Keresés

Részletes keresés

Azazello666 Creative Commons License 2005.05.03 0 0 6607

Sziasztok!

 

Még elég új vagyok az e-bayesek között...persze a fórumot próbálom visszapörgetni, hogy ne fárasszak másokat kérdésekkel.

Ám most mégis akad:)

 

Szóval, valaki ismeri alaposabban a BidPay-t?

Állítólag azt innen, Magyaroszágról is lehet használni...mi szükséges hozzá?

Valóban annyira egyszerű, mint amilyennek tűnik a weboldalán?

Kb egyenértékű a PayPale-l, vagyis akik PP jelölnek meg fizetésként, azok feltehetőleg a Bidpayt is elfogadnák?

S egy utolsó: csak USD-vel lehet fizetni ezzel, avagy euroval vagy fonttal is? (Avagy  kizárólagosan a US-ben lehet vele lét köhögni)

 

Előre is köszi, ha már valakinek van tapasztalata ezügyben és megosztja velem. Már 1-2 megválaszolt kérdéssel is könnyebb tovább lépni...

 

Azazello

garfieldka Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6606
Sokan megfeledkeznek róla, kétségtelen. Ha a kifizetés után írsz neki egy levelet, hogy megtörtént az átutalás, pár napon belül megkapja a pénzét, s egy fordulattal megemlíted, hogy a tranzakció lezárta után örülnél, ha írna pár sor bejegyzést, akkor ez segíthet. persze megpróbálhatod utólag is!
Előzmény: rstudi (6602)
ebayde Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6605

Hali !

 

Hamár így benne vagyok :)

 

Szerintem hagyd. Lehet, hogy késöbb ezébe jut és kapsz töle. Max 1 mail amibe megköszönsz neki mindent, és emlékezteted arra, hogy ne felejtse el a bewertungodat se, de többet ne írj neki, csak idegesíted. A profi power-seller, meg úgy is ad ha kapott egyet, mert ezt softwer végzi.  Nem tudom máshol hogy van de a németek gyakran elfelejtik, nem mindenkinek fontos.

 

üdv. 

Előzmény: rstudi (6602)
ebayde Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6604

Hi !

 

Témyleg nem lettem okosabb :) Bocs tényleg félreértettem ezt a 3 hónapos dolgot. Ettöl függetlenül, még ha keresésröl beszélünk akkor is sok a 3 hónap. Nemtudom, hogy csinálja az oszrák, ill. a magyar posta, de én ezt úgy tudom elképzelni, hogy a kóddal a kezedben felhívod öket és kisvártatva megmondja, hogy épp hol van a csomag. Pl. a DPD-s csomagodat a neten tudod követni. Talán egyszer majd jobbis lesz.

 

Lackó koma !

 

Erre a levél dologra : csak így dióhélyban próbáltam arra utalni, ami gyakori a német ebay-n hogy választhatsz, hogy szeretnéd a csomagot, biztosítva v. anélkül. és ez a lehetöség csak a kis holmiknál van, mert a nagy az mindenképp biztosítva van. Lehet, hogy nem fejeztem ki magam elég pontosan. A jövöben majd jobban vigyázok.

 

üdv.

Előzmény: malenykij polgar (6601)
Youme Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6603
Ezzel én is így vagyok. 8 üzletből (mind simán lebonyolódott) 5 + visszajelzés és 3 olyan aki nem csinált semmit. Pedig én mind a 8-nak adtam. 2 német és egy angol felejtett el klikkelgetni. Mindhárom IBAN/Swift átutalás volt, tehát nem tudom mi a bajuk... :-(
Előzmény: rstudi (6602)
rstudi Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6602
Sziasztok!

Vettem az e-bayről egy cuccot, meg is érkezett probléma nélkül. Márc. 24-én adtam az eladónak egy pozitív értékelést, ellenben ő azóta sem adott nekem, pedig ezelatt a több, mint egy hónap alatt 7-8 alkalommal is adott értékelést másoknak. E-mailekre meg nem válaszol. :( Mit tudok tenni az ügy érdekében? Vagy hagyjam a fenébe? Kevés bizniszem volt, jó lenne, ha gyűlnének a pozitív visszajelzések.
malenykij polgar Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6601
Nem is lettél mindenáron okos, mert akkor tarthat 3 hónapig, ha kerestetni kell. Ráadásul mivel egy spoilerröl van szó, nem hiszem, hogy levélben jött. Olvasd el a vonatkozó hozzászólásokat. Gsi8v: te pedig írj az eladónak, hogy indítson egy "Nachforschungsauftrag"-ot, mert nem érkezett meg a csomag.
Előzmény: ebayde (6598)
Lackó koma Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6600
"egy csomag Ausztriából Magyarországra 3 hónapig tart"

Szerintem a 3 hónap nem erre lett mondva, hanem a tudakozványos procedúra eredményhirdetésének határidejére. Az pedig tényleg 3 hónap. Mondjuk az is tragikusan sok.

"csak a biztosított, azaz postai csomag küldeménynek van azonosítója. Ha pl. a cucc olyan kicsi és levélbe küldik akkor fujhatod"

Ez igy ebben a formában nem igaz, hiszen egy ajánlott levélként feladott cuccnak (ami akár lehet egy 2 kg-os holmi dobozban) is van azonositója, és ez is biztositva van kb. 10000 Ft-ig.
Előzmény: ebayde (6598)
Gsi8v Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6599

Köszönöm mindenkinek a segitséget !

Nagyom bízom benne hogy megkapom a spoilert.

 

Üdv.

ebayde Creative Commons License 2005.05.02 0 0 6598

Helló kispolgár !

 

Nem szeretnék mindenáron okosnak tünni, de el ne magyarázza már valaki, hogy az normális ha egy csomag Ausztriából Magyarországra 3 hónapig tart. Szerintem pont nem szabad türelmesnek lenni, és addig kell utánna járni amég lehet. A biztosítás ebben az esetben csak azért volt érdekes, mert csak a biztosított, azaz postai csomag küldeménynek van azonosítója. Ha pl. a cucc olyan kicsi és levélbe küldik akkor fujhatod.

Előzmény: malenykij polgar (6597)
malenykij polgar Creative Commons License 2005.05.01 0 0 6597
Ha postai csomagban adta fel, akkor 700,- Euro-ig automatikusan biztositva van. Viszont türelmesnek kell lenni, mert néha 3 hónap amíg a császári posta utánajár. Tehát ne aggódj, csak légy türelmes.
Előzmény: Gsi8v (6593)
ebayde Creative Commons License 2005.05.01 0 0 6596

Hali !

 

Kérd meg, hogy küldje el a csomag azonosító kódját ! Ha elküldi akkor utánna lehet nézni, hol a csomag, ha nem küldi el akkor ö az aki nem tudja bizonyítani, hogy elküldte a csomagot. ( Ez csak biztosított csomag esetében igaz ! ) Ebben az esetben a saját ebay oldaladon bal alul van olyan link amin keresztül értesítheted az ebay-t hogy nem kaptad meg a csomagt, és az eladó nem reagál. Erröl az ebay értesíti az eladót, és ha ezután sem jelentkezik akkor 10 nap mulva beadhatod a vevö védelem igényedet, és az ebay kifizeti neked az aukciós vételárat.

 

üdv

Előzmény: Gsi8v (6593)
komikart Creative Commons License 2005.05.01 0 0 6595
Keresek valakit aki felrakna pár dolgot nekem rendszeresen német ebayra és paypalon tudá fogadni az átutalásokat!-Keress privátba!
Előzmény: Dhokthol Genya (6594)
Dhokthol Genya Creative Commons License 2005.04.30 0 0 6594
Nem biztos, hogy ráfáztál. Én 35 napja várok egy motorkereket németektől. a küldemény biztosított, nem türelmetlenkedek.
Előzmény: Gsi8v (6593)
Gsi8v Creative Commons License 2005.04.30 0 0 6593

Sziasztok.

 

Ráfáztam egy osztrák eladóval.

Nyertem egy spoilert,másnap kifizettem(70Eu) 3nap mulva meg is kapta a pénzt(péntek).

Azonnal írt hogy hétfőn föladja a cuccost.No ez 1hónapja volt azóta se kaptam meg.

Az emilekre azt reagálta hogy feladta és honnan tudja hogy nincs-e nálam már rég a spoiler.Írtam neki nézzen utána mert én nem tudok semmit tenni innen.

Azóta nincs válasz,semmire nem reagál.

 

Lehet hogy a posta keverte el ?

Mit tehetek hogyan tudnék utána nézni ha a posta keverte el ?

 

Üdv.

narancsmacek Creative Commons License 2005.04.30 0 0 6592
EU-n belul IBAN+SWIFT kod kell. Kerd el tole azt. Ha nem tudja akkor lehet, hogy a megadott adatokbol ki is lehetne kalkulalni (nezz utana az angol iban kepzesenek, es kalkulatorral probald meg eloallitani). En igy csinaltam...
csosza001 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6591
Hali! keresek egy embert , aki paypallal tudna fizetni 25 dollárt! és ha valaki ezt megtenné , mennyiért? előre is köszi msn: csosza001@hotmail.com email:csosza001@freemail.hu
t.lantos Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6590
Jut eszembe a fuvarozasrol. Nincs itt valaki, aki nemzetkozi fuvarozassal foglalkozik, es van ugy 8-10 kobmeter raktere? Havi 1-2 alkalommal lenne fuvar a munkahelyemen (leginkabb Milanobol, Lyonbol)
ZE Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6589
http://invitel.hu/youme/ebay/index.htm
Előzmény: Big Head (6585)
hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6588

hahó

én haza tudnám vinni. most egy nagy autóval vagyok.

irjad le honnan kellene.

Előzmény: Knova (6583)
Zsoltx Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6587
Ez így kb Western Union árszint, ha jól rémlenek a kondíciók.
Előzmény: zagrab78 (6576)
Zsoltx Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6586
Esetleg ha itt visszaolvasol, többször előkerült a téma és egész jó kis összefoglalók születtek.
Előzmény: Big Head (6585)
Big Head Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6585

Üdv!

Eléggé új vagyok a témában, és igazából gőzöm sincs róla. Mostanában gondolkoztam vmi eBay-es vásárlásról, mert van 1 pár cucc, ami elég olcsónak tűnik.

Nem tudtok mondani vmi magyar oldalt, ahol részletesen leírják ennek a rendszernek a csínját-bínját?

előre is köszi

Marcesz Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6584
Már azon 10 ezer jurón is volt egy kis bíborosi felár...
Előzmény: hellokocsivigyáztam (6582)
Knova Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6583

Szevasztok

 

Nem tud valaki segíteni, egy spoiler-t kellene németből hazaszállítani. A postaktg elég sok lenne, de ha valaki rendszeresen jár ki és van ott cím ahova lehet küldeni, az szuper lenne. Persze megbeszéljük az árát. De gondoltam megkérdezem hátha valaki tudna segíteni.

köszi

 

hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6582

árulják a pápa, xvi benedek (joseph kardinal ratzineger) vw golfját, amit ez év januárjában vett meg egy 20 éves fickó.

még hat nap hátra s máris 42 ezer euró körül jár az összeg. (a fickó 1o ezerért vette).

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4545301886&indexURL=5#ebayphotohosting

hágé Creative Commons License 2005.04.28 0 0 6581

azt tudom, de holnap reggel mennék, és ha hiányzik vmi adat, ma még talán meg tudom kérdezni...

 

kész őrület amúgy, az ő szállítója az árverés alatt azt mondta elküldik nekem, aztán mikor megnyertem, közölték hogy mégsem. körbetelefonált a srác mindenfelé, de vagy horror áron vállalták volna, vagy egyáltalán nem, szal nekem kellett megszervezni... ups rulez :)

Előzmény: Dhokthol Genya (6580)
Dhokthol Genya Creative Commons License 2005.04.28 0 0 6580
Most este zárva van! :))
Előzmény: hágé (6579)
hágé Creative Commons License 2005.04.28 0 0 6579

TURBO KÉRDÉS!!!

 

megkaptam az angol partner bankszámlaszámának adatait, holnap rohannék OTP-be utalni... kérdésem az volna, hogy elég lesz-e az alábbi pár adat???

 

account: fickó neve

account No.: xxxxxx (számok)

sort code: xx-xx-xx (számok)

 

lécci segítsetek gyorsan, már tűkön ülök, és a szállítócég azt várja hogy rendezzem a fizetést, utána hoznák is a cuccost!

Ariel Creative Commons License 2005.04.28 0 0 6578
ti megbiznatok ebbe a "cegben"?
semmi elerhetoseg penzugyi engedely, felugyelet satobbi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!