-6 se igazi munkanapokon, mert akkor ugye megy haza sok nep.

A hetvegevel szivatam mar meg, hogy akkor meg programja van, vagy a franc tudja.

Szoval en am unkaido kozepet - veget preferalom.

 

Előzmény: Törölt nick (6991)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6991

kösziiiiiiiii

jaj, de jó kis hely ez itt :)) :))

egy isten vagy :))

ma délután felteszem vasárnapira.

szerinted mennyire meghatározó a lejárat időpontja?

 

dejóóóó.

Előzmény: t.lantos (6990)
t.lantos Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6990

Inditsd 1-rol, aztan majd felnyomjuk neked minimalarig (esetleg 2-en 3-an, hogy versenynek lassak :)

A vegen ha rajtunk marad, majd nem vesszuk meg, de azrt adunk bewertungot :)))

Előzmény: Törölt nick (6989)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6989

köszi :))

jól hangzik :))

majd kipróbálom, az  egy eur-tól eddig féltem, hogy nem megy fel az ára. de most, hogy egyre több cuccot adok el, már talán jobban vásárolnak.

neketek elmennek az egy urósok?

gondoltam egy másikról felnyomom a minimálárig, kinek van tanácsa ezügyben? tiszáta elméleti persze :))

 

kedves lejárós licites :))

 ha csak venni akarsz, a . com-on regelj, csak emilcim kell hozzá és nem kell kártya sem, az csak az eladáshoz kell.

 

ha nem teccik neki az emilcimed, csinálj egy másikat, pl. yahoo-n és kész.

Előzmény: ebayde (6983)
BIKE-R Creative Commons License 2005.06.14 0 0 6988

Sajnos csak Maestro kártyám van, azt nem fogadja el :(((

 

Viszont most akkor tényleg levélben küldik el a kódomat????

 

A termék, amit kinéztem 2 nap mulva leketyeg :(((( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

 

Akkor most még nem is tudok licitálni sem (kód nélkül)??

Előzmény: szasa6 (6987)
szasa6 Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6987

Ha van bankártyád, amit az ebay elfogad, akkor az ebay.com-on regisztrálj... én is ott csináltam és nem kelllett a postára várni....

 

Sza.sa

Előzmény: BIKE-R (6986)
BIKE-R Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6986

Biztos, hogy nincs korábbi reg. ezen a címen..... Bár lenne :))))

 

Tuti, hogy a cim nem jó, mert amikor léptetném a regisztrációt tovább, megmutatja, hogy mivel van gondja, és a mailcimet kifogásolja :(((

Előzmény: Zsoltx (6985)
Zsoltx Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6985
Erre nincs tippem. Nem regeltel korabban vele? Bizti, hogy a cim nem jo neki?
Előzmény: BIKE-R (6984)
BIKE-R Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6984

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni!

Regisztrálni szeretném magam az ebay.de-n, kitöltöm a regisztrációs oldalt az adataimmal, de az email címemet nem fogadja el. Működő email címet adok meg (ráadásul nem is freemailes, vagy hasonló "noname" cím).

Hogyan tudnám magam regisztrálni??

 

Megnéztem a FAQ-t, de erre nem találtam utalás, illetve visszaolvastam kb 500 hozzászólást, de ez mostanság nem volt téma .......

 

Előre is köszi a segítséget!!

ebayde Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6983

Hali !

 

Idözitsd az aukciót úgy hogy vasárnap 16-20 órára essen a lejárat. Ekkor ülnek legtöbben a gép elött. Szerintem az 5 - 7 nap a jó. A 10 nap már hosszú a többi meg kevés. Egyébként nem tudom mit szeretnél eladni, de próbáld meg 1.- € val indítani az aukciót. Ennyiért tuti rákattintanak, és annak már pszihologiai hatása van. Így mások is szívesebben licitálnak, ha már több ajánlat is érkezett.

Előzmény: Törölt nick (6982)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6982

SZIASZTOK,

 

A  pálmafácska nekem eltünt pár óra mulva és rendes kép lett belőle :))

 

viszont neketek mi a tapasztalatotok? hány napra tegyem fel a cuccot?

továbbá, megfigyelte-e valaki, hogy melyik napszakokban nem licitálnak annyian, vagy licitálnak annyian?

/mondjuk arra rájöttem, hogy a péntek délutáni szabadidős órák nem kedveznek az eladásnak :)/

 

ha senki többet harmadszor nem tud az ujbóli meghirdetésről, akkor istenuccse felteszem harmadjára is:))

mert persze nem szánt meg senki.

Előzmény: Quarell (6980)
spee981 Creative Commons License 2005.06.13 0 0 6981
Szia!

Huhh, bátor vagy (vagy vakmerő)! :) Én ezt nem fogom merni megcsinálni, pedig csak 10 Font körüli öszegről lesz szó (most már biztos, mert megnyertem a licitálást). Azért kösz, biztató, hogy 40 GBP is átmehet gond nélkül.

--
G
Előzmény: bati67 (6979)
Quarell Creative Commons License 2005.06.12 0 0 6980

Sziasztok,

 

 

Lenne egy kérdésem, az mitől van, hogy feleadtam egy hírdetést az ebayen és a képgalériánál bejelöltem a "galéria kép" opciót, tehát amikor listázol a kis kép megjelenik... azaz megjelenne, de a kép helyett egy pálmafás rajzolt képeslap látszik, nem az én általam kiválasztott kép. ???

 

Nem a kis fényképezőgépre gondolok, ami akkor van kint ha van kép, csak a listában nem kérted a galériaképet...

 

bati67 Creative Commons License 2005.06.12 0 0 6979

Szia!

 

Én már küldtem ki borítékban 40 GBP-t. Egy francia borítékba raktam bele a 2 db 20 font-ost. (Természetesen egy kemény papiros meghívóba csomagoltan és nem összehajtva!) Simán küldtem, egy hét alatt Londonban volt...

Előzmény: spee981 (6977)
hsoma Creative Commons License 2005.06.12 0 0 6978

Nos, abajos kollegák!

megjött az F3asom ámérikából. kis tévedéssel ugyan, de megjött. csupán 1500km -et tévedett az ami a címezéskor. Ugyanis Németországbe kötött ki a cucc. Egyik rokonunknál, hál' Istennek. de a vámot megúsztam:))

Üdv: hsoma

spee981 Creative Commons License 2005.06.12 0 0 6977
Sziasztok!

Nézegettem a fórumot, és úgy fest, hogy pénzt kellene küldenem borítékban a UK-be. :( Az itt írt trükköt akarom alkalmazni, azaz berakom CD tokba az Eurót, azt egy spéci bélelt borítékba, beslattyogok vele a magyar királyi postára, és ajánlottan, értéknyilvánítással föladom. Ez az értéknyilvánításos dolog ugyebár azt jelenti, hogy ha nem érkezik meg a pénz, akkor kapok kártérítést, gondolom fél év múlva, vagy még később, és közben próbálkozhatok újra más módszerrel, hogy vmiképp végül ki legyen fizetve az eladó. Jól látom a helyzetet? Az ajánlott küldemény + értéknyilvánítás 5kHUF-ra összesen 510+130 HUF, ha jól sasoltam. Ennyit megér, hogy a pénz jó eséllyel megérkezzen, és én se koppanjak nagyot. Mire figyeljek még, mit néztem el esetleg?
--
G
denito Creative Commons License 2005.06.12 0 0 6976
Koszonom mindenki segitseget, aki hozzaszolt a kerdesemhez!
.Boss Creative Commons License 2005.06.11 0 0 6975

 

Sziasztok!

 

Én olyan valakit keresek, aki ebay vásárlás területén otthon van. Szeretnék pár cd-t beszerezni.

Aki vállalná, hogy segít beszerezni légyszíves írjon erre a címre: szabolcs25@freemail.hu

 

Természetesen nem várom el ingyen, de erről majd megegyezünk.

 

Üdv.:

 

Boss

Zsoltx Creative Commons License 2005.06.11 0 0 6974
Csak egy picurkat olvass mar vissza es akkor nem fogsz ekkora hulyeseget kerdezni! Roviden: amit fizetned kell: aru leutesi ara+postakoltseg+a penz kijuttatasanak koltsege es meg EU-n kivulrol jovo cucc eseten VAM+AFA, az errol szolo ertekezest lasd kb 5 hsz-al lejjebb, valamint a topic cime alatti remek faq-ot is! A posta es tranzakcios dij annyi mindentol fugg, hogy senki nem tudja igy kitalalni.
Előzmény: Törölt nick (6973)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.11 0 0 6973
Segithetnétek nekem.... Ha amerikából rendelek az ebay.com-ról akkor egy 100 dolláros árú mennyibe áll meg nekem? És németország?100euró?
t.lantos Creative Commons License 2005.06.10 0 0 6972

Nem eszleltem fennakadast.

 

Előzmény: Törölt nick (6970)
chapelle Creative Commons License 2005.06.10 0 0 6971
USPS-szel küldi az amerikaiak többsége a dolgot, ez két héten belül biztosan itt van. Ha mégsem akkor arról csak a magyar posta tehet (magyar posta áruló). A neten nyomon követheted az állomásokat percről percre, bár amikor átlépi a magyar határt akkor megszűnik minden ésszerű nyomozási lehetőség.
Kérheted még FedEx-szel, UPS-szel is, ezek azért jók mert vannak magyarországi kapcsolataik, van hol reklamálni ha sérül vagy elvész a dolog. Ők viszont következetesek, ha vámolandó a dolog akkor azt le is vámoltatják.

200USD elég határeset, nekem ennél olcsóbbat vámolták már, ennél drágábbat pedig kihoztak motoros futárral, ezt már soha nem fogom megérteni.
Előzmény: SSZB (6965)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.10 0 0 6970
Nálatok megy most az Ebay ? Háromnegyed órája nem tudok belépni.
center43 Creative Commons License 2005.06.10 0 0 6969
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni £12.50 kifizetésében.............elsősorban a PAYPAL-al történő kifizetést szeretném.........
természetesen a kért összeget én előre ráteszem a megjelölt magyar számlára

(kalandorok kíméljenek :)))))))))) )

válaszokat lehet mailben is!
Köszönettel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!