Keresés

Részletes keresés

gyorskérdés Creative Commons License 2015.04.09 0 0 7686

Ha jól alakul, akkor 07.18-07.25, a Goa Beach-ről már olvastam, viszont nagyon konkrét dolgot még nem találta, tavaly Bibioneban voltunk, de ott esténként elég lapos volt a hangulat!

Előzmény: lilla595 (7685)
lilla595 Creative Commons License 2015.04.09 0 0 7685

Szia:) Mi is idén megyünk először Sartira az egyik barátnőmmel. Én úgy hallottam, hogy  Goa Beachen nagy bulik szoktak lenni éjszaka, illetve mi biztos kipróbáljuk a görög táncos estet is. Mikor mentek? :)

Előzmény: gyorskérdés (7684)
gyorskérdés Creative Commons License 2015.04.09 0 0 7684

Köszönöm a választ, azokat én is megtaláltam. De én azokra lennék kíváncsi, hogy ilyen disco jellegű dolgok vannak-e vagy mennyi fiatal jár ide, hasonlók! Köszönöm

Előzmény: imesc (7683)
imesc Creative Commons License 2015.04.08 0 0 7683

A YouTube-n rengeteg videót találsz Sartiról (bazárok, boltok, tavernák, stb) ;-)

Előzmény: gyorskérdés (7682)
gyorskérdés Creative Commons License 2015.04.07 0 0 7682

Sziasztok!

 

Az lenne a kérdésem, hogy fiatalok(25-30éves) társaság mennénk Sartira, és mindenről találtunk információt, kivéve az éjszakai életről részeletesebbn, pl. vannak táncos zenés helyek éjszaka, meddig vannak nyitva stb, ha ebben valaki tudna tájékoztatni, azt megköszönném:) Ksözönöm!:)

imesc Creative Commons License 2015.04.05 0 0 7681

Üdv: Az a kérdésem van-e tapasztalata valakinek Sártiban a Kosmas Studios apartmanról?

feri58 Creative Commons License 2015.03.31 0 0 7680

Szia dyna!

Mi tvaly az Asterasban voltunk nagyon tettszett,csendes helyen van közel a tenger,tiszta,kellőképpen felszerelt és tulajdonképpen minden közel van. mi az idén is oda megyünk!légy nyugodt jó választás volt!!!

Üdv. feri

 

szederecske Creative Commons License 2015.03.30 0 0 7679

Nagyon köszi az infókat, a férjem is jobban utána néz most a dolgoknak és fríssíti az adatbázist gépen, telón mindehol és ketten a Street View előtt is töltünk egy keveset, hogy vizuálisan is rögzüljön az útvonal :o)

Előzmény: KopaszG (7675)
dyna3 Creative Commons License 2015.03.29 0 0 7678

Sziasztok!!!Mi idén nyáron készülünk Sartira és szeretném megkérdezni hogy van e vkinek infoja a Sartios és az Asteas apartmanokról??

Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.03.23 0 1 7677

Sartiban a boltok kínálata abszolút megfelel a Balaton parti árusok színvonalának mind árban, mind minőségben, csak a dolgokon nem piros-fehér-zöld emblémák vannak, hanem kék fehérek...

 

Ha egy kicsit jobb dolgokat kerestek és nagyobb választékot akartok látni, akkor csütörtökön reggel menjetek át Neos Marmarasba, ott akkor van piac. A piacon látható választék messze túlmutat a kínai árusok portékáján. 

Előzmény: H.Kára.. (7676)
H.Kára.. Creative Commons License 2015.03.23 0 0 7676

Szia Anita.

Szeretném megkérdezni mivel írtad hogy sok a kínai árus,hogy jó misőgégű dolgokat árulnak e?parton jönnek e árusok?

és hogy márkás,minőségi dolgokat,ruhákat lehet e vásárolni?szeretek shoppingolni.Vagy ehez más városba kell átmenni?

köszönöm válaszodat.

 

Előzmény: KAnita1981 (7652)
KopaszG Creative Commons License 2015.03.17 0 0 7675

Szedrecske!

Szerintem a legfontosabb, hogy indulás előtt legyen frissítve a GPS térképadatbázisa a legfrissebb fájlokra.

Szoktam készíteni egy útvonaltervet a Googl Maps-szel és az iGo-val is. Ezeket összehasonlítom, hogy melyik merre vinne. Ha eltérés van, akkor utána nézek, hogy melyik a jobb. Általában az iGo-t választom, mert úgy is az vezet az úton.

Én ezen felül meg szoktam nézni a Goggle Maps Street View-ban a fontosabb elágazásokat, mert ott úgy látom mintha ott lennék.

Ja és a biztonság kedvéért nem árt ha egy okostelóra is telepítve van az iGo.

Ha engem eltérítene a GPS, tuti, hogy két éve ott keveregnék mert én csak arra hagyatkozom. :-)

Volt a neten egy tök jó útleírás amit most nem találok. Abban pl. a LIDL-s kereszteződés is meg volt említve. Ha meg lesz belinkelem.

Előzmény: szederecske (7669)
Tarzy52 Creative Commons License 2015.03.12 0 0 7674

Kösz!

 

Igyekszünk majd! Felszerelés megvan!

Előzmény: Pierr_Kardán (7673)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.03.12 0 0 7673

Ha jó helyen akartok letelepedni, akkor igyekezzetek fél 9 - 9 között odaérni, mert akkor még vannak jó helyek, később már nagy lesz a zsúfoltság.

 

Árnyékos hely a parton gyakorlatilag nincs, napernyőt, napsátrat vigyetek magatokkal.

Előzmény: Tarzy52 (7672)
Tarzy52 Creative Commons License 2015.03.12 0 0 7672

Ez tényleg "szörnyü!"

 

De Én, azaz Mi megnézzük közelebbről a nyáron!

Előzmény: Pierr_Kardán (7671)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.03.12 0 0 7671

A Narancspart szerintem is szörnyű, ilyen rettenetes helyeken kellene fürdőznötök, ha odamennétek...

 

(És mint az utolsó képen látható, van büfé és WC is, ha nem mászkáltok a bozótosban, akkor biztosan nem léptek bele semmilyen gyanús dologba sem :-))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: reni2223 (7666)
Piett admirális Creative Commons License 2015.03.12 0 1 7670

A Narancs part egy helyi legenda, amit az utazási irodák is átvettek. Nincs benne semmi extra, viszont nagyon koszos. Soha nem tudhatod, mibe lépsz bele. Sokan azért mennek oda, mert ott lehet nudizni, de erre a déli öbölben is van lehetőség Sartin, amit viszont senki nem ismer

Előzmény: reni2223 (7666)
szederecske Creative Commons License 2015.03.11 0 0 7669

Köszi, ebben a formában biztos nem felejtem el, egy életre megjegyzem, hogy LIDL táblára fókuszálni és balra :o)))

Visszafelé szintén bekeveredtünk a központba. Azt is le tudjátok írni, hogy hol kell nagyon figyelni Thesszaloniki előtt hazafelé? Nemtudom a mi GPS szerkezetünk milyen, de tényleg nagyon-nagyon nem kellett volna még bekapcsolni sem, mert a végén már azon veszekedtünk, hogy akkor most mit csináljuk, magunkban bízzunk vagy a technikában :o)

Előzmény: KopaszG (7641)
szederecske Creative Commons License 2015.03.11 0 0 7668

Sziasztok,

 

Ha Magyarország keleti feléről indulunk Sartira, Debrecen közeléből akkor is a Budapest-Szeged útvonal a legjobb választás, mert rémlik, hogy néhányan másfelé mennek. Eddig azt a megoldást választottuk, de most felmerült bennünk, hogy a másik irányt is kipróbálnánk ha költségben kevesebb lenne és időben sem sokkal több. Igatásból Szegednél a múltkori útvál cca. 2 órát kellett várnunk, ezért gondoltuk, hogy talán minden szempontbó jól jönne egy kis változtatás? Akinek van Debrecen felől tapasztalt és bevált terve, kérem ossza meg velem, hogy pontosan merre és milyen díjak vannak, milyenen a határok, utak, benzinkutak, stb.

Előre is köszönök minden infót!

feri58 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 7667

Szia Reni!

A Sithon travelosok mindennap indítanak kisbuszt (9 fős) a narancspartra! 

reni2223 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 7666

Sziasztok!

 

Idén augusztus végén megyünk Sartiba a barátnőmmel.

Olyan kérdésem lenne, hogy ha egyikünknek sincs jogsija és nem szeretnénk hajó túrán részt venni, milyen más lehetőség van eljutni a Narancspartra?

Úgy tudom csak 10 km-re van Sartitól? Van arra tömegközlekedés vagy megoldható valahogy más úton az odajutás? 

Sajnos általában minden hajókiránduláson rosszul vagyok, ha van hullám- ha nincs. 

 

Köszönöm:

R

Boar... Creative Commons License 2015.03.04 0 0 7665

Kösz!

Vranje jobb a távolságeloszlás miatt.

Előzmény: Pierr_Kardán (7664)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.03.04 0 0 7664

Klasszikus kemping kevés van menet közben, ami közel van az úthoz.

 

Van egy Szerbiában, Vranje után, a neve Enigma

 

És van egy másik Macedóniában, Velesnél, a neve Camping Motel Makedonija.

Előzmény: Boar... (7663)
Boar... Creative Commons License 2015.03.04 0 0 7663

Kempinget nem ismertek tranzitszállásként?

Elvileg lakókocsival megyünk két kicsivel, nem biztos, hogy egy autópályaparkolóban akarok velük éjszakázni.

mozgógázos Creative Commons License 2015.03.03 0 0 7662

Köszi!Akkor előtte írok nekik,meg megpróbálom felhívni...

Előzmény: Pierr_Kardán (7661)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.03.03 0 0 7661

Elvileg nem kell semmi interakció, a foglalásod él.

 

Ártani nem árt egy menet közbeni érdeklődés, legalább csekkolod, hogy tényleg kommunikálnak-e magyarul.

Előzmény: mozgógázos (7659)
Senior55 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 7660

Üdv!

Mi is először azt néztük ki, de az értékeléseknél panaszkodtak többen a szaniter helységek minőségére, a puritán reggelire. A booking.com is található, onnan 200 m-re van a Hotel Pamela, amely igaz 10 €-val drágább, de szinte mindenki dícsérte. Mi ezt foglaltuk le tranzit szálásnak.

Előzmény: nemestomy (7656)
mozgógázos Creative Commons License 2015.03.03 0 0 7659

Üdv! Csak egy kis megerősítés kellene.Foglaltam,még tavaj a booking-on.Igaz,nem Sartit,hanem Paraliát.2015.08. hónapra.A fizetésnél véletlenül a vissza nem térítendő fizetést választottam.Szóval a szállásadó le is rántotta a kártyáról az összeget.Utazás előtt érdeklődjem meg hogy minden OK a szállással?Beszélnek magyarul is állítólag.A foglalást persze ki is nyomtattam.

Előzmény: Pierr_Kardán (7657)
nemestomy Creative Commons License 2015.03.01 0 0 7658
Köszi az infót!
Előzmény: Pierr_Kardán (7657)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.03.01 0 0 7657

Ha bookingon foglalsz, az gyakorlatilag 100 % biztonságot ad.

 

Negotino jó helynek tűnik, de tudni kell, hogy utána nem sokkal lesz vége az autópályának és a Vardar folyó völgyében fog az út kanyarogni, rengeteg teherautóval.

 

Legalább egy plusz órát adjatok hozzá az általatok előzetesen számolt menetidőhöz, míg a határra értek és átjuttok rajta.

 

Macedóniában érdemes tankolni, azt is intézzétek el este a szállás elfoglalása előtt.

Előzmény: nemestomy (7656)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!