Keresés

Részletes keresés

pécsi fosórém Creative Commons License 2018.12.04 0 0 224

Pofán foglak baszni, ha még egyszer hozzám szólsz.

Előzmény: Aus1 (220)
Uditka_ Creative Commons License 2018.09.06 0 0 223

Az a baj h a daubner elszarodott...

harom szelet sutit vettem, mindharom kuka.

A somloi kozepszar, a madartej haaaat.... Meggyeskiflit sztem holnap dobom.

errol ennyit

 

pécsi fosórém Creative Commons License 2018.07.31 0 0 222

Te nyomorult idióta fasz, nem mernéd ezt az arcomba mondani, mert letépném a tököd. Ha van. Mi a faszt véded, ki vagy te, valami beépített ember?! Hogy baszódnál meg. Mekkora egy ostoba seggfej lehetsz, aki egy nicknév alapján megítél valakit ismeretlenül is! Egy hörcsögöt nem bíznék rád.

Előzmény: Aus1 (220)
forcello Creative Commons License 2018.07.31 0 0 221

Ez a topik szenzációs!

Aus1 Creative Commons License 2018.07.31 0 0 220

Mit nem lehet azon érte... Jaj b+, majdnem leáltam egy ilyen türhővel vitatkozni.

 

Ilyen névvel min csodálkozol?

Örülj, hogy élsz és hogy a nevelőtiszted vállalt.

Előzmény: pécsi fosórém (218)
pécsi fosórém Creative Commons License 2017.02.16 0 0 219

"Üzletünkben csak készpénzes fizetés lehetséges."

 

EZ IS SZÁNALMAS MA MÁR!!!

pécsi fosórém Creative Commons License 2017.02.16 0 1 218

A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! A XXI. században eléggé szánalmas, ha Magyarország egyik méltán legjobb cukrászdáját, a Daubner Cukrászdát nem lehet elérni egész nap, sem vezetékes, sem mobilszámon, mert emailben nem fogadják a rendelést!!!!!!!!!! 

originalqszi Creative Commons License 2014.02.22 0 0 217

Megvan még???? 1000 éve nem jártam arra:((( Fagyit azóta a zosanban eszem 99 fornyákért:))) Múltkor még puha, krémes is volt:))) Hogy a cukim???? Szarok rá, délelőtt volt:DDD

GBENY0V Creative Commons License 2013.11.25 0 0 216

Szervusz "újmoni"! Nem kellett volna...

-Mert: Nagy kár, hogy megszólaltál. Nem is fogok Veled vitatkozni, csak légyszíves olvasd el mégegyszer, mire is reagáltál.

-(Mert csak egyetlen mentséged lehet. Téged a Daubner fizet! hameg nem, akkor meg minek szólsz be(le)?)

-Mert nem vonom kétségbe, hogy a rizsliszt kell-e valamely készítmény "stabilizáláshoz" és az megengedett-e, finom-e!

-Mert áttanulmányozhatsz 3500 makaron receptet és nem találsz benne jellemzően "rizslisztet", nézheted itt a végtelenségig:

https://www.google.hu/search?q=makaron+receptek&oq=makaron+receptek&aqs=chrome..69i57j0.5839j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8#es_sm=122&espv=210&q=%22macaron+recept%22

-Mert senki sem mondhatja, hogy a "rizsliszt" tiltott lenne, én sem, de a Daubnerben már mégsem kellene belenyomni!

-Mert senki sem mondta, hogy a "rizsallergia" széles néptömegek gyógyíhatatlan betegsége lenne, de a szoptatós "kismenyem" az bizony az.

-Mert semmi értelme Neked azon a TÉNYEN vitatkoznod, hogy ettől MAJDNEM MEGFULLADT ÉS SZEDERJES KIÜTÉSEK LEPTÉK AZONNAL EL!!!

 

És pontosan ez az, amit a Daubnertől nem vártunk. Hogy

-de engedélyezett,

-de valamit stabilizáló,

-de valamit pótló,

-de valamit dúsító,

-de valamit egyesek számára élvezetesebbé tevő,

-de PÓTANYAGGAL,

ebben az esetben RIZSLISZTTEL puffereljen fel egy Daubner készítményt. Okesz?

Előzmény: újmóni (215)
újmóni Creative Commons License 2013.11.11 0 0 215

Marhaság!

 

Rögtön elemeztétek is, hogy mennyi rizsliszt van benne...? Stabilizálás miatt szoktak ilyesmit a sütikbe tenni - nem tiltott semmiféle törvényben!

Ráadásul a rizs nem olyan széles körben elterjedt allergén, mint mondjuk a mogyoró (amit szinte minden csokis élelmiszeren feltüntetnek: "nyomokban mogyorót tartalmazhat". )

Előzmény: gbenyov (214)
gbenyov Creative Commons License 2013.11.11 0 0 214

Kár, hogy ez a topik halott, mert biztosan sok jót is el lehetne mondani.

 

De most valami katasztrófálisan ROSSZAT osztok meg veletek:

Makaron-t rendeltem.

Családunk majdnem minden tagja nagyon finomnak találta.

Egy kivétellel, "kismenyem", jelenleg szoptatós kismama, születése óta RIZSÉRZÉKENY.

Ő majdnem elájult, rohamot kapott, fellépett nála az ismerős reakció: RIZS, vagyis válószínűleg RIZSLISZT felhasználásával készült ez a "finom" Daubner Makaron!

 

Ez ez csalás, átverés, disznóság!

Persze nyilván olcsóbb az előállítás! 

 

Kittike7 Creative Commons License 2011.06.29 0 0 211

Nekem a csersznyés pite sült ki nemrég..Kávé jár amellé is természetesen :D Annyi cseresznyénk van még mindig a fán, hogy aki szeretne, írjon prirviben, szívesen adok. Egy jó kis pitéhez a kávé mellé :D

Előzmény: Törölt nick (208)
Zitka Creative Commons License 2011.06.28 0 0 209

Létezik hsz-számnövelő topik!

Miért kell teleszemetelni marhaságokkal az összes konyhatopikot? :-(

 

 

Előzmény: Törölt nick (208)
vacsi87 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 207

Nem vették meg.

sehonnay Creative Commons License 2011.05.17 0 0 206

Azt hallottam megvették a kínaiak. Tud vakaki valamit erről?

TTNora Creative Commons License 2009.09.22 0 0 205

Igazán megoszthatnák velem is a receptet! :-)

Köszönöm az utánajárást, megnéztem hol vannak, meglátogatom őket valamikor.

Bevallom (szégyen ide vagy oda) még nem jártam náluk.

Gézáék Creative Commons License 2009.09.18 0 0 202
Az E80 az Auguszt találmánya. Auguszt Elemér bácsinak készítették a 80. születésnapjára. Innen a fantázianeve.
Előzmény: TTNora (201)
TTNora Creative Commons License 2009.09.16 0 0 201

Biztos nem, mert az Augusztot nem ismerem, a Daubnernél meg törzsvevő vagyok.

;-)

Előzmény: Törölt nick (200)
TTNora Creative Commons License 2009.09.15 0 0 199
Ha egyszer valaki megszerezné az E80 tortájuk receptjét... hmm.
pszeudocsííz Creative Commons License 2009.09.14 0 0 198
Az a gyanúm, te valami másik cukrászdára gondolsz...
Itt még az is ki van írva, melyik süti nem ajánlott tej, tojás, liszt ill. mandula allergiásoknak.
Előzmény: patrapinda (196)
kotibor49 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 197
Miért nem lehet leülni? Nem éri meg?
patrapinda Creative Commons License 2009.05.17 0 0 196
Nem igazán tudom az okát, hogy miért kapták annyira fel, de szerintem semmi különös, és sok műanyagot használnak, alíg természetes összetevőket.
X-mas Creative Commons License 2008.11.24 0 0 195
Az általa leírtakban tényleg nincs logika. Ugyanakkor az ember elvárná, hogy egésztorta olcsóbb legyen, mint a szelettortából ugyanaz, hisz nagyobb mennyiséget vásárol, és egyfajta mennyiségi kedvezmény jogos igény.

Ugyanakkor egy-egy küllemhibás egésztorta jelentős hányada még szelettortának kiválóan alkalmas, így már logikusnak látszik, hogy szelettortaként olcsóbb a dolog, hisz kevesebbet kell foglalkozni a küllemmel, míg egésztortánál jelentős figyelmet igényel a küllem biztosítása.
Előzmény: level7 (146)
X-mas Creative Commons License 2008.11.24 0 1 194
Ööö... Ha nem lehet megkülönböztetni, akkor miért utálod a Daubnert? Vagy a sajátodat is utálod? :-P
Előzmény: originalqszi (193)
originalqszi Creative Commons License 2008.10.26 0 0 193
Mivel utálom a Daubnert, magamnak csina krémes krémet:))))))) Nagyon kevés cukkeróval, keményítőből, tojással:))))))))))) nem lehet megkülönböztetni!!!!!! Szerinetm:)))))))
pszeudocsííz Creative Commons License 2008.10.19 0 0 192
Sajnos én igen jól ismerem az egész termékpalettát...
A Feketeerdő torta a legjobb, amit ilyen néven valaha ettem. Azt hiszem, nagyon könnyű elcukrozni, de náluk sose geil.
Van aztán a Brazil diótorta, az valami csoda. Aki nem szereti a diótortát, mégis érdemes kipróbálni, mert teljesen más ízvilág, semmi köze a magyar diótortához. Bár én azt is szeretem.

Kérdezzetek bátran, én ott már mindent végigettem.Nem lehet megunni.
Előzmény: Natalja (188)
Zitka Creative Commons License 2008.10.15 0 0 191

Elviekben én is tudom, hogy miből készül. Ráadásul az én nagymamám is valami fenomenálisat tudott sütni, nálunk barátfüle névre hallgatott ez a süti. :-)

 

Sokféle tepertőspogácsa receptet kipróbáltam már, de egyik sem lett olyan daubneres. Szóval még keresem az "igazit". :-)

Előzmény: aagica (190)
aagica Creative Commons License 2008.10.15 0 0 190
Nagymamám csinált sokszor a gyerekkoromban, abból a tésztából kell, amiből tepertős pogácsát sütsz, még egy kis bors bele, meg jó kis házi szilvalekvár. (Én sajna nem tudom, miből készül a tepertős pogácsa és már megkérdezni sem tudom, de arra emlékszem, hogy ő darálta hozzá a tepertőt házilag. Na most biztos sok embert megborzongattam. :)))
Előzmény: Zitka (189)
Zitka Creative Commons License 2008.10.15 0 0 189
A tésztájának a receptjét nem sikerült megszerezned? ;-)
Előzmény: antonia79 (187)
Natalja Creative Commons License 2008.10.15 0 0 188
sziasztok. megmondaná valaki, hogy milyen a fekete erdő tortájuk (daubnerben)? eddig oroszkrém tortát vettük ott, az nagyon finom volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!