Keresés

Részletes keresés

Zsumzsum Creative Commons License 2022.12.01 0 0 7907

Szia! Attól függ hogy neked alapból milyen vastag a nyelved, de szerintem először próbáld meg a 16mm-t

Előzmény: Lex0903 (7905)
Zsumzsum Creative Commons License 2022.12.01 0 0 7906

Sziasztok! Valakinél volt olyan 3 nap után hogy a a nyelvén egy piros pötty jött létre a pc mellett? Ha igen akkor az mi lehet és mit kell ellene tenni?vagy egyáltalán veszélyes? 

 

Válaszokat előre is köszönöm! 

Lex0903 Creative Commons License 2019.05.22 0 0 7905
Sziasztok! Kerdesem az lenne hogy a szurasnal behelyezett piercing utan mekkorara lehet cserelni? 12mm vagy 16mm?
Köszönöm elore is a valaszokat
Zelo96 Creative Commons License 2018.08.31 0 0 7904

Halo - Halo.

4.napja mar hogy bent a nyelv pc es mit ne mondjak fajdalom teren en is sokkal rosszabbra szamitottam. A bokes egyaltalan nem volt fajdalmas, reszemrol nagyobb volt az ijedtseg mint a fajdalom. Annyira nem is dagadt be a nyelvem , es igazabol a fajdalom ami vele jar is reszemrol teljesen elviselheto kategoriaban van. Ateltem mar sokkal rosszabbat is szoval ez nekem semmi. Termeszetesen gennyes es lepedekes nekem is a nyelvem de minden eves cigi utan oblitek. Mondjuk a napokban egyiket sem vittem tulzasba. A tegnapi nap volt talan eddig a legrosszabb, ugyanis valahogy sikerult felszabnom a sebet. Mar ha egy picit megmozdult jott is a szuro fajdalom.. de mara ez is teljesen jo kategoria. Remelem mihamarabb gyogyulok hogy cserelhessem ezt a nagyszaru pct ugyanis engem ez zavar a legjobban..

btcs Creative Commons License 2018.06.27 0 0 7903

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy nyelvpiercing szúráskor a kezdő ékszer lehet-e műanyag?

mogorva_gpz Creative Commons License 2018.06.10 0 0 7902

1 csapott mokkáskanál tengeri sót oldj fel egy deci vízben, azzal öblögess.

De jó a Corsodyl, Phlogosol is.

Tejet, tejterméket ha ettél, akkor felejtsd el, amíg meg nem gyógyult.

 

Előzmény: Fedak Csaba Csabi (7901)
Fedak Csaba Csabi Creative Commons License 2018.04.29 0 0 7901

hello

Sziasztok

Mar most van a nyelvembe 4 dik napja a nyelv piercing 

Kerlek segitsetek micsinaljak mert meg mindeg nagyon faj 

Enni inni nem tudok 

Nagyon 

Bevan dùdzadva nagyon 

Kerlek segitsetek

Koszonom

Anna Shay Creative Commons License 2016.11.22 0 0 7900

Sziasztok!

 

Én évek óta szerettem volna egy piercinget, most, 17 évesen szúrattam ki a nyelvemet.

Pontosabban múlt hét pénteken.

Ahogy közeledett az idő, egyre jobban kezdtem beszarni. :D 

Ott voltam a helyszínen, csávókám elmondta mi fog történni, aztán tette is a dolgát.

legfájdalmasabb az volt, amikor leérzéstelenítette.

Valahogy, mintha marta volna a nyelvem, rossz volt. 

Köpés ugye, utána még egyszer lefújta a nyelvemet érzéstelenítővel. 

Átszúrta, amit éreztem, de nem fájt. Tehát érzed hol jár a tű, de nem érzel semmi különösebb fájdalmat.

Rácsavarta a golyókat, és mondta, hogy ezzel meg is volnánk. 

Meg akartam neki köszönni, hogy kedves volt és annyi kérdésem lett volna, de a szám tele volt nyállal,a nyelvemet pedig nem is éreztem. Alig vártam hogy kiérjek, hogy kiköphessem a felgyülemlett cuccot... 

 

Első nap: Én úgy keltem fel, hogy aztaaaaa, hát ezt nem is érzem, tuti fel sem dagadt. 

                Na ugye irány a fogmosás, nyelvemet kinyújtom...nagyon feldagadt. De nem fájt ez sem. 

                Nem használok rá semmi extrát, sós víz, fogmosás minden étkezés után...ja és a kamilla tea.

                Nagyon jót tesz neki a kamilla tea, persze nem ízesítem be, sima víz, bele  a kamillavirág.

                Beszélni nem tudtam, enni nem tudtam, nyelni alig tudtam, inni is alig tudtam, max ha nagyon                   hátra tettem a szívószálat, levessel ugyanez. 

 

Második nap: Ugyanúgy fürdő, fogmosás. ÉN AZT HITTEM HÜLYÉT KAPOK. 

                       Fekete lett a nyelvem... ja és vérzett is. 

                       Többszörös öblögetés után hálistennek lejött, kiderült, hogy a tea fogta be. Huh.

                       Enni még ekkor sem tudtam, beszédem javult, inni, nyelni még mindig necces.

 

 

 

Harmadik nap:  A nyelvemen nem látszódott, viszont érződött, hogy lényegesen lentebb ment a duzzanat.

                          Enni sokkal könnyebb volt, mintha már benne sem lenne az ékszer, egyszer haraptam rá.

                          Ja, és köhögésnél valahogy megrántottam, de nem ártott neki. 

                          Beszéd sokkal jobb,de még mindig PÖSZE, inni nagyjából ment, nyelni is tudtam, már                                 nem nyáladzottam mint egy gyerek, akinek jön a foga :D

 

 

 

Negyedik nap: Ma, ugyebár. Úgy keltem, mintha el lenne nehezedve a nyelvem, picit fáj is. Megnéztem a                                tükörben, semmi baj vele, picit feldagadt. Fogmosás, sós víz, kammilla. Megnyugodott. Itt van                          a számban, nem is érzem, már nem vagyok annyira pösze, tehát napról napra javul a                                    beszédem,enni tudok, inni tudok, nyelni tudok. 

 

Összességében 4 napja van a nyelvemben és elmondhatom, hogy elég szépen gyógyul, semmi bajom nincs vele és imádom.  A hosszú szár idegesít, de remélem hamar cserélhetem. :) 

 

Sikeres gyógyulást mindenkinek.

Ha nagyon szeretnéd vágj bele, nekem maximálisan megérte, imádom. 

A hely ahol csináltattam: Kétszakáll tatto&piercing (Csepel)

Szép napot.. ^^ 

 

 

mocsariszorny Creative Commons License 2016.05.11 0 0 7899

Sziasztok, friss nyelv pc-m van ma szúrták 13:00 kor:D és eddig minden jól megy, nem érzem hogy feldagadt voltna nyilván holnapra ez megváltozik, de rendkívül éhes vagyok:D az a kérdésem hogy sima Rizst ehetek e:D Öblögetek valami cuccal dohányzás után, amit igyekszem visszavenni de nehezen megy:D szal a kérdésre visszatérve ehetek rizst?:DD:

mogorva_gpz Creative Commons License 2015.09.13 0 0 7898
Előzmény: medicalos (7897)
medicalos Creative Commons License 2015.09.13 0 0 7897

Szerettnék találni,vásárolni gigantikus karika piersinget,amely 5mm vastag,átméröbben 25-30mm és a golyo 8mm-es legyen kb.!Ha valaki tudna nekem segitteni ilyet hol lehetne beszerezni,azt megköszöném!Albert herceggyürünek szerettném  makkba!

mogorva_gpz Creative Commons License 2015.06.17 0 0 7896

Hosszra, vagy átmérőre?

Átmérőre 1,6 mm

Amivel érdemes kezdeni, az 16-18 mm hosszú, ha legyógyult lehet rövidebbre cserélni, nekem 14 mm a kényelmes.

Előzmény: BBTina (7894)
mogorva_gpz Creative Commons License 2015.06.17 0 0 7895

Frenum vagy ha úgy jobban tetszik, fitymafék piercing.

Előzmény: vb25 (7893)
BBTina Creative Commons License 2015.06.12 0 0 7894

Sziasztok! Azt szeretném tudni hogy mi a legkisebb hány mm a nyelvbe betehető piercing szára? 

vb25 Creative Commons License 2015.05.27 0 0 7893

gondolom intim az a máshol! az milyen fajta?

mogorva_gpz Creative Commons License 2015.05.24 0 0 7892

Utána az ellenkező nem képviselői amikor észreveszik, hogy mi van a szádban, az a nézés megfizethetetlen ;)

Nekem van a mellbimbómban is, és hidegebb időben amikor a pólón keresztül 6 mellbimbó látszik, és a csajok elgondolkozva nézik... Főleg a döbbent arcok, amikor rájönnek, hogy miért is látszik úgy, na akkor aztán nagyon nevetek befelé. Persze vannak páran, akiknek van vér a pucájukban és megkérdezik, hogy milyen, vagy megnézhetik-e, illetve hogy van-e még máshol is... ;)

És általában igen nagyot nyelnek, amikor elmondom, hogy igen, van "máshol" is, csak azt nem szívesen mutogatom nyilvánosan ;)

 

De élvezem, hogy van ;)

Előzmény: nemtudom a nevem (7888)
mogorva_gpz Creative Commons License 2015.05.24 0 0 7891

Szia!

Átlátszó vagy testszínű golyót kell rátenni és a kutya észre nem veszi, hacsak nem játszol vele folyamatosan.

Előzmény: vb25 (7890)
vb25 Creative Commons License 2015.05.20 0 0 7890

sziasztok! régebben volt a nyelvemben pc, de most szeretném újra, azonban a munkahelyemen nem lehet! vagy inkább nem jó ha észreveszik! tudnátok megoldást arra, hogy munkaidőre mit csináljak hogy ne forrjon össze, vagy mit tegyek addig a lyukba, ami nem látható?

dorcsi05 Creative Commons License 2015.05.19 0 0 7889

Sziasztok en szombaton csinaltattam a piercingem es es tegnap este megrantottam eves kozben es most egy darb hus ugy mond ki all vissza fog noni?? Anyira remelem hogy igen igy nagyon csunya:(( 

nemtudom a nevem Creative Commons License 2015.03.21 0 0 7888
Sziasztok!

Nekem már több mint egy hónapja meg van a nyelv pc-m. Maga a szúrás nem vészes, viszont az utána lévő napok/hetek a rosszak. Nekem mikor át lett szúrva mondta a piercer hogy cigizni is lehet meg inni is csak a tejterméket kerüljem kb 4napig. Aznap este fel is dagadt rendesen beszélni nem nagyon tudtam. Másnap meg már enni sem tudtam, csak inni ( gyümölcslevet ) kb ez volt a napi kajám :D Beszélni sem tudtam meg pösze is voltam.
Majd este 5 óra fele ettem zacskóslevest annak is csak a levét. Aztan jégkockát ettem meg mézet azután kicsit jobb lett, majd vettem be fájdalomcsillapítót. 3. nap már tudtam enni rendes kaját csak a rágásnál volt fura hogy van bent a nyelvembe egy tárgy :D Utána az azutáni egy hétbe kicsit gennyezett, meg vérzett de az csak 2 napig tartott. A többi nap meg már csak úgy eltelt szinte észre se vettem, hogy benne van tudtam beszélni, enni, inni stb :D 1 hónap után cseréltem kisebb szárra.
Elsőnek érdemes 18-20mm-est beletetni hogy legyen helye feldagadni ( igaz kinek hogy dagad fel )
Mostanra meg már teljesen megszoktam :D
szóval megéri megcsináltatni :D
doradxx Creative Commons License 2015.01.28 0 0 7887

Sziasztok! Egy hete csináltattam a nyelv piercingem és lenne egy-két kérdésem! Az egyik az, hogy az miért van reggelente amikor felkelek, hogy eszméletlenül fáj pár pillanatig mikor megmozgatom? Egyébként már nem szokott fájni, csak olyankor... Ez normális? A másik pedig az, hogy ugyebár tejtermékeket nem lehet fogyasztani... Viszont, főzelékeket ajánlanak... Na most ugye a legtöbb főzelékbe kell tej, illetve tejtermék... Akkor mit egyek? Vagy ilyen formában fogyasztható a tejtermék? Válaszaitokat előre is köszönöm! 

mogorva_gpz Creative Commons License 2014.10.21 0 0 7886

Magadon, vagy máson kedvenc? ;)

Előzmény: te lujza (7885)
te lujza Creative Commons License 2014.08.16 0 0 7885

ez a kedvencem:DD

Muci19 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 7884

Sziasztok! én 2014.július 28.án voltam nyelv pc csináltatni és aznap este ettem tejterméket mert el felejtettem hogy nem lehet enni és egy olyan kérdésem lenne hogy mi történhet a nyelvemmel? de viszont első nap nagyon fájt és be volt dagadva és csak energia italt bírtam inni . most ez a 4.napja hogy benne van és egyátalán nem fáj és be sincs dagadva ez normális? üdv Heni

borderer Creative Commons License 2014.05.28 0 0 7883

Sziasztok! Penteken megyek nyelvpiercinget csinaltatni, az lenne a kerdesem hogy egy hetvege alatt megtanulok e vele beszelni? Egyebkebt a szuras fajdalmas? Utana nagyon bedagad? Hanyas ekszer az elso? Penteken en is leirom a tapasztalataim, hatha segit valakinek majd:) valaszokat elorevis koszonom, de ha van idotok ugy leirnatok megbhogy mit ettetek az elso 1-4 napban? Cappy gyumolcsleveket vettem, kicsit taplalobb mint a viz plusz en arra gondoltam hogy teaba aztatott haztartasi kekszet eszek majd, az jo?

imollla Creative Commons License 2014.05.17 0 0 7882
Sziasztok!
Nekem 3 napja van nyelvpiercingem. Eddig nem volt semmi baj, nem nagyon dagadt fel es alig fajt, csak eveskor. Most kezdett egy picit fajni a lyuknal, miutan valamit ettem es elkezdett gennyezni a lyuknal alul-felul. A tegnap egyik havernal veletlenul osszekevertek a poharakat es a masebol ittam. Vajon emiatt? Oblogetek folyamatosan Betadinos vizzel es sos vizzel is. El fog mulni? Segitsetek..
kkskoyjjdantonia Creative Commons License 2014.05.13 0 0 7881

5 napos a pcm es az lenne a kerdesem h az normalis dolog hogy a felso golyo kicsit igy besullyed egy lyukba?

 

Nxmate Creative Commons License 2014.03.31 0 0 7880

Sziasztok!

Én ma csináltattam (hétfőn) a nyelvpc-t, fél órára rá már próbáltam legyűrni egy kis párolt zöldséget, utána rögtön öblögettem és utána rá megint fél órára már be is dagadt, pár órával később ettem egy kis mézet filmnézés közben, arra is öblögettem, utána ettem még egy kis párolt zöldséget (vacsira mostmár sokkal többet meg tudtam enni) és öblögettem, fogat mostam. És mintha egy kicsit le is ment volna a duzzanat :O

Mozgatni még egyelőre nem merem, mert nagyon érzékeny és nem akarom hátráltatni a gyógyulást :D

Mára ennyi, később még lehet fogok jelentkezni, hogy hogy is állok. Eddig nagyon szuper :D

Miki1239 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 7879

Hello

Hétfőn csináltattam nyelv pc-ét és már tegnap be dagadt de mára be is lilult ez normális??

zsolt35-- Creative Commons License 2014.02.12 0 0 7878

Sziasztok!

 

Piercinget szeretnék venni nagyobb  tételben romániai viszonteladás céljából.. Tud valaki gyártót vagy nagykert akivel érdemes felvenni a kapcsolatot? Hazai vagy külföldi.. mindegy csak versenyképes áron legyen. Ha van valakinek ötlete, előre is kösz..

mail: szila1@hotmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!