Keresés

Részletes keresés

Cilic_elmeallapota Creative Commons License 20 órája 0 0 422215

Igen azt mondtam hogy túl sok mindennek kell klappolnia hogy esélye legyen, tegnap nem volt rossz az első szettben de extra sem, ez a mezőny nagy része ellen elég de van két-három játékos akik ellen nem. Mikor Djokot verte Cincinnattiben ott nagyon jól adogatott de ilyen teljesítményre csak ritkán képes.

Előzmény: Hepci (422214)
Hepci Creative Commons License 20 órája 0 0 422214

Gyorsabb pályán több az esélye, illetve ha jobban megy neki a szerválás.

Tegnap az utóbbiban nem volt fölényben Medvedev, így az egyetlen dolog nem volt meg neki, amiben jobb (lehet), mint Alcaraz.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422213)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 23 órája 0 0 422213

Tavaly meg már az első két játék után feladta, Wimbledonban nem mozgott olyan jó a füvön, WTF-en se nyert szettet teremben, mindig van valami kifogás. Ha 10-szer játszanak abból minimum 8-szor Alcaraz fog nyerni és az olló csak nyílni fog mert az orosz már lassan 30 éves lesz, kifutó modell lesz, a spanyol meg még bőven felfelé ívelő pályán van.

Előzmény: irreverzibilis (422212)
irreverzibilis Creative Commons License 24 órája 0 0 422212

jólvan a szagértő csapatnak nem tűnt fel,hogy Medve feladta a második szettet, természetesen nem lehet a Messiás érdemeit elvitatni,az első szettet egy tényleg jól játszó orosz ellen hozta az akkor még akadozó játéka ellenére,de hogy a második szettnél nem látni hogy mitől sziporkázott

fedor000 Creative Commons License 1 napja 0 0 422211

Phu a 2ik szettben lecsapott a messiás,az nagyon komoly tenisz volt..Kíváncsiam várom Miamit tudja e tartani ezt a szintet.

Cilic_elmeallapota Creative Commons License 1 napja 0 0 422210

Medvedevnek csak akkor van esélye ha úgy játszik mint az USO-n de úgy csak életében egyszer-kétszer fog, az első szettben Alcaraz pocsék volt, ütött egy csomó hibát de ígyis nyerte a szettet, a másodikban már nem voltak egy súlycsoportban. Az orosz a végén be is kattant, nehezen viselte a közönséget meg a vereséget pedig még jó párat befog szedni a Sinner, Alcaraz kettőstől mert ezek sokkal jobbak mint a korábbi felhozatal.

Rafa18GS Creative Commons License 1 napja -1 0 422209

2. szett már peak Alcaraz volt. Mentálisan eléggé hasonlít amúgy Nadalra, általában beragad a meccsek elején, utána egy darabig görcsös a játéka, de ha megvan a vezetés lelazul és akkor már kijön belőle ami benne van.

Rafa18GS Creative Commons License 1 napja 0 1 422208

Hihetetlen milyen buta teniszező Alcaraz. Tie-Break 5:4-nél adogatóként mire megy fel a hálóra ebben a helyzetben, ezt mutogatni kéne mindenhol, hogy mit ne csináljunk ilyen helyzetben. De így is övé a szett. Pedig ilyenkor el kéne buknia, hogy megtanulja ezeket, hogy nem férnek bele.

twohandedtweener_ Creative Commons License 1 napja 0 0 422207

szerinted?

Előzmény: irreverzibilis (422206)
irreverzibilis Creative Commons License 1 napja -1 0 422206

nem mindegy,de értetted?!

Előzmény: twohandedtweener_ (422204)
twohandedtweener_ Creative Commons License 1 napja 0 0 422205
twohandedtweener_ Creative Commons License 1 napja 0 1 422204

csápoltak,mint cséphadaró

 

csépeltek mint a csáphadaró?  :)

Előzmény: irreverzibilis (422202)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 1 napja 0 0 422203

Ízlés kérdése, mivel jobb egy Djoko Nadal akik végkimerülésig sakkoznak? Ott is kidőltek, nem mindig kellett neki hat óra vagy mikor Murray-vel játszott de ha neked ez tetszik akkor nézzed a 15 évvel ezelőtti meccseket újra. Amúgy ez a meccs nem is volt annyira brutális mint mondjuk a tavalyi Miami.

Előzmény: irreverzibilis (422202)
irreverzibilis Creative Commons License 1 napja -1 0 422202

Engem az borzaszt el,hogy ez lesz a jövő tenisze? Kb mint egy ripacs Bud Spencer film,áll a két faszi szemben, izomból nyomják a pofonokat,majd az egyik kidől. Itt is csápoltak,mint cséphadaró,- mondjuk a fő művésze ennek Rublev,- és egyszer valamelyik lórugása kicsúszik a pályáról.Néha a Messiás berövidített amikor látta,hogy Sinner a lábát tapogatta.

Előzmény: Veszpremi (422199)
irreverzibilis Creative Commons License 1 napja -1 0 422201

ez a doki dumája,ne majmold ha csak nem a skizó nickje vagy, amúgy ki nem sz.ja le hogy Te mit gondolsz rólam 

Előzmény: Rafa18GS (422198)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 1 napja -1 0 422200

Alcarazra amúgyis jellemző a gyenge kezdés, sokszor leverik őt az első szettben, Wimbledonban sem tűnt úgy hogy győzni fog de aztán felépíti magát és megfordítja a meccseket.

Előzmény: Veszpremi (422199)
Veszpremi Creative Commons License 2 napja 0 0 422199

Végignéztem, érdekes fordulat volt. Nem volt rossz meccs, de a meccs minden fázisában valaki alárendelt szerepet játszott, azaz igazán nagy éles küzdelem mondjuk TB-ig esélytelen volt. Volt pár fantasztikus ütés, amit majd ismételni fognak. A legjobb pillanat az volt, mikor a labdaszedő kis csajjal ücsörgött és beszélgetett Sinner az esernyő alatt :)

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422192)
Rafa18GS Creative Commons License 2 napja 0 1 422198

Te egy igazi besavanyodott, megkeseredett ember vagy. Ráadásul abból a fajtából amivel sok mindent nem lehet kezdeni, öniróniára nem cagy hajlamos (szerintem azt sem tudod mi az), humorérzéked zéró. Elég rossz kombó és sajnos nagyon sok van belőle az országban. Mindenkinek vannak rossz időszakai de én speciál a megkeseredésnek eddig a fokáig nem hagynám eljutni magam. A veled való kommunikációt ezek miatt érdemes kerülni. Ha csak szimplán felcseszi magát rajta az ember az még nem okoz problémát (én bírom, meg bele is tudok állni), de azt viszont el akarom kerülni, hogy én is ilyenné váljak egyszer.

Előzmény: irreverzibilis (422196)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2 napja 0 0 422197

mákod van, Paul kicsinálta magát a 2. szettben

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422192)
irreverzibilis Creative Commons License 2 napja -1 0 422196

Oktass mester, hogy pukkant szét az a veretlenségi aura. A blikkbe írogatsz cikkeket ilyen bombasztikus fogalmazással?

Előzmény: Rafa18GS (422190)
Hepci Creative Commons License 2 napja 0 1 422195

Hehe, nem vagyok rajongó alkat, viszont az irracionális utálatra sem vagyok hajlamos.

Alcaraz további izomzatot épített magára, vagy önbizalmat - nem tudom, a kettő közül az egyiket.

A meccsbe sajna belealudtam, így nem tudom, hogy mi történt a 3. szettben.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422185)
Rafa18GS Creative Commons License 2 napja 0 0 422194

Ne vicceljünk már Paullal, a csávó rohadtul nem tétel jelenleg Alcaraz ellen ezen a pályán. Egy Cincy pályán veszélyesebb lenne.

Előzmény: Cilic_elmeallapota (422192)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2 napja 0 0 422193

Vannak bizonyos pályák, körülmények amik fekszenek messiásnak, Miamiban már nem biztos hogy megverné Sinnert, teremben főleg nem, salakon igen. De annyi bebizonyosodott hogy Sinner sem verhetetlen, pedig már azt hittem 2004-es Federer vagy 2011-es Djoko féle szintlépés lesz.

Előzmény: fedor000 (422191)
Cilic_elmeallapota Creative Commons License 2 napja 0 0 422192

Aztán váratlanul simán meg is fordult a meccs, Sinner ellőtte minden puskaporát az első szettben, a harmadikban már nem is volt ellenfél. Mostmár két bukott messiásunk is van. Remélem nem Paul jön a döntőben, ő mindig meg tudja viccelni Alcarazt.

Előzmény: Veszpremi (422186)
fedor000 Creative Commons License 2 napja 0 0 422191

Hát ezt nem láttam jönni az első szett után..Mostmár bekell húzni a tornát és akkor újra zónába kerül a messiás!

Rafa18GS Creative Commons License 2 napja 0 1 422190

Mondom, iskolapad. De először lehet egy pszichológussal kéne kezdened.

Előzmény: irreverzibilis (422188)
Rafa18GS Creative Commons License 2 napja 0 0 422189

Úgy tűnik mégsem verhetetlen Sinner. Alcaraz felszívta magát erre a tornára. Ideje volt már.

irreverzibilis Creative Commons License 2 napja -1 0 422188

Menjél már p.ba,a verhetetlen mindkét bukott szettben megkapja a duplabréket,tűpontos elemzés és 1,5 óra intenzív játék után minden kínja van, a lába,a keze

Előzmény: Rafa18GS (422183)
Rafa18GS Creative Commons License 2 napja 0 0 422187

Brutál a meccs. 

Veszpremi Creative Commons License 2 napja 0 0 422186

6:1 Sinner. Nagyon sima.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!