Keresés

Részletes keresés

t.lantos Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54403

Ez utobbit nem is csodalom, hiszzen nem az IBAN van megadva, igy osszevetni nem tudja, a checksum-ot meg nem fogjak szamolgatni.

Előzmény: .:(gabor):. (54401)
t.lantos Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54402

10+ eve tudom a tutit te kreten.

Tobbszor mondtam, ha nem megy, csinalj screenshotot. Ez se jott ossze, innentol engedjuk mar meg magunknak azt a luxust, hogy dogolj meg a problemaddal, es ne segitsunk.

Előzmény: Jeepney (54400)
.:(gabor):. Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54401

Eddig sehol semmi gondom nem akadt a PayPallel, pedig a nevekben kavarások is vannak. (családi név + 2 keresztnév)

A PayPalen Gipsz Jakab Ubul néven vagyok regisztrálva.

Immáron 7 éve egy olyan bankszámlára hívom le a pénzt, aminek Gipsz UbulNÉ a tulajdonosa.

A PayPalhez kapcsolt bankkártya pedig Gipsz Ubul nevén van.

3-4 éve leellenőriztettem magam (jogosítvány, 2db közüzemi számla) amikor az utolsó 365 napban a bevételem meghaladta 3000 dolláros határt, de előtte is működött minden gond nélkül.

Ugyanakkor a múlt héten elfelejtettem a jelszavam és a biztonsági kérdésekre adott jó válaszokat sem fogadta el. Először a bankszámlaszámot kérte, de bárhogy töltöttem ki, nem lett jó. A szerinte rossz válasz után az IBAN-t kérte, de hiába írtam be azt is helyesen, nem fogadta el. Csak egy 8 perces telefonálással sikerült resetelnem a jelszavamat.

Jeepney Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54400

Én meg idióta vagyok meg töketlen.

 

De tényleg, nem kéne válaszolgatni azoknak, akik két hozzászólást hajlandóak visszaolvasni a témában, de rögtön tudják a tuttit és belekotnyeleskednek.

Előzmény: nyubocs (54398)
t.lantos Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54399

Akinek 10+ eves a regisztracioja mindenhol :)

Előzmény: nyubocs (54398)
nyubocs Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54398

Azért ilyenkor felmerül  a kérdés, hogy vajon ha másnak (többeknek) sikerül, Neked meg nem, akkor miért kell a másikat unatkozó szájbergyereknek hívni.

Előzmény: Jeepney (54397)
Jeepney Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54397

Ne szaggass.

Inkább olvass vissza. Ezen már rég túlvagyunk és ki is veséztük.

De az is lehet, hogy tényleg olyan hülyék vagyunk, hogy a nevünket és 24 számot nem tudunk beírni.

Nem tudom hány éves vagy, de unatkozó szájbergyerekeknek nem ez a játszótér.

Előzmény: t.lantos (54396)
t.lantos Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54396

Azert mert te egy idiota vagy, es meg toketlen is, nem szaggatom magam tovabb.

 

Rabokok, hogy add bank account.

 

Vezeteknev kitoltve. A keresztnevet meg tudod adni.

A sorrend nem is tud kerdeses lenni.

 

Bankszamlaszam 16-24 karakter.

Bank nevebe nem kotnek bele, ha nem stimmel karakterre.

Sehol semmi IBAN

 

Nem megy? Akkor add fel, nem neked valo ez.

Előzmény: Jeepney (54394)
Jeepney Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54395

Hű apám..

Te aztán bátor vagy!

Két paypal számlád is van és ezt meg is fogja tudni az Ebay-Paypal kőagy társaság.

Neked annyi !

Ne csodálkozz ha kommandósok fognak berepülni a csukott ablakodon :)

 

Előzmény: radikál (54384)
Jeepney Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54394

Hintalow írta:

 

"A legegyszerűbb módszer egy számla hozzáadására: csinálsz egy sima feltöltést a folyószámládról párszáz forinttal. és ennyi. automatikusan elmenti a számlaszámot a paypal."

 

Muhaha 1. 

Nem ment az el semmit sehova. Kipróbáltam, feltöltöttem 1500forintot a forintos számlámról.

Ugyan ott vagyok.

 

"A név sorrendje kb sosem akadályozott semmi ilyesmit, annyit azért tudnak már, hogy ne akadjanak fel a nyugattól eltérő névsorrenden."

 

Muhaha 2.

Csak 1500forintra megbüntet ha bármi bizbasz nem stimmel.  Ezt írja is amikor számlát próbálsz csatolni az accountodhoz.

És meg is teszi. Biztos lehetsz benne.

Előzmény: Hintalow (54351)
Dámdámdámdám Gurgugyin Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54393

A magyar vám visszaküldött egy 5 Fontos bicikli computert mindenféle írásos indoklás nélkül és nem kaptam meg egy bicikli üléshuzatot sem. 

Miért pikkelnek rám?

t.lantos Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54392

Tekintettel arra, hogy elvileg csak egy pp accountod lehet...

Előzmény: Törölt nick (54388)
Degeczi Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54391

A webkártyához tartozó számlaszámot tényleg nincs sok értelme fölvenni Paypalon, elég a normál.

Maga az OTP-s webkártya minden további nélkül fölvehető - bár sok haszna nincsen, ha biztonságos (és persze Ebaytől eltérő) a Paypal belépésed. Az inkább más, ismeretlen oldalakon hasznos.

Előzmény: Törölt nick (54387)
bombaba Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54390

A hivatalos oldalról indul az online bank. A netkártya egy fizikailag létező kártya, kártyaszámmal, csak internetes fizetésre alkalmas.  

A Cib és PP viszonyáról nem tudok semmit, nekem nem okozott eddig semmi gondot.

Előzmény: Törölt nick (54387)
nyubocs Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54389

Vajon milyen új online fizetési rendszerre lenne még szükség a már kismillió létező mellett?

Előzmény: Törölt nick (54388)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54388

Huu, hát ilyet nem hiszem, hogy tudsz, az ebay és a paypal baromira szigorúan vesz mindent..:) Egyik ismerősömnek azért törölték az account-ját ebay-en, mert két paypal címre kérte a vevők fizetéseit, egyszer erre, egyszer arra.
Egyébként vásárlásra / eladásra vannak ma sokkal előnyösebb, biztonságosabb oldalak, mint az ebay, már csak a fizetésre kéne egy új online rendszert kitalálni, és megdőlne az ebay-paypal monopol hatalom. Amivel a baj az, hogy az ebay meg is dőlne már holnap, ha nem lenne paypal.

Előzmény: radikál (54384)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.11 0 0 54387

Hali!
Én tervezek egy CIB-es számlát nyitni. Milyen a CIB és PayPal viszonya, simán megy neked minden? A CIB-nek milyen az online banking-je, hol kell belépni a számládhoz, a hivatalos oldalukon keresztül? És ez a netkártya micsoda, külön kártya? Mert én az OTP-s virtuális számlaszámom próbáltam egyszer hozzácsatolni a paypal-hoz, de nem engedte, csak a normálisat tudtam.

Előzmény: bombaba (54386)
bombaba Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54386

Bocs, megszakadt reggel a net meg el is kellett mennem.
De igazából nem tudod semmit mondani. 

Régi PP számla, hozzárendelve bankszámla és internet kártya (CIB-es).

Nem látok limitet a számlámon, a korábban mondott/írt tranzakciós limiteket a Help-ben találtam, messze ez alatt szoktam pénzt lehívni egy alkalommal. 

Előzmény: radikál (54377)
smc2 Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54385

Sziasztok!
Egyik ismerősömet kértem meg, hogy rendeljen nekem valamit e-bay-ről. Mivel ő gyakran ebay-ezik, gondoltuk, hogy ez nem okoz gondot.
De valamiért nem sikerül kifizetni a terméket.
Ez a hibaüzenet:
We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, Visa x-____ because it has been denied by the card issuer. We'll use your preferred back-up payment method to complete this transaction. Please continue with this back-up payment method or choose a different way to pay.

Két számláról (két különböző bank) is próbálták, nincs változás.
A kártyán a vásárlási és mindenféle limit bőven felette van. Fedezet is van.
Segítsetek, hátha tapasztalt már valaki ilyet!
Köszi!

 

radikál Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54384

Szóval van olyan aki már lecserélte a paypal accountját egy másikra és azt hozzárendelte az ebay account-jához?

Hány helyen kell átírni az ebay my menu-jében és pontosan hol?

Inkább megkérdezem pontosan olyasvalakitöl aki tudja mert nincs kedvem belefutni újabb nemvárt szivatásba.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54383

vagy szivárvány :)

Előzmény: t.lantos (54382)
t.lantos Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54382

Jo, de ettol meg lehet a barna es a lila is. Sot, akar narancssarga :))))

 

Előzmény: Törölt nick (54378)
t.lantos Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54381

Nekem nincs ilyen menupont :)

Igaz, regi personal account.

Amugy emlekeim szzerint ennel sokkal tobb, ha verified vagy.

 

Előzmény: bombaba (54372)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54380

hát nemtom :)

 

valami gebasz lehet,

2 hete akrtam venni valami aprósgot $ 10 körül webáruházból. nem engedett a pp fizetni,hogyaszondja kártya le van tiltva, felhivom a bankot aszondja ők még a próbálkozást/elutasitást se látják, a pp-tól nem jött semmi,

akkor gondoltam küldöm a pp-n a pénzt direktbe, azt se engedi.

máshol többször is fizettem, aznap is,  itt azóta se sikerül. nem ér annyit a dolog, hogy telefonálgassak meg utánajárjak, de mégiscsak nem rendes dolog :)

Előzmény: radikál (54377)
radikál Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54379

Súly: 1,83kg.

Előzmény: Törölt nick (54378)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54378

na és a súlya? :)

ha gondolod, megadom a futárárat, amit én kaptam legolcsóbbat, a nagyok közül az egyik :) és nem sárga. :)

/mint amikor 2 matróz barkóbázik /

 

lehet ennél is van olcsóbb, az meg írja meg nekem :):)

 

chile 1 kg a gyorsabbik verzióval a fele,

usa 1 kg meg annyi mint az 1 kg ajánlott postai levél.

usa 2 kg  meg már olcsóbb is mint az ajánlott levél.

ha nem vállalsz be limitet,

ha tudsz egy jó mennyiséget küldeni, nyilván akkor mégolcsóbb.

Előzmény: radikál (54370)
radikál Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54377

Ha megmondod hogyan már csinálom is :)

De tényleg.

 

Ami rohadt érdekes, hogy a bankszámlámmal semmi gond ugyanis csináltam tegnap egy új PP account-ot és 2 perc alatt hozzáadtam azt az OTP-s bszla-t amit a régi (mellesleg jól müködö) PP számlához nem enged!

Jó mi?

Tehát nem a bszla-val van baj hanem a régi PP account-ommal (legalábbis ebböl a szempontból)

 

Gondoltam akkor semmi gond átteszem a zsét az új PP account-ra és hazaküldöm.

Igen ám de az új account-on meg ott a limit amit csak az ellenörzési folyamattal lehet feloldani.

Ahhoz viszont kell, hogy legyen hozzárendelve credit card is amit nem enged hozzáadni mert már hozzá van rendelve a régi PP account-omhoz!

 

Kérdés: Van itt olyan aki már változtatta meg a paypal címét ami hozzá van rendelve az ebay account-jához?

Mert most valszeg paypal címet váltok, hogy az új account-omra jöjjön majd a pénz.

Előzmény: bombaba (54375)
bombaba Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54376

Igen.

Előzmény: radikál (54374)
bombaba Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54375

Valóban nincs ilyenem, de az enyém már régi számla, bankszámlával, bankkártyával.

Mégiscsak a bankszámlád hozzáadását kellene átverni.

Előzmény: radikál (54373)
radikál Creative Commons License 2014.09.10 0 0 54374

A 252.000-töl hívtál le többet anyway?

Előzmény: bombaba (54372)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!