Keresés

Részletes keresés

fitbodyteam Creative Commons License 2017.05.03 0 0 18

Kismamák a gyermekeiket is hozhatják az edzésre!
TRX edzés
Hogy jól bírd a hétköznapokat!
Az összes izmot megdolgoztatjuk, és a kerékpározáshoz, futáshoz hasonlóan fejlődik a kardiovaszkuláris állóképesség is!
A fenti sportok kiegészítőjeként is ajánlom.
Hétköznap 10-11 óra és 14-15 óra között.
Helyszín: a Margitsziget és a Városliget váltakozva.
Előzetes bejelentkezés szükséges.
Eső esetén az edzés elmarad!

https://www.facebook.com/fitbodyteam/photos/a.1386404384710368.1073741828.1375707572446716/1759508094066660/?type=3&theater

Ash8 Creative Commons License 2016.08.23 0 0 17

Kismama és kisbaba fotózás

Nézd meg a képeket! :)

totika1017 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 16

Ajánlom mindenkinek! :) A Babatorna megmutatja, hogy a szülők és nevelőnők hogyan tehetik a babával töltött idő minden percét igazán értékessé.

Az első két év a baba életében csordultig tele van olyan lehetőségekkel, amikor a baba játszhat és mozoghat, így segítve a baba agyának, végtagjainak, érzékszerveinek és reflexeinek, társadalmi és nyelvi képességeinek, érzéseinek és gondolatainak optimális fejlődését. Ez a szórakoztató és könnyen követhető útmutató lehetőséget nyújt arra, hogy azok a tapasztalatok, melyeket a baba életének korai szakaszában szerezhet, az agy és test tornáján keresztül szülessenek meg.

A dél-afrikai babatorna-szakértő, Melodie de Jager egyszerű, de igen hatékony gyakorlatokat mutat be ebben a könyvében, hozzájárulva ezzel a baba agyának és testének sikeres fejlődéséhez. a könyv itt található meg:
http://www.szalaykonyvek.hu/konyvek/konyv/1408 ezen az oldalon rengeteg baba mama könyveteket találtok! Nekem nagyon sokat segített! :)

becevio Creative Commons License 2015.03.23 0 0 15

Kedves első gyermeket váró Kismama és Kispapa!

Óriási szükségem lenne kisbabát váró párokra a szakdolgozati kutatásomhoz! Nagyon-nagyon boldog lennék, ha részt vennétek benne!
A vizsgálat egy személyes találkozót tartalmaz, illetve egy interneten keresztül kitöltendő, rövid kérdőívet.

Hogy mi lesz a találkozón?
Rajzolás (közösen a pároddal), majd annak kapcsán egy kis beszélgetés.

Hogy hol lesz a találkozó?
Több lehetőség közül is választhattok: Találkozhatunk Budapesten, a Bécsi út 314 alatt, Martonvásáron, vagy akár, ha nektek az kényelmesebb, szívesen házhoz is megyek.

Mivel még nem vagyok végzett pszichológus, egyéni visszajelzést sajnos nem adhatok. A kutatásban való részvétel viszont önmagában is segítheti a baba érkezésére való közös felkészülést illetve a párral való mélyebb, bizalmasabb kapcsolat kiépítését, hiszen mindketten fejlődhettek az ön- és társismeretben.

Amennyiben pároddal szívesen részt vennétek a kutatásban, vagy kérdésed van a kutatással kapcsolatban, kérlek bátran kattints az alábbi linkre:
https://docs.google.com/forms/d/1mfXoMDWmr2Y7YxCUQ1CuG0vJCGYYHlcruJsNFPO12sM/viewform?usp=send_form

Ha épp nem vársz gyermeket, vagy már nem az elsőt, kérlek, továbbítsd ezt a felhívást első babás ismerőseidnek!

Nagyon-nagyon köszönöm minden résztvevőnek, és a felhívást továbbítónak, hogy hozzájárultuk szakdolgozatom sikerességéhez! 

Simonné Pap Viola
pszichológus hallgató, KGRE

Edodi Creative Commons License 2013.02.21 0 0 14

Kedves Terhestornázó Kismamák!
A szakdolgozatomat terhestorna témában írom, és nagyon nagy segítséget jelentene számomra, ha kitöltenétek a szakdolgozatomhoz tartozó kérdőívet! Az alábbi link megnyitásával tudjátok ezt megtenni :)
Előre is köszönöm :) 

http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/8bf8314848863116a5e5f36ab03961cc 

czimike Creative Commons License 2013.02.04 0 0 13

Szia Nonopici!

 

Engem érdekelne a kismamatorna. A kórház honlapján ki is kerestem a Gyógytorna szolgálat telefonszámát (ide tartozik a kismamatorna) felvilágosításért, de sajna egész nap nem veszik fel a telefont. Esetleg kérnél egy elérhetőséget, ahol lehetne érdeklődni. Nem vagyok kerületi állandó lakos, de a közelben lakok és nem is a Margitban fogok szülni. Járhatnék azért én így is? Köszönöm a segítséget!

Üdv:

czimike

Előzmény: Nonopici (12)
Nonopici Creative Commons License 2013.01.18 0 0 12

 Kedves 3. kerületi Kismamák!

            Szent Margit Kórházban Terhestorna - nagyon jó! Gyertek!

            Dokitoktól kérjetek igazolást és a 12. héttől lehet már járni.

            Hétfő, szerda és péntek 11:00-11:45. 

femszazas Creative Commons License 2012.01.06 0 0 10

Kedves Kismamák, Anyukák!
Aki szült már és a várandóssága alatt járt valamilyen tornára (lehet jóga, pilates stb), valamint van rá 5 perce, kérem, hogy töltse ki a kérdőívemet.
Nagy segítség lenne, ha továbbítanátok minél több olyan embernek, aki szintén érintett a témában.
Hálásan köszönöm előre is a segítségetek!
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNaQU1sWV92Y3FRQW1kTVZlaDNCUnc6MQ

ponTT Creative Commons License 2011.04.04 0 0 9

Eladó egy Tápainé Bajnay Márta féle Terhességi Torna DVD. ÚJ! 1500HUF

 

 

 

Érd: mail-em nyilvános!

Andimama Creative Commons License 2002.02.05 0 0 8
Ja, ja jobb oldal. Már azt sem tudom melyik a jobb és a bal. Mondják, hogy a kismamák feledékenyek, na de ennyire?
F. Ildikó Creative Commons License 2002.02.04 0 0 7
Sziasztok!

Bocs, régen jártam erre, azért nem válaszoltam.
Andit kicsit korrigálnám - a Kálvin tér felől jobb oldalon van a 21-es szám.
Parkolni valóban nem a legegyszerűbb.
Ildikó

Előzmény: Andimama (6)
Andimama Creative Commons License 2002.01.16 0 0 6
Kedves Krisz-kusz!

Ildi helyett én válaszolnék, mert én is jártam oda (igaz már egy éve). Szóval a 21. a 83-as troli és 9-es busz megállója után van ha a Kálvin tér felől mész a körút felé, a bal oldalon.
Parkolni elég nehéz (a párom mondta).

Andi

Előzmény: Krisz-kusz (5)
Krisz-kusz Creative Commons License 2002.01.16 0 0 5
Kedves Ildikó!

Engem is a Baross u-i torna érdekelne. Azt még meg tudod mondani, hogy a 21 szám melyik részre esik, és hogy lehet-e ott parkolni valahol?

Köszönöm
Krisz-kusz

Előzmény: F. Ildikó (3)
Sznéra Creative Commons License 2001.11.15 0 0 4
A Szent Imre kórházban( ez a Tétényi úti kórház, a 7-esek(busz) állnak meg előtte, meg egy csomó minden más is) nagyon jó a torna.Keddenként van 1/2 5-tól 12 6-ig Friederichné Nagy Andrea tartja. Utána nagyon jók az előadások is, amik vannak. Én végig mindenre jártam, és segített.
Előzmény: Anina (-)
F. Ildikó Creative Commons License 2001.11.08 0 0 3
Kedves Anina!

Ajánlom Tápainé Bajnay Márta Mozgásterápia Stúdióját. Én mindkét terhességem alatt hozzá jártam, és nagyon jónak találtam.
1088 Bp. Baross u. 21. I. emelet 5. Telefon: 2674885
Terhestorna foglalkozások: H, CS 16,17, 18 órakor; Sz 16 órakor; K, P 18 órakor.
Alkalmanként 700 Ft, de maradhatsz egy óránál hosszabb ideig is (ameddig jólesik :)
Lehet bérletet is váltani.
Üdvözlettel:
F. Ildikó

Előzmény: Anina (2)
Anina Creative Commons License 2001.07.31 0 0 2
Köszi az ötletet, majd körülnézek. A kórházban - ha jól tudom - csak légzéstechnikát tanítanak, de majd érdeklődöm.

Engem is meglepett, hogy ennyi kismama közül senki sem tud valami tuti helyet.

Előzmény: Lencsi (1)
Lencsi Creative Commons License 2001.07.30 0 0 1
Hogy értelmeset is írjak: a kórházban (ahol szülni fogsz) nincs ilyen? Általában minden kórházban szerveznek. Attól a védőnőtől érdemes megkérdezni, aki a szülést előkészítő tanfolyamot tartja. De a területi védőnőnél is érdeklődhetsz. Én nem jártam ilyenre, akkoriban volt a tévében (már nem is tudom melyik adón) terhestorna.
Lencsi
Lencsi Creative Commons License 2001.07.30 0 0 0
Ejnye-ejnye! 0 tornázó kismama van itt?
Anina Creative Commons License 2001.07.30 0 0 topiknyitó
A segítségeteket kérem: Bp-en hol lehet jó kismamatornát találni? Mikor érdemes elkezdeni? Meddig mehet a "normál" torna?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!