Keresés

Részletes keresés

Gsi8v Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5749
Kösz a segitséget.
Előzmény: Dhokthol Genya (5747)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5748
Sziasztok Egy 5$-os cd-t nyertem a liciten...de csak németül tudok...
Mi itt a legcélszerübb fizetés..Köszi!)

SHIPPING&HANDLING: 5$ (worldwide)THE NEXT ITEM`S SHIPPING WILL COST $ 1 EXTRA... PAYMENT INSTRUCTIONS: I accept 1. PAYMENT VIA iKOBO ( www. iKobo.com ) 2. CASH USD/Euros BY REGISTERED AIRMAIL or recorded delivery or post pack (sending cash by regular mail - Your own risk)...3. Western Union CASH ( NO BidPay ! ) TRANSFER BY WIRE!!!...NO MONEY ORDERS or CHECKS!!!...
Dhokthol Genya Creative Commons License 2005.02.22 0 0 5747

Én úgy szoktam időzíteni, hogy van egy kis progim ami az órámat mindíg pontosra állítja. A lejárat ideje ugye másodpercre pontosan látható. Az én sávszélességem, gépelésem gyorsasága annyi, hogy 16 másodperccel a vége előtt kell elkezdenem a gépelést, és így kb 3-7 másodperccel a vége előtt érkezik be. Ezt könnyedén le tudod ellenőrizni a Te gépeden is, úgy hogy licitálsz valami olyan dologra amire semmi szükséged nincs, és lényegesen az ára alatt van, tehát BIZTOSAN rád fognak licitálni. Megnézed, hogy pontosan mikor indítod, és látszik a licit beérkezése is.

 

Nem értem, hogy miért problémáztok ezen az automata legmagasabb értéket rakó automatán. Ha valami neked megérne akár 180€, de a vége előtt csak 110-en áll, akkor felrakod a 180-at, és a legjobb ajánlat felett fogod a licitléptékkel megvenni. Ha attól félsz, hogy más elviszi 181-ért, és neked valójában megér 182-t, akkor meg az első körben becsaptad saját magad. Az első körben kell tisztában lenni, és hajrá!!! ;)

Előzmény: Gsi8v (5714)
digicat Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5746
Megjegyzem, hogy mintha a Western Unionról beszélne a németed. Legalábbis arra kellene rákeresni a searchmachineben.
Előzmény: Lackó koma (5727)
Karaya Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5745
3 hónapig nem voltak képesek kideríteni? huh... remélem a MoneyOrder visszaigléséhez nem kell ezt megvárni. Csinált már valaki ilyet?
Előzmény: bugmaker (5741)
chapelle Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5744
Nyugi, ez csak ideiglenes foglalás. Ezt a pénzt vissza fogod kapni, ezzel ellenőrzik, hogy a megadott adatok helyesek voltak-e.
Előzmény: Gsi8v (5734)
Hantaboj Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5743
Nekem is volt (lett volna) tegnap egy stornírozni valóm. Csak egy sima számlát szerettem volna befizetni online egy szolgáltatónak itthon, de elütöttem a szlaszámot. Vasárnap lévén reméltem, hogy a még el nem ment utalást a telefonos simán kitörli. Francot. Nem törölt semmit. Nem akartam, hogy napokig kerengjen a pénzem, inkább fedezethiányt idéztem elő, így sikertelen lett. :)
Előzmény: hxm (5729)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5742
Valami kavarás van, mert 10 napig német számláról is vissza lehet vonni az összeget. Én utalással vettem a kocsimat és 10 napig nem adták ki.
Előzmény: Lackó koma (5727)
bugmaker Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5741
karaya: a postán csak 3 hét után tudsz elveszett(nek hitt) levél után reklamálni. Jó, hogy emlékeztetsz, nekem most telik le a 3 hónap a tudakozvány benyújtásától számítva.
Előzmény: Karaya (5731)
Virago1000 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5740

Sziasztok!

 

Most regisztráltam magam az ebayen, és végigmentem a regisztráció 3 oldalán. azt szeretném kérdezni hogy ezután kb mennyi idő múlva várhatok visszaigazolást emailban?

Köszi, üdv

adrienne1 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5739
Köszi, nézegetem:)
Előzmény: handras (5738)
handras Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5738
Akkor nézz szétt itt!
Előzmény: adrienne1 (5735)
adrienne1 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5737

Nem Mon lakom...

 

Előzmény: Gsi8v (5736)
Gsi8v Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5736

Helló !

 

Magyarországrol nem működik.(Pay-Pal)

 

Üdv.

adrienne1 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5735

Sziasztok, teljesen uj vagyok az ebay-en.

Valaki nagy vonalakban vazolna nekem a PalPay- rendszert? Hogy müködik? (Kartyam van hozza, csak eszet nem adott az Uristen:))))

Gsi8v Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5734
Sikerült félre is tette az ebay a 187Ft-ot :)))
Gsi8v Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5733

Sziasztok !

 

Eladóként szeretném a hitelkártyámat regisztrálni az ebayen.

Mi az a "Prüfnummer" ?

A kártyám hátoldalán nincs semmijen szám(Dombornyomott MasterCard).

 

Üdv.

t.lantos Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5732

Az ajanlottnak utana lehet kerestetni, de elvileg a heten odaerhet. Szokott az 2 het lenni.

Kerdes, hogy ekkora osszegnel miert nem bidpay-t hasznaltal? Fizettem mar vele nem aukcios cuccot is, atment a rendszeren. Persze azert be volt irva egy hasonlo osszegu aukcio :)

 

Előzmény: Karaya (5731)
Karaya Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5731
Posta téma. 14 napja kiküldtem ajánlott elsőbbségi légipostával $670 MoneyOrdert az usa-ba. Nem érekezett meg.
- szerintetek érdemes még várni, vagy menjek a postára reklamálni? A weblapjukon azt olvastam, hogy a kártérítés összege az igénybevett szolgáltatási díj 15szöröse lehet. A 900Ft-os levélnél ez kb. fedezné MO csekkek díját. Kapott valaki már kártérítést?
handras Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5730
Buta emberek a világ minden táján vannak....
Előzmény: Lackó koma (5727)
hxm Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5729

Ez egy baromság...

 

Rohadt bonyolult egy átutalást módosítani. Nekem már egyszer sikerült de nem volt egyszerű. Inditottam egy átutalást az OTP Direkt Csinálom.hu-ról Németországba majd miután elküldtem a pénzt találta ki a kedves eladó hogy akkor neki most mégsem az a címe, mármint hogy a számlaszámhoz nem az Ő neve és címe tartozik. Na sebaj felhívtam a help desket hogy akkor most mit lehet csinálni, szó szót követett majd ugye a vége az lett hogy fáradjak be valamelyik fiókba személyesen. Be is mentem kisvártatva, majd ott kézzel kellet irnom egy kérvényt a Nemzetközi Deviza és Csekk Osztályra hogy legyenek szívesek az ilyen és ilyen számú átutalási megbízáson szereplő nevet és címet ami ez és ez, erre és erre megváltoztatni, Majd ezt a kedves hölgy elfaxolta nekik majd a faxot lefénymásolta és odaadta nekem. Mindez összesen nettó másfél óra volt és vagy öt ügyintézö foglalkozott a dologal mire sikerült. Ezek után nem hiszem hogy egy teljesen lefutott átutalást ilyen egyszerűen vissza lehet csinálni. 

Előzmény: Lackó koma (5727)
vomit Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5728
ezen kivul kicsit nehez neki beszel english.
Előzmény: Lackó koma (5727)
Lackó koma Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5727
Egy kis érdekesség:

Egy német eladó azt jelölte be, hogy csak németországba szállit. Szokásomhoz hiven azért rákérdeztem mail-ben, hogy lehet-e licitálni Magyarországról, nekem erre az esetek kb. 80%-ában az volt a válasz, hogy persze, lehet. Most nem ez volt a helyzet, azt irta az eladó, hogy sajnálja, de csak németek licitálhatnak, egyébként túl nagy lenne számára a rizikó. Visszairtam neki, hogy természetesen tiszteletben tartom a döntését, de árulja már el, hogy mit ért rizikó alatt, hiszen ő csak akkor küld nekem bármit, ha már megkapta tőlem a cucc és a postázás ellenértékét.
Erre ezt válaszolta:

"In germany (I think in whole europe) we have some storys about buyers
from anohter country they transfer money by bank. But in the rights of
other countrys the can transfer it back. You understand? So the seller
see the money on his account, and than the foreign buyer transfer it
back. From german bank account to german bank account is that no
possible. This action of criminals are more in cars-buying. So I have
a little respekt from selling in other countrys.
This risk is not only on hungrian bidders.

If you want to read something about that kind of crimanals, take a
look in searchmachine with the key words "western union". In germany
searchmachine you find much news about that."

Tehát a lényeg az, hogy attól fél, hogy a külföldi vevő átutalja neki a pénzt, ami egy kis időre valóban megjelenik az ő bankszámláján, erre ő postázza a cuccot, majd kisvártatva a vevő visszaszippantja tőle a pénzt.
Hát nekem ez iszonyú nagy marhaságnak tünik, ilyesmit ha akarnék sem tudnék csinálni.
Hallotatok már erről bármit is?
t.lantos Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5726

En modemrol probalkoztam tegnap. Mivel szar meg lassu, nem hagyhattam az utolso pillanatra, igy 1 perccel a vege elott irtam be a tetet, es nyomtam a gombot. Fel percig tartott, amig atment. Igy persze a konkurencianak maradt meg fel perce, es felullicitalt.

 

Előzmény: nohab (5725)
nohab Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5725

KB hány másodperc alatt ér be a licitem a termék lejárta elött ?

 

Rengeteg mindentől függ, a sávszélességed egy dolog, fontos faktor még, hogy mikor adod le a licitedet, mennyire terhelt az adott Ebay-szerver éppen akkor. Pl. a szerver helyi ideje szerinti vasárnap este általában abszolút csúcsforgalom. Ha nagyon a végén akarsz beszúrni, akkor célszerű igénybe venni "küső segítséget", ha nem sajnálsz rá licitenként pár (száz) Ft-ot. Ezek a rendszerek intelligensek annyira, hogy jól alkalmazkodjanak a pillanatnyi feldolgozási sebességhez.

Előzmény: Gsi8v (5714)
edk440 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5724
Ilyenkor alkalmazom én a HelyettemUtolsóPillanatbanLicitáló szolgáltatót. 1%-ot kér, de csak ha megnyerem a segítségével a tételt.
Előzmény: narancsmacek (5720)
edk440 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5723
Mert befejezettre két hétre visszamenőleg lehet keresni.
Előzmény: narancsmacek (5721)
edk440 Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5722
Az eladó visszavonhatja az aukciót, többnyire arra hivatkozva, hogy már nincs meg (mert megsérült, tönkrement...)
Előzmény: handras (5715)
narancsmacek Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5721

Ezzel nekem febr. 05, elotti lejartu cuccokra nem sikerult ratalalnom.

 

(Ha a kedvencekbe elrakok parat akkor azt honapokig meg lehet talalni, de 4-5 honap utan eltunik a kep, majd az aukcio is).

 

Előzmény: t.lantos (5700)
narancsmacek Creative Commons License 2005.02.21 0 0 5720
Multkor egy nagyon-nagyon ritka es emiatt nagyon kapos tetelt ugy nyertem meg, hogy folyamatosan neztem az idot (nyomogattam a refresht), majd percvaltasnal elinditottam egy kezi stoppert. A lejarat elott 3mp-el nyomtam el a licitemet es igy lettem nyero a nagy tulekedesben. De ez eleg stresszes es egyaltalan nem biztos modszer (chellorol, angol ebayra).
Előzmény: Gsi8v (5714)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!